خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: درصد

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

درصد

مدیر جان تاپیکو دیدی حذف کن.
      نشد ادامشو بنویسم.
      تاپیک بسته ست
      ویرایش توسط robertobaggio : 13 فروردین 1403 در ساعت 02:32

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سنجش سوالاش چطورن؟ نسبت به قلمچی و ماز

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      سنجش سوالاش چطورن؟ نسبت به قلمچی و ماز
      ریاضی تقریبا سخت
      فیزیک خیلی اسون
      شیمی سخت
      کیفیت سوالای ریاضیش خوبه شیمی این دو تایی که من ز دم 18 اسفند 403 تجربی و ریاضی (جامع هدف) سخت بودن بقیه رو نمیدونم فیزیکاشم راحت بود
      Legends Never Die

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JessePinkman نمایش پست ها
      خب من امروز همه ی ترس و نمیدونم چی چی هارو شکستم و با اینکه میدونستم خراب میکنم ولی اولین جامعم رو دادم.
      عدد ها گرد شدند.
      بسته ی جامع اول:
      زیست سنجش مرحله سوم 1402 : 10 درصد.
      شیمی سنجش مرحله سوم 1402 : 15 درصد.
      جامع فیزیک سوالات منتخب دبیر: 15 درصد.
      زمین گزینه دو9 تیر سال 1402: 20 درصد.
      ریاضی رو متاسفانه پیشروی خوبی نداشتم. و فعلا جامع کنکله.

میدونم خیلی کمه درصدا. ولی خب میخوام شروع کنم به جمع بندی و پیشروی با هم. و کم کم همه مشکلاتمو برطرف میکنم. ( اولین جامع )
      به مرور تاپیک رو خوشگل میکنم. فعلا اینو داشته باشیم.
      درضمن من امروز به نت درست حسابی دسترسی پیدا کردم. و عید همه تون پساپس مبارک. از چشم کوچیکترا و از دست بزرگترا ماچ میکنم.
      سلام و عیدتون مبارک.
      خیلی قصد دخالت ندارم ولی شیمی سنجش معمولیه، پیشنهاد میکنم شیمی جامع قلمچی بزنید. زیست و ریاضی سنجش که عالین و نیاز به تعریف نداره.
      زمین رو هم پیشنهاد میکنم سنجش بزنید که بهترینه بعدش زمین قلمچی هم عالیه. به نظرم اینها به گزینه ۲ ارجحیت دارن.
      فیزیک سنجش زیادی ساده‌س. اگه تست منتخب دبیرتون خوبه، ارجحیت داره. فیزیک قلمچی و خیلی‌سبز هم خوبن.

اگر دفترچه رو پرینت میکنید، پیشنهادم دفترچه ۱ سنجش یا زیستاز جامع، دفترچه ۲ قلمچی یا خیلی سبز و دفترچه ۳ سنچش یا قلمچیه.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JessePinkman نمایش پست ها
      خب من امروز همه ی ترس و نمیدونم چی چی هارو شکستم و با اینکه میدونستم خراب میکنم ولی اولین جامعم رو دادم.
      عدد ها گرد شدند.
      بسته ی جامع اول:
      زیست سنجش مرحله سوم 1402 : 10 درصد.
      شیمی سنجش مرحله سوم 1402 : 15 درصد.
      جامع فیزیک سوالات منتخب دبیر: 15 درصد.
      زمین گزینه دو9 تیر سال 1402: 20 درصد.
      ریاضی رو متاسفانه پیشروی خوبی نداشتم. و فعلا جامع کنکله.

میدونم خیلی کمه درصدا. ولی خب میخوام شروع کنم به جمع بندی و پیشروی با هم. و کم کم همه مشکلاتمو برطرف میکنم. ( اولین جامع )
      به مرور تاپیک رو خوشگل میکنم. فعلا اینو داشته باشیم.
      درضمن من امروز به نت درست حسابی دسترسی پیدا کردم. و عید همه تون پساپس مبارک. از چشم کوچیکترا و از دست بزرگترا ماچ میکنم.
      چرا از کنکور های سه دفترچه ای شروع نکردید و تک درس میزنید؟ تا اردیبهشت زمان کمی مونده متاسفانه و اینجوری ممکنه زمان نباشه برای کنکورا و جامع سه دفترچه ای

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      اگر دفترچه رو پرینت میکنید، پیشنهادم دفترچه ۱ سنجش یا زیستاز جامع، دفترچه ۲ قلمچی یا خیلی سبز و دفترچه ۳ سنچش یا قلمچیه.
      دفترچه ۱ زیست سنجش زیادی ساده نیست؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

دفترچه ۱ زیست سنجش زیادی ساده نیست؟
      زیست سنجش متوسط رو به بالاست. علت اهمیتش، شباهت خوب به‌ کنکور و پوشش نقاط مهمتر کتاب ( منظورم سوالات تکراری نیست، مثلا یک تست از دریچه‌های قلب میده، تقریبا همه نکات که قبلا توی کنکور اومده و یه سری نکات جدید توش مرور میشه)به جای سوالات خیلی سلیقه‌ای یا از جاهایی که خیلی مدنظر طراح نیست.
      اهمیت زیست سنجش اینه که بخش‌های مهم و تست‌خیز همه برات مرور و جمع‌بندی میشه. نظر من اینه که ۲-۳ هفته آخر، جای یادگیری نکات عجیب و غریب نیست. اگه کسی دنبال نکات برگ‌ریزون باشه، باید در طول سال می‌رفت دنبالش. البته که نظرهای کاملا متضاد با این نظر من هم زیاد وجود داره.
      البته زیستاز جامع هم همین‌جوری خیلی خوب نقاط تست‌خیز رو پوشش میده ولی در کنارش یه خرده نکات حاشیه‌ای‌تر و سوالات سخت و چالشی بیشتری داره.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی میدونه موسسه ای برای ازمون حضوری هست که ازمون تک تک بشه ثبت نام کرد؟ من فقط ازمون جامع ها رو میخوام ثبت نام کنم، تنها ازمون سنجش رو من میشناختم که ازمون ها رو تکی میشه ثبت نام کرد که برای کنکور اردیبهشت ازمون جامع در برنامه نداره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن