خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

لطفا از اطلاعاتتون در این مورد بگین

سلام
      ببخشین یه سوال داشتم
      اینه که
      اگه یه نفر سهمیه جانبازی 70درصد پدرش رو داشته باشه و بخواد توی یکی از دانشگاه های خوب تهران درس بخونه باید رتبش چجوری باشه ؟
      رشته های مورد نظرم هم it و مکاترونیک و یا صنایع

در آخر هم تشکر میکنم بابت سایت عالی تون من همیشه سر میزنم و امروز هم عضو شدم که بتونم پست بدم.
      امیدوارم همینطوری به هم کمک کنیم

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سوالتون رو تو بخش دکتر افشار مطرح کنید.

امید هست که جواب بدن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما هر رتبه ای بیاری البته زیر10000 قبولی.ولی بازم خودت سعی کن و به امید این چیزا نباش.شما باید یه فرد با سواد باشی تا بتونی تا آخرش ادامه بدید.اگرم قبول شدی ولی اونجور که باید نخونده باشی وسطاش کم میاری.ولی خوش به حالت.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست منم شرایطش مثل شما بود
      رتبه کشوریش شد 12000
      تو سهمیه شاهد رتبش شد 107
      الان هم دانشگاه صنعتی شریف تشریف دارن
      به نظر من فرصت خوبیه که از خیلی ها جلوتری و اگه واقا قدرش رو بدونی و سر سری نکنی میتونی به راحتی بری یه دانشگاه خوب

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ايشون با اين شرايط روزي 2 ساعت بخونه فك كنم رتبه 2-3 رقمي بياره . والا اين عدالت نيست .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      البته اينم اضافه كنم ها . من شرايط فرزندان شاهد رو ميدونم و ميدونم هيچ كسي راضي نيست پدرش حتي 10 درصد هم مشكل داشته باشه براي اين كه خودش اسايش داشته باشه ولي به نظر من اصلا كلا اينايي كه سهميه دارن نبايد همراه ما كنكور بدن . يا همين جوري برشون دارن يا اين كه كنكور مخصوص خودشون رو داشته باشن . اين كه عدالت نميشه بريم سرجلسه اي كه يكي مثل من هيچ نداره بغل دستيم فرزند شاهد اون يكي فرزند فرهنگيه اون طرفي فرزند سپاهيه .

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      زمانی که پدران این عزیزان تو شرایط وحشتناک مصدومیت قرار داشتند کسی از شما حضور داشته؟ کسی تا الان لگن زیر پای بابای جانبازش گذاشته؟ کسی باباشو 15 سال تمام ، بغل کرده و جابجا کرده؟
      کسی تا حالا مجبور شده از کلاس درس خارج بشه و بره باباشو ببره دکتر؟ کسی تا حالا باباشو ضعیفترین شخص خونه از نظر بدنی دیده؟ هر چند که از نظر روحی سرور ما هستند.
      سهمیه ی این عزیزان هیچ ربطی به سهمیه های شما نداره و به هییییچ وجه جای کسی رو اشغال نمیکنند. سهمیه و صندلی های اضافه ی خاص خودشون رو دارن.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      زمانی که پدران این عزیزان تو شرایط وحشتناک مصدومیت قرار داشتند کسی از شما حضور داشته؟ کسی تا الان لگن زیر پای بابای جانبازش گذاشته؟ کسی باباشو 15 سال تمام ، بغل کرده و جابجا کرده؟
      کسی تا حالا مجبور شده از کلاس درس خارج بشه و بره باباشو ببره دکتر؟ کسی تا حالا باباشو ضعیفترین شخص خونه از نظر بدنی دیده؟ هر چند که از نظر روحی سرور ما هستند.
      سهمیه ی این عزیزان هیچ ربطی به سهمیه های شما نداره و به هییییچ وجه جای کسی رو اشغال نمیکنند. سهمیه و صندلی های اضافه ی خاص خودشون رو دارن.
      ممنون آقای محمودی...حرف دلمو زدی...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوشبحالت ههههههههههههههههههههههههه ییییییییییییییی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      منم میخواستم همینو بگم.واقعا همینه.اونا مملکتمونو نجات دادن و به جای نبودشون یا همون جانبازی که خیلی باعث رنجش خونوادسحالا بچه هاشون دارن به پاس جان فشانیشون این پاداشو میگیرن.
      من بابام 2ماهه تو خونس اعصاب ههمون خورده دیگه فکرشو بکنید اونا چی میکشن.
      هرچند منم جزء کساییم که میگفتم چرا؟
      اما از وقتی بابام تو خونه س واقعا میفهمم چی میکشن.درصورتی که بابای من نیازی به لگنو ....................نداشت.
      خواهش میکنم واقع بین باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن