خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question برنامه ريزي رتبه برتر(تك رقمي)-جواب بدين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام استاد
      من درسام خوبه امسال ميرم پيش تجربي.در نحوه برنامه ريزي مشكل دارم ميشه راهنمايي كنين در يك هفته كه 3روزش را در مدرسه سپري ميكنم و اصلآ در كلاس كنكور شركت نكرده ام چطور برنامه ريزي كنم و تقريبا روزي چند ساعت با كيفيت عالي درس بخونم تا در كنكو رتبه تك رقمي بيارم؟نحوه صحيح برنامه ريزي براي درسا بايد چطور باشه؟براي كسب رتبه تكرقمي استفاده از مشاور خصوصي و كلايس كنكور حتما ضروري است؟من كه درسام خوبه و در آزمون ها رتبه خوبي كسب ميكنم شركت در كدام آزمون آزمايشي را توصيه ميكنين؟؟؟
      دكتر افشار خواهش ميكنم زود راهنمايي كنين به راهنمايي شما شديدا نياز دارم

باتشكر فراوان

چراجواب نميدين؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leda نمایش پست ها
      سلام استاد
      من درسام خوبه امسال ميرم پيش تجربي.در نحوه برنامه ريزي مشكل دارم ميشه راهنمايي كنين در يك هفته كه 3روزش را در مدرسه سپري ميكنم و اصلآ در كلاس كنكور شركت نكرده ام چطور برنامه ريزي كنم و تقريبا روزي چند ساعت با كيفيت عالي درس بخونم تا در كنكو رتبه تك رقمي بيارم؟نحوه صحيح برنامه ريزي براي درسا بايد چطور باشه؟براي كسب رتبه تكرقمي استفاده از مشاور خصوصي و كلايس كنكور حتما ضروري است؟من كه درسام خوبه و در آزمون ها رتبه خوبي كسب ميكنم شركت در كدام آزمون آزمايشي را توصيه ميكنين؟؟؟

باتشكر فراوان

چراجواب نميدين؟؟؟؟؟؟
      با سلام هیچکی نمیتونه به شما بگه روزی چند ساعت درس بخونین.من میگم با کیفیت عالی روزی 2 ساعتم زیاده.خودتون بهتر میدونین تو چه وضعی هستید.درس هایی ضعیفتونو قوی کنید و درس هایی که توش قوی هستین بیخیال نیشین.برای رتبه تک رقمی مشاور و کلاس مفیده ولی شرط لازم نیست.فقط چیزی که مد شده.امیدوارم دکتر بیشتر راهنماییتون کنند.
      موفق باشید
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر کلاسهای ÷ایه تا کنکور که برنامه ریزی آنها بگونه ایست که امتحانات مدرسه را در نظر گرفته شرکت کنید می توانید مدرسه را غیر حظوری کنیدو آزمون قلمچی را توصیه میکنم و برنامه ریزی هم بستگی به توان شما دارد ولی کمتر از روزیهفت ساعت در مهر ماه نمیرسید تمام کنید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط leda نمایش پست ها
      سلام استاد

باتشكر فراوان

چراجواب نميدين؟؟؟؟؟؟
      سلام
      در صورت نیاز به برنامه ریزی دقیق و راهبردی از طریق شماره تلفن یا آدرس ایمیل که در امضا ذکر شده اطلاع دهید.
      پیروز باشید.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)