خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن

Geryeh
      نمایش مشخصات

سوال در مورد سهمیه جانبازی و تاثیر آن در کنکور

کسی که پدرش 25 تا 30 درصد جانبازه تاثیرش تو کنکور فقط هنگام انتخاب رشتس ؟ یا تاثیر مستقیم داره ؟شنیدم این افراد میتونند تو دانشگاه آزاد رایگان تحصیل کنن ! آیا این شنیده درسته ؟ میتونن تو رشته های پزشکی هم رایگان تحصیل کنند ؟

قوانين فعاليت در بازارچه کنکور

و رهایی آنجاست / که خود را اسیر سختی ها کنی
      ویرایش توسط FeaRLorD : 29 آذر 1392 در ساعت 20:48

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها
      کسی که پدرش 25 تا 30 درصد جانبازه تاثیرش تو کنکور فقط هنگام انتخاب رشتس ؟ یا تاثیر مستقیم داره ؟شنیدم این افراد میتونند تو دانشگاه آزاد رایگان تحصیل کنن ! آیا این شنیده درسته ؟ میتونن تو رشته های پزشکی هم رایگان تحصیل کنند ؟

اره

50 به بالا واسه رتبه س

اره میتونن رایگان تحصیل کنن هر دانشگاهی جز بین المللی

اره پزشکی هم میتونن

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FeaRLorD نمایش پست ها

تا سال پیش بله ___بچه ها و همسر جانباز کمتر از 50% فقط موقع انتخاب رشته یه تیک میزدن و تو بهتر شدن محل قبولیشون تاثیر داشت اما امسال که من دفترچه رو دیدم یه بند بهش اضافه شده بود و تو موقع ثبت نام کنکور میتونستی تیک فرزند جانباز 25% رو بزنی و که سال پیش همچین چیزی نبود___نمیدونم میخوان چی کار کنن ولی امسال شاید 25 رو هم تاثیر دادن اما کمتر!!

بله فرزندان جانبازان 25% به بالا میتونن در صورت قبولی در دانشگاه آزاد ((حالا هر رشته ای)) تحصیل رایگان کنن که برای اطلاع بیشتر به بنیاد جانبازان شهرتون مراجعه کن

فعلن ...!!!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parniya نمایش پست ها
      اره50 به بالا واسه رتبه ساره میتونن رایگان تحصیل کنن هر دانشگاهی جز بین المللیاره پزشکی هم میتونن
      دوست عزیز ممکنه بیشتر راهنمایی کنید به چه صورته؟مثلا منی که می خوام تو رشته ای درس بخونم که رتبه ی 10000می خواد با سهمیه فرزند جانباز 25 باید چه رتبه ای بیارم؟و دانشگاه های بین المللی کودوم ها هستن؟ممنون(یعنی پوله داشنگاه آزاد های کیش و قشم رو نمی دن درسته؟)

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من خودم فزنند جانباز هستم ببین جانبازان 25 درصد به بالا تا 75 درصد که اخرشه همه در کنکور 94 20 درصد سهمیه کلی به سهمیه شون اضافه میشه همین

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ای خدا
      هر دفعه به این سهمیه فکر میکنم اعصابم خورد میشه

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      ای خدا
      هر دفعه به این سهمیه فکر میکنم اعصابم خورد میشه
      غصه نخور داداش! خورشید پشت ابر نمیمونه!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azmoun94 نمایش پست ها
      چرا ؟؟؟؟؟ به نظ من که حقشونه . طرف بخاطر کشورش رفته آسیب هم دیده خیلیاشونم چندین سال تو اسارت بودن حالا ما بگیم که حقشون نیست که با یه تاثیر کوچیک شانس بچشون برای رفتن به دانشگاه زیاد شه؟؟؟؟
      فارغ از هر عقیده ای که داشته باشیم به نظر من شهدا ، جانبازان و آزادگان قابل احترام و ستایش هستند.
      منم مثل شما باید کنکور بدم ولی اصلا نگران این نیستم که فرزندان جانبازان میتونن از من بالاتر باشن چون حقشونه . ضمنا اینجوری که من شنیدم و پارسالم از دوستام چند نفر بودن اصلا این داوطلبا رتبشون با بقیه سنجیده نمیشه بین افراد سهمیه دار سنجیده میشن .
      ما هر چی داریم از شهداست ولی هیچ ربطی به تحصیلات فرزندشون نداره و بی عدالتی محضه
      موضوع این نیست که با کی سنجیده میشن موضوع اینه که یک عامل کمکی بسیار خوب دارن...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ما هر چی داریم از شهداست ولی هیچ ربطی به تحصیلات فرزندشون نداره و بی عدالتی محضه
      موضوع این نیست که با کی سنجیده میشن موضوع اینه که یک عامل کمکی بسیار خوب دارن...
      الله وکیلی شما حاضری پدر جانباز داشته باشی و تو خونتون کلی مشکل باشه ، عوضش چند درصدی سهمیه بگیری ؟ فکر اینو بکن که بچه های خانواده ی شهدا و جانباز ها چه مشکلات روحی رو تو خونه تحمل میکنن ؛ چند درصد سهمیه واقعا حق این افراده ؛ چون در مقابلش کلی سختی رو که ما نکشیدیم کشیدن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      الله وکیلی شما حاضری پدر جانباز داشته باشی و تو خونتون کلی مشکل باشه ، عوضش چند درصدی سهمیه بگیری ؟ فکر اینو بکن که بچه های خانواده ی شهدا و جانباز ها چه مشکلات روحی رو تو خونه تحمل میکنن ؛ چند درصد سهمیه واقعا حق این افراده ؛ چون در مقابلش کلی سختی رو که ما نکشیدیم کشیدن
      آره حاضرم
      پیدا کردن جایی برای چند ساعت درس خوندن انقدر سخت نیست برادر من
      اگه اینطوری باشه باید به همه بیماران و خانواده هایی که مشکلی دارن سهمیه بدن

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره حاضرم
      پیدا کردن جایی برای چند ساعت درس خوندن انقدر سخت نیست برادر من
      اگه اینطوری باشه باید به همه بیماران و خانواده هایی که مشکلی دارن سهمیه بدن
      اي بابا شما هم برو بشين درستو بخون ديگه هي مياي تو اين پستا نظر ميزاري والا واسه خودت ميگما دو سه تا تاپيك كه در مورد سهميه كه خودت گذاشتي ( سرچ كني خودت ميفهمي) تو تايپيك هاي ديگه هم كه حضور فعال داري بزنم به تخته چشم نخوري:دي چي به تو ميرسه آخه ؟ چي از تو كم ميشه آخه ؟ اون بنده خداها كه دارن بين خودشون رقابت ميكنن چيكار به تو دارن؟ الان اوني كه سهميه داره داره تلاش ميكنه و درسش رو ميخونه اونوقت تو اينجا رختخواب پهن كردي بعد فردا اون قبول ميشه و تو نميشي بعد ميگي چون اون سهميه داشته قبول شده و اين ميشه بهانت و ميگي اون نردبون داشته . فكرت رو الكي مشغول كردي چي آخه؟ هركي هم اينجا مياد حرف ميزنه ميگه بابا به پير به پيغمبر حق كسي ضايع نميشه اين وسط باز تو حرف خودتو ميزني ؟ اگه تو درسخون بودي كه يكسره تو نت نبودي كه پس بيخودي هم شكست هات به سهميه ربط نده خواهشا
      تو درسخون نيستي برادر يك كلام ( اميدوارم به خودت بياي حداقل)

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      اي بابا شما هم برو بشين درستو بخون ديگه هي مياي تو اين پستا نظر ميزاري والا واسه خودت ميگما دو سه تا تاپيك كه در مورد سهميه كه خودت گذاشتي ( سرچ كني خودت ميفهمي) تو تايپيك هاي ديگه هم كه حضور فعال داري بزنم به تخته چشم نخوري:دي چي به تو ميرسه آخه ؟ چي از تو كم ميشه آخه ؟ اون بنده خداها كه دارن بين خودشون رقابت ميكنن چيكار به تو دارن؟ الان اوني كه سهميه داره داره تلاش ميكنه و درسش رو ميخونه اونوقت تو اينجا رختخواب پهن كردي بعد فردا اون قبول ميشه و تو نميشي بعد ميگي چون اون سهميه داشته قبول شده و اين ميشه بهانت و ميگي اون نردبون داشته . فكرت رو الكي مشغول كردي چي آخه؟ هركي هم اينجا مياد حرف ميزنه ميگه بابا به پير به پيغمبر حق كسي ضايع نميشه اين وسط باز تو حرف خودتو ميزني ؟ اگه تو درسخون بودي كه يكسره تو نت نبودي كه پس بيخودي هم شكست هات به سهميه ربط نده خواهشا
      مرسی که به فکری
      قضیه سهمیه دو سه هفتست فکرمو مشغول کرده وگرنه دیوونه نیستم همش ذهنمو مشغول این موضوع کنم
      یه سری ابهاماتی دربارش بود خواستم بپرسم
      حضور فعال من در سایر تاپیک ها به شمار ارتباطی نداره
      من زمان بین خوندنم میام نت ولی این 2 روز یه مقدار بیشتر اومدم
      حرف شما ارزشی نداره چون ترازها و نمره هام نشون میده که درسخون هستم یا نیستم

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      پس حق دانش آموزی که از اونا تو مدرسه زرنگتر بود چی.دوستم بزور با 10قبول میشد باباشم ماشالا از بابای من سالمتره.دانشگاه آزاد رفت مجانی داره درس میخونه فردا بهترین شغلم داره.اما من که تو مدرسه خودم کشتم واسه شاگرد اول شدن یکی مثل اون باید حقم بخوره

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2759 نمایش پست ها
      پس حق دانش آموزی که از اونا تو مدرسه زرنگتر بود چی.دوستم بزور با 10قبول میشد باباشم ماشالا از بابای من سالمتره.دانشگاه آزاد رفت مجانی داره درس میخونه فردا بهترین شغلم داره.اما من که تو مدرسه خودم کشتم واسه شاگرد اول شدن یکی مثل اون باید حقم بخوره

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جالب اینه اینایی که میگن سهمیه دارا درس میخونن یه نگاهی به سایت کانون بندازن که رتبه های برتر ایثارگران رو تا 20 بیشتر نزده! فکر کنم بقیشون تراز زیر 7000 داشتن
      بابا اینا لازم نیست که درس بخونن راحت قبول میشن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن