خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ثبت نام ترمیم شروع شده یا ن؟

دیگه دارم دیوونه میشم هرسایتی یه چیزی زده هرکسی یه چیزی میگه بعضیا چنان میگن وااای هنوز ثبت نام نکردی انگار هزار سال پیش باز شده الکی استرس میدن ک حتما تموم شدههه پارسال دی بود و اینا!!!
      بعضیام میگن هنوز شروع نشده
      خلاصه فقط سرگردون تر میکنن آدمو!
      یک نفر ممکنه لطفا دقیق و خلاصه بگه دیقا چی شده؟
      از ۹ اسفند و تا همیشه نیستم
      دیگه انجمن نمیام
      اگه هرکدومتون رو ناراحت کردم عمیقا معذرت میخوام و امیدوارم حلالم کنید
      متشکرم از همگی خیلی ها وقتی اوج تنهایی بودم کمکم کردید همیشه لطف داشتید براتون کلی انرژی مثبت میفرستم ان شا الله اینقدر رتبه هاتون خوب شه و بترکونید که اسمتون رو داخل اخبار روی سایت ها و ... بشنوم و خوشحال شم
      همگی موفق باشید و لطفا ادامه بدید: )
      خدانگهدار

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تا جایی که من میدونم خیر

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      دقیق بخوام بگم یه مشت گاو و گوسفند دارن تو شورای انقلاب و مجلس چک و چونه میزنن بهم. هیشکی نمی دونه تاریخ ثبت نام کی باید باشه و از کجا، یکی میگه سایت، یکی میگه مدرسه و ... اون میگه این باشه و این میگه اون باشه و واسه همین تا اینا سر کار باشن ما هنوزم سردرگمیم که چی میشه.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      خود مسئولاش هم نمیدونن دارن چ غلطی میکنن
      هرکی گفته ثبت نام شروع شده ک.. گفته با احترام
      ..God, I’m so blue

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لازم نیست پیگیر باشی که شروع شده یا نه
      اگر چیزی باشه قطعا میفهمی
      فإذا صحوت فأنت أول خاطري ...

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها الان تکلیف چی میشه اصن بر فرض اگه ترمیم معدل نشه؟ منظورم اینه که اگه سال بعد امتحان ندیم و همین نمره ها بمونن با ضرایب جدید و تاثیر ۵۰٪ نهایی تراز سوابق ما بیشتر میشه یا کمتر؟ یا همین تراز فعلی رو سنجش اعمال میکنه؟ روندش چطوری میشه در کل؟
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها الان تکلیف چی میشه اصن بر فرض اگه ترمیم معدل نشه؟ منظورم اینه که اگه سال بعد امتحان ندیم و همین نمره ها بمونن با ضرایب جدید و تاثیر ۵۰٪ نهایی تراز سوابق ما بیشتر میشه یا کمتر؟ یا همین تراز فعلی رو سنجش اعمال میکنه؟ روندش چطوری میشه در کل؟
      جواب این سوالا رو خود پورعباسم نمیدونه
      ..God, I’m so blue

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      سلام
      به امسال فکر کن نه سال دیگه. تمام تلاشتو بکن اگه نشد اونوقت به سال دیگه فکر کن. امسالم هنوز اوضاعش معلوم نیست سال دیگه که خدا داند
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام بچه‌ها ثبت نام شروع نشده برای ترمیم معدل؟

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B4%DB%B0%DB%B3%DB%B0%DB%B2_%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B7%DB%B5%DB%B0.jpg
      بچه ها بیخیال انگار ما فریب خوردیم. رفته بودم بیرون سر راه به مدرسم هم رفتم و در مورد ترمیم معدل پرسیدم. فرستادنم به یه مدرسه بزرگسالان که ۳ کوچه اونورتر بود رفتم گفتن بخشنامه نیومده برای ما. ثبت نام ترمیم معدل فقط و فقط توی اردیبهشته، یک ماه قبل امتحانات. گفتن مجازی و اینا شایعس و فقط حضوری و توی مدرسه بزرگسالان ثبت نام انجام میشه.
      پ.ن: این مملکت صاحب نداره هر کی یه چیزی میگه و نمیدونه چی میگه والا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن