خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

زیست کنکور ۱۴۰۴

سلام وقت همگی بخیر من میخوام ۱۴۰۴ کنکور بدم بعد الان برای زیست مفاهیم اولیه را بلدم یعنی در این حد است که کتاب آی کیو گاج برام راحته اما قلمچی تر میزنم با کتاب موج آزمون کلاس عظیمی هم چند جلسه گوش کردم اما واقعا چیز بدرد بخوری داخل کلاسش نمی‌گفت يعني چیزایی که می‌گفت بلد بودم بنظر شما وقت بیشترم رو کتاب‌ درسی بگذارم یا تحلیل تست های آزمونها چند بار آزمون های زیست آرمان تحلیل کردم خوب بود لطفا هرکس نتیجه گرفته بگه ممنونم در ضمن هدفم هم پزشکی دانشگاه آزاد یا شهریه پردازه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin s نمایش پست ها
      سلام وقت همگی بخیر من میخوام ۱۴۰۴ کنکور بدم بعد الان برای زیست مفاهیم اولیه را بلدم یعنی در این حد است که کتاب آی کیو گاج برام راحته اما قلمچی تر میزنم با کتاب موج آزمون کلاس عظیمی هم چند جلسه گوش کردم اما واقعا چیز بدرد بخوری داخل کلاسش نمی‌گفت يعني چیزایی که می‌گفت بلد بودم بنظر شما وقت بیشترم رو کتاب‌ درسی بگذارم یا تحلیل تست های آزمونها چند بار آزمون های زیست آرمان تحلیل کردم خوب بود لطفا هرکس نتیجه گرفته بگه ممنونم در ضمن هدفم هم پزشکی دانشگاه آزاد یا شهریه پردازه
      سلام اگه رو کتاب درسی و تمام نکات و شکلاش مسلط هستین که فقط باید آزمون بدین و تست کار کنید و مهم تراز تست و آزمون تحلیل اوناس
      اگرم روکتاب درسی کاممل مسلط نیستین اول یذره اطلاعاتتونو کامل کنید و بعد فقط تست بزنید
      یذره شایداولش نتیجش دلخواهتون نباشه ولی کم کم راه میافتین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matin s نمایش پست ها
      سلام من آزمون هاي زیستاز تحلیل میکنم درصدم پیشرفت خوبی داشته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن