خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: حس پوچی

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

حس پوچی

توی این انجمن کسی هس بفهمه چی میگمم
      بینید من واقعا حالم بده از شدت استرس و حال بدی انگار دارن تو دلم رخت میشورن
      یه حس پوچی دارم و هیچی نمیتونه حالمو خوب کنه
      دوس دارم یک به یک کتابامو آتیش بزنم و همه رو از بین ببرم
      4 ماه تا کنکور وقت دارم و هیچی بلد نیستم یعنی هرچی تا الان خوندم هیچ فایده ای نداشته
      نمیدونم از کجا شروع کنم
      چه پایه ای رو بخونم
      کنار درس خوندنم ازمون خودمو بزنم یا ازمونامو بزارم برای اردیبهشت
      و هزارتا چه کنم چه کنم دیگهههه
      من دیگه دارم نمیتونم.

2. Top | #2
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره از یه مشاور خوب کمک بگیری
      راه درست رو نشون بده

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اون رخت شستنه تو دل ماهم هس. من چندروزه با قرص آلومینیوم ام جی اس رو به راهم از استرس معده روده ام داغون شده.
      ولی برو هرجا رو ک میتونی بخون 120 روز وقت داری فقط ی ذره بیشتر رو دوازدهم تمرکز کن. تو همین چهارماه نصف مطالب هم خوب بخونی خودش خیلی خوبه.هردرس رو حدود چهل درصد بتونی قطعی بزنی تو کنکور رتبه ات میشه زیر 10 هزار..
      چند هفته دیگه همین شرایط الانت برات آرزو میشه و میگی کاش همون روز هرچی دم دستم میومد رو میخوندم و انقد کاسه چه کنم چه کنم دستم نمیگرفتم
      ..God, I’m so blue

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو کنکور پارسال با میانگین 40 و معدل میانگین 19 میشد زیر 1000 و 1500 منطقه آورد نه 10 هزار!
      که به نظرم کسی که دست و پا سکسته خونده و یه چیز هایی بلده میتونه این درصد و نمرات رو کسب کنه حالا درسته ریاضی اگه مثل پارسال بود نشه 40 زد که رتبه برتر هاشم نزدن اما زیست و فیزیک و زمین رو میشه با تلاش اصولی بالای 50 60 و شیمی بالای 40 50 زد که درصد 20 25 ریاضی جبران شه،فقط باید خودتو گم نکنی و با تمام جون و دل درس بخونه آزمون رو فراموش نکنی(حداقل روزی 14 15 ساعت)!
      واسه این که هم بدونید چی بخونید چی رو حذف کنید برید تو کانال مدیکال استوز یه فایلی هست تحت عنوان cpi که فکر کنم پینش هم کردن تو اون راجب تک تک دروس و فصل هاش توضیح دادن و ترتیب پیشنهادی شون هم خوبه.
      ویرایش توسط sha_sha : 11 اسفند 1402 در ساعت 00:38

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتام. 19 نمایش پست ها
      4 ماه تا کنکور وقت دارم و هیچی بلد نیستم یعنی هرچی تا الان خوندم هیچ فایده ای نداشته
      نمیدونم از کجا شروع کنم
      چه پایه ای رو بخونم
      من دیگه دارم نمیتونم.
      سلام عزیزم.
      ببین درکت میکنم همه اینا ناشی از همون استرس و‌سردرگمیه.
      در وهله اول خودتو باور کن ! نزار چارتا کتاب بر تو‌قدرت نمایی کنن..
      کنابارو‌بردار و برای خودت جدا برنامه بریز..برنامه ای که باهاش حال میکنی و‌در توانته ..
      همه پیش نیازارو‌اول رعایت کن واسه خودت و مطالب مهمتر هم تو برنامه بچین و اولویت بزار و ب همین ترتیب سایر مطالب رو..
      ۴ماه اصلا وقت کمی نیستا! این ۴ماه طلاست ..طلایی تر از ماه های قبل .. صد خودتو بزار .. تو با تلاش و استمرار میتونی این حالو از خودت دور کنی.. بدون فکر به نتیجه اخر هرروز واسه خودت تیک تلاش و پیشرفت بزن..
      در کنار مطالبی که میخونی و جمع میکنی ازمون بزن تا خودتو بسنجی..
      خودتو‌از حواشی دور کن.. از اخبار بیخود .. فقط خودتو‌ببین و‌کتابهایی که قراره باهاشون مسیر و هدف واقعیتو‌رقم‌بزنی..
      اما کنار نکش‌..
      تسلیم نشو ..
      لیاقت تو حسای فوق العادس ! نزار پوچ‌شی .. تو قطعا لایق والاترین هایی.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifZy نمایش پست ها
      سلام عزیزم.
      ببین درکت میکنم همه اینا ناشی از همون استرس و‌سردرگمیه.
      در وهله اول خودتو باور کن ! نزار چارتا کتاب بر تو‌قدرت نمایی کنن..
      کنابارو‌بردار و برای خودت جدا برنامه بریز..برنامه ای که باهاش حال میکنی و‌در توانته ..
      همه پیش نیازارو‌اول رعایت کن واسه خودت و مطالب مهمتر هم تو برنامه بچین و اولویت بزار و ب همین ترتیب سایر مطالب رو..
      ۴ماه اصلا وقت کمی نیستا! این ۴ماه طلاست ..طلایی تر از ماه های قبل .. صد خودتو بزار .. تو با تلاش و استمرار میتونی این حالو از خودت دور کنی.. بدون فکر به نتیجه اخر هرروز واسه خودت تیک تلاش و پیشرفت بزن..
      در کنار مطالبی که میخونی و جمع میکنی ازمون بزن تا خودتو بسنجی..
      خودتو‌از حواشی دور کن.. از اخبار بیخود .. فقط خودتو‌ببین و‌کتابهایی که قراره باهاشون مسیر و هدف واقعیتو‌رقم‌بزنی..
      اما کنار نکش‌..
      تسلیم نشو ..
      لیاقت تو حسای فوق العادس ! نزار پوچ‌شی .. تو قطعا لایق والاترین هایی.
      مرسی ازت.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ازمون کار کن از هر قسمتی که تا حالا خوندی
      اینطوری دستت میاد کجارو اشکال داری کجارو خوب خوندی
      بعد برنامه میریزی اونایی که بلدی رو مرور میکنی اونایی که ضعیفی رو قوی
      تو این موقع از سال کنکور بیشتر داوطلب ها جا میزنن حالا به هر دلیلی
      اما خب بیشترش بخاطر استرسه
      یادت نره این چهار ماه تو اندازه هشت ماه کسیه که مدرسه میره و کنکوریه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مر
      نقل قول نوشته اصلی توسط HUNDRED نمایش پست ها
      ازمون کار کن از هر قسمتی که تا حالا خوندی
      اینطوری دستت میاد کجارو اشکال داری کجارو خوب خوندی
      بعد برنامه میریزی اونایی که بلدی رو مرور میکنی اونایی که ضعیفی رو قوی
      تو این موقع از سال کنکور بیشتر داوطلب ها جا میزنن حالا به هر دلیلی
      اما خب بیشترش بخاطر استرسه
      یادت نره این چهار ماه تو اندازه هشت ماه کسیه که مدرسه میره و کنکوریه
      مرسی ازت

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sha_sha نمایش پست ها
      تو کنکور پارسال با میانگین 40 و معدل میانگین 19 میشد زیر 1000 و 1500 منطقه آورد نه 10 هزار!
      که به نظرم کسی که دست و پا سکسته خونده و یه چیز هایی بلده میتونه این درصد و نمرات رو کسب کنه حالا درسته ریاضی اگه مثل پارسال بود نشه 40 زد که رتبه برتر هاشم نزدن اما زیست و فیزیک و زمین رو میشه با تلاش اصولی بالای 50 60 و شیمی بالای 40 50 زد که درصد 20 25 ریاضی جبران شه،فقط باید خودتو گم نکنی و با تمام جون و دل درس بخونه آزمون رو فراموش نکنی(حداقل روزی 14 15 ساعت)!
      واسه این که هم بدونید چی بخونید چی رو حذف کنید برید تو کانال مدیکال استوز یه فایلی هست تحت عنوان cpi که فکر کنم پینش هم کردن تو اون راجب تک تک دروس و فصل هاش توضیح دادن و ترتیب پیشنهادی شون هم خوبه.
      مرسی ازت

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط queen of konkur نمایش پست ها
      اون رخت شستنه تو دل ماهم هس. من چندروزه با قرص آلومینیوم ام جی اس رو به راهم از استرس معده روده ام داغون شده.
      ولی برو هرجا رو ک میتونی بخون 120 روز وقت داری فقط ی ذره بیشتر رو دوازدهم تمرکز کن. تو همین چهارماه نصف مطالب هم خوب بخونی خودش خیلی خوبه.هردرس رو حدود چهل درصد بتونی قطعی بزنی تو کنکور رتبه ات میشه زیر 10 هزار..
      چند هفته دیگه همین شرایط الانت برات آرزو میشه و میگی کاش همون روز هرچی دم دستم میومد رو میخوندم و انقد کاسه چه کنم چه کنم دستم نمیگرفتم
      مرسی ازت

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم از کجا شروع کنم
      چه پایه ای رو بخونم
      من دیگه دارم نمیتونم.
      سلام
      ینفر یه حرف خیلی قشنگ زد که خیلیا میپرسن میشه یا نه من فقط میگم اگه ولش کنی اکه دیگه تلاش نکنی قطعا به چیزی که میخوای نمیرسی مطمئن باش
      تازه من یکی از دوستام از بهمن ولی جدی شروع کرد پزشکی شیراز میخونه الان
      ببین 50 درصد تشریحیه فقط واسه نهایی بخون که 20 بشی
      بعد همین مطالبی رو که خوندی از اول سال تثبیت کن
      ینفر از سازمان سنجش اومده بود برای ما حرف میزد گفتن فقط باید مطالبی که خوندین حتی کم ولی 100 درصد باشه
      موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم از کجا شروع کنم
      چه پایه ای رو بخونم
      من دیگه دارم نمیتونم.
      سلام
      می فهمم چه حسی داری ولی اینو بدون خیلیا اینطورین. هر چی می خونن حس می کنن بازم یاد نمی گیرن. منم اینطوری بودم ولی خودمو کنترل کردم و آروم شدم. الان چیزای زیادی یادمه و یادم می مونه. ولی چرا خیلیا چیزایی که می خونن رو یادشون میره؟ باید بدونی زمان با ما بازی میکنه. نباید به هیچی فکر کنی. ۵ دقیقه درس می خونی یهو می بینی انگار ۱۵ دقیقه گذشت. همش فکر و خیال و وسواس که خدایا چی میشه اگه از رشتم قبول نشم، چی میشه خونوادم منو شهر دیگه نفرستن مثل تهران. چرا فامیلا هی گیر دادن چرا قبول نمیشه و اینا. بهترین راه اینه بیای ذهنتو از هر چیزی خالی کنی. اصلا به آینده فکر نکن. توی زمان حال زندگی کن. همیشه موقع درس خوندن یه لیوان آب کنارت نگه دار و بنوش و انرژی بگیر. اگه می بینی تنهایی نمی تونی یاد بگیری از فیلمای آموزشی کمک بگیر. فیلمای استادای خوب تاملند و کلاسینو که رایگان تو کانالا موجوده. یادت باشه اگه قشنگ کار کنی، نهایی رو خوب بدی. حتما نتیجه می گیری. از تو حرکت از خدام برکت. فقط ۴ ماهه دیگه. بعدش یه عمر بخور نون و کره
      امیدوارم یکم تونسته باشم کمکت کنم
      موفق باشی
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن