خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

موضوع: کسری امیری

1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdmhb نمایش پست ها
      قابل توجه اونی که میگف میانگین ۴۰ میخواد
      تازه معدلشم ۱۸.۴۰
      یاد بگیریم چیزی که نمیدونیمو نگیم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdmhb نمایش پست ها
      قابل توجه اونی که میگف میانگین ۴۰ میخواد
      تازه معدلشم ۱۸.۴۰
      یاد بگیریم چیزی که نمیدونیمو نگیم
      واقعا تعجب میکنم. این همه ساعت گذشته شما رفتی کارنامه پیدا کردی که به من ثابت کنی اشتباه فکر میکردم؟ من به این کارنامه ها اعتمادی ندارم. در ضمن عرض کنم خدمت شما که هر سال با توجه به دشواری و سطح پاسخگویی درس ها تراز داده میشه و عملا این میانگین درصد ها بی معنیه. شما هم بجای ثابت کردن بدیهیاتی که همه میدونن و کارنامه گشتن و کل کل کردن مطالعه کنین و درس بخونین. این کارا راه رو به جایی نمیبره. البته که اینده شماست و به من ارتباطی نداره. هر کسی هر کاری میکنه دودش به چشم خودش میره

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiaa نمایش پست ها
      واقعا تعجب میکنم. این همه ساعت گذشته شما رفتی کارنامه پیدا کردی که به من ثابت کنی اشتباه فکر میکردم؟ من به این کارنامه ها اعتمادی ندارم. در ضمن عرض کنم خدمت شما که هر سال با توجه به دشواری و سطح پاسخگویی درس ها تراز داده میشه و عملا این میانگین درصد ها بی معنیه. شما هم بجای ثابت کردن بدیهیاتی که همه میدونن و کارنامه گشتن و کل کل کردن مطالعه کنین و درس بخونین. این کارا راه رو به جایی نمیبره. البته که اینده شماست و به من ارتباطی نداره. هر کسی هر کاری میکنه دودش به چشم خودش میره
      من مث شما بیکار نیستم دنبال ثابت کردن باشم اینو سیو کرده بودم به خاطر خودم نه به خاطر امثال شما
      برام مهم نیس اعتماد کنید یان اونیکه حقیقته من میزارم نه چرت پرت شمام یاد بگیرین کسی باهاتون حرفی نداره باهاش حرف نزنین ونصیحت نکنید
      ویرایش توسط Mhdmhb : 18 اسفند 1402 در ساعت 19:11

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خیلی وقته انجمن رو دنبال میکنم همه بچه های اینجا هم دوستای منن و موفقیتشون ارزوی قلبی منه. از سال 92 عه که مطالب اینجا رو میخونم و تجربیات زیادی کسب کردم. شاید بگم به قدر موهام ادم دیدم که این برهه از سال دنبال کارنامه میگردن و دنبال جواب این سوال میگردن که از الان بخونم میشه یا نه؟ دریغ از یک ذره تلاش... و این سوال تمومی نداره دیده شده تا یک هفته به کنکور هم این سوال پرسیده میشه و دوباره این چرخه تکرار میشه. اول به خودم و بعد بچه ها میگم که لطفا لطفا لطفا درگیر این چرت و پرتا نشید و فقط درس بخونید فقط بخونید حتی اگه نفهمیدید انقد بخونید و تست بزنید تا بفهمید الان فقط باید درس بخونید. به نتیجه فکر نکنین. دنبال تاپیک های انگیزشی و کارنامه هم نگردین.الان واقعا ۳۵ درصد زدن ریاضی مگه چی داره!!
      یا ۵۰ زدن فیزیک
      پس وقت هست برای شدن شما خودت نمیخوای☺️
      تیپیکال پست‌ها نزدیک ب عید سری دوم...

حالا طرف اصلا فکر نمیکنه خب عزیزم کسی ک زیستو میزنه ۵۸
      شیمی رو میزنه ۴۵
      نرفته فقط ۶۰ درصد زبستو ک نخونده
      کلشو خونده
      کلشو تست زده
      اِن تا آزمون زده
      تهش درصدش تو شرایط آزمون کنکور شده این! باز هم میگم هدفم ناامیدی نیست واقع بینیه.الکی میاید ی کارنامه میذارید با درصدای متوسط بعد ب هوای انگیزه دادن ب بچه ها گند میزنید ب روحیه تلاش‌گریشون
      ک اره عزیزم تو با این میانگین درصدم میتونی قبول شی و وقت هست براش
      در شرایطی ک این میانگین درصد هم نیاز ب تلاش بسیار زیاد داره! نمیشه با کار و تلاش کم بهش رسید.
      نمیتونی ب هوای اینکه با ۳۶ درصد ریاضی زدن هم میتونی قبول شی چهارتا مبحث منتخبو انتخاب کنی تا ب این درصد برسی و قبول شی!
      تلاش
      تلاش
      تلاشِ بسیار ک زندگیتو عوض میکنه ن این چرت و پرتای انگیزشی..
      امیدوارم اونی که باید حرفمو بگیره یه ذره تاثیر داشته باشه براش... من دنبال این نیستم حرفمو به کرسی بنشونم و بگم حق با منه. اما حرف منو کسی میفهمه که دنبال این ماجرا ها رفته و دیده تهش بن بسته جانم! چیزی که نتیجه میده تلاشه... حتی اگه کسی صفره از الان تلاش کنه گوشی و لپتابشو ببنده و سراغ انجمن و فضای مجازی نباشه موقع کنکورش حتی اگر به نتیجه دلخواهش نرسه عذاب وجدان نخواهد داشت که میتونستم و نشد.. به خودش میگه من صدمو گذاشتم حالا با تلاش مضاعف برای سال بعد میخونم.واقعا فضای انجمن با چیزی که سالهای قبل بود به شدت فاصله پیدا کرده. متاسفانه عده ای اینجا رو با نی نی سایت و.. اشتباه گرفتن... من حرفامو زدم و یه مدت اینجا نمیام. گرچه اینجا خونه دوممه یجورایی. دوستای خوبی پیدا کردم ازش کلی چیز یاد گرفتم.

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هیچی دیگه
      دارم به حماقت رتبه های برتر میخندم

اگه قرار بر اینه با 3و نیم ماه رتبه 217 آوردم
      ینی بقیه احمقن که مثلا از دهم میشینن میخونن؟

این تبدیل شده به کلاس و فرهنگ مضخرف اصلا
      همکارای مامانم بعضی وقتا میگن اصلا دخترشون درس نمیخونده و قبول شده
      یا مثلا فقط دو ماه اخر رو خوند
      یا دختر من اصلا کلاس خصوصی ندید

منظورم شما نیستین
      با کسایی هستم که رتبه میارن و الکی کلاس میذارن
      این کارا چیپ شده
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiaa نمایش پست ها
      من خیلی وقته انجمن رو دنبال میکنم همه بچه های اینجا هم دوستای منن و موفقیتشون ارزوی قلبی منه. از سال 92 عه که مطالب اینجا رو میخونم و تجربیات زیادی کسب کردم. شاید بگم به قدر موهام ادم دیدم که این برهه از سال دنبال کارنامه میگردن و دنبال جواب این سوال میگردن که از الان بخونم میشه یا نه؟ دریغ از یک ذره تلاش... و این سوال تمومی نداره دیده شده تا یک هفته به کنکور هم این سوال پرسیده میشه و دوباره این چرخه تکرار میشه. اول به خودم و بعد بچه ها میگم که لطفا لطفا لطفا درگیر این چرت و پرتا نشید و فقط درس بخونید فقط بخونید حتی اگه نفهمیدید انقد بخونید و تست بزنید تا بفهمید الان فقط باید درس بخونید. به نتیجه فکر نکنین. دنبال تاپیک های انگیزشی و کارنامه هم نگردین.الان واقعا ۳۵ درصد زدن ریاضی مگه چی داره!!
      یا ۵۰ زدن فیزیک
      پس وقت هست برای شدن شما خودت نمیخوای☺️
      تیپیکال پست‌ها نزدیک ب عید سری دوم...

حالا طرف اصلا فکر نمیکنه خب عزیزم کسی ک زیستو میزنه ۵۸
      شیمی رو میزنه ۴۵
      نرفته فقط ۶۰ درصد زبستو ک نخونده
      کلشو خونده
      کلشو تست زده
      اِن تا آزمون زده
      تهش درصدش تو شرایط آزمون کنکور شده این! باز هم میگم هدفم ناامیدی نیست واقع بینیه.الکی میاید ی کارنامه میذارید با درصدای متوسط بعد ب هوای انگیزه دادن ب بچه ها گند میزنید ب روحیه تلاش‌گریشون
      ک اره عزیزم تو با این میانگین درصدم میتونی قبول شی و وقت هست براش
      در شرایطی ک این میانگین درصد هم نیاز ب تلاش بسیار زیاد داره! نمیشه با کار و تلاش کم بهش رسید.
      نمیتونی ب هوای اینکه با ۳۶ درصد ریاضی زدن هم میتونی قبول شی چهارتا مبحث منتخبو انتخاب کنی تا ب این درصد برسی و قبول شی!
      تلاش
      تلاش
      تلاشِ بسیار ک زندگیتو عوض میکنه ن این چرت و پرتای انگیزشی..
      امیدوارم اونی که باید حرفمو بگیره یه ذره تاثیر داشته باشه براش... من دنبال این نیستم حرفمو به کرسی بنشونم و بگم حق با منه. اما حرف منو کسی میفهمه که دنبال این ماجرا ها رفته و دیده تهش بن بسته جانم! چیزی که نتیجه میده تلاشه... حتی اگه کسی صفره از الان تلاش کنه گوشی و لپتابشو ببنده و سراغ انجمن و فضای مجازی نباشه موقع کنکورش حتی اگر به نتیجه دلخواهش نرسه عذاب وجدان نخواهد داشت که میتونستم و نشد.. به خودش میگه من صدمو گذاشتم حالا با تلاش مضاعف برای سال بعد میخونم.واقعا فضای انجمن با چیزی که سالهای قبل بود به شدت فاصله پیدا کرده. متاسفانه عده ای اینجا رو با نی نی سایت و.. اشتباه گرفتن... من حرفامو زدم و یه مدت اینجا نمیام. گرچه اینجا خونه دوممه یجورایی. دوستای خوبی پیدا کردم ازش کلی چیز یاد گرفتم.
      حرفای ایشون در این تاپیک تا مغز استخون متوجه میشم واقع بینانه ترین تصویری که میشه از کنکور داشت آقای زیرو و مهدی آرتور بهش اشاره کردن در این انجمن
      کنکور یه روالی داره فقط درس خوندن نیست از سبک زندگی،مدیریت زمان؛روحیه و...داره!
      بقول ایشون اونی که واقعا برای کنکور تلاش میکنه در این انجمن کنکور هم نمیاد! دنبال اشکالاتش میگرده ،دنبال انگیزه نمیگرده! توی این مسیر باید بخوری زمین خورد بشی تا یه ذره غرور نداشته باشی لهت میکنه باز تا بهت بفهمونه باز هم چیزی برای یاد گرفتن هست تا برسی به این که بگی بله اشتباه میکردم! و دوباره ادامه بدی
      میانگین 40 50 درصد تو دهن راحت میچرخه! مگه چیه 15 تا تست شیمی 12تا تست فیزیک 20 تا زیست! پشت این درصد ها پایه درسی خوب،تحلیل،استراتژس ازمون زدن و... حداقل چیزی بوده یه نفر زیر استرس ازمون دراورده 2 برابر همین مقدار سوادش بوده!
      ما فقط رتبه و قبولی میبینم مسیری که طی شده نمی بینیم روال کنکورهمینه دنبال چیزای عجیب غریب و شنا کردن در مخالف این مسیر نباشید سخته وزمان بره اگر آسون بود همه انجامش میدادن حتی اگر قرار بود تو 3 4 ماه زیر 1000 رسید!
      جبر یا اختیار
      ویرایش توسط Aspire : 18 اسفند 1402 در ساعت 21:57

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رستگار رحمانی تو کنکور ریاضی قبل فارغ التحصیلی رتبه برتر بوده، افشین مقتدا هم ساخته ذهنه،

نقل قول نوشته اصلی توسط sakia نمایش پست ها
      سلام عزیزم
      توی این بازه زمانی فشار خیلیییی زیادی روی همه کنکوری ها هست بخصوص کسایی که عقب بودن یا تا حالا کم تلاش کردن
      یادم نمیاد ولی فکر کنم توی همین تاپیک بود ولی حالا بازم بهت میگم. اقای رستگار رحمانی بعد دو سال فارغ التحصیلی از بهمن شروع کردن و چون مناطق محروم بودن فقط به کتاب درسی دسترسی داشتن تازه اونموقع عمومی ها هم جزو کنکور بوده همون رو میخونن ورتبه 1 کنکور میشن
      و توی همین انجمن هم اقای افشین مقتدا از اسفند شروع میکنن وبا رتبه 2 رقمی دانشگاه شریف قبول میشن
      و خیلی از دوستان بنده با میانگین تراز 5500 تا 6000 پزشکی و دندون قبول شدن
      و هزارن نفر دیگه هم هستن حتی اگه یکنفر هم در تمام این سالها بود شما میتونید اون رو الگوی خودتون بزارید وقوی شروع کنید. و شما خیلی خوش شانس هستید چون اگه الان هم نهایی خوب بخونید معدل بالای 19 بگیرید میانگین درصد 30 هم قبول هستید.پس اینقدر استرس نداشته باشد.
      میدونم الان خیلی استرس دارید نگران هستید به هر حال اینده ی شماست ولی تمام بچه ها قصد کمک کردن به شما رو داشتن و برای شما وقت گذاشتن و فقط حقیقت رو گفتن که گویا شما نمیخواید باورش کنید دلیل نمیشه اینجوری برخورد کنید.
      شما اول باید با خودتون روراست باشید و ببینید کجای مسیر هستید و بهترین راهکار برای شما چیه وگرنه موفق نمیشید
      پس به خدا توکل کنید که غیر ممکن ها رو براتون ممکن میکنه و با عزم و اراده قوی رو به جلو حرکت کنید یه چیز دیگه اگه شروع کنی هیچکس تضمین نمیکنه حتما بتونی
      ولی اگه شروع نکنی قطعا به چیزی که میخوای نمیرسی حتی بد حتی کم حتی افتضاح بازم تلاش کن نتیجشو میبینی موفق باشی
      رستگار رحمانی تو کنکور ریاضی قبل فارغ التحصیلی رتبه برتر بوده، افشین مقتدا هم ساخته ذهنه،

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتام. 19 نمایش پست ها
      باور کن انقدرام که شما میگی وحشتناک نیس عزیزم
      من سه روز نشستم برای ازمون امروز خوندم اومد چک کردم درصدامو همه درسارو 40 الی 50 زدم
      اینجوری که شما میگین کنکور یه غول دو شاخه بنظر من کسی سمتش نره و بره سمت شغل آزاد خیلی بهتره
      من این مصاحبه رو گذاشتم نه برای اینکه تایمش کم بوده و تونسته برای اینکه جطوری توی تایم کم درسارو خونده و چطور برنامه ریزی کرده
      و من خودم با این ازمون که امروز دادم واقعا متوجه شدم چیز غیر قابل دسترسی نیس

شما یه دبیر فیزیک مثال زدین که گفته نمیشه
      پس چرا دبیرای دیگرو نمیگین؟
      من سر کلاس سالیانه معین کرمی همین دو سه جلسه قبل بودم یکی از بچه ها به شوخی یه کامت گذاشت که از الان شروع کنم میشه رتیه زیر 1000 بیارم
      اولش یکم باهاش شوخی کرد و بعدش قسم خوردااا که اگه بشینی بخونی رتبه زیر 500 ام میاری

پس یکم از اون فضای تاریک درا البته حق داری منم یه تایمی مث تو بودم ولی خب باید یه جایی بیخیال شد

و برای موفقیت بهتره ادم کلااا از جو کنکور خارج شه مثل همین انجمن یا کانالا و پیجای کنکوری
      الان تایم جمعبندیه ولی خب کسی که بخواد الان شروع کنه با دیدن این مطالب دنیا رو سرش خراب میشه و دیگه ادامه نمیده
      هرچند نظر شمام محترمه
      سلام عزیزم خوبی
      نه به شوری شما نه به بی نمکی نادیا
      ببین اصلا کاری به موفقیت تلاش یا اینکه شما چکار میکنین ندارم چون اصلا ربطی به من نداره و تاثیری توی زندگی من نمیزاره
      ولی خواهش میکنم تمنا میکنم گول هیچ دبیری رو نخورید من پارسال یکی از بزرگترین اشتباهاتم همین بود پس خواهرانه میگم اگه الان من نارحتت کردم بهتر از اینکه سر جلسه کنکور ناراحت باشی
      یه عده که مخصوصا انلاین ها فقط دنبال جذب شاگرد هستن. بعد بعضی معلما هم میگن از جو کنکور خارج شید استرس نداشته باشید و...
      بخدا قسم دروغی بیش نیست درسته استرس داشتن بده ولی تا یه حدی هم خوبه
      کنترل زمان میکنه و به شما دید واقعی از وضعیت فعلی تون میده باعث میشه توی دور رقابت بمونید و از بقیه عقب نیفتید.
      مثلا من میام 4 نفر میشونم سر کلاس نکات کنکور رو میگم یا ازمون رو .بعد شاگردم درصد خوب بگیره خوب این خود واقعیش نیست میشه درصد مضاعف یا تست کنکور میزنم همون موقع بزنه بعد میگم کنکور اسان است خب معلومه دروغ گفتم.کنکور تلاش میخواد.12 تا کتابه نیاز به تسلط 80 درصد داره. درسته توی مبحث درصد بالا اوردن جای تقدیر داره ولی کافی نیست
      حرف شما درست کیفیت مطالعه خیلی مهمتر از کمیتشه
      ولی کنکور هم با کسی شوخی نداره رتبه زیر 1000 هم الکی نیست.
      پس اتفاقا بپر توی جو کنکور
      کنکور 1402 تیر رو ازمون بدید.متوجه حرفام بشید اگه درصداتون خوبه که عالی اگه نه برای عید هدف گذاری کن عالی بترکونیش
      موفق باشی
      در این زندگی هیچ وقت استراحتی برای من نیست. شاید زندگی بعدیم
      ویرایش توسط sakia : 24 اسفند 1402 در ساعت 22:13

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن