خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38

موضوع: کسری امیری

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiaa نمایش پست ها
      متاسفانه زندگی بهم نشون داده که خوشبین نباشم. حداقل تو حیطه کنکور. حقیقتا توان و حوصله بحث رو ندارم. نمیدونم شما چند سالتونه. اما من خودم بهترین روزهای عمرم رو تلف کردم با دنبال کردن این مصاحبه ها که معلوم نیست واقعیه یا دروغین... اینکه ایا طرف تمام حقیقت رو گفته یا نه. من نمیگم کسی که دیر شروع کنه نمیتونه موفق بشه. کسی نمیتونه این حق رو بگیره از ادما که برای زندگی و ایندشون بجنگن. اما من با اینجاش مشکل دارم که طرف به خودش باور نداره و دنبال قبولی تو زمان کمه. البته که به دوستان ثابت شد اقای افشین مقتدا که روزی تو صدر پربازدیدای انجمن بود حقیقت رو نگفته بودن. اگر شما باور دارین که ممکنه و با تمام وجود تلاش کنید گوشی رو بذارین کنار و از گشت و گذار تو نت و کارنامه چک کردن و مصاحبه گوش کردن و کل کل کردن با امثال من دست بردارین حتما شدنیه. کسی اینجا بخیل کسی نیست و هر کسی دنبال ناامید کردن دیگرانه در پستی اون ادم شکی نیست... البته به همون اندازه ادمی که امید واهی میده و پکیج میفروشه و با ویدیو های انگیزشی بی سر و ته بچه ها رو به قله ی امید میبره و تا ته دره ناامیدی میکشونه هم پسته. ادمی که شما رو از عمق وجود میفهمه و میگه این راه اشتباهه در حقیقت داره خودشو در گذشته ها نصیحت میکنه. منم این راهو رفتم وقتی اسفند میرسید دنبال مصاحبه و کارنامه میگشتم. هدفم اینه به شمای نوعی بگم اینا اشتباهه.... به والله که اشتباهه. اگر شما انگیزه درونی داشته باشید و خودباوری دنبال این انگیزه های ساعتی نمیگردین. به هر حال همه این حرفا رو گفتم که به این برسم. کسی که از این زمان شروع میکنه نباید حتی یک ثانیه اش رو هم هدر بده. خواهرانه به شما توصیه میکنم گوشی و انجمن و تلگرام و ... رو بذارین کنار و تلاش کنین. همین
      الحق که تمام مواردی که گفتی عین حقیقته و این همش از تجربه بدست میاد. امیدوارم دوستان جوان هم با نگاه بازتر به سمت کنکور برن و ازین حرفای درست ناراحت نشن. دوست عزیزی که تا الان نخوندی و به دنبال رتبه زیر ۱۰۰۰ هستی. اینو بدون خیلی خیلی خیلی سخته مگر اینکه شما آی کیوت بالا باشه وگرنه اگه بحث اراده و تلاش باشه ۱۰۰ هزار نفر کنکور تجربی شرکت میکنن که ازین ۱۰۰ هزار نفر مطمعنا ۵-۶ هزار نفرش حداقل یک سال اخیر رو با جدیت خونده و عملا شما توی این بازه کم تازه بخوای شروع کنی بعد از این گروه قرار میگیری. پس بهتره رویا پردازی رو بذاری کنار و واقع بینانه مسیر پیشرو رو سپری کن. الان بخوای واسه کنکور بخونی و زمان واسه نهاییا نذاری بعدا پشیمون میشی! کسی که از الان میخواد شروع کنه بهتره روی نهاییاش وقت بذاره چون اگه نهاییارو از دست بدی سال بعد خیلی سخت میشه کارت باید یازدهم رو هم امتحان بدی. عاقلانه فکر کنید فقط

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم. واقعیتش من با شما مخالفم. اقای رحمانی که یه مدتی اسطوره کنکوریا شده بودن ( البته که در توانایی و نبوع ایشون شکی نیست) سه سال قبلش با رتبه زیر 10 تو کنکور رشته ریاضی فنی قبول شده بودن پس پایه درسی ایشون بسیار قوی بوده.مشکل اینه که بدون اینکه از پایه درسی ادما شرایط زندگیشون خبر داشته باشیم شروع میکنیم به الگو ساختن و صد البته گول زدن خودمون و زمان رو به تعویق انداختن که بله یک نفر بوده و دیر شروع کرده و موفق شده. حتما بوده کسانی که دیر شروع کردن و موفق شدن. اما با چه پایه تحصیلی؟ من هدفم ناامید کردن یا تو دل بچه ها رو خالی کردن نیست. میخوام بگم این مطالب زرد انگیزشی بدتر ادمو به چاه ناامیدی میکشونه.کنکور یه حساب کتابی داره و دو دو تا چهارتاست. حتی خود اقای میرحسینی که بهترین دبیر فیزیکن سر کلاس شروع از صفرشون گفتن که انتظار رشته تاپ نداشته باشین و غیر ممکنه کسی با سه ماه درس خوندن پزشکی قبول شه مگر اینکه بیس درسی خوبی داشته باشه. من خودم گرفتار این سراب بودم و طعم تلخشو چشیدم اینکه هر روز میومدم دایرکت اینستای فلان مشاور و رتبه برتر که از الان میشه. و بعد شنیدن جوابش یه نفس راحت میکشیدم و اهمال کاری پشت اهمال کاری.فضای کنکور به شدت سمی شده. از مشاورایی که یه جو سواد ندارن و متاسفانه علاوه بر اون وجدان کاری هم ندارن گرفته تا معلمایی که با دلقک بازی و شعر خوانی و ... سعی میکنن دانش اموز جذب کنن. تنها راه عاقلانه اینکه عبور کنیم از این سنگلاخی که از هر طرف برامون میباره
      رستگار رحمانی سال ۱۳۸۲ با معدل ۱۱ و نیم در رشته ریاضی فیزیک دیپلم گرفت، ولی تا سال ۱۳۸۵ به‌دلیل مشکلات شخصی در کنکور شرکت نکرد. سال ۸۵ پس از شرکت در کنکور موفق به کسب رتبه ۳۰ در گروه آزمایشی علوم ریاضی شد، اما به‌دلیل اعزام به خدمت سربازی نتوانست به دانشگاه راه یابد.و بعدشم که همه میدونن دوباره سال 88 ازمون میدن و رتبه 1 میشن.
      این از این شما اول از منابع معتبر تحقیق کنید بعد با قطعیت صحبت کنید.
      هیچکس حق نداره کلمه ی نمیشه رو برای کسی بکار ببره مخصوصا توی کنکور که درس خوندن اسون ترین کار دنیاست
      فوقش یکسال پشت کنکور میمونن ومیتونن تاپ ترین دانشگاه رو قبول شن. خیلیییی هم با شما موافقم که نباید به مسخره بازی های بقیه گوش کرد و درس خوندن تنها هدف بچه کنکوریه
      هر کسی هر کاری رو که از ته دلش بخواد و براش جدی تلاش کنه بهش میرسه اصلا هم روانشناسی زرد نیست حقیقت محضه درسته خیلیا سهمیه دارن هیچکس نمیتونه منکر این قضیه بشه ولی واقعا کسایی بودن که تمرکزشون رو روی درس گذاشتن و موفق شدن
      من صحبت های بهترین مشاور کنکور که ۴تا رتبه تک رقمی داشتن و 456تا رتبه برتر رو بازگو کردم.و برای ایشون که دنبال الگو بودن مثال زدم.
      و شما نمیتونید شرایط خودتون و ذهنیتی که دارید رو برای همه در نظر بگیرید. و شما خودتون گفتید اهمال کاری کردید. و زمان رو عقب می انداختید. چه ایرادی داره که ادم الگوی مناسبی داشته باشه وبا اون انگیزه بگیره و درس بخونه برای چی خودشو گول بزنه کسی که هدف داره قدر زمان رو میدونه پس بقیه رو با انگیزه و شرایط خودتون در نظر نگیرید
      و در اخر تاکید من بیشتر رو این بود که تلاش کردن خیلی بهتر از تلاش نکردنه وگرنه معلومه اگه ادم صبح تا شب پشت اینستا و دنبال الگو انگیزه باه تهش به چیزی نمیرسه
      اصلا من خودم رو مثال میزنم یک ازمون شیمی رو 17 درصد زدم و ازمون بعد رسوندمش به 77 درصد تازه بقیه ی دروس رو هم خوندم فیزیک و ریاضی هم بالای 50 بود زیست هم 40 با درجه سختی و بودجه مشابه اگه دوست داشتید عکسش رو میزارم.
      هدفم توی ازمون بعد اینکه همه دروسم رو بالای 50 درصد بزنم اگه انجام شد عکس اون رو هم میزارم. که بچه ها فکر نکنن نمیشه و انگیزه بگیرن
      در این زندگی هیچ وقت استراحتی برای من نیست. شاید زندگی بعدیم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      تو این فضا انقدر دروغ ، دو دره بازی ، دله دزدی، رویا فروشی ، مشاورنما ، معلم هایی که فقط اسمشو یدک میکشن رو دیدم که فقط میخوام راه بیفتم به تک تک کنکوریا بگم که تو دامش نیفتین... البته که اول یاداوری به خودمه. یه روزایی تو خواب بودم خواب شیرینی هم بود... اما الان چشمام باز شده... شاید بعضی ها فکر کنن من خیلی فضای کنکور رو تاریک میبینم... اما از نظر خودم این فضای واقعی کنکوره. فضایی که هیچ عدالتی وجود نداره از سهمیه ها گرفته تا همه کسایی که دنبال خالی کردن جیب مان.شاید تنها عدالتی که وجود داشته باشه اینه که کسی که تلاش کنه بازی رو میبره.. اما با تلاش اصولی.
      عمق همه حرفات ناامیدیه و با خوندن این حرفات ادم حس بد بهش دست میده

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sakia نمایش پست ها
      رستگار رحمانی سال ۱۳۸۲ با معدل ۱۱ و نیم در رشته ریاضی فیزیک دیپلم گرفت، ولی تا سال ۱۳۸۵ به‌دلیل مشکلات شخصی در کنکور شرکت نکرد. سال ۸۵ پس از شرکت در کنکور موفق به کسب رتبه ۳۰ در گروه آزمایشی علوم ریاضی شد، اما به‌دلیل اعزام به خدمت سربازی نتوانست به دانشگاه راه یابد.و بعدشم که همه میدونن دوباره سال 88 ازمون میدن و رتبه 1 میشن.
      این از این شما اول از منابع معتبر تحقیق کنید بعد با قطعیت صحبت کنید.
      هیچکس حق نداره کلمه ی نمیشه رو برای کسی بکار ببره مخصوصا توی کنکور که درس خوندن اسون ترین کار دنیاست
      فوقش یکسال پشت کنکور میمونن ومیتونن تاپ ترین دانشگاه رو قبول شن. خیلیییی هم با شما موافقم که نباید به مسخره بازی های بقیه گوش کرد و درس خوندن تنها هدف بچه کنکوریه
      هر کسی هر کاری رو که از ته دلش بخواد و براش جدی تلاش کنه بهش میرسه اصلا هم روانشناسی زرد نیست حقیقت محضه درسته خیلیا سهمیه دارن هیچکس نمیتونه منکر این قضیه بشه ولی واقعا کسایی بودن که تمرکزشون رو روی درس گذاشتن و موفق شدن
      من صحبت های بهترین مشاور کنکور که ۴تا رتبه تک رقمی داشتن و 456تا رتبه برتر رو بازگو کردم.و برای ایشون که دنبال الگو بودن مثال زدم.
      و شما نمیتونید شرایط خودتون و ذهنیتی که دارید رو برای همه در نظر بگیرید. و شما خودتون گفتید اهمال کاری کردید. و زمان رو عقب می انداختید. چه ایرادی داره که ادم الگوی مناسبی داشته باشه وبا اون انگیزه بگیره و درس بخونه برای چی خودشو گول بزنه کسی که هدف داره قدر زمان رو میدونه پس بقیه رو با انگیزه و شرایط خودتون در نظر نگیرید
      و در اخر تاکید من بیشتر رو این بود که تلاش کردن خیلی بهتر از تلاش نکردنه وگرنه معلومه اگه ادم صبح تا شب پشت اینستا و دنبال الگو انگیزه باه تهش به چیزی نمیرسه
      اصلا من خودم رو مثال میزنم یک ازمون شیمی رو 17 درصد زدم و ازمون بعد رسوندمش به 77 درصد تازه بقیه ی دروس رو هم خوندم فیزیک و ریاضی هم بالای 50 بود زیست هم 40 با درجه سختی و بودجه مشابه اگه دوست داشتید عکسش رو میزارم.
      هدفم توی ازمون بعد اینکه همه دروسم رو بالای 50 درصد بزنم اگه انجام شد عکس اون رو هم میزارم. که بچه ها فکر نکنن نمیشه و انگیزه بگیرن
      نه اینکه جوابی نداشتم باشم برای حرف های شما اما ترجیح میدم جوابی ندم. من با کسی دعوا ندارم اینجا. لحن حق به جانب حرف های شما گویای همه چیزه. کسی اینجا دنبال ناامید کردن دیگران نیست. تمام حرف من اینه که کسی که از الان داره میخونه خیلی خیلی باید تلاش کنه. همونطور که گفتم متاسفانه رویافروشی طرفدارای زیادی داره. وقتی یه کسی حقیقت رو میگه به مذاق خیلی ها خوش نمیاد البته که متاسفانه یه مدت دیگه تلخی این حقیقت رو به طرز بی رحمانه ای میچشن. شما اگر خودباوری دارین نیازی نیست عکس کارنامه خودتون رو اینجا بارگزاری کنین... که به ما ثابت کنید؟ چی رو؟ صد تا هم رای منفی بگیرم از مواضعم پایین نمیام.دلم میسوزه برای دوستای خودم و شاید خود حقیقیم تو گذشته ها. خیلی دیدم از این دست ادما ها رو. به هر حال برای شما از صمیم قلبم ارزوی موفقیت رو دارم.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه اینکه جوابی نداشتم باشم برای حرف های شما اما ترجیح میدم جوابی ندم. من با کسی دعوا ندارم اینجا. لحن حق به جانب حرف های شما گویای همه چیزه. کسی اینجا دنبال ناامید کردن دیگران نیست. تمام حرف من اینه که کسی که از الان داره میخونه خیلی خیلی باید تلاش کنه. همونطور که گفتم متاسفانه رویافروشی طرفدارای زیادی داره. وقتی یه کسی حقیقت رو میگه به مذاق خیلی ها خوش نمیاد البته که متاسفانه یه مدت دیگه تلخی این حقیقت رو به طرز بی رحمانه ای میچشن. شما اگر خودباوری دارین نیازی نیست عکس کارنامه خودتون رو اینجا بارگزاری کنین... که به ما ثابت کنید؟ چی رو؟ صد تا هم رای منفی بگیرم از مواضعم پایین نمیام.دلم میسوزه برای دوستای خودم و شاید خود حقیقیم تو گذشته ها. خیلی دیدم از این دست ادما ها رو. به هر حال برای شما از صمیم قلبم ارزوی موفقیت رو دارم.
      جناب رستگار رحمانی که برای خیلی ها الگو بودن از جمله خود من... 24 ساعته تو انجمن و اینترنت نبودن... خودشون بودن و کتاباشون . دنبال الگو و نمونه قبولی نمیگشتن. البته توانایی افراد استعداد هاشون و ارادشون هم دخیله

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتام. 19 نمایش پست ها
      عمق همه حرفات ناامیدیه و با خوندن این حرفات ادم حس بد بهش دست میده

از شما خواهش میکنم پیام های منو نخونید اگر ناامید میشین. این روزا اگه واقع بینانه به موضوع نگاه کنین میشه ناامیدی و منفی بافی. به عنوان خواهر بزرگتر از شما امیدوارم زودتر معنی رویابافی و مثبت اندیشی رو بفهمین نه زمانی که خیلی دیر باشه. خدانگهدار شما

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه رفیقی بی زحمت بگه ججوری میشه عکس فرستاد

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mhdmhb نمایش پست ها
      یه رفیقی بی زحمت بگه ججوری میشه عکس فرستاد
      یه آیکون هست اونو بزن. آیکونش عکس یه درخته
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      از شما خواهش میکنم پیام های منو نخونید اگر ناامید میشین. این روزا اگه واقع بینانه به موضوع نگاه کنین میشه ناامیدی و منفی بافی. به عنوان خواهر بزرگتر از شما امیدوارم زودتر معنی رویابافی و مثبت اندیشی رو بفهمین نه زمانی که خیلی دیر باشه. خدانگهدار شما
      بی زحمت این حرفای منفی و ناامید کنندتو زیر تاپیک من پاک کن
      دوس دارم بقیه با دیدن این تاپیک انگیزه بگیرن نه نا امید بشن

"""""بعدشم کنکور چیز منطقی نیس که بخوایم بهش منطقی نگاه کنیم """

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جناب رستگار رحمانی که برای خیلی ها الگو بودن از جمله خود من... 24 ساعته تو انجمن و اینترنت نبودن... خودشون بودن و کتاباشون . دنبال الگو و نمونه قبولی نمیگشتن. البته توانایی افراد استعداد هاشون و ارادشون هم دخیله
      منم دقیقا میخواستم همینو بگم نمیدونم احتمالا بد گفتم ولی ته حرفای منم همینه ارداه و تلاش فقط همین
      در این زندگی هیچ وقت استراحتی برای من نیست. شاید زندگی بعدیم

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کسی که سه ماهه قبول شده انقدر خفنه که یه ماهه هم قبول میشه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20240308_154325_934.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20240308_154325_934.jpg
مشاهده: 68
حجم: 43.8 کیلو بایت

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20240308_154326_318.jpg

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      img_20240308_154325_689.jpg

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      یه آیکون هست اونو بزن. آیکونش عکس یه درخته
      لطف کردین مرسی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن