خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نحوه مطالعه گسسته

سلام دوستان. میخواستم ازتون بپرسم ریاضیات گسسته رو چجوری باید خوند كه نتیجه گرفت؟ من از گسسته فار استفاده میكنم اما برا حل تست هاش خیلی سختی می كشم و تقریبا هیچكدومشون رو نمیتونم حل كنم. لطفا كمكم كنید. ممنون

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      من که از گاج استفاده می کنم خیلیم راضیم(احتمال رو اینقد خوب توضیح داده که سریع مطلب رو می فهمی)

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      كلا مبحث سختيه مخصوصا نظريه اعداد ، سعيتو بكن اگه تونستي كه خيلي خوبه
      اگه مثل من نتونستي با هاش ارتباط بر قرار كني(!) زياد روش وقت نذار يا نزار يا نضار به هر حال
      من خودم هفته اي ٣ ساعت بيش تر براش وقت نگذاشتم ، بالاخره تو كنكور نمي رسيم به همه سوالات جواب بديدم ديگه
      خب عيبي نداره مثلا از درسايي مثل هندسه پايه ، نظريه اعداد صرف نظر كرد
      البته اين نظره منه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

هر درسی رو هرجاییش رو نخونی ضرر میکنی میگم سال دوم بگذارم همش رو بخونم میگن نه ! منم گوش میدم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک چیز بگم شاید باورت نشه من کلا خنگترین آدم توی تحلیلی بودم بالاترین درصد قلمچیم 20 بود از تابستون تحلیلی خوندم دیدم نمیفهمم ولش کردم با یک زوری واسه امتحانا میخوندم (مدرسه) امروز کنکور 92 رو باز کردم دیدم تست های خط و صفحه و برداش رو زدم البته الانم همون خنگترینم کلا من دیر بازدهم الان بخونم شاید 6 ماه دیگه جواب داد تو هم بخون یک هو ! جواب میده نمیدونم کلا من ویندوزم مشکل داره یا تنبله میگذاره 10000000 تا درخواست رو که واسش فرستادم یک هو انجام بده زورش میاد تک تک !
      8 سال پیش زمان خوشی و طفولیت یک بنده خدایی یک چیزی رو گفت به پدرم بگم ! تازه دیروز بهش گفتم ! اصلا یعنی یه وضی!
      خدا کنه سرکنکور سیستمم درست باشه وگرنه ! یک دفعه 8 سال دیگه جواب کنکور یادم میاد ! میگم اون سوال 110 ریاضی بودا ! میشد 2
      ویرایش توسط Mehran93071 : 30 آذر 1392 در ساعت 20:37

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اوایل سال تو ازمونا گسسته خوب میزدم میگفتم گسستم خوبه!اما از وقتی نظریه اعداد اومده تو سوالا درصدام بین10تا30میچرخه
      از دوستم که سال پیش کنکور داده میگه اخر سال سوالای نظریه اعداد برات اسون میشه و سوالای فصل های بعد برات سخت میشه:d

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من گرافو معمولا 80 الی 100 درصد میزنم اما نظریه اعدادو خیلی بدم میاد زیاد نمیخونم دوتا سوال ازش میاد حالا یا یکیشو میزنم یا نمیزنم .
      اگه گراف رو با مهندس خزایی و ترکیبیات و احتمال رو با مهندس مهدی زاده کار کنی قطعا نتیجه ی خیلی خوبی میگیری .
      اگر مهربان باشی تورا به داشتن انگیزه های پنهان متهم می کنند ولی مهربان باش ...
      اگر شریف و درستکار باشی فریبت می دهند ولی شریف و درستکار باش ...
      نیکی های امروزت را فراموش می کنند ولی نیکوکار باش ...
      بهترین های خود را به دنیا ببخش حتی اگر هیچگاه کافی نباشد ...
      در نهایت میبینی هرآنچه هست همواره میان تو و خداوند است نه میان تو مردم
      ( کورش کبیر )

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alikonkuri نمایش پست ها
      كلا مبحث سختيه مخصوصا نظريه اعداد ، سعيتو بكن اگه تونستي كه خيلي خوبه
      اگه مثل من نتونستي با هاش ارتباط بر قرار كني(!) زياد روش وقت نذار يا نزار يا نضار به هر حال
      من خودم هفته اي ٣ ساعت بيش تر براش وقت نگذاشتم ، بالاخره تو كنكور نمي رسيم به همه سوالات جواب بديدم ديگه
      خب عيبي نداره مثلا از درسايي مثل هندسه پايه ، نظريه اعداد صرف نظر كرد
      البته اين نظره منه
      ممنون از پاسختون اما من میخوام درصد بالایی از ریاضی بیارم چون درصدهای سایر دروسم هم بالاست. ممنون

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid sharifzade نمایش پست ها
      من گرافو معمولا 80 الی 100 درصد میزنم اما نظریه اعدادو خیلی بدم میاد زیاد نمیخونم دوتا سوال ازش میاد حالا یا یکیشو میزنم یا نمیزنم .
      اگه گراف رو با مهندس خزایی و ترکیبیات و احتمال رو با مهندس مهدی زاده کار کنی قطعا نتیجه ی خیلی خوبی میگیری .
      منظورتون از كار كردن با مهندس خزایی كلاسشه یا اینكه كتاب تألیف كرده؟ چجوری گراف رو خونديد كه 80 زديد؟ ممنون
      ویرایش توسط WOLVERINЁ : 01 دی 1392 در ساعت 18:31

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      من اوایل سال تو ازمونا گسسته خوب میزدم میگفتم گسستم خوبه!اما از وقتی نظریه اعداد اومده تو سوالا درصدام بین10تا30میچرخه
      از دوستم که سال پیش کنکور داده میگه اخر سال سوالای نظریه اعداد برات اسون میشه و سوالای فصل های بعد برات سخت میشه:d
      شما گراف رو چجوری خونديد كه تونستيد بالا بزنيد؟ ممنون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WOLVERINЁ نمایش پست ها
      شما گراف رو چجوری خونديد كه تونستيد بالا بزنيد؟ ممنون
      عامل اصلیش به نظرم درسنامه های کتاب تستِ خیلی سبز هست.البته معلممونم خیلی تاثیر داش
      الان که نظریه اعداده تو ازمونا پشت سر هم درصدام داره هی میاد پایین تر

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ஜOceaNஜ نمایش پست ها
      عامل اصلیش به نظرم درسنامه های کتاب تستِ خیلی سبز هست.البته معلممونم خیلی تاثیر داش
      الان که نظریه اعداده تو ازمونا پشت سر هم درصدام داره هی میاد پایین تر
      وقتی درسنامه ها رو می خوندی، راحت می تونستی تست ها رو بزنی؟ آخه گراف ها برا من سخته!
      ویرایش توسط WOLVERINЁ : 01 دی 1392 در ساعت 19:39

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WOLVERINЁ نمایش پست ها
      وقتی درسنامه ها رو می خوندی، راحت می تونستی تست ها رو بزنی؟ آخه گراف ها برا من سخته!
      اکثرشو بعد از درسنامه میزدم اما بعضیاش سخ بود اما روشِ حلشو از رو جوابش یاد میگرفتم
      گراف چیز خاصی نداره با چندتا تست زدن میشه توش قوی شد اما این نظریه اعداد هرچقدرم تست بزنی بازم کمه خیلی تنوع داره هر کدومشم یه جوری حل میشه
      من که اعصابم خورد شد

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وای آرهنظریه اعداد به احتمال 99.99% از درسای حذفی منه!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظریه اعداد معلمتون یا کتابی رو که میخونی خوب باید باشه پیشنهاد ما تمرین زیاد هست و تست زیاد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن