خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 48
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme82 نمایش پست ها
      واقعا شما ها رو میبینم از خودم نا امید میشم که با این همه دغدغه به فکر هدف هاتون هستید براشون میجنگید اونوقت من چهار سال بدون دغدغه خوردم خوابیدم تا دور برم رو نگاه کردم دیدم دوستانم بهترین رشته‌ ها رو داخل بهترین دانشگاه ها قبول شدن الان هم که یک روز برای هم جون میدادیم دیگه حتی یک زنگ هم بهم نمیزنن حق هم دارند کسی که داره داروسازی میخونه میخوام بیاد با منی صحبت کنه که چهار سال پشت کنکورم به هر حال براي همتون آرزوی موفقیت دارم انشالله خدا کمک کنه منم امسال یک رشته ای قبول شم برم
      اشتباه نکن. یه رشته ای قبول شم برم نگو. یه رشته خوب قبول شو برو. ۴ سال زیاد نیس. حتی ۷-۸ سالم بمونی ارزش داره یه رشته خوب قبول شی تا اینکه بری ۴ سال کارشناسی یه رشته به درد نخور بخونی بعد برگردی سرجای اولت. تنها مشکل راه اینه که خودت سختی میکشی یکم واست شاید سخت باشه هرچیزی وقتی تکراری میشه ادم از دنبال کردنش خسته میشه. بهتره یکم برنامتو متنوع کنی. به نظرم اگه رشته خوبی قبول نشدی حتما سال بعد هم بمون و از مرداد ماه برنامه بریز و تنوع بده توی برنامت بکوب درس نخون ورزش بیرون رفتن طبیعت گردی کوهنوردی رو هم بذار توی برنامت انوموقع تکراری نمیشه واست

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      واقعا که اینجا سیرکه
      متاسفم برای خنده هاتون
      مگه تاهل و دارای فرزند هم خنده داره؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ی همکلاسی داریم پرستازه زن داره و بچه هم داره ، شیفت سنگین میده ، 1100 منطقه 1 شده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammstein نمایش پست ها
      اشتباه نکن. یه رشته ای قبول شم برم نگو. یه رشته خوب قبول شو برو. ۴ سال زیاد نیس. حتی ۷-۸ سالم بمونی ارزش داره یه رشته خوب قبول شی تا اینکه بری ۴ سال کارشناسی یه رشته به درد نخور بخونی بعد برگردی سرجای اولت. تنها مشکل راه اینه که خودت سختی میکشی یکم واست شاید سخت باشه هرچیزی وقتی تکراری میشه ادم از دنبال کردنش خسته میشه. بهتره یکم برنامتو متنوع کنی. به نظرم اگه رشته خوبی قبول نشدی حتما سال بعد هم بمون و از مرداد ماه برنامه بریز و تنوع بده توی برنامت بکوب درس نخون ورزش بیرون رفتن طبیعت گردی کوهنوردی رو هم بذار توی برنامت انوموقع تکراری نمیشه واست
      نه دیگه حالا هر رشته ای هم نه اما خب منظورم یک رشته بدرد بخور است اصلا براي رشته های بدرد نخور باشه که اصلا دانشگاه نمیرم تا آخر عمرم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme82 نمایش پست ها
      نه دیگه حالا هر رشته ای هم نه اما خب منظورم یک رشته بدرد بخور است اصلا براي رشته های بدرد نخور باشه که اصلا دانشگاه نمیرم تا آخر عمرم
      منظورم از رشته خوب سه رشته تاپ تجربی بود وگرنه بقیش به درد نمیخوره مگر اینکه علاقه داشته باشید به رشته خاصی که اون بحثش جداس با علاقه ادم میتونه توی رشته گیاهان دریایی هم کارامدترین و پولدارترین باشع

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شما میخواین امسال کنکور بدین؟
      برای ماهایی که دیپلممون مال سالهااااااپیشه معدل اینامون چی میشه؟مشکلی نیست؟

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداشا آبجیا یکی نیست منو راهنمایی کنه
      میخوام کنکور تیرماهو شرکت کنم
      دهه شصتی هستم سیستم چطوره؟مشکلی نیست؟میذارن ثبت نام کنم یا ممنوعه؟

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

امکان پذیره یا خیر

وضعیت معدلمون چی میشه؟بدون معدل با همون درصد بالا زدن هم میشه قبول شد برای یه رشته تاپ؟؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nili1 نمایش پست ها
      سلام شما میخواین امسال کنکور بدین؟
      برای ماهایی که دیپلممون مال سالهااااااپیشه معدل اینامون چی میشه؟مشکلی نیست؟
      سلام شما حتما باید نهایی شرکت کنین اگر میخواین رشته های تاپ قبول شین. اگر دیپلمتون ریاضی بوده باید دیپلم مجدد بگیرین و اگر دیپلم تجربی هستین میتونین ترمیم معدل شرکت کنین. ثبت نام دیپلم مجدد که باید به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنین و ثبت نامش شروع شده. ترمیم معدل هم از طریق سایت باید اقدام کنین و گویا هنوز شروع نشده

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __Masoud__ نمایش پست ها
      سلام شما حتما باید نهایی شرکت کنین اگر میخواین رشته های تاپ قبول شین. اگر دیپلمتون ریاضی بوده باید دیپلم مجدد بگیرین و اگر دیپلم تجربی هستین میتونین ترمیم معدل شرکت کنین. ثبت نام دیپلم مجدد که باید به مدرسه بزرگسالان مراجعه کنین و ثبت نامش شروع شده. ترمیم معدل هم از طریق سایت باید اقدام کنین و گویا هنوز شروع نشده
      یعنی همه اعضای این تاپیک که30و اندی سالشونه ترمیم معدل زدن یا اینکه دیپلم مجدد گرفتن؟
      اشتباه نمیکنید؟اینجور که خیلی سخت شد
      اره دیپلمم ریاصی بوده دانشگاه رفتم خیر سرم
      شاغلم هستم حالا برم بگم میخوام دیپلم مجدد بگیرم
      ای بابا

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی همه اعضای این تاپیک که30و اندی سالشونه ترمیم معدل زدن یا اینکه دیپلم مجدد گرفتن؟
      ای بابا
      سلام منم قبلا رشتم ریاضی بوده، نیازی ب دیپلم مجدد نیست اما باید حتما ترمیم معدل شرکت کنین برای ما درس زمین شناسی هم نهایی میشه ک باید امتحان بدیم، و باید همه دروس رو هم شرکت کنین و نمره خوب بگیرین

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای بابا
      نگاه کنید ترازی که از نهاییتون میگیرید به شدت متفاوت میشه
      مثلا 19.8 سال 1401 تراز8500داده بود بعد 19.5 خود402 تراز9850
      خیلیییی به ضررتون میشه اگه ترمیم نکنید حتی من که پارسال دیپلم گرفتم امسال همه دروسی که زیر 20 شدم رو ترمیم میزنم
      در این زندگی هیچ وقت استراحتی برای من نیست. شاید زندگی بعدیم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط طلوع0 نمایش پست ها
      سلام منم قبلا رشتم ریاضی بوده، نیازی ب دیپلم مجدد نیست اما باید حتما ترمیم معدل شرکت کنین برای ما درس زمین شناسی هم نهایی میشه ک باید امتحان بدیم، و باید همه دروس رو هم شرکت کنین و نمره خوب بگیرین
      شما اگر دیپلم ریاضی باشید و بخواین تجربی شرکت کنین باید دیپلم مجدد بگیرید. چون دروس زیست شناسی رو پاس نکردین.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ای بابا
      بله من خودم سی و اندی سالمه دبیر ریاضی هم هستم و دیپلم مجدد شرکت کردم. حتی ترم اول توی یکی از امتحانا یکی از شاگرد های سال های قبلمو دیدم که اومده بود امتحان بده درسی رو افتاده بود

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دیپلم مجدد اسمش با ترمیم فرق میکنه وگرنه فرق انچنانی نداره . کسی که دیپلم تجربی سال ۹۰ داشته باشه باید کل دروسشو ترمیم کنه . دیپلم مجدد هم همونه کل دروس دوازدهم که ۱۰ تا هست رو باید امتحان بدید

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن