خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

روزهای سخت و پرتلاش من

سلام
      من همون دختریم که تو همین انجمن قول رتبه 2رقمی رو دادم و پای حرفم هستم
      اومدم که اینجا 40 روز سخت و پرتلاشمو باهاتون به اشتراک بذارم
      روزهایی که میدونم قراره سخت باشه و من با تمام وجودم باید این سختی رو تحمل کنم و قول میدم تا پای جونمم شده در حد مرگ هم که بودم این 40 روز 100 که چه عرض کنم 150 درصد خودمو بذارم . میخوام هزار برابر سخت کار کنم چون من یادم نرفته که قراره رتبه زیر 100 بیارم . میدونم شاید تو این 40 روز حالم خوب نباشه و اوضاع اون جوری که میخوام پیش نره اما من اینجا قول دادم در هر شرایطی به چیزی که میگم عمل کنم .
      حالا میخوام برنامه این 40 روز رو بگم . تو این 40 روز باید کلاا کنکور پوکنده شه . جرواجرش میکنم . ی سری مباحثو از قبل خوندم ی سری مباحثو نخوندم همه و همه تو این 40 روز جمع میشه
      10 الی 17 اسفند 7 روز
      17 اسفند استراحت
      18 الی 29 اسفند 12 روز
      1 الی 12 فروردین 12 روز
      14 الی 24 فروردین
      تا 24 فروردین من درسا رو کنکوری تموم میکنم و قرار نیست هیچ مبحثی رو حذف کنم و کامل میرسم
      از 25 الی 5 اردیبهشت هم فقط آزمون و مرور میکنم میشه 12 روز
      بعدش کنکور اردیبهشت
      9 الی 28 اردیبهشت هم میشینم واسه نهایی بکوب مبخونم و شده هر درسی رو 2-3 دور میکنم و در کنارش مرور و آزمون هم میدم
      خرداد ماه هم میشه ازمون نهایی و مرور و آزمون کنکور

ببین من میرسم من رتبه 2رقمی میارم . درسته خونه شلوغه درسته منم دلم میخواد بشینم سریال دونگ یی ببینم . ی جاهایی منم میبرم خانواده از لحاظ روحی حمایت نمیکنن اومدم به خودم تکیه کنم اومدم بگم فقط خودم مهمم و خودم تو این 40 روز کاری ندارم بیرون از اتاقم چه خبره اینقدر میخونم که نتیجه شو ببینم . ی جاهایی از خانواده انرژی منفی میگرفتم الان دیگه انرژی و مثبته هیچکی واسم مهم نیست . فقط خودم و دنیا و هدف خودم
      حتی اگه هدفم کنکور تیر هم باشه بازم میدونم راحت میرسم . با این وجود که تا اردیبهشت هم مطالبو کامل بستم و مرور و آزمون هم دادم
      این 40 روز چالش من میشه اندازه ی 160 روز ی کنکوری معمولی
      چون حتی خودمم تا الان معمولی خوندم حالا اومدم تگری برم جلو با ساعت مطالعه و بازدهی بالا.
      جوری این 40 روز تموم شه که بگم وای چه خستگی قشنگی و ته دلم خیلی از خودم راضی باشه

راستش جو خونه شده این که هی بکوبن تو سرم و اینا بخاطر همین هم که شده میخوام عین سگ بخونم چه شبایی که با اشک خوابیدم و قلبم شکست شاید فکر میکنن با این کار میتونن ی تلنگری بزنن که به خودم بیام .
      مهم نیست من از امشب برنامه ساعتی میچینم و میرسم
      برنامه ی من تا 17 اسفند:
      22:00 شنبه - 24 یکشنبه/ 24 ساعت مطالعه
      4:00 دوشنبه - 6:00 سه شنبه/ 24 ساعت مطالعه
      9:00 سه شنبه - 12:00 چهارشنبه /24 ساعت مطالعه
      15 :00 چهارشنبه - 10:00 پنجشنبه /16 ساعت مطالعه

من میرم اتاقمو جمع کنم که 10 باید شروع کنم
      خب همه چیز اماده ست . برنامه م تو این مدت
      زیست دنیای زنده . گوارش . تبادل گازی . گردش مواد . تنظیم اسمزی . تنظیم عصبی. حواس
      شیمی دهم : فصل 1 . 2. 3 .
      فیزیک : اندازه گیری . ویژگی فیزیکی مواد . کار و انرژی و توان .

میرم که اینارو تموم کنم البته که بخشی شو قبلا خوندم و باید مرور و جمعبندی کنم . بعدش هم میرم آزمون قلمچی های این بخش هارو میزنم . تحلیلشون میکنم.
      فعلا من برم چالش 24 ساعته . شبتون خوش

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      موفق باشی عزیزم
      ..God, I’m so blue

3. Top | #3
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      می تونی توی این راه از یه مشاور خوب هم کمک بگیری
      که مطمئن بشی داری درست حرکت میکنی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام من ی چالش 12 روزه دارم از امشب باز میخونم و حتما قبل از خواب ی گزارشکار میفرستم . پرقدرت برم کنکورو رنده کنم )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم شما هم اینجوری میشین یا نه اینکه یهو کلی میخونین و باز ی مدت نمیخونین باید دیگه خودمو مجبور کنم هر شب اینجا گزارشکار بدم امشب خوابم نبرد اصلا خوابم نمیاد انرژی و هوشیاریم هم بالاست در حد لاریگا برم تا شب بخونم و بیام گزارشکار بدم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیشب واقعا تمرکز نداشتم و خوابیدم و اما صبح تون بخیر میایم تا شب کتابارو جرواجر کنیم. دیشب از وسطای شب شروع کردم و 4ساعت خوندم . امشب مبخوام بترکونم و تایم مرده مو کم کنم
      . screenshot-2024-03-09-234138.pngو اینکه اینجا زده من هر سری چقدر پای ی درس موندم حدودا یک ساعته . امروز بریم تا توانمونه 100% خودمونو بذاریم . من میرم تا 1 شب بخونم انگیزه و انرژیم فوله میخوام فقط له کنممم . باید تموم شه . ی برنامه خفن اما فشرده نوشتم باید زیاد کار کنم و درس بخونم . دیگه هم با هر صدا و سروصدایی از اتاق بیرون نمیایم . شده تایم ناهار و شامم هم عوض میکنم اما باید به برنامه م برسم . الان یه کوچولو از برنامه م عقبم باید دیگه خودمو جمع کنم برسم بهش چون فشرده تر از اون رو دیگه نمیتونم بنویسم و دیگه نمیتونم تغییرش بدمم . 100% میتونممم خب من برم شب میبینمتون

7. Top | #7
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشی.
      ولی مراقب سلامتیت هم باش
      اگر خواب و خوراک مورد نیاز تامین نشه خوب یاد نمیگیری
      به اندازه هم استراحت داشته باش تا بازدهیت بره بالا

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلامممم خب من تا الان درس خوندم زیست زیاد خوندم و خیلی خوبهههه همینجوری پیش بره عالیه شاید ساعت مطالعه م ایده الم نبوده چون یکم خوابیدم تا انرژیم بیاد بالا الانم پر امرژی در خدمتتونم .
      اینم تایمر امروزمscreenshot_20240310-210504_studyroom.jpg
      چون خوابمو گرفتم میخوام بجای فردا صبح برنانه فردا از امشب شروع بشه . چون اینقدر خوابیدم که دیگه خوابم نمیاد
      اتاقمو مرتب میکنم و از ۹وربع استارت میزنم و فردا قول میدم با ساعت مطالعه خفن بیام . قول دادما❤

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان مرسی از انرژی هاتون راستش نمیدونم کار کردن با انجمن چجوریه تازه عضو شدم. فکر کنم میگن آپشن تشکر از دیگران داره که نمیدونم چجوریه .
      اماااا مرسی ازتون❤

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برنامه ی من :
      ۳ روز . ۲۱ و ۲۲ اسفند و ۲۳ اسفند
      زیست : تنظیم عصبی . حواس. دستگاه حرکتی. تنظیم شیمیایی. ایمنی . تقسیم یاخته. شیمی۱ف۲. شیمی۱ ف۳.فیزیک کار و انرژی و توان ، دما و گرما. جریان . مغناطیس. ریاضی .و۱و۲و۳و۴و۵ مهروماه.

۲۴ و ۲۵ و ۲۶ و۲۷ اسفند
      زیست: تولید مثل. اط یاخته تا گیاه . جذب و انتقال انرژی.فیزیک الکتریسیته ساکن . ریاضی ۶و۷و۸
      تو این ۴ روز هر چی که خوندمو چه بلد باشم و چه نباشم ی دو کامل عین چی میخونم و هم حفظ میکنم و هم مفهومی میخونمش. کلااااا مرور میکنم

و اماااا ۲۸ و ۲۹ اسفند میرم سراغ آزمونای قلمچی و گزینه دو مربوط به فصل هایی که خوندم و بعد تحلیلشون میکنم .

حتماااا میام اینجا ۲۹ اسفند میگم واااای من به برنامه م رسیدم . قول میدم که برسم بهش میدونم که میرسم . اینجا دیگه کارمون فشرده تر میشه و پرقدرت تر قراره کار کنم .
      شده شرط میبندم که من تمام این فصلارو تو این مدت نه تنها میبندمشون بلکه مزنم میترکونم و آزموناشم میزنم دیگه نمیذارم چیزی ازشون بمونه.
      من میتونم و حتی میتونم بگم ۱ درصد هم امکان نداره که انجامش ندم . حتی ی قول دیگه هم میدم قول میدم تو(اپی که توش درس میخونم) تایمر من جز ۳تا تایمر برتر ساعت مطالعه باشه هر شب میام و اسکرین و گزارشکار میدم و ثابت میکنم که میشه . حالا ببینم کی جرات داره بگه تو نمیتونی.
      خب سرتونو به درد نیارم حرفو که همه میزنن برم که عمل کنم . شبتون خوش
      کوچیک شما رتبه دورقمی کنکور تجربی ۱۴۰۳❤

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مهلا ؟
      تو سزاوار موفقیتی
      ب طعم توت فرنگی!
      پس شیرین ترین تلاشتو بزار در راه شیرین ترین نتیجه.
      موفق باشی در کنکورت برای همیشه
      ❤️

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان . میتونم بگم کار و انرژی رو تقریبا تموم کردم کلا ی 50 تا تست مونده شاید هم کمتر . حالا اومدم ی تنوع درسی بدم .
      الان میرم زیست بخونم چون زیستو دوست دارم انگار زنگه تفریحه واسم . زیست 2 رو تا هورمون ها بکوب میخونم هم کتاب درسی. هم تصویر نامه. هم تست های نزده ی آیکیو . واسش 12 ساعت کلا وقت میذازم نمیدوم اما حس میکنم حتی زودتر هم تمومش میکنم خب از 10:20 شروع میکنم و ساعتای 10 امشب میام میگم اوضاع چطور بوده ))))))
      بریم که بترکونیم . یعنی میخوام همچین ریز بشم رو این فصلا که سوالی نباشه که نتونم ازش بزنم . فعلا

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرسییییییییی از انرژیت عزیز دلم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن