خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 131
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من واقعا موندم چه کنم ،قبل ۸۴ هستم،باید برم مدرسه ای جایی برای ایحاد سابقه؟

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      من واقعا موندم چه کنم ،قبل ۸۴ هستم،باید برم مدرسه ای جایی برای ایحاد سابقه؟
      یه سر به مدرسه بزرگسالان بزن و شرایط خودت رو توضیح بده
      تاریخ ۵ برو تا دیر نشده یهویی دیدی بستن!
      فکر کنم شما باز بتونید دیپلم بگیرید
      یا الله/توکل بر خودت

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها

یه سر به مدرسه بزرگسالان بزن و شرایط خودت رو توضیح بده
      تاریخ ۵ برو تا دیر نشده یهویی دیدی بستن!
      فکر کنم شما باز بتونید دیپلم بگیرید
      اره سابقه میتونیم ایجاد کنیم ،من میخوام ۱۴۰۴ کنکور بدم به نظرت میذارن امسال یازدهم سابقه تولید کنم سال بعد دوازدهم؟قبل ۸۴ تجربی هستم که فرصت سابقه دارم

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اره سابقه میتونیم ایجاد کنیم ،من میخوام ۱۴۰۴ کنکور بدم به نظرت میذارن امسال یازدهم سابقه تولید کنم سال بعد دوازدهم؟قبل ۸۴ تجربی هستم که فرصت سابقه دارم
      نه امسال فقط برای یازدهمی هاست
      امسال رو سابقه تحصیلی دوازدهم تمرکز کن
      سال بعد کنکور اصلی رو اردیبهشت بده و یازدهم رو هم بزار برای خرداد
      به شخصه خود من هم این کار رو انجام میدم
      یا الله/توکل بر خودت

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها

هزینه رو آموزش پرورش دادی یا بزرگسالان؟
      هنوز که هزینه ای من ندادم باید بعد از تعطیلات برم دنبالش

نهایی دوازدهم چی میخونی؟
      من پک کامل فرمول بیست گاج رو تهیه کردم
      دیگه ان شاءالله از امروز هم شروع می کنم برای نهایی خوندن
      اره مدرسه کارت کشیدم
      من فرمول بیست
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

6. Top | #36
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      طبق همین شیوه نامه ای که منتشر شده بله میتونی . ولی یازدهم چرا؟؟ یازدهم یه ذره بد قلقه تاریخ و زمین شناسی داره . شیمیشم خیلی ترکیب دهمیه حفظیاتش بالاس . دوازدهم به نظرم خوش دست تره برا امسال در این زمان کم . ریاضی یازدهم هم هوففف خیلی حجیمه

7. Top | #37
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      طبق همین شیوه نامه ای که منتشر شده بله میتونی . ولی یازدهم چرا؟؟ یازدهم یه ذره بد قلقه تاریخ و زمین شناسی داره . شیمیشم خیلی ترکیب دهمیه حفظیاتش بالاس . دوازدهم به نظرم خوش دست تره برا امسال در این زمان کم . ریاضی یازدهم هم هوففف خیلی حجیمه
      داداش خودت با تجربه تر از منی ،اینجا ایرانه من اگر بخوام دقیقا مثل یه دانش اموز یازدهمی که سال بعد کنکور ۱۴۰۴ داره شرایطم کاملا برابر باشه بهترین کار همینه خرداد یازدهم و سال بعد خرداد دوازدهمو سابقه ایجاد کنم،حالا الان بیام امسال دوازدهمو سابقه ایحاد کنم نطم کار تو ترازدهی به هم بریزه من با یازدهمی شرایطم برابر نخواهد بود،میخوام دقیفا شرایط یه دانش اموز یازدهمی که سال دیگه دوازدهمه رو داشته باشم،بعد یه سوال من تا کی وقت دارم برای ثبت نام سابقه یازدهم؟و اینکه مطمینی میتونم یازذهمو‌ همین خردا د سابقه کنم یعنی کجای دفترچه نوشته یا منبعش کجاست،واینکه اتفاقا ریاضی دوازدهم با کاربرد،دایره و بیضی،تابع خفن تر،مشتق،معادله مثلثاتی همچین کم حجم هم نیستا،بعد برای سابقه من باید زمین رو دوباره امتحان بدم؟واینکه خود شیمی،فیزیکذدوازدهمم کم غول نیستا،حتی زیست،میشه سوالامو جواب بدی خیلی کمکم میکنی،سپاس

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط نمیدونم تاریخ یازدهم رو کجای دلم بذارم

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقت بخیر.

سایتی که فعالیت ها و کار در کلاس های کتاب های درسی رو به طور صحیح حل کرده باشه میشه معرفی کنید؟ بعضی سایت ها جواب هایی که گذاشتن اشتباهه میخوام یه سایتی باشه که قابل اعتماد باشه (مثلا برای درسی مثل ریاضی قابل تشخیصه ک صحیح حل شده یا نه ولی برای دروس دیگه مثل شیمی یا زیست سایتی باشه که بشه بهش اعتماد کرد معرفی میکنین)

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدا بر جدواباد کسی که این مصوبه رو گذاشت لعنت کنه
      یه چی تصویب کردن خودشونم نمیدونن چیکار کنن

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      داداش خودت با تجربه تر از منی ،اینجا ایرانه من اگر بخوام دقیقا مثل یه دانش اموز یازدهمی که سال بعد کنکور ۱۴۰۴ داره شرایطم کاملا برابر باشه بهترین کار همینه خرداد یازدهم و سال بعد خرداد دوازدهمو سابقه ایجاد کنم،حالا الان بیام امسال دوازدهمو سابقه ایحاد کنم نطم کار تو ترازدهی به هم بریزه من با یازدهمی شرایطم برابر نخواهد بود،میخوام دقیفا شرایط یه دانش اموز یازدهمی که سال دیگه دوازدهمه رو داشته باشم،بعد یه سوال من تا کی وقت دارم برای ثبت نام سابقه یازدهم؟و اینکه مطمینی میتونم یازذهمو‌ همین خردا د سابقه کنم یعنی کجای دفترچه نوشته یا منبعش کجاست،واینکه اتفاقا ریاضی دوازدهم با کاربرد،دایره و بیضی،تابع خفن تر،مشتق،معادله مثلثاتی همچین کم حجم هم نیستا،بعد برای سابقه من باید زمین رو دوباره امتحان بدم؟واینکه خود شیمی،فیزیکذدوازدهمم کم غول نیستا،حتی زیست،میشه سوالامو جواب بدی خیلی کمکم میکنی،سپاس
      ینی چی شرایطتت برابر باشه . اینقدر حساس و وسواسی نباش به نظرم . من امسال دیدم کسی که با تراز 8 هزار معدل هم پزشکی و زیر 2000 رتبه اورده
      بغدشم اصلا قابل پیش بینی نیست که 404 فارغ تراز بیشتری میگیره یا دانش اموز .

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، آیا امکانش هست بجای دیپلم مجدد، همه درس های موثر در کنکور رو ایجاد سابقه کرد ؟؟ برای کسی که دیپلم تجربی نداره !

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      ینی چی شرایطتت برابر باشه . اینقدر حساس و وسواسی نباش به نظرم . من امسال دیدم کسی که با تراز 8 هزار معدل هم پزشکی و زیر 2000 رتبه اورده
      بغدشم اصلا قابل پیش بینی نیست که 404 فارغ تراز بیشتری میگیره یا دانش اموز .
      من تو هیچ مساله ای وسواس ندشتم ولی الان تو این مساله وسواسی شدم،الان برای سابقه برم مدرسه بزرگسالان؟تهران مثلا جای خاصی داره؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      من تو هیچ مساله ای وسواس ندشتم ولی الان تو این مساله وسواسی شدم،الان برای سابقه برم مدرسه بزرگسالان؟تهران مثلا جای خاصی داره؟
      نه دیگه شما که دیپلم تجربی دارید نیازی نیست برید بزرگسالان . از همین سایت هی وقت باز شد ثبت نام انجام بدید .

اگر یازدهم اجازه دادن که طبق این بخشنامه باید بدن و اگر شما اماده بودید یازدهم شرکت کنید شرکت کنید ولی اگر میخوایید شرو کنید یه درس خوندن برا نهایی یه نظرم دوازدهم سر راست تر هستش .

وسواسی نشید . اینکه میگن یه نمره از 20 کم بشید فلان میشه بیسار میشه و .... کشکه واقعا . اختلاف تراز معدل در حدی نیتس که شما رو از تحصیل در رشته مورد نظرتون باز بداره . البته نباید بزارید معدلتون خیلی پایین باشه ولی حساس شدن در این هم که حتما بیست بشید منطقی نیست . در همین حد 18.5 و 19 عالیه.

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      سلام، آیا امکانش هست بجای دیپلم مجدد، همه درس های موثر در کنکور رو ایجاد سابقه کرد ؟؟ برای کسی که دیپلم تجربی نداره !
      بله

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن