خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb کتاب ها و دی وی دی ها استاد احمدی(برنامه ی کنکور آسان است)

بچه ها با سلام من تازه است که عضو انجمنتون شدم
      من چند وقتی با این برنامه های کنکور آسان است آشنا شدم .پول و امکانات کافی هم برای خرید این بسته ها ندارم می خواستم بگم اگه لطف کنین کسی این دی وی دی های آموزشی ادبیات و عربی استاد احمدی رو داره برای دانلود اینجا بزاره.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مطمئن باش كسي محصولي كه خريده رو نمياد3بزاره تو سايت . اگرم بزاره مسئولين سايت زود برش ميدارن چون اوئن محصولات كپي رايت دارن . صاحبش ميتونه شكايت كنه

3. Top | #3
      joker
      نمایش مشخصات

داداش منم عین توام خواهشا اگه پیدا کردی به منم بده. اگه منم پیدا کردم بهت میگم. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mttscalar نمایش پست ها
      بچه ها با سلام من تازه است که عضو انجمنتون شدم
      من چند وقتی با این برنامه های کنکور آسان است آشنا شدم .پول و امکانات کافی هم برای خرید این بسته ها ندارم می خواستم بگم اگه لطف کنین کسی این دی وی دی های آموزشی ادبیات و عربی استاد احمدی رو داره برای دانلود اینجا بزاره.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed konkur 92 نمایش پست ها
      اونا که مجوز از وزارت ارشاد ندارن بخوان شکایت کنن
      این کارها از شئونات فرهنگی و اخلاقی و رسالت انجمن به دوره .
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

5. Top | #5
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed konkur 92 نمایش پست ها
      اونا که مجوز از وزارت ارشاد ندارن بخوان شکایت کنن
      چرا خیلی از دی وی دی های آموزشی مجوز وزارت ارشاد رو هم دارند

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

به نظر من هم این سی دی ها ارزش به اون صورت نداره بد نیست ولیبیشترش تبلیغ الکی هست یه تعداد دانشجو نشستن و تدریس میکنن !

استاد باید با سابقه باشه سرد گرم چشیده و البته بروز نه فسیل !

شما سی دیها رو که میگیرید نصف بیشترش تعریف و داستان هست !
      مرتب گفته میشه من تیکنیک دارم مال خودمه ولی آخر هم تیکنیک رو کامل نمیگه !!! همش تعریف تعریف کلا حرفهاشون با هم پارادکس داره
      تعریف میگه من تیکنیک دارم با هزینه کم میگم مثل موسسات نیستم تیکنیکها رو نگه دارم برای خودم !
      بعد که موقع رو کردن تیکنیک میرسه میگه نه من فقط برای کلاسهای حضوری میگم !! چون کپی میکنن

در کل ارزش نداره

فقط سی دی های دکتر رحمانی را قبول دارم واقعا کار میکنه و حرف نداره

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_djb نمایش پست ها
      سلام دوستان من خودم از موسسه استاد احمدی خرید کردم و به روایتی گول خوردم و پولم از دستم رفت و الان که فکرشا میکنم خیلی احمق بودم لطفا شما دیگه اشتباه من رو تکرار نکنید دلبلشم میتونید تو این وبلاگ که به طور اتفاقی باهاش برخورد کردم بخونید حرفاش کاملا درسته و من تاییدش میکنم خدا خیرش بده که داره به ماها آگاهی میده اینم ادرسش:استاد احمدی کیست؟؟؟؟
      منم دی وی دی شیمی رضا یزدانیو ازش رو گرفتم اصلنم خوب نیس دبیر خودمون بهتر گفته نگته های مبتکرانم کامل تره

