خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 68
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

╫╫╫پول بابت شیمی ندین! ╫╫╫

به نام خدا

دوستان سلام.

ببینید بدون هیچ مقدمه ای میگم! این همه تبلیغ میکنن شیمی 400 هزار تومن 2میلیون تمون! اخه نامرد مگه چی داره شیمی این قدر پول میگیری؟

کسی هست بهمن بازرگان رو نشناسه؟ شک ندارم بچه های همین فروم حتی همایش های ایشون هم رفتن!

دی وی دی های ایشون رو دیدین؟ کتاب های ایشون رو خوندین؟ یک روش های تستی میگه که 100 تا دبیر شیمی تهران بیاری نتون بگن!

فکر میکنید چه قدر قیمت دی وی دی هاش باشه؟ به قران شیمی 3 ، هشت هزار تومن! اونم عجب اموزشی . وقتی فیلمو میبنینی احساس تنهایی نمیکنی! فکر میکنی واقعا کلاس خصوصیه و زنده!

پس دوستان گول بعضی موسسات رو نخورید. همین بهمن بازرگان بگیرین قول که نه تضمین میکنم گزینه 2و کانون و مانون و کنکور بالای 80 بزنین!

من الله توفیق.....

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من واسه گزینه دو که همین جمعه بود پنج شنبه شبش نشستم فیل بازرگانی که 30-40صفحه هس رو خوندم گزینه دو 61زدم البته میتونستم راحت بالا70بزنم اما خب بعضی تستاش اینقد اسون بود که باورم نمیشد به همین راحتی حل بشه واسه همین نزدم.
      والا من که هر جای این انجمن تاپیک شیمی دیدم گفتم بازرگانی معرکس...اما کی گوش میده به حرفا؟بازم بچه ها میرن سراغ جاهای دیگه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآخ گفتی...منم هر چی به دوستام میگم میگن نه بابا زیاده فلانه بهمانه...همش دنبال راه دررو اینا هستن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابش + دی وی دیاش = شیمی حداقل 70%

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله راست میگن ایشون روش های من درآودی همه سرکاری هستن گول نخورید

شیمی فقط و فقط مهندس بـهــــــــــــــــــــــ من بازرگــــــــــــــــــــ ــــــان

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. دوست عزیز این پستی که شما زدی بیشتر رنگ و بوی تبلیغات داشت تا پیام رسانی. ثانیا اینکه شما که میفرمایین شیمی چیزی نداره معلومه چیز زیادی از شیمی نمیدونین. اینم که میفرمایید با فلان چیز و بهمان کس میتونید فلان درسو انقد بزنید، باید خدمتتون عرض کنم این قضیه کاملا به هوش و استعداد خودتون بستگی داره نه این که آقای بازرگان بیاد برا شما تست بزنه! "
      وقتی فیلمو میبنینی احساس تنهایی نمیکنی!" این جمله یه ترفند تبلیغاتیه که فک کنم تو مقدمه یه کتاب دیگه ای هم دیده بودم!(شاید همین کتابای بازرگان) و معلومه حسابی تبلیغات روت اثر گذاشته!
      دوستان مراقب باشید گول ترفندهای تبلیغاتی رو نخورید! (این به این معنا نیس که کتابای آقای بازرگان خوب نیستن).

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها حالا شیمی2 و پیش1 یه کم داره قدیمی میشه
      ولی شیمی3 و پیش2رو خیلی عاااااالی درس میده
      یه کمحرف گوش بدید
      دی وی دی های گرون و الکی نخرید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_panah نمایش پست ها
      سلام. دوست عزیز این پستی که شما زدی بیشتر رنگ و بوی تبلیغات داشت تا پیام رسانی. ثانیا اینکه شما که میفرمایین شیمی چیزی نداره معلومه چیز زیادی از شیمی نمیدونین. اینم که میفرمایید با فلان چیز و بهمان کس میتونید فلان درسو انقد بزنید، باید خدمتتون عرض کنم این قضیه کاملا به هوش و استعداد خودتون بستگی داره نه این که آقای بازرگان بیاد برا شما تست بزنه! "
      وقتی فیلمو میبنینی احساس تنهایی نمیکنی!" این جمله یه ترفند تبلیغاتیه که فک کنم تو مقدمه یه کتاب دیگه ای هم دیده بودم!(شاید همین کتابای بازرگان) و معلومه حسابی تبلیغات روت اثر گذاشته!
      دوستان مراقب باشید گول ترفندهای تبلیغاتی رو نخورید! (این به این معنا نیس که کتابای آقای بازرگان خوب نیستن).
      خدایی شیمی در محدوده کنکور چیزی نداره....شما با فیزیک مقایسه کنی متوجه میشی

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انصافا شیمی هیچی نداره ....
      نیازی به دی وی دی و ... نیست ...
      دی وی دی واس کسی خوبه که سر کلاس هیچی گوش نده بعدا یهو متحول بشه و بخواد درس بخونه ...(با این حال کتاب شیمی خودش یکی از کتاب هایی هست که با خوندن از روش میشه فهمید قضیه چیه و مث فیزیک و ریاضی نیست ...)

به نظر من توی حیطه دبیرستان تنها درسی که یکم روش تدریس خوب میخواد و ادم خوب باید متوجه بشه (یعنی به یه استاد قابل نیاز هست) درس گسسته ست ....

بقیه زیاد پیچیده و غیر قابل فهم نیستند....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقای بازرگانی اینقد کتاباشون فروش رفته که نیازی به تبلیغات نیس(من شیمی3 جلد اول تست بازرگانی رو سال پیش خریدم چاپ118ام بود امسال رو خدا میدونه تا چاپ چن رفته بوده!)،ایشون که این تاپیکو زدن فقط میخوان بگن که پولتونو الکی واسه موسسه های الکی هدر ندید چیزای خیلی خوب با قیمت ارزون(یکیش مث بازرگانی)هس که میشه باهاش نتیجه ی خیلی خوب گرف

نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      بچه ها حالا شیمی2 و پیش1 یه کم داره قدیمی میشه
      ولی شیمی3 و پیش2رو خیلی عاااااالی درس میده
      یه کمحرف گوش بدید
      دی وی دی های گرون و الکی نخرید
      ای بابا چقد من بدشانسم!چون نه شیمی3شو دارم نه پیش2
      دقیقا همونایی که میگی عالین:d

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم دی وی دی های آقای بازرگان هم لازم نیس ، چون با کتابا میشه خیلی بهتر نتیجه گرفت و وقت آدم هم هدر نمیره
      ""شیمی 2 مبتکران + شیمی 3 فصل 1 مبتکران و فصل 2و3 خیلی سبز + شیمی پیش 1 خیلی سبز + شیمی پیش 2 مبتکران"" بهترین ترکیب ممکن برای شیمی هست و به هیچ چیز دیگه ای نیاز نداره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pooryakharatha نمایش پست ها
      به نظرم دی وی دی های آقای بازرگان هم لازم نیس ، چون با کتابا میشه خیلی بهتر نتیجه گرفت و وقت آدم هم هدر نمیره
      ""شیمی 2 مبتکران + شیمی 3 فصل 1 مبتکران و فصل 2و3 خیلی سبز + شیمی پیش 1 خیلی سبز + شیمی پیش 2 مبتکران"" بهترین ترکیب ممکن برای شیمی هست و به هیچ چیز دیگه ای نیاز نداره
      خو اینکه شما میگین که کمِ کم 150 200میشه!! این همه هزینه واسه یه درس؟ همون دی وی دی بهتره که!!

شیمی جامع ندارن؟ تست یا آموزش! زیاد فرقی نمیکنه!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

ویرایش توسط Masood11 : 03 دی 1392 در ساعت 19:29

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقا ما هرچی مصاحبه از رتبه های برتر دیدیم یا از همصحبتی با قبول شده های امیرکبیر و دانشگاه تهران دستگیرمون شده اینه که از شیمی 2 تا پیش 2 بازرگانی بگیرید...خیلی سبز خوبه ولی بازرگانی یه چیز دیگس

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ای بابا!

بیا و خوبی کن. نفسم من میخوام یه چیزی میدونم به شما هم گفته باشم شما میگی بوی تبلیغات میده؟

این رسمشه؟

15. Top | #15

نمایش مشخصات
      بع له استاد بهمن بازرگانی کتابای خوبی دارن که هر کسی میتونه با خوندنشون به درصدهای بالا برسه
      ولی حجم خیلی بالاشون مهمترین ایراد کتابها شونه
      با خرید دی وی دی ها میتونین مطالب رو سریعتر یاد بگیرین و گرنه هیچ چیز جدیدی نداره فیلم هاش همون مطالب کتابهاشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن