خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

۵۵ روز تا کنکور اردیبهشت - ۱۱۸ روز تا کنکور تیر

با سلام و وقت بخیر خدمت تمام دوستان عزیزم همگی خسته نباشید انشالله که از روزهای باقی مانده تا کنکور به نحو احسن استفاده کنین و خستگی زحماتی که میکشین با کسب یک نتیجه مطلوب از تنتون خارج بشه.

اوایل سال تحصیلی بود که تصمیم گرفتم کنکور شرکت کنم. برای ایجاد سابقه تحصیلی در رشته تجربی در یک مدرسه بزرگسال ثبت نام کردم. ولی با توجه به شرایطی که داشتم نتونستم بخونم طوری که کلا بیخیال شدم و قید کنکور رو زدم. تصمیم داشتم واسه دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنم اماااا چند روز پیش یک پستی از آقا/خانم مظاهری در یکی از تاپیک ها دیدم که یه حس عجیبی در من برانگیخت. فکر میکنم ایشون هم هم سن و سال من باشن دقیقا چیزایی که نوشته بود انگار خود من بودم از زبان من نوشته بود. این یکی دو روز رو با خودم کلنجار رفتم و بلاخره تصمیم گرفتم واسه کنکور دوباره استارت بزنم. واسه همین از فردا میخوام شروع کنم واسه کنکور خوندن و هدفم از زدن این تاپیک این بود که کارهایی که از الان که ۵۵ روز مونده تا کنکور اردیبهشت و ۱۱۸ روز تا کنکور تیر رو بنویسم تا بمونه واسه سال های بعد واسه دوستانی که در میانه های راه ناامید میشن یا دوستانی که مثل من از این بازه های زمانی شروع میکنن به خوندن.
      خب قبل ازینک یکم از وضعیت خودم بنویسم که مشخص بشه با چه پیش زمینه ای من شروع کردم اینو میخواستم بگم که من واسه رتبه دو رقمی و سه رقمی و چهار رقمی نمیخونم. من میخونم تا اونجاییکه بتونم بیشترین تست رو بزنم فارغ از هر نتیجه ای. میخوام ببینم توی این بازه کسی بخونه چقدر میتونه نتیجه بگیره!

خب حالا یکم از خودم بنویسم و شرایطی که دارم:

۳۲ سالمه
      دبیر ریاضی هستم دو روز در هفته مدرسه میرم
      دانشجوی انصرافی دکترا رشته مهندسی از دانشگاه سراسری هستم
      دیپلم ریاضی دارم و نه زمین شناسی پاس کردم نه زیست خوندم
      متاهل هستم

وضعیت درسیم: به غیر از ریاضی که اوکیم ولی خب بحث کنکور بحث سرعت عمله و باید روش کار کنم در بقیه دروس تعطیلم.
      از طرفی خرداد ماه باید تمام دروس رو امتحان بدم.

منابع مطالعاتیم برای دروس:
      زیست :‌ جامع زیست شناسی نشرالگو
      ریاضی : آی کیو
      شیمی : جمع بندی کنکور خیلی سبزـ مسائل شیمی و حفظیات شیمی خیلی سبز
      فیزیک : جمع بندی فیزیک خیلی سبز - حفظیات فیزیک کنکور
      زمین : چکیده زمین شناسی خیلی سبز
      + آزمون های قلم چی + ماز

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __Masoud__ نمایش پست ها
      با سلام و وقت بخیر خدمت تمام دوستان عزیزم همگی خسته نباشید انشالله که از روزهای باقی مانده تا کنکور به نحو احسن استفاده کنین و خستگی زحماتی که میکشین با کسب یک نتیجه مطلوب از تنتون خارج بشه.

اوایل سال تحصیلی بود که تصمیم گرفتم کنکور شرکت کنم. برای ایجاد سابقه تحصیلی در رشته تجربی در یک مدرسه بزرگسال ثبت نام کردم. ولی با توجه به شرایطی که داشتم نتونستم بخونم طوری که کلا بیخیال شدم و قید کنکور رو زدم. تصمیم داشتم واسه دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنم اماااا چند روز پیش یک پستی از آقا/خانم مظاهری در یکی از تاپیک ها دیدم که یه حس عجیبی در من برانگیخت. فکر میکنم ایشون هم هم سن و سال من باشن دقیقا چیزایی که نوشته بود انگار خود من بودم از زبان من نوشته بود. این یکی دو روز رو با خودم کلنجار رفتم و بلاخره تصمیم گرفتم واسه کنکور دوباره استارت بزنم. واسه همین از فردا میخوام شروع کنم واسه کنکور خوندن و هدفم از زدن این تاپیک این بود که کارهایی که از الان که ۵۵ روز مونده تا کنکور اردیبهشت و ۱۱۸ روز تا کنکور تیر رو بنویسم تا بمونه واسه سال های بعد واسه دوستانی که در میانه های راه ناامید میشن یا دوستانی که مثل من از این بازه های زمانی شروع میکنن به خوندن.
      خب قبل ازینک یکم از وضعیت خودم بنویسم که مشخص بشه با چه پیش زمینه ای من شروع کردم اینو میخواستم بگم که من واسه رتبه دو رقمی و سه رقمی و چهار رقمی نمیخونم. من میخونم تا اونجاییکه بتونم بیشترین تست رو بزنم فارغ از هر نتیجه ای. میخوام ببینم توی این بازه کسی بخونه چقدر میتونه نتیجه بگیره!

خب حالا یکم از خودم بنویسم و شرایطی که دارم:

۳۲ سالمه
      دبیر ریاضی هستم دو روز در هفته مدرسه میرم
      دانشجوی انصرافی دکترا رشته مهندسی از دانشگاه سراسری هستم
      دیپلم ریاضی دارم و نه زمین شناسی پاس کردم نه زیست خوندم
      متاهل هستم

وضعیت درسیم: به غیر از ریاضی که اوکیم ولی خب بحث کنکور بحث سرعت عمله و باید روش کار کنم در بقیه دروس تعطیلم.
      از طرفی خرداد ماه باید تمام دروس رو امتحان بدم.

منابع مطالعاتیم برای دروس:
      زیست :‌ جامع زیست شناسی نشرالگو
      ریاضی : آی کیو
      شیمی : جمع بندی کنکور خیلی سبزـ مسائل شیمی و حفظیات شیمی خیلی سبز
      فیزیک : جمع بندی فیزیک خیلی سبز - حفظیات فیزیک کنکور
      زمین : چکیده زمین شناسی خیلی سبز
      + آزمون های قلم چی + ماز
      امیدوارم حداقل تو بتونی کاری کنی توی این مدت باقی مونده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [روز اول] ۱۲ اسفند ماه

5.jpg

این از برنامه روز اولم. چون تاپیک تایید نشده بود امروز برنامم رو گذاشتم. شب ساعت ۲ میام گزارش کارمو میدم وبرنامه فردامم میذارم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای شروع بد کار نکردم خدارو شکر زیاد وقتم بیرون گرفته نشد و تونستم خوب بخونم ولی خب فکر کنم در طول تاریخ نبوده کسی برنامه بنویسه و روز اول مو به مو اجرا کرده باشه برنامشو اگه چنین فردی هست بهم نشون بدید پشت سرش من نماز میخونم .اینارو میذارم تا به خودتون بیاین که یه پیرمرد چطور داره میخونه شمام یکم خجالت بکشین (البته اونایی که سستی میکنن!) که تعدادشونم الحمدالله اینجا کمه

[ گزارش روز اول ]

capture45.jpg
      ویرایش توسط __Masoud__ : 13 اسفند 1402 در ساعت 08:17

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [ برنامه روز دوم ]

12.13.jpg

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روز دوم اصلا اونطوری که فکرشو میکردم پیش نرفت و نتونستم مطالعه ای داشته باشم. ولی خب اشکال نداره اینم خوبه واسه سال های بعد که بچه ها ببینن با این حجم از باکس های قرمز باز میشه به میدون مسابقه برگشت و نباید مایوس شد. ولی خب خوبی ای که داشت این بود بعضی از منابع رو با توجه به روز اول تغییر دادم.

[ گزارش روز دوم ]

1402.12.13.jpg

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [ برنامه روز سوم ]

1402.12.14.jpg

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روز سوم روز خوبی بود به نسبت روز دوم هرچند تصوری که از یه دانش اموز کنکوری میره فعلا در اون حد نتونستم بخونم ولی خب امروز اون چیزایی که مدنظرم بود رو تونستم انجام بدم واسه همین دو تایم اخر برناممو به خودم آف دادم و به جاش میرم برگه های امتحانی دانش اموزارو تصحیح کنم که دو هفتس کچلم کردن نمره هارو بگو (جوری پیگیر نمراتشونن کسی ندونه خیال میکنه ۱۹-۲۰ میشن برگه های خالی و اینهمه پیگیری آخه‌)
      فردا سه شنبه هم به خانواده تعلق داره بنابراین برنامه ای واسه فردا نیستش

[ گزارش روز سوم ]

1402.12.14.jpg

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام و خسته نباشید به دوستان پرتلاشم انشالله که با قدرت دارین ادامه میدین بعد از یک روز وقفه ....

[ برنامه روز پنجم ]

1402.12.16.jpg

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم که سلامت باشید و با قدرت بدون توجه به حاشیه هایی که به دلیل نزدیکی به کنکور اجتناب ناپذیر هست به مسیرتون ادامه بدید و سعی کنین استفاده از تمام تکنولوژی های روز رو به حداقل برسونید تا بتونین حداکثر زمان رو برای ارتقای درصد دروستون در اختیار داشته باشین. متاسفانه من به دلیل شرایطی که دارم (متاهل بودن و سرپرست خانواده پدری به دلیل فوت پدر) نتونستم این دو روز رو بخونم و برای همین برنامه ای نذاشتم. با توجه به وضعیتی که دارم و اینکه پروژه ای گرفتم برای همین تصمیم گرفتم که این مدت رو به جای کنکور روی دروس نهایی وقت بذارم که نمرات نهاییم بالا بشه و برای سال بعد اقدام کنم (که نیاز هست دروس یازدهم رو امتحان بدم) { به نظرم این معقولانه تر از این هست که ناپیوسته بشینم هم برای کنکور بخونم و هم برای نهایی و هردو رو از دست بدم }
      مدیریت زمان خیلی مهم هست سعی کنین از وقتتون بیشترین استفاده رو بکنین و اینکه زیاد هم سخت نگیرین به خودتون در حد ۱۴-۱۵ ساعت بخونین عالیه.
      در کنارتون هستم در تاپیک ریاضی و اگر کمکی از بابت حل سوال ریاضی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم. به امید موفقیت همه عزیزان این سایت در کنکورهای پیش روی زندگیشون علی الخصوص کنکور ورود به دانشگاه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __Masoud__ نمایش پست ها
      سلام به همه دوستای خوبم امیدوارم که سلامت باشید و با قدرت بدون توجه به حاشیه هایی که به دلیل نزدیکی به کنکور اجتناب ناپذیر هست به مسیرتون ادامه بدید و سعی کنین استفاده از تمام تکنولوژی های روز رو به حداقل برسونید تا بتونین حداکثر زمان رو برای ارتقای درصد دروستون در اختیار داشته باشین. متاسفانه من به دلیل شرایطی که دارم (متاهل بودن و سرپرست خانواده پدری به دلیل فوت پدر) نتونستم این دو روز رو بخونم و برای همین برنامه ای نذاشتم. با توجه به وضعیتی که دارم و اینکه پروژه ای گرفتم برای همین تصمیم گرفتم که این مدت رو به جای کنکور روی دروس نهایی وقت بذارم که نمرات نهاییم بالا بشه و برای سال بعد اقدام کنم (که نیاز هست دروس یازدهم رو امتحان بدم) { به نظرم این معقولانه تر از این هست که ناپیوسته بشینم هم برای کنکور بخونم و هم برای نهایی و هردو رو از دست بدم }
      مدیریت زمان خیلی مهم هست سعی کنین از وقتتون بیشترین استفاده رو بکنین و اینکه زیاد هم سخت نگیرین به خودتون در حد ۱۴-۱۵ ساعت بخونین عالیه.
      در کنارتون هستم در تاپیک ریاضی و اگر کمکی از بابت حل سوال ریاضی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم. به امید موفقیت همه عزیزان این سایت در کنکورهای پیش روی زندگیشون علی الخصوص کنکور ورود به دانشگاه
      عادیه که کم بیاری
      خیلی دلیلت بی منطق بود فقط خواستی نخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن