خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: عمارلو

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عمارلو

سلام میخواستم بدونم جزوات آقای عمارلو فرقی باکتابشون داره؟؟اگه کتابشوبخونیم کافیه؟؟اDVDاموزشیم دارن؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات

فعلن ...!!!
      ویرایش توسط پاپا پوریا : 26 آذر 1392 در ساعت 23:51

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخه واسه ماکه تهران نیستیم تهیه جزوه شون سخته .به سایت های مختلفم که اعتباری نی....حالاچیکارکنم؟؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه نمایش پست ها
      اخه واسه ماکه تهران نیستیم تهیه جزوه شون سخته .به سایت های مختلفم که اعتباری نی....حالاچیکارکنم؟؟
      شما همون کتاب درسی رو با کتاب همایش بخون کارت راه میوفته___یه چیزی میشه تو مایه های جزوه دکتر ولی خوب جزوه ایشون یکم ساختارش منظم تره...
      اگه جزوه شو هم میخوای ایسام از بقیه وبلاگ ها معتبر تره

فعلن ...!!!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ایسام_فروش جزوه زیست _دکتر عمارلو

اینجا میفروشن جزوشون رو ولی خوب 80 تومن؟؟؟

فعلن ...!!!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره قیمتش توایسام خوبه ولی اموزشگاه ها150تومن میدن....ایسام جزوه قدیمی که نمیده؟؟؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مستانه نمایش پست ها
      اره قیمتش توایسام خوبه ولی اموزشگاه ها150تومن میدن....ایسام جزوه قدیمی که نمیده؟؟؟؟
      راستش من از ایسام خرید نداشتمه و این جزوه جدیده رو هم ندیدمه ولی بچه ها که گرفتن جزوه قدیمی رو راضی بودن!!! البته این جزوه طبق گفته فروشنده مال کنکور 93 هستش و جدید تر هم هست __البته امیدوارم حرفشون راس باشه و قبلی رو بهتون ندن!!!

فعلن ...!!!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ارزش نداره واقعا اینقدر عزیزان نگیرید !!!
      به نظرم کاملا کامل میشه همایش با کتاب درسی.

تست های جزوه هم اصلا جواب نداره...
      من برادرانه پیشنهاد می کنم نگیرید. شما خودتون می دونید دیگه...

9. Top | #9

نمایش مشخصات
      من کلاس آقای عمارلو رو یک مدت می رفتم ولی بعدش کنسل کردم چون چیز خاصی نه تو جزوه اش هست نه تو کلاسش

یک کتاب تست بگیرین کار کنید درست .یا کتاب رو چندین و چندبار بخونید

درضمن جروه آقای عمارلو مطالب کتابه فقط تو هر فصل چندتا نکته داره که همش از تو کتاب همایش در امده

پس فکر نکنید که با خوندن جزوه حتما زیست رو بالا 80 90 می زنید چون هیچ چیز خاصی توش نیست!!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k1_24 نمایش پست ها
      من کلاس آقای عمارلو رو یک مدت می رفتم ولی بعدش کنسل کردم چون چیز خاصی نه تو جزوه اش هست نه تو کلاسش

یک کتاب تست بگیرین کار کنید درست .یا کتاب رو چندین و چندبار بخونید

درضمن جروه آقای عمارلو مطالب کتابه فقط تو هر فصل چندتا نکته داره که همش از تو کتاب همایش در امده

پس فکر نکنید که با خوندن جزوه حتما زیست رو بالا 80 90 می زنید چون هیچ چیز خاصی توش نیست!!!
      منم گفتم از همون اول کتاب و همایششون خیلی از نیاز بچه ها رو بر طرف میکنه و الان هم کتاب های خوب کم تو بازار نیست که میشه باهاشون بهترین درصد رو اوورد تو کنکور

دکتر عمارلو متاسفانه یه عادت بدی که داره کیفیت کلاساش جاهای مختلف با هم فرق میکنه مثلا تو یه استان که میره عالی درس میده و کلا کلاسش یه دقه هم پرتی نداره ولی امان از روزی که بخواد بد درس بده یعنی به جز تلف کردن وقت چیزی نداره ((کلاساش با دخترا خیلی خوبن))

تو همین اهوازم دو تا کلاس داشت با پسرا یکی رو انقدر عالی درس میداد همه بچه هاش بهترین درصدار و داشتن یه کلاس هم که بچه هاش یکم فوضول بودن یه جور درس میداد در حد لیگ دسته 2 افغانستان

همایش هاشم همین جورن یه جا میره پا وایت بورد و نصفه نصفه درس میده یه جا هم پاورپوینت میاره عالی زیست رو میبنده___کلا کلاس داره تا کلاس یه جا خوبه یه جا دیگه...

فعلن ...!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم تونت تحقیق کردم اکثرا راضی بودن ازایشون....ی نظرسنجیم بود راجع ب بهترین اساتید که اقای عمارلوجزونفرات اول بود......بازم بابت راهنمایی های مفیدتون تشکرمیکنم

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      تشکر . تاپیک بسته/.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن