خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نا امید شدم دیروز

دیروز قلم‌چی بود من تراز دهم و یازدهم قلم چی تو مهر هفت هزار اوردم و دیروز دو هزار تا افت تراز داشتم
      خیلی نا امیدم این دو هفته فقط دهم و یازدهم خوندم اما تست زیاد نزدم
      میخوام‌تا هفته بعد خودمو برسونم ب ازمون قلمچی دوازدهم
      چکار کنم برسم ب کنکور اردیبهشت اصلا میرسم
      اگر گوشی و همه چی بذارم کنار و روزی ده ساعت بخونم میرسم
      میترسم همه اینکارها بکنم و نشه
      از طرفی باید نهایی بخونم‌مخصوصا عمومی هاشو
      حس بدی دارم
      کسی هست مثل من باشه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو کنکور سر شیمی و فیزیک مشکل تفکیک سوال و فرمول دارم که الان این سوال مال گدوم‌پایه هست
      دیروز خواستم ب سبک کنکور تست بزنم و انهایی که مطمئن نبودم وارد نکردم
      نمیدونم دارم چه غلطی میکنم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام واااییی دقیقا منم عینا تراز من تازه من بیشتر دقیقا 2100تا افت تراز بود
      من طبق نظر مشاورم مرور نداشتم توی طول سال صرفا درسخوندم رفتم جلو و دومی هم اینکه من تست زماندار زیاد کار نکردم

و راهکاری که دادن
      ازمون جامع زدن در مرحله اول همون کنکور ها و بعد که تموم شد ازمون جامع های موسسات راه کار خستگیم هم گفتن وایسا بعد کنکور زدن یکی از دوپینگ هارو بزن
      اصلا هم تا خارج ها رو کامل نزدی و تحلیل نکردی و مطابقش تست نزدی حق نداری به فکر درصد باشی دیگه خیلی هم نصیحتم کردن الان مرور کن حتما قبول میشی وخلاصه نگران نباش تراز 7000 کار هرکسی نیست بنظرم مشکل تو هم مرور که نداشتی چندتا جامع بزنی راه میفتی
      در این زندگی هیچ وقت استراحتی برای من نیست. شاید زندگی بعدیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حتما میشه نهایی رو هم جدی بگیر ولی واقعا در نظر بگیر الان فقط 2 ساعت بزار بعد کنکور تا یکماه مونده بیشتر ساعت میشه واسه ی نهایی وطبق نظر من که خودم بشخصه 402 نهایی دادم هر چی تست بزنی نهایی رو هم وارد تر میشی
      تست بنظرت یعنی چی : تسلط بیشتر روی متن کتاب

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط he.mo نمایش پست ها
      تو کنکور سر شیمی و فیزیک مشکل تفکیک سوال و فرمول دارم که الان این سوال مال گدوم‌پایه هست
      اصلا به فکر تفکیک نباش استرس میگیری وقتتم میره شاید فرمول روهم فراموش کنی
      برو روی سوال کار کن ببین هرچی بلدی بکار بگیر چکار تفکیک سوال داری یکم ازمون بیشتر بدی متوجه میشی مثلا فیزیک مدار کشیده خب مال مداره سرعت پرسیده 1 12 یا شیمی غلظت و انحلال میخواد 3 دهم سلول دیدی 2 دوازده نهایتا هم اگه خواستی تفکیک کنی اینجوری دنبال کلید واژه بگرد

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نهایی کلا شوک خیلی بد بود...من از الان به کل رخودمو باختم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط he.mo نمایش پست ها
      برای تفکیک، یک صفحه کاغذ دفتر برای هر فصل بذار و کتاب درسی رو بردار و بخون. هر سرفصل رو روی کاغذ بنویس و فرمولهاش و اسم فرمول رو زیر همون سرفصل بنویس. هیچ توضیح یا خلاصه‌نویسی اضافه لازم نیست. کل فصل اینجوری در یک صفحه جمع میشه. اینها همون فرمولهای مجاز برای امتحان نهایی میشن که عملا تفکیک موضوعات هر فصل رو هم در ذهنت ایجاد میکنه.
      اینها خلاصه خودم برای فیزیک نهایی دوازدهمه:
      %D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%DB%B0-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA_5.jpg
      %D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%DB%B0-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA_6.jpg
      %D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%DB%B0-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA_7.jpg
      %D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%DB%B0-%D8%A2%D9%86%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D8%A7%D9%81%D8%AA_4.jpg

برای کنکور اردیبهشت به نظرم این کمتر از ۱ ماه باقی مانده رو پرتلاش بخونید و عمومی رو بذارید بعد از کنکور. وقتی کنکور دادید، عمومی ها رو در ۳ هفته جمع کنید. اگر تا الان کاری کردید، حتما با یک جمع‌بندی خوب میشه به موفقیت رسید و به‌خاطر رتبه و تراز قلمچی ناامید نشین.
      ویرایش توسط Mazaheri : 08 فروردین 1403 در ساعت 21:08

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      برای تفکیک، یک صفحه کاغذ دفتر برای هر فصل بذار و کتاب درسی رو بردار و بخون. هر سرفصل رو روی کاغذ بنویس و فرمولهاش و اسم فرمول رو زیر همون سرفصل بنویس. هیچ توضیح یا خلاصه‌نویسی اضافه لازم نیست. کل فصل اینجوری در یک صفحه جمع میشه. اینها همون فرمولهای مجاز برای امتحان نهایی میشن که عملا تفکیک موضوعات هر فصل رو هم در ذهنت ایجاد میکنه.
      اینها خلاصه خودم برای فیزیک نهایی دوازدهمه:
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: جلسه ۰ آناتومی و بافت_5.jpg
مشاهده: 58
حجم: 109.7 کیلو بایت

نام: جلسه ۰ آناتومی و بافت_6.jpg
مشاهده: 55
حجم: 124.7 کیلو بایت

نام: جلسه ۰ آناتومی و بافت_7.jpg
مشاهده: 55
حجم: 107.3 کیلو بایت

نام: جلسه ۰ آناتومی و بافت_4.jpg
مشاهده: 54
حجم: 110.8 کیلو بایت

برای کنکور اردیبهشت به نظرم این کمتر از ۱ ماه باقی مانده رو پرتلاش بخونید و عمومی رو بذارید بعد از کنکور. وقتی کنکور دادید، عمومی ها رو در ۳ هفته جمع کنید. اگر تا الان کاری کردید، حتما با یک جمع‌بندی خوب میشه به موفقیت رسید و به‌خاطر رتبه و تراز قلمچی ناامید نشین.
      احتمالش هست برعکسش بشه و پورعباس بهمون رودست بزنه و کنکور تیر رو در سخت ترین حالت ممکن بدن؟

تحلیل رایج اینه که کنکور اردیبهشت تراز خوبی میده حالا نه در حد کنکور دی پارسال ولی خب فوکوس اصلی فارغ التحصیلان هست که بعدش بشینن برای نهایی بخونن. پس آمادگی کنکوریای اردیبهشت بالاست ولی آمادگی کنکوریای تیر با دلایلی که در ادامه میگم بالا نیس. خب تاریخ پایان امتحانات نهایی طبق تاریخ برنامه پارسال میشه ۲۵ خرداد! تاریخ کنکور تیر، ۷ تیر هست کمتر از دو هفته تا پایان جمع بندی! اینجوری امکان داره کنکور تیر به خاطر درگیر شدن اکثر دانش آموزان با نهایی و جمع بندی نکردن مناسب برای کنکور تیر در کمتر از دو هفته، کنکور تیر تراز بالاتری بده؟

اگر این اتفاق بیفته کسایی سود میکنن که نهاییشونو از چند ماه قبل‌تر خونده باشن وگرنه دوران جمع بندی کنکور تیر فدای نهایی میشه، نظر شما چیه؟
      ویرایش توسط Friedrich : 08 فروردین 1403 در ساعت 21:22

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

احتمالش هست برعکسش بشه و پورعباس بهمون رودست بزنه و کنکور تیر رو در سخت ترین حالت ممکن بدن؟

تحلیل رایج اینه که کنکور اردیبهشت تراز خوبی میده حالا نه در حد کنکور دی پارسال ولی خب فوکوس اصلی فارغ التحصیلان هست که بعدش بشینن برای نهایی بخونن. پس آمادگی کنکوریای اردیبهشت بالاست ولی آمادگی کنکوریای تیر با دلایلی که در ادامه میگم بالا نیس. خب تاریخ پایان امتحانات نهایی طبق تاریخ برنامه پارسال میشه ۲۵ خرداد! تاریخ کنکور تیر، ۷ تیر هست کمتر از دو هفته تا پایان جمع بندی! اینجوری امکان داره کنکور تیر به خاطر درگیر شدن اکثر دانش آموزان با نهایی و جمع بندی نکردن مناسب برای کنکور تیر در کمتر از دو هفته، کنکور تیر تراز بالاتری بده؟

اگر این اتفاق بیفته کسایی سود میکنن که نهاییشونو از چند ماه قبل‌تر خونده باشن وگرنه دوران جمع بندی کنکور تیر فدای نهایی میشه، نظر شما چیه؟
      من که عمومی ها شروع کردم
      دینی خیلی افتضاحم پس هر شب یک درس میخونم
      ادبیات هم قلمرو زبانی مشاورم گفته کار کن و نیم ساعت بخون
      عربی و زبان لغات یک شب در میون سوییچ میکنم در حد یک ربع فقط میخونم
      نمیدونم چی بشه فقط امیدوارم زحماتم نتیجه بده
      این چند وقته انقدر سر مشاورم غر زدم که هیچی نمیشم امشب میخواست کله مو بکنه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

تحلیل رایج اینه که کنکور اردیبهشت تراز خوبی میده حالا نه در حد کنکور دی پارسال ولی خب فوکوس اصلی فارغ التحصیلان هست که بعدش بشینن برای نهایی بخونن. خب تاریخ پایان امتحانات نهایی طبق تاریخ برنامه پارسال میشه ۲۵ خرداد! تاریخ کنکور تیر، ۷ تیر هست کمتر از دو هفته تا پایان جمع بندی! اینجوری امکان داره کنکور تیر به خاطر درگیر شدن اکثر دانش آموزان با نهایی و جمع بندی نکردن مناسب برای کنکور تیر در کمتر از دو هفته، کنکور تیر تراز بالاتری بده؟

ممکنه هر ۲ کنکور، ساده یا هر ۲ سخت باشن یا یکی سخت‌تر باشه. اولا که تفاوت تراز، اون قدر زیاد و وحشتناک نیست، بخصوص که فاصله کنکورها با هم فقط ۲ ماهه و چیز زیادی نمیشه در این فاصله به آموخته‌ها اضافه کرد. ثانیا برای هر دو کنکور بهتره که جمع‌بندی مناسب کنید و با آمادگی نسبی سرجلسه برید که ضرر نکنید.
      واقعیت اینه که اگر هدف اصلی کنکور تیر باشه و در خرداد به‌جای ترمیم و نهایی برای کنکور بخونیم، احتمالا خراب شدن نهایی زیاد میشه و از اون ضرر میکنید و از کنکور تیر سود میبرید و اینها باهم خنثی میشن.
      کسیکه تا الان نخونده و مجبوره برای کنکور تیر هدف‌گذاری کنه، باید ریسک از دست رفتن تراز کنکور اردیبهشت رو قبول کنه که نتیجه مستقیم اعمال گذشته‌ی خودشه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن