خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

تفاوت ادبيات كلك معم با همايش نشر دريافت

من براي ادبيات كتاباي تب كنكور كلك معلم +همايش هامون سبطي رو دارم. بنظرتون فرق زيادي بين كتاباي موضوعي سبطي با كلك معلم هست ؟ كتاب كلك رو بيازم كنار موضوعي سبطي رو بخرم يا با همون ادامه بدم؟ كدومش بهتره؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نه خیر اصلا نیاز به خریدن منبع جدید ((موضوعی های دریافت)) ندارید چون شما فرصت خوندن منبع جدید رو ندارید

منابع خودتونم یعنی موضوعی های کلک و همایش های دریافت منابع و خوب واستانداردی ان و مکمل های خوبی هم برا هم هستن
      اصلا نگران نباشید

فعلن ...!!!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلامکلک معلم منبع قابل اطمينانى هست؟ ميتونم بدون نگرانى از کتاب واژگانش استفاده کنم؟ البته الگو هم دارم ولي چندان خوشم نمياد..
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      سلامکلک معلم منبع قابل اطمينانى هست؟ ميتونم بدون نگرانى از کتاب واژگانش استفاده کنم؟ البته الگو هم دارم ولي چندان خوشم نمياد..

چرا که نه حتما...کتاب های مبحثی کلک معلم هم کتاب های خوبی ان ولی خوب در برابر مبحثی های دریافت و خیلی سبز و الگو یکم در سایه قرار گرفتنه
      تو هم حتما میتونی از واژگانش استفاده کنی ولی به نظرم با توجه به هزینه ای که میخوای پرداخت کنی لقمه مهروماه رو بگیری بهتره!!!

فعلن ...!!!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      من واژگتن كلك رو دارم مال پارسال ازش راضيم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها

چرا که نه حتما...کتاب های مبحثی کلک معلم هم کتاب های خوبی ان ولی خوب در برابر مبحثی های دریافت و خیلی سبز و الگو یکم در سایه قرار گرفتنه
      تو هم حتما میتونی از واژگانش استفاده کنی ولی به نظرم با توجه به هزینه ای که میخوای پرداخت کنی لقمه مهروماه رو بگیری بهتره!!!
      بحث هزينه نيست..الگو واژگانش به خوبى قرابت و آرايه ش نيست..چجورى بگم..اولا زيادى پرحجمه دوما بعضى صفحات و لغاتش با همون ترتيب تو جاهاي مختلف کتاب تکرار شدن..اين چه معنى ميده ؟
      يعنى ميگين فقط کلک کافى نيست؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      بحث هزينه نيست..الگو واژگانش به خوبى قرابت و آرايه ش نيست..چجورى بگم..اولا زيادى پرحجمه دوما بعضى صفحات و لغاتش با همون ترتيب تو جاهاي مختلف کتاب تکرار شدن..اين چه معنى ميده ؟
      يعنى ميگين فقط کلک کافى نيست؟

اتفاقا املا و واژگان الگو کتاب فوق العاده ایه تو نوع خودش و اون تکراری که شما راجع به لغاتش میگید اگه اشتباه نکنم تو دو درس بود که بعضی کلمات با همون ترتیب تکرار شده بودن که نوعی اشتباه تایپی بود__حجم این کتاب هم بیشتر بابت بانک تست های جامعشه چون هم کنکور داخل و خارج و سنجش و آزاد و گزینه 2 رو پوشش میده بالاخره حجمش میره بالا ولی با این حال اگه این کتاب رو دوس نداشتید میتونید از همون کلک هم استفاده کنید من کلک رو یه بار دیدم و همون ویژگی الگو رو در پوشش کلمات داخل متن و پایان کتاب داشت و در کل کتاب خوبی به نظر میومد
      اینکه گفتم لقمه بابت هزینه ش چون شما همون چیزی که از کلک به دست میارید با هزینه کمتر از لقمه هم به دست میارید با حجم کمتر و خواستم الکی هزینه بیشتر نکنید با این حال تصمیم با خودتونه!!!

شاد باشی

فعلن ...!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پاپا پوریا نمایش پست ها
      اتفاقا املا و واژگان الگو کتاب فوق العاده ایه تو نوع خودش و اون تکراری که شما راجع به لغاتش میگید اگه اشتباه نکنم تو دو درس بود که بعضی کلمات با همون ترتیب تکرار شده بودن که نوعی اشتباه تایپی بود__حجم این کتاب هم بیشتر بابت بانک تست های جامعشه چون هم کنکور داخل و خارج و سنجش و آزاد و گزینه 2 رو پوشش میده بالاخره حجمش میره بالا ولی با این حال اگه این کتاب رو دوس نداشتید میتونید از همون کلک هم استفاده کنید من کلک رو یه بار دیدم و همون ویژگی الگو رو در پوشش کلمات داخل متن و پایان کتاب داشت و در کل کتاب خوبی به نظر میومداینکه گفتم لقمه بابت هزینه ش چون شما همون چیزی که از کلک به دست میارید با هزینه کمتر از لقمه هم به دست میارید با حجم کمتر و خواستم الکی هزینه بیشتر نکنید با این حال تصمیم با خودتونه!!!شاد باشی
      دقيقا يادم نيست چند بار تکرار شدن رو ديدم ولي يه جورايي بدبينم کرد.اما به قول شما بانک تستش حرف نداره بخصوص که تستهاي کنکور خارج کشور و سنجش و گزينه دو هم داره..يه اشکال ديگه هم از نظر من برا واژگان الگو اينه که يه خورده افراط به خرج داده..مثلا بعضى واژه ها رو معنى کرده که زيادي موشکافانه ست و يه جورايي تاريخچه يه واژه ست البته اين نظر منه....بي خيال..ولي مثل اين که چاره اي جز الگو ندارم..ممنون از راهنماييتون..يا على

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن