خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: برنامه ریزی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه ریزی

سلام اقای دکتر من یه پشت کنکوری هستم رشته ی تجربی ...درسم خوبه ومیتونم ساعت های زیادی رو مطالعه کنم...ولی یه مشکل دارم که نمی تونم خوب برنامه ریزی کنم.میخوام امسال دانشگاه سراسری رشته ی مورد علاقه ام قبول بشم ولی نمیدونم چه جوری درس بخونم که هم بتونم مفهومی بخونم،نکته برداری کنم،هم مرور کنم وهم خوب تست بزنم.....خواهش میکنم کمکم کنید من حاضرم از همه چیز حتی خواب شبمم بگذرم
      ویرایش توسط کنکوری1 : 25 شهریور 1391 در ساعت 21:35

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      دکتر افشار به زودی میان و پاسختون رو میدن، ولی برای قبولی به نظرم نیاز به گذشتن از خواب شب نیست!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون...اقای دکتر اگه شما راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم....اقای دکتر لطفا کمکم کنید خواهش میکنم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام من رشته تجربی هستم امسال کنکور قبول شدم اما رشته مورد علاقه ام نبود به همین دلیل امسال می خواهم دوباره شرکت کنم نمیدانم چطور برنامه ریزی کنم میخواستم بدونم ایا کتابا تغییری کردند؟خواش میکنم کمکم کنید من میخواهم داروسازی قبول شوم چه کار کنم؟با تشکر

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اگر سراسری قبول شدید که فکر نمی کنم مجاز باشید دوباره کنکور بدید

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری1 نمایش پست ها
      سلام اقای دکتر من یه پشت کنکوری هستم رشته ی تجربی ...درسم خوبه ومیتونم ساعت های زیادی رو مطالعه کنم...ولی یه مشکل دارم که نمی تونم خوب برنامه ریزی کنم.میخوام امسال دانشگاه سراسری رشته ی مورد علاقه ام قبول بشم ولی نمیدونم چه جوری درس بخونم که هم بتونم مفهومی بخونم،نکته برداری کنم،هم مرور کنم وهم خوب تست بزنم.....خواهش میکنم کمکم کنید من حاضرم از همه چیز حتی خواب شبمم بگذرم
      سلام.
      اگر برای شما امکان دارد در کانون ثبت نام کنید. یا هر موسسه دیگر.
      اگر نیاز به برنامه دقیق و منسجم دارید اطلاع دهید. حرفه ما برنامه ریزی و مشاوره هست.
      برای این برنامه ریزی تنها یک جلسه مشاوره تلفنی نیاز است.

موفق باشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن