خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کار کردن مباحث ریاضی که نه بهش مسلطی و نه تست زیادی ازش تو کنکور میاد

من از امار و احتمال و هندسه واقعا فراریم و واقعا ضعیفم...هم کم کار کردم هم درست نخوندم این مباحثو ببینم واقعا فهمشون سخته یا چون من متنفرم ازشون برام سخت به نظر میاد...
      یازدهمم...میخوام بدونم کار کردن این مباحث تو این مدت مونده ارزش داره یا نه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام شما هنوز یازدهم هستی مسلما ۱۴۰۴ کنکور دارید پس چرا میگید وقت نیست؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه سال شاید زمان زیادی به نظر بیاد،اما بزای یه پشت کنکوری
      نه منی که هم نهایی هارو باید جمع کنم هم سه پایه رو برا کنکور جمع کنم درکنار مدرسه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      یه سال شاید زمان زیادی به نظر بیاد،اما بزای یه پشت کنکوری
      نه منی که هم نهایی هارو باید جمع کنم هم سه پایه رو برا کنکور جمع کنم درکنار مدرسه
      من یازدهم بودم هندسه رو نخوندم
      فقط در حد مدرسه کار کردم
      حق با توئه یه سال فرصت زیادی به نظر میرسه ولی نیست!
      چون من الان نزدیک کنکورم و هنوزم هندسه رو نخوندم
      به نظرم همچین مباحثی رو باید در حدی کار کنی که اگه تست خوبی ازش تو کنکور اومد بتونی حل کنی
      تستی که از هندسه یازدهم تو کنکور 1400 اومد واقعا ساده بود!خب حیفه که از دستش بدی
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. در کنکور سراسری با توجه به کارنامه های کنکور نیاز به درصدهای 70-80 درصد نیست و با میانگین 50 درصد در رشته ریاضی میشه در رشته های برتر قبول شد و نیازی نیست همه مباحث کامل مسلط باشید میتونید بعضی مباحث حذف کنید. درسال یازدهم امتحان نهایی خیلی اهمیت دارند چون اگه خوب نتیجه نگیرید برای جبران سوابق تحصیلی باید سال بعد ترمیم کنید و چون سال بعد هم کنکور و امتحان نهایی دوازدهم دارید کار خیلی سختیه پس مهمترین چیز اینه در سال یازدهم به صورت تشریحی خوب کتاب بخونید.
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      درسته
      درکل هم خیلی اسون میتونن ازش طرح کنن هم خیلی سخت

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر شما یه ماه خوندن قبل امتحان نهایی کفاف میده؟ من تو ظول ترم میخونم ولی تکرار نمیکنم سرهمین زود فراموششون میکنم مخصوصا درسایی مثل تاریخ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن