خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: اعتراض

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry اعتراض

آقای افشار چرا جواب سوال من را ندادین وآن را حذف کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر جوابش را نمی دانستید بهتر بود محترمانه می نوشتید که نمی دانید نه اینکه آن را حذف کنید!!!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سوالتون چی بوده؟
      آقای افشار زیاد اینجا نمیان اخیراً بعید می دونم چیزی رو حذف کرده باشن.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nika31 نمایش پست ها
      آقای افشار چرا جواب سوال من را ندادین وآن را حذف کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر جوابش را نمی دانستید بهتر بود محترمانه می نوشتید که نمی دانید نه اینکه آن را حذف کنید!!!
      دکتر افشار هرگز همچین کاری نمیکنن!!شما هم خوبه که زود قضاوت نکنید...
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوال من : من علاقه به داروسازی و کارهای ازمایشگاهی دارم ولی امید زیادی به قبولی ندارم چون 7 سال است که از کتابهای دبیرستان فاصله گرفتم نمیدونم چه کار کنم به نظر شما اینکه چند سال زمان بگذارم برای کنکور به امید اینکه داروسازی قبول شوم واین رشته را بخوانم بهتر است یا اینکه شیمی بخوانم از طریق پذیرشی که دانشگاههای ازاد دارند؟ 2 - اگر لیسانس شیمی بگیرم می توانم در ازمون جامع علوم پایه داروسازی شرکت کنم و تغییر رشته دهم؟ ( به طور کلی تغییر رشته از شیمی به داروسازی امکان پذیر است یانه؟) 3-در صد قبولیش چه قدراست؟ 4-نظر شما در مورد بازار کار شیمی چیست؟ 5-آیا با داشتن دکترای شیمی درآمد بهتری خواهم داشت؟(به زحمت خواندنش می ارزد؟) متشکرم
      >
      >--------------------------------

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کاربر فعال ومفید جنابshjafari92 اگر شما هم سوال می پرسیدی وبعد از صبر چند روزه می دیدی که نه تنها به سوالت جوابی داده نشده بلکه آن حذف شده (در حالی که آقای افشار به بقیه سوالها پاسخ دادن با توجه به تاریخ پاسخ گویی)اعتراض می کردی !!!!!!!!!

6. Top | #6
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nika31 نمایش پست ها
      کاربر فعال ومفید جنابshjafari92 اگر شما هم سوال می پرسیدی وبعد از صبر چند روزه می دیدی که نه تنها به سوالت جوابی داده نشده بلکه آن حذف شده (در حالی که آقای افشار به بقیه سوالها پاسخ دادن با توجه به تاریخ پاسخ گویی)اعتراض می کردی !!!!!!!!!

دوست عزیز لطفا تهمت نزن - الان چک کردم وپست شما اصلا پاک نشده است و به دلیل تعداد زیاد سوالات بعد از شما در این چند روزه به صفحات بعد رفته بود و الان که من دیدم تو صفحه دوم موجود بود این هم لینکش

http://konkur.us/thread714.html

الان به ناظم بگم اخراجت کنه

همونطور که گفتم استاد افشار این چند روزه مشغول همایش در شهرستانها هستند و به زودی به همه سوالات پاسخ خواهند داد - پس صبور باشید

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      دوست عزیز لطفا تهمت نزن - الان چک کردم وپست شما اصلا پاک نشده است و به دلیل تعداد زیاد سوالات بعد از شما در این چند روزه به صفحات بعد رفته بود و الان که من دیدم تو صفحه دوم موجود بود این هم لینکش

http://konkur.us/thread714.html

الان به ناظم بگم اخراجت کنه

همونطور که گفتم استاد افشار این چند روزه مشغول همایش در شهرستانها هستند و به زودی به همه سوالات پاسخ خواهند داد - پس صبور باشید
      کاربر گرامی nikaدقت کردی که زود قضاوت کردی!!!!!؟؟؟
      گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت کوش

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شما هم سخت نگیرید خانم جعفری.
      ان شا الله دکتر افشار زودتر میان همه چی حل بشه.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      حالا شما هم سخت نگیرید خانم جعفری.
      ان شا الله دکتر افشار زودتر میان همه چی حل بشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن