خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 76 به 90 از 131
    1. Top | #76
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      چرا زمین نمیشه؟؟؟؟
      چون من خرداد ماه دارم ایجاد سابقه میکنم (دیپلم مجدد) بنابراین مجازم فقط دروس دوازدهم رو همشو امتحان بدم. زمین درس پایه یازدهم هست و نمیشه. بهم گفتن زمین رو میتونم ترمیم کنم اونم نه خردادماه! شهریور و دی و خرداد سال بعد. زمین رو واسه من تطبیق زدن حالا با چی تطبیق زدن نمیدونم لابد با هندسه ۲

2. Top | #77
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من کنکوری 404 هستم می تونم همزمان چند درس از دوازدهم و چند درس از یازدهم رو همین امسال ترمیم کنم؟

3. Top | #78
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      نه خیر عزیز جان این اتفاق نمی افته . ببین من دقیقا دقیقا میدونم گیر شما چیه .

شما میخوای کنکور 404 شرکت کنی . تو 404 یازدهم و دوازدهم تاثیر دارن . دوازدهمی که قراره سال اینده خرداد 404 نهایی بده و کنکور 404 بده الان یازدهمه و 403 قراره نمره یازدهمش حساب بشه برا 404 نمره اش دقت کن نمره اششششششششش نه ترازششششششششششش

مقوله تراز بحث جداگانه است و نمیشه گفت که یازدهمی که خرداد 403 نهایی شرکت میکنه ترازش خوبه یا کسی که 404 یازدهم نهایی میده

چرا؟؟
      چون ببین در سال 404 یه سری پشت کنکوری خواهند بود که نمره یازدهم نهایی ندارن . اینا تو خرداد 404 قراره برن نهایی یازدهم بدن .
      نمرات یازدهم 404 و نمرات یازدهم 403 با هم یه فضای نمونه اماری رو تشکیل میدن . مبنای نمرات هم همون خرداد 403 هستش قطعا چرا که برای یازدهم اصلا نهایی تا به این تاریخ وجود نداشته و اولین سالی هست که قراره نهایی بشه یازدهم . پس تو چه 403 یازدهم شرکت کنی چه 404 مبنای تراز دهیشون همون خرداد 403 هست و انگار همون 403 شرکت کردی . نسبت به اون مبنا تراز میشن میره پی کارش . همین. اگر بحشنامه رو دقیق بخونی گفته شده که تراز دهی به سال فارغ التحصیلی و .... ربطی نداره . مبنا یه سال رو قرار میدن . که توش نوشته شده برای نهایی خرداد دوازدهم سال 403 مبنا تراز دهی خرداد 402 خواهد بود . سال 402 یه اشتباهی کردن و تراز رو طبق سال فارغ التحصیلی دادن که باعث شد یه سری افراد تراز منفی کسب کنن تو سوابق تحصیلی . ولی بعد چند روز درستش کردن و مبنا رو سال 402 قرار دادن . و درستش هم همینه
      من احتمال میدم برای کنکور 404 مبنای ترازدهی نهایی دوازدهمش خرداد 403 باشه و برای یازدهمش خرداد 403 .
      ینی سال قبل مبنای سال بعد میشه . چون اپدیت ترین و به روز ترین تا به اون روز هستش. و درستش هم هیمنه . همترازی هم بهتر اتفاق می افته . شما بری سوالای نهایی 400 رو با 402 مقایسه کنی تفاوتا شاید زیاد تر باشه تا اینکه بری سوالای نهایی 402 رو با 403 مقابسه کنی . قطعا شباهت های سوالای خرداد 402 به 403 بیشتر خواهد بود تا سوالای 99 تا 403 .

حتی اگر شما سال 1407 هم بخوای کنکور شرکت کنی . و دهم و یازدهم و دوازدهمت رو سال 404 همه ش رو نمراتش رو گرفته باشی اگر نمراتت خوب باشن نیازی نیست بازم بری ترمیم شرکت کنی با این ذهنیت که تراز من پایین تره و تراز 407 ئی ها بالاتر . چرا؟؟ چون تمام نمرات جم میشن نسبت به سال مبنای همون سال 1407 که دهمش میشه 1405
      یازدهمش میش 1406
      دوازدهمش 1407
      تراز دهی میشه.
      این سه ور ضیه است و یه ور ضیه هم اینکه تراز هر سال جدید محاسبه میشه . چه ترمیم کنی چه ترمیم نکنی . ممکنه یکی ترمیم نکنه و در سال 402 تراز گرفته باشه که بیاد کنکور 404 شرکت کنه و ترازش از کسی که در خرداد 403 تراز میشه بهتر شده باشه با نمره پایین تر . ککلا نمیشه پیش بینی کرد . ولی چیزی که من خودم حدس میزنم همینی هستش که در بالا گفتم . برای اینکه اینهمه چیزا پیش نیاد اموزش پرورش مجبور میشه یه سالی رو مبنا قرار بده
      لعنت به این شورای عالی انقلاب فرنگی . اینقدر عدد تو عمرم تایپ نکرده بودم

آندراستند؟؟
      خدا از برادری کمت نکنه پسر،از جهالت خارجم کردی ،دمت گرم متوجه شدم چی به چیه،پس امسال خرداد دوازدهم سابقه ایجاد میکنم،فقط یه سوال دیگه من برای ایجاد سابقه باید اون دروس داخلی که گفتید رو هم امتحان بدم و اینکه برای سابقه دوازدهم هویت و سلامت هم هست؟واینکه من تجربی بودم سابقه ایجاد کردن همون دیپلم مجدد میشه واسم،؟

4. Top | #79
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این نهایی هم بدنیستا ۶۰ درصد کنکورو تو نهایی به دست اوردن راحتتره به نظرم،تا بخوای کنکور این همه عمومی بخونی

5. Top | #80
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      خدا از برادری کمت نکنه پسر،از جهالت خارجم کردی ،دمت گرم متوجه شدم چی به چیه،پس امسال خرداد دوازدهم سابقه ایجاد میکنم،فقط یه سوال دیگه من برای ایجاد سابقه باید اون دروس داخلی که گفتید رو هم امتحان بدم و اینکه برای سابقه دوازدهم هویت و سلامت هم هست؟واینکه من تجربی بودم سابقه ایجاد کردن همون دیپلم مجدد میشه واسم،؟
      نه شما دیپلم مجدد نمیگیری که همون دروسی که تو نهایی دوازدهم هستن رو برو نهایی شون رو شرکت کن . والسلام

بازم میگم اگر میخوای یازدهم شرکت کنی . و امادگیش رو داری تاریخ و زمین و محیط زیست بخونی . اگر گزاشتن میتونی یازدهم رو خرداد 403 شرکت کنی . فرقی نداره
      اصلا اگر خیلی امادگی داری اگر گزاشتن هر جفتش رو خرداد 403 شرکت کن قال قضیه رو بکن بره
      در کل دستت بازه.
      زیاد هم گیر نده به اختلاف تراز ها .
      هر چند پیش بینی میشه تراز نهایی 403 در دوازدهم کاهشی باشه نسبت به 402
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

6. Top | #81
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      این نهایی هم بدنیستا ۶۰ درصد کنکورو تو نهایی به دست اوردن راحتتره به نظرم،تا بخوای کنکور این همه عمومی بخونی
      آره .
      نهایی به هیچ وجه سنگینی کنکور رو نداره به خصوص در دروسی مثل ادبیات و عربی

7. Top | #82
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون ازت جوزف جان احتمالا یوسف باشه اسمت به هر حال من تو دانشگاه انقدر آدمایی رو دیدم که کنکورو به طرق مختلف دور زدن که همیشه امثال شما رو میبینم یا حتی خودمو اه میکشم ولی چیزی که ارومم میکنه اینه که دنیا بر پایه عدالت نیست،باید حقتو بگیری،جوزف جان خودت استادی یه نصیحت از من برادر بزرگتر برای موفقیت تو کنکورت داشنه باش ،تا ابان اموزشاتو کامل کن بشین فقط تست جامع بزن ،هفته ای یه ازمون جامع بزن و در طول هفته رفع اشکال کن من تیز هوشان علامه حلی بودم بنا به دلایلی نتونستم قبول شم اون موقع ها ولی این رازو تو حلی و فرزانگان به بچه ها میگفتن و همیشه تاکید داشتن قلم چی ملم چی فقط برای مرور و تست زنیه نه برای پیش برد دروس،یعنی شما تا شهریور یا ابان تموم کن درسارو قلم چی،ماز،گاج،جامع فقط تست بزن،راز موفقیت تمام بچه های سمپاد حلی و فرزانگان از قدیم که من بودم تا الان که برادرزاده مه همینه ،اون روز ازش پرسیدم سیاستشون همینهگفت عمو متد شماهم همین بود کفتم اره،ما سال پیش دانشگاهیو همون سوم دبیرستان میخوندیم تا سهریور تموم میکردیم یه سال بکوب تست میزدیم،شاهد بیارم برای حرفم؟رتبه یک کنکور دیماه ۱۴۰۱ رو ببینید دانش اموز دوازدهم بود،چطوری دیماه که هنوز ترم دو دوازدهم شروع نشده بود رتبه شد،امیدوارم تونسته باشم برات یه پیام باشم برات یه آکاهی باشم،خودم هم الان تا پاییز بکوب میخونم تستای ضربیب ۳ میزنم چون بلدم درسارو از ابان فقط ازمون میزنم ،راه کنکور از اموزش نمیکذره کنکور ایران فقط هنر ازمون دادنه،بازم ممنون از کمکت.

8. Top | #83
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره .
      نهایی به هیچ وجه سنگینی کنکور رو نداره به خصوص در دروسی مثل ادبیات و عربی
      سلام یوزف عزیز
      خسته نباشی
      آقا من یه ربعه دارم تاپیکو بالا پایین میکنم بالاخره نفهمیدم الان ثبت نامش اومده یا نه؟
      شرمنده خلاصه
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

9. Top | #84
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      سلام یوزف عزیز
      خسته نباشی
      آقا من یه ربعه دارم تاپیکو بالا پایین میکنم بالاخره نفهمیدم الان ثبت نامش اومده یا نه؟
      شرمنده خلاصه
      مدارس بزرگسسال ثیت نام میکنن . ولی سامانه هنوز فعال نشده . احتمالا اواخر فروردین سامانه اینترنتی رو راه اندازی کننش

10. Top | #85
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان ثبت نام کی هست و از کجا
      باید مدرسه برم یا انلاینه ؟

11. Top | #86
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام سلام
      خوبید خوشید سلامتید

بخشنامه و شیوه اجرایی ترمی نمره و ایجاد سابقه توسط شورای عالی آموزش و پرورش به همراه شیوه نامه و راهنمایی طراح سوال نهایی منتشر شد بالاخره و تمام ابهامات و سوالاتتون که میپرسیدید چیکار کنیم توشون رفع شده

تا جاییکه من تونستم بخونم اینطور دریافت کردم که هر کسی که دوازدهم هست و یا فارغ التحصیل میتونه در ترمیم و ایجاد سابقه دهم و یازدهم و دوازدهم همزمان در خرداد شرکت کنه

کسی که یازدهمی هستش میتونه یه پایه پایین تر + پایه خودش ترمیم کنه
      دهم که هنوز تازه از تخم بیرون اومده و جوجه حساب میشه همون دهم رو بده بره یازدهم و اگر خراب کرد میتونه یازدهم ترمیم کنه همراه یازدهم و یا بزاره دوازدهم

در کل مشکلی نیتس نگران باشید .

پی دی افهارو میزارمشون اینجا خودتون بخونیدش.

راهنمایی طراحی سوال هم جالب انگیز بود و نشون میده که سوالا از کتاب درسی و مطابق با برنامه اموزش خواهند بود . و دو سه نمره سوال سخت چالشی هم چاشنی کار خواهد شد .

موفق و پیروز باشید .
      ویس صفر تا صد توضیحات ترمیم نمره علیرضا افشار

screenshot-2024-04-04-081019.png

12. Top | #87
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه مشاور که اگاه به همه چیه فقط این افشاره

13. Top | #88
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ویس صفر تا صد توضیحات ترمیم نمره علیرضا افشار

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2024-04-04 081019.png
مشاهده: 76
حجم: 38.8 کیلو بایت
      میگه ممکنه امسال ک همه تمرکزشون رو نهاییه نمرها بالاتر شه تو نمره بیشتر از پارسالت بگیری ولی تراز کمتری بده وده حالا ما چه گلی بر سر بگیریم؟ اینجا تو انجمن که همه میگن ۲۵صدمم ۲۵صدمه ازونور ایشون میگه نمره بالا رو کاری نداشته باشید خدایا خودت مارو نجات بده):
      ولی خب من فکر نمیکنم با این اوضاع سطح امتحانا اسونتر شه بهرحال تاثیرش ده درصد بیشتر از پارسال شده منطقیه که سطحش بره بالاتر.. نمیدونم چرا اینطور میگن
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

14. Top | #89
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nico نمایش پست ها
      میگه ممکنه امسال ک همه تمرکزشون رو نهاییه نمرها بالاتر شه تو نمره بیشتر از پارسالت بگیری ولی تراز کمتری بده وده حالا ما چه گلی بر سر بگیریم؟ اینجا تو انجمن که همه میگن ۲۵صدمم ۲۵صدمه ازونور ایشون میگه نمره بالا رو کاری نداشته باشید خدایا خودت مارو نجات بده):
      ولی خب من فکر نمیکنم با این اوضاع سطح امتحانا اسونتر شه بهرحال تاثیرش ده درصد بیشتر از پارسال شده منطقیه که سطحش بره بالاتر.. نمیدونم چرا اینطور میگن
      طبسعتا اگر سطح ازمون بالاتر نره تراز پایین تر خواهد امد . اما در نظر داشته باشید که شرایط برا همه یکسان است . و فکر نمیکنم که در قبولی تاثیر به سزایی داشته باشد. درنهایت

15. Top | #90
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبسعتا اگر سطح ازمون بالاتر نره تراز پایین تر خواهد امد . اما در نظر داشته باشید که شرایط برا همه یکسان است . و فکر نمیکنم که در قبولی تاثیر به سزایی داشته باشد. درنهایت
      برا دانش اموزی که مجبوره کلا بخونه و امتحان نوبت داره و میخواد دیپلم بگیره اره فرقی نمیکنه ولی فارغ التحصیلی که نشسته دوباره عمومی خونده تخصصیارم تشریحی قطاری خونده و قراره نمره بیشتر از پارسالش بگیره ولی ترازش کمتر بشه خیلی فرق داره اینهمه وقت رو تو جوب بریزی دردش کمتره (هرچند همه اینا احتمالن) کلا کنکور رو یجوری کردن از دانش اموزش گرفته تا فارغ التحصیل و معلم و مهندسش هیچکدوم یکم آرامش نداشته باشن:/
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 567 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن