خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کنکوریوم یا چند کنکور یا دور دنیای گاج؟ کدوم بهتره

کدومشون پاسخنامه های بهتری دارن؟ اصلا پیشنهاد میکنید؟
      حقیقتش میخواستم بگیرم یکیشونو برای سال بعد نگه دارم سراین قیمتاشون که هی دوبل و سوبل میشن..می ارزه الان بگیرم یا بذارم چاپ جدیدشون بعد کنکور تیر بیاد؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      حقیقتش میخواستم بگیرم یکیشونو برای سال بعد نگه دارم سراین قیمتاشون که هی دوبل و سوبل میشن..می ارزه الان بگیرم یا بذارم چاپ جدیدشون بعد کنکور تیر بیاد؟
      من خودم چند کنکور زدم ولی به نظرم تفاوت خاصی ندارن. به خصوص چند کنکور با کنکوریوم همه چیز رو از هم کپی میکنن و عملا عین همن.
      گاج که اپ نداره. اپ کارنامه‌خوان هیچ کدوم خیلی سبز و مهروماه درست کار نمیکنه. ولی اگه گزینه ها رو دستی وارد کنی، هر دو کارنامه میدن و درجه سختی سوالات رو مشخص میکنن. رو جلد هر ۲ نوشته بهت تراز و رتبه حدودی میدن ولی هیچ کدوم نمیدن. معمولا اپ برای سال بعد تغییر میکنه و از کار میفته.
      پاسخنامه همه‌شون اوکیه. چندکنکور و کنکوریوم کمی بهترن ولی به سلیقه ربط داره. هر ۲، کادر یادآوری و روش سریع حل برای بعضی تستها دارن ولی کپی همن. با نگاه به pdf پاسخنامه کنکوریوم، به نظرم هر انتشاراتی که کتاب جامعش خوبه، پاسخنامه اون درسش هم خوبه. یعنی به نظر من پاسخنامه ریاضی و فیزیک و زمین مهروماه ولی زیست و شیمی چندکنکور کمی بهترن. باز هم میگم که سلیقه هم نقش داره.
      تفاوت عمده امسالشون اینه که چندکنکور، هر دفترچه و پاسخبرگش رو توی یک پک پلاستیکی گذاشته مثل کنکور و مطمئنا کنکوریوم سال دیگه ازش اسکی میره.

نتیجه‌ اینکه، اگر مضایقه مالی دارید، دور دنیای گاج رو امسال بگیرید ( قیمتش نصف بقیه است و تقریبا هم‌سطحه). اگر نه، تا نزدیک کنکور سال دیگه صبر کنید (چاپ جدیدشون بعد از کنکور نمیاد، حدود ۲-۳ ماه مونده به کنکور میاد). شاید تعداد سوالات و دفترچه و زمان و... تغییر کرد یا آپشن خاصی به این مجموعه‌ها اضافه شد یا حذفیات در منابع کنکور اتفاق بیفته و و و...
      اگر حتما امسال میخواید بگیرید و قیمتش مهم نیست، به سلیقه‌ام چندکنکوره.

اابته نظرم در مورد کتابهای جامع برای دوازدهم اینه که توی تیر یا خرداد تهیه کنید و صبر نکنید. چون تغییراتشون به جز قیمت، فقط شوآف هست و معمولا حتی تستهای آخرین کنکور رو هم به کتاب اضافه نمیکنن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه جالب من فکر کردم کنکوری هستی
      چند کنکور رو ندیدم نمیدونم
      ولی کنکوریم رو مشاورم توصیه کردن چون اکثرا دبیرا سوالای کنکور روی توی سال کار میکنن یا بعضی بچه ها خودشون از اول سال کار کردن دیگه اگه خود سوالای کنکور باشه خیلی تکراریه
      و کنکوریم چند تا از سوالا رو توی درس ها تغییر میده با همون نکات که برای شما جدید باشن وخیلی نکته مهمیه
      بقیه اش هم بستگی به وضعیت مالی خودت داره
      به شخصه بنظرم بعد از کنکور تیر صبر کن شاید اصلا مصوبه جدید اومد
      در این زندگی هیچ وقت استراحتی برای من نیست. شاید زندگی بعدیم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sakia نمایش پست ها
      چه جالب من فکر کردم کنکوری هستی
      چند کنکور رو ندیدم نمیدونم
      ولی کنکوریم رو مشاورم توصیه کردن چون اکثرا دبیرا سوالای کنکور روی توی سال کار میکنن یا بعضی بچه ها خودشون از اول سال کار کردن دیگه اگه خود سوالای کنکور باشه خیلی تکراریه
      و کنکوریم چند تا از سوالا رو توی درس ها تغییر میده با همون نکات که برای شما جدید باشن وخیلی نکته مهمیه
      بقیه اش هم بستگی به وضعیت مالی خودت داره
      به شخصه بنظرم بعد از کنکور تیر صبر کن شاید اصلا مصوبه جدید اومد
      سوال کنکور از اون بخشی‌هایی از کتاب که تغییرات داشته یا جزء حذفیات کنکور بوده، در دور دنیا و چند کنکور و کنکوریوم تغییر داشته. تغییر سوال در کنکوریوم، رندوم نبوده و برای غافلگیر کردن دانش‌آموز هم نبوده، شبیه بقیه کتابها بوده. کسی که بخواد سوال تالیفی ببینه، میره آزمون جامع موسسات میزنه.
      اگر دیدن سوال کنکور در طول سال، اونقدر اهمیت داشت، همه باید کنکورهای گذشته رو ۱۰۰ و ۹۰ درصد میزدن.
      البته با کلیات حرفهاتون کاملا موافقم و اینکه کنکوریوم هم خیلی عالیه و اابته مصوبه ممکنه بعد از کنکور امسال تغییر کنه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اخ اقای مظاهری تو که کلا با ما دعوا میگیری هر چی میگم فورا میای ضد و نقیضش رو میگیری
      نه اتفاقا جدیدا رو هم مثل 401 رو که فعلا دیدم هم تغییر داده بعدام کی گفته سوال تعریفی
      این فرق داره همون نکته کنکور رو پوشش میده فقط کمی متن و شیوه طرحش متفاوته
      من هم با اقای مظاهری موافقم پاسخنامه هاشون قطعا فرق انچنانی نداره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      من خودم چند کنکور زدم ولی به نظرم تفاوت خاصی ندارن. به خصوص چند کنکور با کنکوریوم همه چیز رو از هم کپی میکنن و عملا عین همن.
      گاج که اپ نداره. اپ کارنامه‌خوان هیچ کدوم خیلی سبز و مهروماه درست کار نمیکنه. ولی اگه گزینه ها رو دستی وارد کنی، هر دو کارنامه میدن و درجه سختی سوالات رو مشخص میکنن. رو جلد هر ۲ نوشته بهت تراز و رتبه حدودی میدن ولی هیچ کدوم نمیدن. معمولا اپ برای سال بعد تغییر میکنه و از کار میفته.
      پاسخنامه همه‌شون اوکیه. چندکنکور و کنکوریوم کمی بهترن ولی به سلیقه ربط داره. هر ۲، کادر یادآوری و روش سریع حل برای بعضی تستها دارن ولی کپی همن. با نگاه به pdf پاسخنامه کنکوریوم، به نظرم هر انتشاراتی که کتاب جامعش خوبه، پاسخنامه اون درسش هم خوبه. یعنی به نظر من پاسخنامه ریاضی و فیزیک و زمین مهروماه ولی زیست و شیمی چندکنکور کمی بهترن. باز هم میگم که سلیقه هم نقش داره.
      تفاوت عمده امسالشون اینه که چندکنکور، هر دفترچه و پاسخبرگش رو توی یک پک پلاستیکی گذاشته مثل کنکور و مطمئنا کنکوریوم سال دیگه ازش اسکی میره.

نتیجه‌ اینکه، اگر مضایقه مالی دارید، دور دنیای گاج رو امسال بگیرید ( قیمتش نصف بقیه است و تقریبا هم‌سطحه). اگر نه، تا نزدیک کنکور سال دیگه صبر کنید (چاپ جدیدشون بعد از کنکور نمیاد، حدود ۲-۳ ماه مونده به کنکور میاد). شاید تعداد سوالات و دفترچه و زمان و... تغییر کرد یا آپشن خاصی به این مجموعه‌ها اضافه شد یا حذفیات در منابع کنکور اتفاق بیفته و و و...
      اگر حتما امسال میخواید بگیرید و قیمتش مهم نیست، به سلیقه‌ام چندکنکوره.

اابته نظرم در مورد کتابهای جامع برای دوازدهم اینه که توی تیر یا خرداد تهیه کنید و صبر نکنید. چون تغییراتشون به جز قیمت، فقط شوآف هست و معمولا حتی تستهای آخرین کنکور رو هم به کتاب اضافه نمیکنن.
      گفتید حذفیات ، یه سوال ممکنه طراح کنکور امسال دست بزاره رو حذفیات پارسال؟ چون یادمه پارسال خیلی حذفیات از زیست و فیزیک و شیمی دهم داشتیم مخصوصا قسمت هایی که پیچیده تر بودن ولی امسال حذفیات تقریبا نداریم، امکانش هست بیاد دست بزاره رو اون حذفیات پارسال؟

راجب سوال استارتر: لزومی به خریدنش از الان نیست، ولی خب همونطور که دوستان گفتن فرق زیادی ندارن، من پارسال کنکوریوم داشتم و امسال چندکنکور. کنکوریوم پارسال برای هر سوال فیلم داشت ولی چند کنکور نداره. چند کنکور البته تو اپ اش چند تا آپشن هدیه مثل آزمون های نهایی و بانک تست و اینا داره

پاسخنامه هم من نگرفتم اصلا، البته خود چندکنکور pdf اش تو اپ اش گذاشته و من دانلود کردم
      ویرایش توسط Friedrich : 01 فروردین 1403 در ساعت 03:54

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      فرق اینایی که گفتید با مارکوپولو ماز چیه؟
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها

گفتید حذفیات ، یه سوال ممکنه طراح کنکور امسال دست بزاره رو حذفیات پارسال؟ چون یادمه پارسال خیلی حذفیات از زیست و فیزیک و شیمی دهم داشتیم مخصوصا قسمت هایی که پیچیده تر بودن ولی امسال حذفیات تقریبا نداریم، امکانش هست بیاد دست بزاره رو اون حذفیات پارسال؟
      امسال، بعد از ۴ سال، حذفیات کرونا نداریم. تکانه هر سال ۱ سوال کنکور داشت، کنکور ۴۰۰ تکانه حذف بود، توی ۴۰۱ ازش ۳ تا اومد. ۴۰۱ بیماری چشم یازدهم حذف بود، ۴۰۲ برای اولین بار در نظام جدید سوال اومد. سابقه نشون داده که با احتمال خوبی امسال از حذفیات دهم پارسال، سوال میاد.
      توی زیست به نظرم حتما ۱ تا ۲ سوال از جانوری دهم که پارسال حذف بود میاد بویژه گوارش و گردش مواد، همین طور از ظرفیت‌های تنفسی، سازش گیاهان و همزیستی گیاهان که همه اینها سوالات ثابت کنکور بودن. توی فیزیک هم راندمان و چگالی، انبساط سطحی و حجمی حذف بود که سوال ثابت سالهای قبلش بوده و فکر میکنم حتما سوال میاد. توی شیمی هم از نور، خواص اکسیژن، اکسید فلزی و نافلزی، انواع حلال ها به نظرم سوال بدن.

مارکوپولو ماز محصول امتحان‌پس‌نداده مازه و پاسخنامه درست و حسابی نداره و خیلی زیاد و طولانی توضیحات نوشته. پاسخ ویدیویی هم داره که همه سوالات رو یکجا حل کردن و اگر مشکل در سوالی یا گزینه خاص داری، کلی وقت میگیره تا جوابش رو پیدا کنید. پیشنهاد میکنم از محصولات امتحان‌پس‌داده استفاده کنید و ۱ ماه آخر جمع‌بندی کنکورتون رو موش آزمایشگاهی موسسات نکنید.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Firnadly نمایش پست ها
      فرق اینایی که گفتید با مارکوپولو ماز چیه؟
      یکی هستن فقط مارکوپولو ماز چند تا عیب داره اول که پاسخنامه اش انلاینه ممکنه مثلا وسط تحلیل خسته بشی بیفتی توی اینترنت
      بعدم اینکه مثل بقیه سوالارو تغییر نمیده عینا با کنکور یکیه و سومی هم اینکه کنکور 98 به بعد رو داره فقط

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همگی بابت راهنمایی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت راهنمایی
      پی دی اف سوالات هر درس کنکورو دارم و اونام بیشترشون از 97 به بعدن...معمولا هم رو پی دی اف میخونم کتابا میمونن...سرهمین هنوز شک دارم بابت خرید این کتابا...حتی گاها میگم برای 12هم کتاب نگیرم و ازمونارو جمع کنم فقط و بزنم
      به نظرتون برای یه 12همی ازمون جامع بیشتر کمک میکنه یا کمک درسیا؟
      هدفم اینه زودتر منابعو بگیرم تا لااقل سردرگمی از این بابت تو طول سال تحصیلی جدید نداشته باشم...یعنی 12 رو الان بگیرم فرق چندانی با چاپ جدیدش نداره؟

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مصوبه جدید؟...مگه اینکه کنکور کلا برداشته بشه تا کمک حال باشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون بابت راهنمایی
      پی دی اف سوالات هر درس کنکورو دارم و اونام بیشترشون از 97 به بعدن...معمولا هم رو پی دی اف میخونم کتابا میمونن...سرهمین هنوز شک دارم بابت خرید این کتابا...حتی گاها میگم برای 12هم کتاب نگیرم و ازمونارو جمع کنم فقط و بزنم
      به نظرتون برای یه 12همی ازمون جامع بیشتر کمک میکنه یا کمک درسیا؟
      هدفم اینه زودتر منابعو بگیرم تا لااقل سردرگمی از این بابت تو طول سال تحصیلی جدید نداشته باشم...یعنی 12 رو الان بگیرم فرق چندانی با چاپ جدیدش نداره؟
      قطعا ازمون جامع بده دیگه جدید خوندن فایده نداره الان فقط مرور

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن