خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

(تصاویر) خوانندگان پاپ در آسایشگاه جانبازان + \' لیلا \' اضافه شد

جمعی از خوانندگان موسیقی پاپ امروز به آسایشگاه ثارالله رفته و با جانبازان بستری در این آسایشگاه دیدار کردند.

به گزارش فارس، صبح امروز علی مرادخانی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از خوانندگان موسیقی پاپ کشورمان از جمله احسان خواجه امیری، شهرام شکوهی، مهدی یراحی، رضا یزدانی، ایلیا منفرد، محسن یگانه و ...به آسایشگاه ثارالله رفته و با جانبازان بستری در این آسایشگاه بازدید کردند.

در این مراسم بسیاری از خوانندگان موسیقی پاپ کشورمان حضور پیدا کرده بودند و شاخه های گل رز را به جانبازان اهدا کردند و با آنها به گفت و گو نشستند.

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      دمشون گرم کار بزرگی کردن
      احسان جان اون عینک در بیار دیگه وقتی تو ساختمونی

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

ویرایش توسط mohammad74 : 06 دی 1392 در ساعت 15:27

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad74 نمایش پست ها
      دمشون گرم کار بزرگی کردن
      سیروان جان اون عینک در بیار دیگه وقتی تو ساختمونی
      سیروان کجاست؟
      شهرام شکوهی رو میگی یا خواجه امیری؟ )))

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      واقعن مني كه هيچ چيزي معمولن اشكمو در نمياره يكي وقتي اهنگ لاله تي ام بكس ، نه ببخشيد:دي منظورم ليلا از مازيار فلاحي هست وقتي ميگه اين نامه رو ليلا فقط بخونه... ببخش اگه پاره و غرق خونه.... وقتي ميگه اين نامه اخرمه عزيزم، تولد دخترمه عزيزم....
      و وقتي كه ميرم اسايشگاه جانبازا.... وقتي بهشون گل دادم و با صدايي كه در نميومدو اشكي كه از گوشه چشمش گونه ي خشكي كه مدت ها بود تشنه ي اشك شوق بود، گفت بيا، نزديك شدم و پيشونيمو بوسيد... گفت راضي به زحمت نبودم... گفتم اين چه حرفيه شما اگه نبودي من الان شايد نبودم و گفت من واسه غرور همه مون رفتم.... واسه همه.... منتي سر تو و بقيه نميزارم.... تو هم بودي ميرفتي... و من تو دلم گفتم.... من نميرفتم....من ميرفتم امريكا و ايران نميموندم....و اشكي كه اون موقع از شرم و حقارت خودم و دريادلي اون "مرد"،گونه ي سرخمو كه بخاطر سردي هوا با گرماي اشكم زنده شد، رو فراموش نميكنم.... اين شد كه الان اگه جنگي بشه جز اولين نفراتي هستم كه اختياري ميرم.... شايد بتونم سال ها روي تخت بودن اون رو جبران كنم. نه مقيدم به مسلكي، نه بسيجيم، اما يه جو غيرت دارم.....

اينا خيلي مردن....گرچه بعضي هاشونم خيلي نامرد....هيچيشون نشد كه هيچ، الان دارن حق من و تو و همينايي كه تو اسايشگاهن رو ميخورن...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جای من خالی
      http://www.8pic.ir/images/43234048140810718855.jpg

چــ تقدیرے از ایـטּ بهتـــر کــاز عشــق تــو میمیرم ...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      شب یلدا، مازیار فلاحی، خواننده و نوازنده پاپ، برای مردم ایران ‌ترانه‌ای خواند که حال و هوای طولانی‌ترین شب سال را متفاوت ساخت؛ کاری منحصر به فرد که یاد دلیرمردان خط‌شکن شب‌های عملیات را جلوی دیدگانمان قرار داد که به یاد داشته باشیم، چه نوگلانی پرپر شدند و این شب آرام برای این ملت قهرمان‌پرور برقرار باشد.

یلدا‌ برای مردم ایران، شب مهمی است. مردم در این شب، بهترین خوراکی‌ها و ‌آرزو‌ها پیش روی هم می‌گذارند و دور هم طولانی‌ترین شب سال را در آرامش ‌می‌‌گذرانند؛ اما برنامه‌ای که ‌امسال ‌رسانه ملی برای خانواده‌ها تدارک دید، ‌به رغم برخی نقد‌ها،‌ از نقاط قوی برخوردار بود‌

یکی از این نقاط قوت برنامه‌های شب گذشته که ارزش‌ ویژه داشت، توجه ویژه به آنهایی بود که باعث شدند، مردم کشورمان در چنین شبی، رنگ آرامش را ببینند و خاک این مملکت دست صدامیان نیفتد؛ جوانانی که ‌در خاک‌های این مرز پرگهر آرمیده‌اند و گروهی دیگر از آنان، شهدای زنده‌ای هستند که مانده‌اند تا چون سروهای سرافراز، با دیدنشان به ایرانی بودنمان ببالیم.

شبکه سوم سیما در این زمینه، گام اصلی را برداشت و در قالب ویژه برنامه شب یلدا، علاوه بر دعوت از یکی از رزمندگان و همچنین برخی دیگر از چهره‌های ارزشی و همچنین شخصیت‌های جذاب ـ که برنامه‌ای متنوع را شکل داد‌ ـ مازیار فلاحی را مقابل دیدگان مردم آورد و این خواننده پاپ‌ از کلیپ و آهنگ تازه‌اش رونمایی کرد؛ از قضا، موسیقی با تصاویر متفاوت ضبط‌ و استفاده شده در فیلم سیزده پنجاه و نه و در گرامیداشت رشادت‌های جوانان جان بر کف ایرانی بود.

مازیار فلاحی که در زمان پخش این کلیپ اشک می‌ریخت، گفت: «این کار برای من و مجموعه‌ای که می‌ساختیم، یک کار دلی بود و این را همین طور در دلم خودم نگه داشتم تا اینکه وقتی قرار شد برای امشب بیایم، تصمیم بر این شد که با خودم بیاورم و یک خرده سخت بود که بیش از این نگهش دارم. هیچ کس دستمزدی برای این کار نگرفته و به این چیز‌ها حتی فکر نکرده است‌» و در واقع بر اهمیت این اثر برای شخص خودش تأکید کرد.

دانلود این بخش از برنامه ی شب یلدای شبکه 3 :

دانلود نسخه با کیفیت خوب

دانلود نسخه با کیفیت پایین

باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      اهنگ لیلا از مازیار خیلی قشنگ و تاثیر گذاره دمش گرم قشنگترین آهنگ ساله

​انجام تمامی خدمات پرینتر سه بعدی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا قرزاد فرزین نیست ؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

321

دمتون گرممممممممممممممممممممممم ...............

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میخواستن کار خداخواهانه انجام بدن دیگه واس چی اینهمه خبرنگاروعکاس صدا کردن؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن