خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

امتحانات ترم اول پيش دانشگاهى - راهنمايى

سلام دوستان
      دچار استرسى شدم كه اميدوارم بتونم با كمك شما دوستان حلش كنم
      امتحانات ترم اول داره شروع ميشه و مشكل من اينه كه نميدونم چقدر بايد واسشون وقت بذارم ، منظورم وقت براى تشريحى خوندن هست . چند نفر بهم توصيه كردن زياد براى تشريحى خوندن زمان اختصاص ندم و برنامه عادى تستى خوندن رو ادامه بدم اما نگران اينم كه معدل پيش روى كنكور تاثير بذاره از طرفى چون تا الان هميشه معدلم خوب بوده از اينكه معدلم كم بشه خيلى استرس دارم
      به نظر شما چيكار كنم ؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      شما وقتی تشریحی رو بلدی(برای درسای عمومی) تستیشونم راحته
      اما دروس اختصاصی شما اول جزوه ای معلمتون داده روکارکنید بعد برید سراغ تست.البته دبیرای ما که جزوشون همش سواله کنکوره برای همین این نظرودارم
      اینطوری خیلی راحت تره براتون
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      راستش منم همین مشکلودارم ولی جرات نکردم بگم خب حالا که زمینه فراهم شدچه بهتر
      ولی من توی درس فیزیک پیش ازتابستان که شروع کردم ازبقیه جلوترم ولی مشکلم این که بیشترتستی کارکردم ودیروزکه امتحان داشتیم به خاطرخلاصه نویسی چندنمره ازم کم شدباوجوداینکهجوابهام درستم بودن
      البته فکرنکنم معدل امسال واسه کنکورمهم باشه چون ماوقتی فرم ثبت ناموپرکردیم قسمت معدل پیش روپرنکردیم ولی اگه بخوایم سال بعدکنکوربدیم لازم میشه
      حالا این روش تستی حل کردن ماخیلی توی نمره ومعدل ماتاثیربدمیزاره چون برای هرفرمول هرنکته نمره تعلق گرفته شده.اگه روش روتغیربدیم چی پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بازمــــانده ..

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تشریحی و تستی رو به نسبت 70-30 یا 60-40 بسته به شرایطتون جلو ببرید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hasty نمایش پست ها
      راستش منم همین مشکلودارم ولی جرات نکردم بگم خب حالا که زمینه فراهم شدچه بهتر
      ولی من توی درس فیزیک پیش ازتابستان که شروع کردم ازبقیه جلوترم ولی مشکلم این که بیشترتستی کارکردم ودیروزکه امتحان داشتیم به خاطرخلاصه نویسی چندنمره ازم کم شدباوجوداینکهجوابهام درستم بودن
      البته فکرنکنم معدل امسال واسه کنکورمهم باشه چون ماوقتی فرم ثبت ناموپرکردیم قسمت معدل پیش روپرنکردیم ولی اگه بخوایم سال بعدکنکوربدیم لازم میشه
      حالا این روش تستی حل کردن ماخیلی توی نمره ومعدل ماتاثیربدمیزاره چون برای هرفرمول هرنکته نمره تعلق گرفته شده.اگه روش روتغیربدیم چی پیش میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      من يه مشكلى كه الان واقعا داره اذيتم ميكنه اينه كه تا الان هميشه معدلم خوب بوده و پايين ترين معدلم ١٩٠٨٣ بوده و از طرفى چون از اول سال واسه تشريحى خوندن آنچنان وقت نذاشتم ميترسم معدلم كم شه و كلا روحيم رو از دست بدم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط barnamerizi tahsili نمایش پست ها
      تشریحی و تستی رو به نسبت 70-30 یا 60-40 بسته به شرایطتون جلو ببرید
      نميدونم چه طورى برنامه ريزى كنم كه به جفتش برسم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط helix نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      شما وقتی تشریحی رو بلدی(برای درسای عمومی) تستیشونم راحته
      اما دروس اختصاصی شما اول جزوه ای معلمتون داده روکارکنید بعد برید سراغ تست.البته دبیرای ما که جزوشون همش سواله کنکوره برای همین این نظرودارم
      اینطوری خیلی راحت تره براتون
      بله واسه دروس عمومى مشكلى نيست ، من نگرانيم زيست و فيزيك و رياضى هست ، چون مثلا جزوه زيست معلمم از سطح كنكور هم بالاتره

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما الان رو زمان مرورتون قرار بدید
      یعنی برای امتحان شیمی مثلا
      یبار کتاب و جزوه معلمتونو بخونید و بعد تست هایی که نشاندار کردید دوباره بزنید و یا نکاتی که علامت زدید به نظرتون مهم بوده بخونید
      بهترین کار برای شما همینه

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      زیست هم خوندنیه نه تستی هرچیبخونیش بیشتر بنفعته
      به نظر من تستی و مفهومی باهمن
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بله دقیقا به نظر منم همین طوره .... برای درس زیست که باید چندین بار خونده بشه خب این به نفعتونه 1 بار دوره رو قبل از امتحان کنید . یا برای امتحان فیزیک که معمولا 2 روز براش

وقت میذارن شما یه روز رو به مطالعه تمامی مباحث اختصاص بده و روز بعد رو به حل تست و تمرین کردن. برای ریاضی هم همینطور .... امتحانات دی زمان خیلی خوبی برای دوره پیش 1

و رفع مشکلات درسی هستش. بهترین زمانه !! تستی یا تشریحی خوندن به نظر من یکیه !! چون تا زمانی که تشریحی نخونی و 1 چیزو نفهمی نمیتونی بفهمی راه حل تستیش از

کجا اومده و اگرم نفهمی بعد یه مدت یادت میره!!
      زندگی زیباست، تماشاییست!
      چرا زیبا نمی بینیم؟
      چرا گاهی به پای این همه خوبی نمی شینیم؟
      چرا با هم نمی خندیم؟
      مگر دنیا چه کم دارد؟
      ببین این آسمان آبی ست
      ببین دنیای ما آکنده از پاکی ست
      و خوبی تا ابد پاینده می ماند...
      تو باور کن
      همین کافیست...!

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zendegiyeno نمایش پست ها
      سلام دوستان
      دچار استرسى شدم كه اميدوارم بتونم با كمك شما دوستان حلش كنم
      امتحانات ترم اول داره شروع ميشه و مشكل من اينه كه نميدونم چقدر بايد واسشون وقت بذارم ، منظورم وقت براى تشريحى خوندن هست . چند نفر بهم توصيه كردن زياد براى تشريحى خوندن زمان اختصاص ندم و برنامه عادى تستى خوندن رو ادامه بدم اما نگران اينم كه معدل پيش روى كنكور تاثير بذاره از طرفى چون تا الان هميشه معدلم خوب بوده از اينكه معدلم كم بشه خيلى استرس دارم
      به نظر شما چيكار كنم ؟!

سوالات کنکور دروس پیش دانشگاهی نسبتا ساده تر و مفهومی تر هستن ... با تسلط به مطالب بصورت تشریحی میتونید امیدوار باشید که حدود 70 درصد آماده هستید ... برای تثبیت و افزایش این میزان آمادگی باید درکنار مطالعه تشریحی ، حتما تمرین و تست زنی رو به برنامتون اضافه کنید ...
      موفق و پیروز باشید .
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver20 نمایش پست ها
      سوالات کنکور دروس پیش دانشگاهی نسبتا ساده تر و مفهومی تر هستن ... با تسلط به مطالب بصورت تشریحی میتونید امیدوار باشید که حدود 70 درصد آماده هستید ... برای تثبیت و افزایش این میزان آمادگی باید درکنار مطالعه تشریحی ، حتما تمرین و تست زنی رو به برنامتون اضافه کنید ...
      موفق و پیروز باشید .
      ممنون از راهنماييتون . به نظرتون در زمان امتحان ها وقت براى تست هاى سراسرى بذارم يا تاليفى ؟

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zendegiyeno نمایش پست ها
      ممنون از راهنماييتون . به نظرتون در زمان امتحان ها وقت براى تست هاى سراسرى بذارم يا تاليفى ؟

تست های تالیفی رو پیشنهاد میکنم ...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن