خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 131
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Friedrich نمایش پست ها
      تاریخ شروع امتحان نهایی کی هست؟

همون شهری که دیپلم گرفتیم باید آزمون بدیم؟

و اینکه چه مدارکی برای ثبت نام لازمه؟ من دیگه ریزنمرات و اینا رو ندارم و مدرسه هم حسابی دوره!
      مثل اینکه از 30 اردیبهشت هست

نه هر کجا محل سکونت بزنی همونجا می افته فقط اگر دیپلم مجددی باشی اونجایی می افتی که مدرسه بزرگسال ثبت نام کردی چون دیپلم مجددی ها از سامانه مای مدیو نمیتونن ثبت نام کنن و باید برن مدرسه بزرگسالان

برا ثبت ناکم ترمیم و ایجاد سابقه از سامانه مای مدیو هستش و هیچی لازم نیست فقط باید هزینه پرداخت کنی

برا ثبت نام دیپ مجدد ولی مدارک لازمه من رفتم یکشنبه ثبت نام کردم مدرسه بزرگسالان
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin s نمایش پست ها
      احتمالا ۳۰ روز خرداد هر روز یک امتحان
      خرداد ۳۱ روزه که ۴-۵ تا جمعه داره. ۱۴و۱۵ خرداد تعطیله. اعیاد مذهبی هم ممکنه باشن مثل امسال که ۲۸ خرداد عید قربان و تطیله. یعنی حدود ۷ روزش میره و ۲۴ روز میمونه برای ۱۰ تا نهایی دوازدهم، ۱۱ تا نهایی یازدهم و ۹ نهایی دهم که اگه دهم و یازدهم در یک روز باشن میشه ۲۱ روز امتحان در ۲۴ روز.
      عقلانی اینه که یا امتحانات دوازدهم رو ۲ هفته زودتر شروع کنن که یک مقدار فشردگی خرداد کم بشه. یا شهریور یا هر زمان دیگه‌ای، یک تایم دیگه برای ترمیم و ایجاد سابقه مهلت بدن.
      فاصله امتحان دهم و یازدهم رو هم باید خیلی بیشتر کنن. بعضی امتحانها خودش بیش از ۲ ساعت وقت داره، ۱ ساعت قبل از شروع هر آزمون هم باید در حوزه امتحان باشی، چاپ سوالات بعضی حوزه‌ها هم تاخیر داره و امتحان دیرتر شروع میشه. بنابراین باید حداقل ۴ ساعت بین ۲ امتحان فاصله باشه.
      ویرایش توسط Mazaheri : 28 اسفند 1402 در ساعت 20:26

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، داخل بخشنامه نوشته اگه امتحانی تداخل زمانی داشته باشه، داوطلب باید بره شهریور اون امتحان رو بده !
      امتحان خردادش هم غیبت موجه میزنن !
      پس اون نمره ای که شهریور بدست آورده جزو سابقه تحصیلی برای کنکور حساب نمیشه !
      ی سوال، آیا امتحان دیپلم مجدد یا ایجاد سابقه برای همه دروس اجباری هست ؟؟ نمیتونیم خودمون دروس هر پایه رو انتخاب کنیم ؟؟ چرا امتحان رو باید شهریور داد، در صورتی که سابقه کنکور محسوب نخواهد شد ؟؟
      ویرایش توسط elhameli : 28 اسفند 1402 در ساعت 21:02

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      الان بالاخره چی شد امکان ایجاد سابقه یازدهم با ترمیم دوازدهم با هم داخل سال ۱۴۰۴ وجود دارد یا نه

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کم کم دارن با آزمون خطا میرسن به یه کنکور خوب،کنکورای قبل ۱۴۰۲

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin s نمایش پست ها
      الان بالاخره چی شد امکان ایجاد سابقه یازدهم با ترمیم دوازدهم با هم داخل سال ۱۴۰۴ وجود دارد یا نه
      کسی جواب این سوالو میدونه ؟؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      کم کم دارن با آزمون خطا میرسن به یه کنکور خوب،کنکورای قبل ۱۴۰۲
      یعنی اینطوری خوبه؟ امیدوارم که برای سال های بعد حذف بشه چون فشار زیادی رو بچه‌ها تحمیل میشه… سی و خورده ای امتحان در یک ماه واقعا فاجعه‌س

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من فارغ التحصیل 91 هستم یعنی 91 پیش دانشگاهی رو تموم کردم معدل دیپلمم 19.36
      کلا تاثیر معدل به چه صورتی هست ؟ برای 1403 میخوام بدونم / من میخواستم فقط چهارم را امتحان بدم اینجوری خیلی سخته بخوام دهم و یازدهمم هم ازمون بدم
      معدل کتبی نهایی سوم دبیرستانم 17.79 موندم چی کار کنم
      ویرایش توسط Lara27 : 29 اسفند 1402 در ساعت 12:32

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lara27 نمایش پست ها
      سلام من فارغ التحصیل 91 هستم یعنی 91 پیش دانشگاهی رو تموم کردم معدل دیپلمم 19.36
      کلا تاثیر معدل به چه صورتی هست ؟ برای 1403 میخوام بدونم / من میخواستم فقط چهارم را امتحان بدم اینجوری خیلی سخته بخوام دهم و یازدهمم هم ازمون بدم
      معدل کتبی نهایی سوم دبیرستانم 17.79 موندم چی کار کنم
      سلام. در کنکور سراسری ۱۴۰۳صرفا سوابق تحصیلی پایه دوازدهم تاثیر ۵۰ درصد دارد( یعنی نیاز نیست دهم و یازدهم امتحان بدین فقط دوازدهم امتحان میدین). در کنکور ۱۴۰۴ سهم سوابق تحصیلی ۶۰ درصد است و از پایه یازدهم و دوازدهم است. کنکور ۱۴۰۵ تاثیر سوابق تحصیلی ۶۰ درصد و از سه پایه دهم و یازدهم و دوازدهم است.

تو دفترچه کنکور سراسری نوبت اول ۱۴۰۳ این جدول اومده که میزان تاثیر سوابق تحصیلی نظام سالی واحدی و ضرایب دروس گفته در صورتی که نخوابد ایجاد سابقه تحصیلی کنید
      img_3119.jpg
      img_3120.jpeg
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ثبت نام ترمیم معدل کی شروع میشه؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان وقت بخیر. پیشاپیش سال جدید رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم که سالی پر از موفقیت داشته باشید و سالی باشه سرشار از لحظات خوب همراه با شادمانی و سلامتی برای خودتون و خانوادتون.
      یه سوالی واسم پیش اومد الان منیکه سال بعد میخوام کنکور بدم و امسال دیپلم مجدد میگیرم الان سال بعد بخوام یازدهم رو هم ترمیم معدل کنم اونوقت نمرات دوازدهمم واسه سال پیش میشه! نمیشد که امسال یازدهم رو امتحان میدادم و سال بعد دوازدهم رو؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __Masoud__ نمایش پست ها
      سلام دوستان وقت بخیر. پیشاپیش سال جدید رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم که سالی پر از موفقیت داشته باشید و سالی باشه سرشار از لحظات خوب همراه با شادمانی و سلامتی برای خودتون و خانوادتون.
      یه سوالی واسم پیش اومد الان منیکه سال بعد میخوام کنکور بدم و امسال دیپلم مجدد میگیرم الان سال بعد بخوام یازدهم رو هم ترمیم معدل کنم اونوقت نمرات دوازدهمم واسه سال پیش میشه! نمیشد که امسال یازدهم رو امتحان میدادم و سال بعد دوازدهم رو؟
      امسال رو دیپلم مجدد بگیر
      دوازدهم رو نمرات عالی بگیر
      سال بعد هم یازدهم رو ایجاد سابقه کن
      بعضی از دوستان توی جو هستن نمیشه توی یک ماه دو تا امتحان سنگین نهایی رو با نمرات خوب پاس کرد
      یا الله/توکل بر خودت

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      مثل اینکه از 30 اردیبهشت هست

نه هر کجا محل سکونت بزنی همونجا می افته فقط اگر دیپلم مجددی باشی اونجایی می افتی که مدرسه بزرگسال ثبت نام کردی چون دیپلم مجددی ها از سامانه مای مدیو نمیتونن ثبت نام کنن و باید برن مدرسه بزرگسالان

برا ثبت ناکم ترمیم و ایجاد سابقه از سامانه مای مدیو هستش و هیچی لازم نیست فقط باید هزینه پرداخت کنی

برا ثبت نام دیپ مجدد ولی مدارک لازمه من رفتم یکشنبه ثبت نام کردم مدرسه بزرگسالان
      سلام دوباره!
      منم شنبه اقدام کردم
      اول رفتم گقتن نمیشه! گفتن تا ۱۲ اسفند وقت داشتی
      اما خب بعدا گفتن میشه
      شرایط ثبت نام شما چطور پیش رفت؟!
      یا الله/توکل بر خودت

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sattar___m نمایش پست ها

سلام دوباره!
      منم شنبه اقدام کردم
      اول رفتم گقتن نمیشه! گفتن تا ۱۲ اسفند وقت داشتی
      اما خب بعدا گفتن میشه
      شرایط ثبت نام شما چطور پیش رفت؟!
      سلام
      من 30 هار پول بیمه
      570 هزار هم پول نهایی ها شد
      چیز خاصی نداشت یدونه فرم پر کردم . بعدشم کارنامه تطبیق دادم و عکس و شناسنامه
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      سلام
      من 30 هار پول بیمه
      570 هزار هم پول نهایی ها شد
      چیز خاصی نداشت یدونه فرم پر کردم . بعدشم کارنامه تطبیق دادم و عکس و شناسنامه
      هزینه رو آموزش پرورش دادی یا بزرگسالان؟
      هنوز که هزینه ای من ندادم باید بعد از تعطیلات برم دنبالش

نهایی دوازدهم چی میخونی؟
      من پک کامل فرمول بیست گاج رو تهیه کردم
      دیگه ان شاءالله از امروز هم شروع می کنم برای نهایی خوندن
      یا الله/توکل بر خودت

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن