خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

راهنمایی میخوام ازتون لطفا در مورد شروع دوباره به ادامه تحصیل

سلام
      من حدودا ده سال پیش دیپلم تجربی گرفتم و متاسفانه نشد که کنکور قبول شم اما الان میخوام دوباره شروع کنم واسه دارو بخونم
      کتابها رو دانلود کردم و میخوام شروع کنم اما اصلا نمیدونم چه درسی رو اول بخونم؟ و چند تا درس در روز باشه بهتره؟
      یه موضوع مهم هم اینکه من میخوام واسه سال ۹۴ کنکور شرکت کنم دو سال وقت دارم در اصل
      امااااا تماااام مطالب با توجه به اینکه خیلی ساله که از دیپلمم میگذره فراموشم شدن چیکار کنم ؟ اصلا شما فکر میکنید من بتونم؟ راستش عاشق درس خوندنم اما با توجه به سنم مسخره نشم تو دانشگاه؟؟ ممنون اگه کمک کنید شاید بیشتر به دلداری نیاز دارم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود دوست عزیزم
      تو که واسه کنکور 94 میخوای بخونی مطمئن باش میتونی به شرطی که تلاش کنی و خواستت فقط یه خواسته زودگذر نباشه
      در ضمن الان دوست من داروی تهران میخونه میگفت تو کلاس نزدیک100 نفریشون حدود 5-6 نفر حدود 40 ساله حضور دارن و البته که واسه درس خوندن هیچ وقت دیر نیست البته به شرطی که راهتو که شروع کردی تا آخرش بری و بعد اینکه تصمیم گرفتی هیچکی حتی خودت باعث عوض شدن مجدد مسیرت نشه و نشی!!!
      یه مزیت بزرگم که نسبت به داوطلبای 94 داری اینه که اگه تاثیر معدلم بشه 75%(!) باز نمره کل شما 100% فقط نمره آزمونتونه و از این بابتم خیالتون راحته...
      اما اگه تصمیم گرفتین درس بخونین حالا وقتشه که نحوه درس خوندن رو بگم
      منبع مطالعاتی شما واسه کنکور 94 کتابای دوم چاپ91 سوم92 و چهارم 93ئه پس الان کتابای دوم 91 و سوم92 رو دانلود کنین و تو این 6 ماهه سعی کنین خودتونو به درس خوندن عادت بدین و تمرکز مطالعتون رو بذارین رو زیست دوم و سوم و زمین شناسی سوم و شیمی دوم و سوم....
      سعی کنین با زیست آشتی کنین و بیشتر از همه زیست بخونین و به نظرم تا تابستون از خوندن عمومیا صرف نظر کنین و زیست پیش هم یه دور روزنامه وار بخونین و باهاش آشنا شین
      اگه ریاضیتونم ضعیفه تو این 6 ماه رو چند تا مبحث اصلی مثل مشتق-کاربرد مشتق-آنالیز و احتمال وقت بذارین چون ضریب ریاضی واسه دارو 3ئه
      فکر میکنم در همین حد کافی باشه اگه بازم سوالی داشتین در خدمتم البته اگه تا تابستون بخونین اون موقع بیشتر هم میتونم کمکتون کنم**

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا ممنونم از وقتی که گذاشتید خیلی خیلی واسم مفید بود مطالبی که گفتید

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RoMo نمایش پست ها
      سلام
      من حدودا ده سال پیش دیپلم تجربی گرفتم و متاسفانه نشد که کنکور قبول شم اما الان میخوام دوباره شروع کنم واسه دارو بخونم
      کتابها رو دانلود کردم و میخوام شروع کنم اما اصلا نمیدونم چه درسی رو اول بخونم؟ و چند تا درس در روز باشه بهتره؟
      یه موضوع مهم هم اینکه من میخوام واسه سال ۹۴ کنکور شرکت کنم دو سال وقت دارم در اصل
      امااااا تماااام مطالب با توجه به اینکه خیلی ساله که از دیپلمم میگذره فراموشم شدن چیکار کنم ؟ اصلا شما فکر میکنید من بتونم؟ راستش عاشق درس خوندنم اما با توجه به سنم مسخره نشم تو دانشگاه؟؟ ممنون اگه کمک کنید شاید بیشتر به دلداری نیاز دارم
      به نظرم کنکور 93 ثبت نام کن
      همین الان شروع کن به کنکوری خوندن: منظورم تست و حتی آزمون های آزمایشیِ
      با این کار تجربه های خیلی خوبی بدست میاری و هم تقریبا روش های درس خوندن رو یاد میگری و حتی اعتماد به نفست برا سال آینده زیاد میشه
      پس از همین الان کنکوری بخون!

5. Top | #5

نمایش مشخصات
      سلام اینکه از الان دارین به کنکور 94 فکر می کنین معلومه که عزم راسخ ندارین هیچ آدم عاقلی 6 ماه رو ول نمیکنه به امید اینکه بعدا بهترش کنه شما اگه هم 3 سال وقت داشتی درس خوندن مفیدت 6 ماه بیشتر نمیشد تنها تفاوتش این می شد که اونجا شل وول درس می خوندی حالا منسجم تر .توصیه من: برای هر درس منبع مناسبی تهیه و بدون وسواس+ بدون فوت وقت + بدون فکر کردن به تیجه شرو ع کن
      مثلا خود من از مهر شروع کردم ولی تا به حال هیچ کار مفیدی نکردم پس منو شما الان تقریبا در یک جایگاه هستیمشما زمانی به کنکور 94 فکر کن که برای کنکور 93 تا سر حد مرگ تلاش کرده باشی
      چون الان تا عید فکر میکنی عیدم که تکلیفش معلومه بهارم که خوابت می یاد میشه تابستون رمضون.............. و مهر 94!و شما بازم هیچ کار نکردی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون هدی جان از توصیتون و اینکه وقت گذاشتید جواب دادید.
      اما پیامتون با عرض معذرت خیلی بار منفی داشت. هیچ کس شرایط دیگری رو نمیدونه من دو تا بچه دارم و در حال حاضر ایران زندگی نمیکنم اما سعی میکنم که هم عزم راسخ داشته باشم هم عقلانی بهترین تصمیم رو با توجه به شرایطم بگیرم. باز هم تشکر میکنم حرفهاتون خیلی تاثیر داشت و من رو روی تصمیم مصمم تر کرد عزیز

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون آقا مهرداد از وقتی که گذاشتید من تمام منابع رو دانلود کردم و با برنامه ریزی دارم ادامه میدم و واقعا تمام تلاشم رو میکنم که تو جو کنکور باشم و کنکوری بخونم بازم ممنون

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کتابها خیلی تغییر کرده کسی کتاب کمک آموزشی یا جزوه مناسب سراغ داره که من رو راهنماییی کنه؟ ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)