خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوتا سوال
      اولیش اینه که آیا لازمه که معنی آیاتو حفظ کنیم چون من کنکور 92رو دیدم میشد بدون حفظ آیات به سوالاش جواب داد
      در ضمن اینکه نوشته از معنی آیات ترجمه شده توسط کتاب سوال نمیاد یعنی چی یعنی کلا اون ایات رو بیخیال شیم که ازش سوال نمیاد؟
      دومین سوالم اینه که من سومم و اول کتاب شیمیمون نوشته نباید معادله ها حفظ بشن و اینجور چیزا حالا سوالم اینه که آیا برای کنکور من (94) نیازی به حفظ کردن معادله ها هست یا نه؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی نبود به ما جواب بده؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
      دوتا سوال
      اولیش اینه که آیا لازمه که معنی آیاتو حفظ کنیم چون من کنکور 92رو دیدم میشد بدون حفظ آیات به سوالاش جواب داد
      در ضمن اینکه نوشته از معنی آیات ترجمه شده توسط کتاب سوال نمیاد یعنی چی یعنی کلا اون ایات رو بیخیال شیم که ازش سوال نمیاد؟
      دومین سوالم اینه که من سومم و اول کتاب شیمیمون نوشته نباید معادله ها حفظ بشن و اینجور چیزا حالا سوالم اینه که آیا برای کنکور من (94) نیازی به حفظ کردن معادله ها هست یا نه؟
      یکی جواب مارو بده!!!!!!!!!

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درمورد شیمی از استاد مشمولی بپرس...

اما برای دینی باید معانی همه ایه ها...به علاوه ( خیلی مهمتر) پیام ایه رو بلد باشی

درواقع معنی ایه بهت بهتر پیام ایه رو میفهمونه

5. Top | #20

نمایش مشخصات
      برای دینی که اگه معنی آیه رو بلد نباشی و ندونی این آیه مرتبط به کدوم درس و کدوم مبحثه واقعا نمیتونی سوالای دینی رو جواب بدی

برای شیمی هم که حتما باید معادله ها رو بلد باشی.. تو کنکور نمیان معادله رو بدن.. تو بعضی سوالا میان صورت نوشتاری رو فقط میدن اونم یه طرف معادله رو..
      Lady in Red

6. Top | #21
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
      دوتا سوال
      معنی ایاتو لازم نیست حفظ کنی ولی باید مفهومشو بلد باشی اگر بتونی حفظشون کنی کمک زیادی بهت میکنی ولی حفظم نکنی خوب بفهمی مشکلی نیست
      شیمیم یه سری معادله ها هستن کلی هستن مثلا تجزیه کربنات چی میده اینا فقط یه معادله رو بلد باشی همشو میتونی بنویسی ولی درباره معادله هایی که قانون خاصی نداره باید بلد باشی

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان یه سوال دارم
      تو حذفیات عربی بخش های کیف و فی ضلال دعا و ... رو کلا نبایذ بخونیم مثلا کلمه هاشونو لازم نیست حفظ کنیم؟
      راستی قوتاعد بخش عدد و معدودو کلا دیگه لازم نیست بخونیم یعنی فقط باید قواعد اولیه عددا رو بلد باشیم؟مثلا کجا عدد ترتیبی مناسبه یا عدد اصلی
      ممنون میشم حواب بدید

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فکر کنم لازم باشه بلد باشی.
      چون ممکنه سوال بدن.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      مفید بود
      موفق باشید
      آن قدر براي ديگران خوب باش که بزرگترين تنبيهت براي ديگران گرفتن
      خودت
      از آن ها باشد .

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      به نظرم مبحث عدد و معدود حذف هم که شده باشه بخونینش بهتره چون در تست های ترجمه ممکنه ازش سوال بدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)