خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دی وی دی ها آموزشی شیمی رضا یزدانی

با سلام به اعضای عزیز انجمن
      همانطور که در یکی از پست هایم اشاره کرده بودم دی وی دی های آموزشی استاد احمدی رو میخواستم می خواستم بگم اگه کسی دی وی دی های آموزشی شیمی رضا یزدانی رو خریده بزاره اینجا تا ما هم استفاده کنیم.:d

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئن باش كسي محصولي كه خريده رو نمياد3بزاره تو سايت . اگرم بزاره مسئولين سايت زود برش ميدارن چون اوئن محصولات كپي رايت دارن . صاحبش ميتونه شكايت كنه

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mttscalar نمایش پست ها
      همانطور که در یکی از پست هایم اشاره کرده بودم دی وی دی های آموزشی استاد احمدی رو میخواستم می خواستم بگم اگه کسی دی وی دی های آموزشی شیمی رضا یزدانی رو خریده بزاره اینجا تا ما هم استفاده کنیم.:d
      سعی کنید با جزوه و کتاب بخونید لزومی هم نیست که حتما آموزش تصویری باشه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز . در درس شیمی کتاب درسی حرف اول رو میزنه. از کتا جدا نشوید. فقط برای تمرین و آشنایی بیشتر با سوالات تستی می تونید از کتابهای تستی کمک بگیرید.
      اکثر سوالات شیمی از متن کتاب طرح میشن.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخوام بگم اون دوست عزیزی که شیمی های رضا یزدانی رو میخواست باید بهش بگم من فقط سومشو دارم.بعدشم شیمی هاش اصلا اصلا اصلا به درد کنکور نمیخوره.وقت خودتو فقط از دست میدی اگه بخوای پای سی دی هاش بشینی.بعدشم اون همه تدریسشو میاد از روی شیمی مبتکران مهندس بازرگانی انجام میده.از خودش هیچی نداره.یه آدرس سایت اینجا برات میذارم برو یه نگاهی بنداز که حقایق زیادی برات روشن بشه.اگه از دوستاتم کسی میخواد از سی دی های این مجموعه استفده کنه آدرس سایت رو بهشون معرفی کن تا چشم و گوششون باز بشه که تو دام این کلاهبردارا نیفتن.این فقط یه توصیه دوستانه بود.اینم آدرس اون وبلاگ:konkori1392.blog.com

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خریدم متاسفانه...
      اصلا به دردم نخورد.به خاطر حقوق کپی دایتش نمیتونم بذارم

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      من هم سومشو دارم
      ولی مفت نمی ارزه
      وقتتون رو حروم نکنین
      از ما گفتن بود (و احتمالا از شما نشنیدن)
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      من خریدم متاسفانه...
      اصلا به دردم نخورد.به خاطر حقوق کپی دایتش نمیتونم بذارم
      مشکلس چیه؟
      مفهوم رو نمیگه؟

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      یه کپی برداری مفتضحانه است از کتاب مبتکران
      Lady in Red

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مفهوم؟؟؟؟؟؟؟؟
      این خودش هنوز مفهوم رو نفهمیده بعد بیا مفهوم رو به منو شما یاد بده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اقا حرف همه دوستان به شدت تایید میشه...اصلا ارزش نداره شیمی یزدانی.....من هم دوم رو داشتم هم سوم جفتش از مبتکران هست و خیلی هم کات داده میشه...به غیر از چند تا تصویر سازی تکنیک دیگه ای نداره.....
      یکی دیگم به نام سیروس رضایی سی دی داده تو شیمی که ماله همین مجموعه اقای احمدی هست..این سیروس رضایی خیلی بهتر از یزدانی درس میده و کل تمرینات کتاب رو درس میده...ولی بازم هیچی بهتر از کتاب درسی و تکرارش نیست

12. Top | #12
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lala90 نمایش پست ها
      اقا حرف همه دوستان به شدت تایید میشه...اصلا ارزش نداره شیمی یزدانی.....من هم دوم رو داشتم هم سوم جفتش از مبتکران هست و خیلی هم کات داده میشه...به غیر از چند تا تصویر سازی تکنیک دیگه ای نداره.....
      یکی دیگم به نام سیروس رضایی سی دی داده تو شیمی که ماله همین مجموعه اقای احمدی هست..این سیروس رضایی خیلی بهتر از یزدانی درس میده و کل تمرینات کتاب رو درس میده...ولی بازم هیچی بهتر از کتاب درسی و تکرارش نیست
      واقعا به نتیجه خوبی رسیدی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [size=4][size=3][size=4]آقایون خانما بخدا پول دادن به این سی دی ها جز جز جز هدر دادن پول بیشتر نیست.
      چند تا سوال منو جواب بدید.چطور 1 دشبشق 2 بار شیمی کنکورو 100% زده.در صورتی که اگه ایشون سال اول قبول میشد و 100% می زد و همه درصدهای دیگشم 40% بود در تهران ی دانشگاه خوب قبول میشد!لازم به دادن کنکور دیگه نبود.در ثانی این گروه نغرات برتر کنکورو می خرن،در ازای دادن چند میلیون عکسو.. میگیرنو میگن اینا از ما برای موفقیتشون کمک گرفتن.
      من رتبه 60 منطقه 1 سال 87؛123 کشوری هستم فقط فقط حدود 20 کتاب داشتم همون سال اولم قبول شدم.
      با پول میشه کتاب خرید و دانش نه
      بادتون باشه که فقط ی کتابو بخونیدو به این حرفای گول زننده گوش ندید.چون همشون به فکر پولن.پول.پول.
      برای همین نفرات برتر فقط کنکور تجربیو میارن که مردکو ترغیب به خرید کنن.هیچی مث درس خوندنو کار خودتون نیس.
      با تلاش 4تا کتاب خوب به همه چی میرسید نه با این سی دی های که فقط برای خالی کردن جیب پدر مادراتونه
      مشاوره کنکور مدرسه و مدرس ریاضی نمونه دولتی رشد. 09197082217 غفاری

14. Top | #14
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط navab1000 نمایش پست ها
      [size=4][size=3][size=4]آقایون خانما بخدا پول دادن به این سی دی ها جز جز جز هدر دادن پول بیشتر نیست.
      چند تا سوال منو جواب بدید.چطور 1 دشبشق 2 بار شیمی کنکورو 100% زده.در صورتی که اگه ایشون سال اول قبول میشد و 100% می زد و همه درصدهای دیگشم 40% بود در تهران ی دانشگاه خوب قبول میشد!لازم به دادن کنکور دیگه نبود.در ثانی این گروه نغرات برتر کنکورو می خرن،در ازای دادن چند میلیون عکسو.. میگیرنو میگن اینا از ما برای موفقیتشون کمک گرفتن.
      من رتبه 60 منطقه 1 سال 87؛123 کشوری هستم فقط فقط حدود 20 کتاب داشتم همون سال اولم قبول شدم.
      با پول میشه کتاب خرید و دانش نه
      بادتون باشه که فقط ی کتابو بخونیدو به این حرفای گول زننده گوش ندید.چون همشون به فکر پولن.پول.پول.
      برای همین نفرات برتر فقط کنکور تجربیو میارن که مردکو ترغیب به خرید کنن.هیچی مث درس خوندنو کار خودتون نیس.
      با تلاش 4تا کتاب خوب به همه چی میرسید نه با این سی دی های که فقط برای خالی کردن جیب پدر مادراتونه
      مشاوره کنکور مدرسه و مدرس ریاضی نمونه دولتی رشد. 09197082217 غفاری
      ممنون عالی بود

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز من خودم دانش آموز سال دوم دبیرستان هستم و توی مدرسه تیزهوشان هم درس میخونم.
      به نظر من اول جزوه معلمتو دقیق بخون بعد هم کتابتو دقیق بخون و بعدش هم کتاب مبتکران آقای بارگانی رو تست ها و کادرهای آموزشی توپش رو بخون و بعد هم با امید و توکل به خدابرو سر جلسه آزمون و بدون دنیا دست توست.
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن