خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

لطفا جواب بدید (خیلی حیاتی) - انگیزه برای خوندن ندارم

سلام
      ببخشید من اصلا انگیزه و اراده لازم برای مطالعه کنکور ندارم تصمیم میگیرم از فردا بخونم ولی فردا... میخوام تو رشته ی داروسازی قبول شم
      لطفا کمکم کنید اگه تو کنکور موفق نشم بدبخت میشم
      با تشکر از کاربران و آقای دکتر
      ویرایش توسط صبوادلا : 28 شهریور 1391 در ساعت 13:03

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط صبوادلا نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من اصلا انگیزه و اراده لازم برای مطالعه کنکور ندارم تصمیم میگیرم از فردا بخونم ولی فردا... میخوام تو رشته ی داروسازی قبول شم
      سلام
      شما واقعا هدفتون داروسازی هست؟ببینید دوست عزیز هر فردی وقتی ی هدف واسه خودت مشخص میکنه یعنی اینکه انگیزه داشته....
      اینکه شما میگید میخواید داروسازی قبول شید و از اون طرف میگید انگیزه ندارم از ی زاویه دید این دو جمله باهم متناقض میشن!
      قبل از اینکه تصمیم بگیرید فرضا از فردا درس خوندن رو شروع کنید خودتون رو روحیاتتون ....شرایطتون....فضای درس خوندنتون....کتاباتون......تصمی م......برنامه ریزی......آزمون آزمایشی....چگونه درس خوندن....همه و همه ...رو آماده کنید بهشون فکر کنید و بعد از اینا شروع کنید
      کنکور جزیی از زندگیست ......پس همه زندگی کنکور نیست!شما تلاش خودتون رو بکنید فقط و فقط خود شمایی که خوب یا بد بودن بخت تون رو رقم میزنید!
      موفق باشید دوست عزیز
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقاي جعفري به عنوان يك متخصص پاسخ دادن . من هم به عنوان يك دانش اموز مثل تو مي خوام بهت بگم كه برنامه اي كه تاريخي برا شروعش بزاري هيچ وقت اجرا نميشه . مثلا بگي از فردا . از شنبه شروع مي كنم اينجوري نميشه .
      هر وقت تصميم گرفتي همون لحظه پاشو برو كتابت رو بزار جلوت بخون . از كم هم شروع كن بعد روزي يه ساعت يا نيم ساعت به مطالعت اضافه كن

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه خودم بخوام که میخوام و اگه خدا هم کمکم کنه میتونم از یه رشته خوب قبول شم ولی کل فامیل در جهت تخریب روحیه ام کار میکنن دیگه کم کم باورم شده حتی تو کنکور مجاز به انتخاب رشته هم نمیشم شاید بگید به حرفای دیگران توجهی نکنم ولی نمیشه
      عالم اجتماعی ثابت کرده اگه شما وافعا باهوش باشید ولی دیگران این باور نکنن شما هم خودتون فرد باهوشی نمیشناسید با کلی بگم من ذره ای اعتماد به نفس و روحیه ندارم اینا هم موجب میشن انگیزه از دست بدم همه ی اینا هم از قبول نشدنم تو تیزهوشان آب میخوره
      با با نخونده بودم که قبول بشم قبول که تیزهوشان مدرسه ی خوبیه ولی خوب این دلیل نمیشه که من یه فرد احمق باشم با با والا شرایط نمونه سخت تر از تیزهوشانه تو تیزهوشان درس میگن و از اونا انتحان میگیرن به ما درس که چه عرض کنم دوم های بیچارمون معلم ریاضی داشتن مثلا تو کلاس اس ام اس میداد ، نا خن هاشو سوهان میکرد یا معلم های خودمون درس میدن 1+1 بعد تو امتحان....

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای بابا پس این دکتر افشار چرا جواب نمیدن
      اصلا دکتر افشاری وجود داره؟؟یا انکه سرکاریم؟؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه خودم بخوام که میخوام و اگه خدا هم کمکم کنه میتونم از یه رشته خوب قبول شم ولی کل فامیل در جهت تخریب روحیه ام کار میکنن دیگه کم کم باورم شده حتی تو کنکور مجاز به انتخاب رشته هم نمیشم شاید بگید به حرفای دیگران توجهی نکنم ولی نمیشه
      عالم اجتماعی ثابت کرده اگه شما وافعا باهوش باشید ولی دیگران این باور نکنن شما هم خودتون فرد باهوشی نمیشناسید با کلی بگم من ذره ای اعتماد به نفس و روحیه ندارم اینا هم موجب میشن انگیزه از دست بدم همه ی اینا هم از قبول نشدنم تو تیزهوشان آب میخوره
      با با نخونده بودم که قبول بشم قبول که تیزهوشان مدرسه ی خوبیه ولی خوب این دلیل نمیشه که من یه فرد احمق باشم با با والا شرایط نمونه سخت تر از تیزهوشانه تو تیزهوشان درس میگن و از اونا انتحان میگیرن به ما درس که چه عرض کنم دوم های بیچارمون معلم ریاضی داشتن مثلا تو کلاس اس ام اس میداد ، نا خن هاشو سوهان میکرد یا معلم های خودمون درس میدن 1+1 بعد تو امتحان....
      با سلام.ببینید دوست گرامی من شرایط شمارو درک میکنم.و بهتونم تبریک میگم که همچین فامیلای دارین.اینادرسته دلسردت میکنن و اگه از یه زاویه دیگه نگاه کنی میتونی از این فرصت استفاده کنی و روشونو کم کنی.حتما نیازی نیست دیگران بهت بگن با هوش.باید خودت بهشون ثابت کنی .من نمیگم به حرف دیگران توجه نکن میگم قدر خودتو بیشتر بدون.خودتو تصور کن تو شهید بهشتی داری دارو سازی میخونی همین موتور اراده ت میشه.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      سلام دوست عزیز.
      چه دارو سازی چه هر رشتهی دیگه. مهم تلاشتونه. برنامه داشته باش با برنامه درس بخون موفق میشی.
      زنجیره موفقیت: بر اساس ویژگی های ذاتی و روحی خودت ، اهدافت رو مشخص کن -- بر اساس اهدافت برنامه ریزی کن -- بر اساس برنامه ریزیت درس بخون -- براساس درس خوندنت آزمون آزمایشی و امتحان بده -- براساس تجربه ی این آزمونها به موفقیت در کنکور و امتحان دست پیدا کن.

به همین سادگی.
      موفق و پیروز باشید
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)