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها در مورد مجموعه احمدی فقط و فقط خود استاد احمدی و استاد دانش زاده . چون فوق العاده با تجربه هستن و بچه ها رو درک میکنن .
      بقیه جوونکا مثل رضا یزدانی . مثه پیروزان مثه اکبری و شاید بگم 200 تا مشاوری که اصلا معلوم نیست از کجا میان هر وقت زنگ میزنی یکی بر میداره یارو رشتش رژیم درمانیه یکی نمیدونم شیمیه اصلا اون چیزی که میگن نیستن . مسخره کردین ؟!
      این بچه مچه ها اصلا بویی از معرفت و علم آموزی نبردن فقط میخوان dvd هاشونو بتون بچپونن و پورسانتی که ازش به دست میارن یارو اصلا اینو نمیفهمه که آقا به خدا من با کوهی از آرزوهام به تو متوصل شدم اما شما فکر پولید پوووووووووول .
      این کارشناسیو تعیین سطح معدلو اینا هم چرت و پرتی بیش نیست . به همین خدا قسم من خودم هر وقت زنگ میزدم اولین چیزی که بم میگفتن : این شماره حسابه هر چی تونستی واریز کن بعد زنگ بزن .

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من تا حــالا فقط تعریف فیزیک مسعودی رو شنیدم !!! همـــیـــن ...
      اونم میگن خیلی طولانیه ...
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا موارد اخلاقی رو رعایت کنید. انجمن جای توهین به هییییییییییچ احدی نیست. پس فقط میتونید محترمانه نظر بدید.
      احترام تمام موسسات باید حفظ بشه. چه خوب و چه بد.
      خواهشا تکرار نکنید.

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      چشم جناب مشاور
      قصدمون خیر بود خاستم از کلمات بدی استفاده کنم تا تاثیر گذاریش بیشتر باشه
      و دوستان سراغ این موسسه نرن
      و پولهاشونو تو شیکم این اقا نریزن
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      مقصود شما رو کاملا متوجه شدم. بهتره فقط صحبتاتون در حد اطلاع رسانی باشه . تشکر

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      احمدی و یزدانی واقعأ ... هستن.زنگ زده بودم مشاوره کنم با یزدانی،اصلا نمیذاشت حرف بزنم فقط میگفت شماره حسابمو یادداشت کن
      احمدی هم تو سی دی ها میگه اگه صاحب این مجموعه اینارو بده به دوستش یا این که بهش تکنیکارو. یاد بده حرامه! چه حرفیه! من یه کتابی یا ابزاری دارم بعد از استفاده در اختیار کس دیگری قرار میدم ه بهش دانسته هام رو یاد میدم.خیلی هم خداپسندانه است.
      من فیزیک و ریاضی مسعودی رو دارم واقعأ عالین ولی 90درصد با سی دی های رحمانی یکسانن.مسعودی میگه این تکنیکا اختراع خودمه درحالی که رحمانی 20ساله داره اونا رو میگه.حالا خدا میدونه که ...!
      زیست دادگستری هم فقط فصل 1پیش و حل مسائل زیست رو خوب گفته.البته نه همه شو.هرچی میگه فک کنم از روی خیلی سبز میگه.
      شیمی رضا یزدانی آشغال.
      مباحث احمدی کلأ آشغال
      بقیه رو نمیدونم.
      ضمنا دو روز پیش تو برنامه رادیو هم یه سوتی دادن.
      رضا یزدانی داشت به یکی از رتبه های برتر میگفت که چی بگه.یزدانی هر چی میگفت اونم تکرارش میکرد.مثلأ یزدانی میگفت بگو که عامل موفقیتم رضا یزدانی بود.اونم تکرارش میکرد به شنوندگان!
      چه کار پستی!
      این رتبه های برتر رو هم پولی کردن.
      ویرایش توسط mahdi nazari : 02 اسفند 1391 در ساعت 19:48 دلیل: استفاده از کلمات نامناسب

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      خب دوستان دیدین حق با من بود(یعنی نباید سراغ اینجور ادم ها رفت)
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باور کنید علت پشت کنکور ماندن من همین موسسه کلاهبردار بود.
      پارسال ابتدای سال بهترین کتاب های کنکورو خریده بودم.بعد این موسسه اون قدر گفت منابع پر حجم رو بذارید کنار و با ما باشید.تکنیکی بخونید و از این حرفا، که من باورم شد و برنامه م رو تغییر دادم و بدبخت شدم.هیچ کدوم از dvdهاش به دردم نخورد.
      فقط dvd دکتر چلاجور برای زمین شناسی خوبه که اونو امسال خریدم.واقعأ نمیدونم دکتر چلاجور چرا رفته موسسه اونا!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن