خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

امروز یازده اسفنده

سلام آقاجان . سلام
      امروز یازده اسفنده و طبیعتا میدونیم انتخابات مجلسه.

واقعنی حس خوبی نسبت به شرکت تو انتخابات تا مدتی پیش نداشتم.
      مجلس اصولا داره بازیچه دست افراد افراطی میشه. دوس دارن جامعه با عقاید و علایق شخصیشون همسو بشه.
      آخر کار، بدیهیه که 4 سال آینده کشور و مجلس، همسو با عقاید و سلایق کسایی میشه که رای دادن

به نظرم تو این مرحله ، تحریم این انتخابات اصلا به صلاح نباشه.

و درآخر جمله ای که وقتی خوندمش تصمیم گرفتم یه نگاه دیگه به کاندیدا بندازم:
      <هیچ خیری تو رای دادن صرفا به نیت حفظ و اقتدار نظام و ایران. یا رای دادن صرفا به براندازی یا نشون دادن اعتراز نیست آقاجان. نیست >چون فردا مجلس همسو با عقاید کسایی میشه که رای دادن... اگه آدم درستی دیدید تو میدونه تنهاش نزارید.

پ.ن: این تاپیکو درحالی نوشتم که چون از5 صب بیدار بودم چشام باز نمیشه. نمیدونم جمله آراییم و انتخاب واژه هام درست و زیبا بوده یا نه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جوک قشنگی بود ، این چرندیات رو بریزید دور ، مجلس هیچ قدرتی تو این کشور نداره ، واسه لغو مصوبه شورا کم به مترسک های داخلش پیام دادیم ؟ ی عده که گفتن ما مافیا ایم ، ی عده هم مثل نادری اوایل که خودشون رو پاره میکردن لغو بشه تا پست و مقام گرفتن ساکت شدن ، بماند که همینا پارسال خواستار اعدام معترضا شده بودن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اونا که کاری نمیتونن بکنن
      به قول اون کاربر یه کنکور ساده رو نتونستن درست کنن
      رای بدید تا دست کم نونشون چرب بشه
      ما اختاپوسای مافیایی هستیم چندتا عضله داریم نمیدونیم با کدوم باید رای بدیم چون معلوم نیست کدوم پاعه کدوم دست که بتونیم باهاش رای بدیم
      دیگه بعضی ها ببخشن به بزرگیِ کوچیکشون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با درود
      هر کی رای بده دلقکه من جمله استارتر

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به خاطر جوونایی که پرپر شدن نه به رای
      اینجام جای این چیزانیس دنبال رای دادن مردمی ستادای انتخاباتی هست وقت بچهارو نگیر

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتباه اومدی اینجا انجمن کنکوره
      برو تو خیابون و حوزه بسیجتون سینه چاک بده تا ی چی دستت رو بگیره
      ویرایش توسط Alix_Sb : 11 اسفند 1402 در ساعت 16:07

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اما جدی خندت نگرفت همچین تاپیکی زدی؟
      خوشبحالت عقل نداری راحتی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو یکی چقد بیکار و احمقی که اومدی تو انجمن کنکور داری چرت و پرت میگی....برو بساطتو جای دیگه پهن کن....دفعه دیگه بدون که هرچیزی رو تو جا و مکان درستش بگی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با اینکه میدونم بهم هیت میدین ولی میگم.
      مسلما همه‌تون رشته های پر طرفدار رو قبول نمیشین و بینتون خواهند بود، کسایی که قراره با استخدامی جذب بشن، خطاب به این گروه شما چه بخواین چه نخواین تو خاورمیانه زندگی میکنید و مجبورین به سازشون برقصین، اگه جزو آدمایی هستی که بابای پولداری نداری، فکر مهاجرت تو سرت نیست، بدون که پس فردا تو استخدامی میری زیر ذره‌بین، ببین حتی دیده شدن تو نماز جمعه هم تاثیر داره دیگه چه برسه به رای دادن، مخصوصا اگه بخوای وارد آموزش و پرورش بشی... اینا رو گفتم چون همیشه قشر ضعیف و متوسط جامعه آسیب می‌بینن، حتی تو اعتراضات پارسالم ۹۰ درصد بچه هایی که رفتن زیر خاک از قشر ضعیف و متوسط جامعه بودن، بچه‌ پولدارا تو کافه و دور دور بودن و فقط تو اینستا با استوریشون ما رو پاره کرده بودن، حتی اگه گیرم میفتادن، با پول میشستن میرفت حالا تویی که پدرت کارگره و احتمالاً دنبال استخدامی هستی، حواست به این باشه، تو مجازی همه داستایوفسکی میشن ولی پشت پرده تلخ تر از اینه... لازمم نیست اسم اون حروم زاده ها رو بنویسی، یه اسم الکی بنویس و بنداز تو صندوق، تو چه بری چه نری یکی میشه نماینده ولی ممکنه پس فردا موقع استخدامی همه نمراتت و امتیازت اوکی باشه و همینطوری ردت کن، تو ۹۰ درصد مواقع به این نوع دلیل ها رد میشن مخصوصا الان که جمهوری اسلامی حساس تر شده...
      یه چیزی هم در مورد این انقلاب بگم، ما دوازدهم که بودیم مدرسه مون با اینکه مجازی بود ولی بهمون گفتن بیایین پول بدین، یه تعداد از ماها اعتراض کردیم و مدیرم کم کم داشت نرم میشد یهو وسط اون اعتراض ماها، اولیای یه سری از بچه ها برای خود شیرینی اومدن گفتن شماره کارت بدین و همه‌ی تلاشای ما رفت زیر سوال.. وضعیت الان ایرانم همینطوریه این مملکت تا وقتی که همه یکدست نشن درست نمیشه و با این کارا بچه های قشر ضعیف آسیب میبین خلاصه حواستون به این مورد هم باشه من چون پارسال زخم خوردم نمیخوام کسی مثل من بشه.
      موفق باشین.
      پ.ن: برام مهم نیست استارتر ساندیس خوره یا اصلا هدفش چی بوده، فقط میخواستم به بچه‌هایی که هیچ پارتی و پولی ندارن اینم یادآور بشم که به این موردم دقت کنین.
      ویرایش توسط _Dreamer_ : 11 اسفند 1402 در ساعت 17:09

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme82 نمایش پست ها
      سلام بله میدونم حق با شما است ولی من بشخصه خودم حاضر نیستم شرفم بفروشم امروز چند بار اومدم برم اما یاد اتفاقات پارسال که افتادم عذاب وجدان گرفتم در حدی که از خودم داشت بدم میومد بنظرم شرف آدم خیلی با ارزش تر از استخدام آموزش پرورش است
      من بی شرف نیستم ولی درد حرفم رو وقتی می‌فهمید که شغل مناسبی نداشته باشین و اون موقع مردم مثل سطل آشغال باهات برخورد میکنن، براشون مهم نیست تو شرفت رو دادی آخه!
      همین مردمی که گوگولین تو اینستا استوریای قشنگ از نویسنده ها میذارن باور کن پاش برسه آدم حسابت نمیکنن... اصلا اینطور بگم «پول و جایگاه اجتماعی» نداشته باشی آدم حسابت نمیکنن، شرف کیلو چنده؟!
      خیلی گوگولی دارین با فقر برخورد میکنید، وارد جامعه بشین متوجه میشین چی میگم...
      ویرایش توسط _Dreamer_ : 11 اسفند 1402 در ساعت 18:20

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      و منی که رفتم امتیازامو گرفتم الان اومدم دارم درس میخونم. به شدت هم ساندیسی ، بسیجی ، و مسجدی و هیئتی هستم. شب هم میخوام جشن مشارکت بگیرم. بابت این دعوتی هم که کردم حکومت فردا واریز میکنه به حسابم

تموم این برچسبا به من چسبید. در حالی که من نظر شخصیمو تو این سایت عمومی بیان کردم و گفتم آینده هم سو با عقاید کسایی میشه که رای میدن.
      ارزش فک کردن داشت

ضمن اینکه هممون مثل همیم.
      این طرف اعتراض که میشه برچسب اختشاشگر و ضد امنیت زده میشه. اون طرف یکی حرف میزنه برخلاف نظر ما، نظرشو بی عقلانه و امتیاز طلب و ساندیس طلبانه میدونید

و با این برچسب زنیا به هیچ جا نمیرسیم. اگه یه چیزی بخاد تغییر کنه. عوض بشه. نیاز به همبستگی هممممه داره. و این همبستگی فقط با حرف زدن و به چالش کشیدن هم دیگه و نزدیک شدن عقیده هامون به هم دیگه اتفاق میوفته.
      نه اینجور که یه مشت برچسب آماده از مغازه سرکوچه بخریم، هرکی بر اساس هرنظری که داشت، رو پیشونیش برچسب«باشرف-بیشرف / ساندیسی-آزادیخاه / حکومتی-مردمی / و...» بچسبونیم.

ما، مردمیم

به قول آقای نوکنده با رنگ خَری(خاکستری) مینویسم.:
      بعدشم. خدم میگیره تو این 5 ساعتی که شما داشتید میگفتدید این رفت از تاپیکی که گذاشه امتیاز بگیره،؛ من داشتم درس میخوندم. آوررین آمیگوخان

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amigo نمایش پست ها
      و منی که رفتم امتیازامو گرفتم الان اومدم دارم درس میخونم. به شدت هم ساندیسی ، بسیجی ، و مسجدی و هیئتی هستم. شب هم میخوام جشن مشارکت بگیرم. بابت این دعوتی هم که کردم حکومت فردا واریز میکنه به حسابم

تموم این برچسبا به من چسبید. در حالی که من نظر شخصیمو تو این سایت عمومی بیان کردم و گفتم آینده هم سو با عقاید کسایی میشه که رای میدن.
      ارزش فک کردن داشت

ضمن اینکه هممون مثل همیم.
      این طرف اعتراض که میشه برچسب اختشاشگر و ضد امنیت زده میشه. اون طرف یکی حرف میزنه برخلاف نظر ما، نظرشو بی عقلانه و امتیاز طلب و ساندیس طلبانه میدونید

و با این برچسب زنیا به هیچ جا نمیرسیم. اگه یه چیزی بخاد تغییر کنه. عوض بشه. نیاز به همبستگی هممممه داره. و این همبستگی فقط با حرف زدن و به چالش کشیدن هم دیگه و نزدیک شدن عقیده هامون به هم دیگه اتفاق میوفته.
      نه اینجور که یه مشت برچسب آماده از مغازه سرکوچه بخریم، هرکی بر اساس هرنظری که داشت، رو پیشونیش برچسب«باشرف-بیشرف / ساندیسی-آزادیخاه / حکومتی-مردمی / و...» بچسبونیم.

ما، مردمیم

به قول آقای نوکنده با رنگ خَری(خاکستری) مینویسم.:
      بعدشم. خدم میگیره تو این 5 ساعتی که شما داشتید میگفتدید این رفت از تاپیکی که گذاشه امتیاز بگیره،؛ من داشتم درس میخوندم. آوررین آمیگوخان
      حرفای من در تایید حرف شما نبود.. چون هر گوسفندی میدونه اون حروم زاده‌ای که میره اون بالا، داره بخاطر منفعت خودش میره... این حرفا که «آینده مملکت همسو با مردمشه و..» شعری بیش نیستن اونم تو خاورمیانه! من حتی گفتم اسم اون بیشرفا رو ننویسین و فقط یه چیزی الکی بنویسین که پس فردا موقع استخدامی، بدونن که رای دادین همین.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      من هم ابدا حرف هامو در تائید و حمایت از حرف شما نمیدونم. چجور به این نتیجه رسیدید؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم ابدا حرف هامو در تائید و حمایت از حرف شما نمیدونم. چجور به این نتیجه رسیدید؟
      با رای مثبتتون.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام آقاجان . سلام
      امروز یازده اسفنده و طبیعتا میدونیم انتخابات مجلسه.

واقعنی حس خوبی نسبت به شرکت تو انتخابات تا مدتی پیش نداشتم.
      مجلس اصولا داره بازیچه دست افراد افراطی میشه. دوس دارن جامعه با عقاید و علایق شخصیشون همسو بشه.
      آخر کار، بدیهیه که 4 سال آینده کشور و مجلس، همسو با عقاید و سلایق کسایی میشه که رای دادن

به نظرم تو این مرحله ، تحریم این انتخابات اصلا به صلاح نباشه.

و درآخر جمله ای که وقتی خوندمش تصمیم گرفتم یه نگاه دیگه به کاندیدا بندازم:
      <هیچ خیری تو رای دادن صرفا به نیت حفظ و اقتدار نظام و ایران. یا رای دادن صرفا به براندازی یا نشون دادن اعتراز نیست آقاجان. نیست >چون فردا مجلس همسو با عقاید کسایی میشه که رای دادن... اگه آدم درستی دیدید تو میدونه تنهاش نزارید.

پ.ن: این تاپیکو درحالی نوشتم که چون از5 صب بیدار بودم چشام باز نمیشه. نمیدونم جمله آراییم و انتخاب واژه هام درست و زیبا بوده یا نه
      سلام ببینید اگه بخوام بگم چرا این طور تایپیک ای زدید حرف بی منطقی است چون سایت که مال من نیست اما واقعا اینطور مطالب جاشون اینجا نیست شما اگه حدفتون تبلیغات انتخاباتی است داخل اینستاگرام تلگرام روبیکا هزاران پیام رسان وجود داره الان نزدیک جمع بندی مهمترین زمان کنکور میدونید همین تایپیک شما الان کلی آرامش خیلی از بچه‌ها رو بهم ریخته شاید تا چند ساعت تمرکز درس‌خواندن نداشته باشند لطفا رعایت کنید هر چيزی جای خودش با تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن