خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

همفکری جهت انتخاب دروس برای ترمیم

سلام
      نمیدونم به اندازه کافی عنوان واضحه یا نه ولی خب برای تاکید بیشتر اینجا مسئله دیر و زود بودن ترمیم نیست صرفا میخوایم بدونیم کدوم درسارو ترمیم بزنیم بهتره
      حس میکنم اینم باید بگم که نمیدونم تاریخ ثبت نامش کیه پس پنیک نکنید(الان میاید میگید ثبت نام تموم شد من پنیک میکنم)
      خب برویم سراغ پلن های اینجانب:
      من اول میخواستم همه رو ترمیم بزنم ولی خب حس کردم یکم جوگیریه نمیخوام انرژی منفی بدم شما به خودتون نگیرید صرفا بر فرض محال من روز کنکور یه اتفاقی برام افتاد نتونستم حاضر شم یا رفتم و بازم اتفاق خوبی نیوفتاد در اون صورت اینکه من همه فرصت ترمیممو استفاده کردم بد نیست؟ و خب ما مدرسه بزرگسال نداریم و مجبورم نیم ساعت چهل دیقه تو راه باشم که این وسط دچار ماشین گرفتگی میشم و تا چند روز بعد هم اثراتش هست...قرصاهم یا اول انقدر گیجت میکنن که گلاب به روتون و بعدشم که قضیه خواب آلودگی و ایناست(اگه قرص خوبی میشناسید معرفی کنید) انی وی میخواستم بگم با این سرگیجها چند هفته رفت و آمد کردن تصورشم برام وحشتناکه...جایی برای موندنم ندارم فامیل یا تاکسیکن یا بچه کوچیک دارن سو نمیشه زیاد روشون حساب کرد..
      بعد با خودم گفتم اونایی که زیر هیجده هستن رو بدون توجه به ضریب ترمیم بزنم ولی آیا خوندن سلامت کار عبثی نیست؟ سلامت رو از چارده به نوزده برسونیم تاثیرش بیشتر میشه یا فارسی رو از هیجده به نوزده؟ جایی رسمی درباره اینکه هر نمره حدودا چه ترازی میده نگفتن؟ من هنوزم نمیدونم چجوری باید حسابش کنم
      فرصت یه بار ترمیم تا چه حد جدیه؟ مثلا میشه سال بعد به فارغ التحصیلای ۴۰۲ فرصت بدن؟ حقیقتا دیگه اعتمادی به این قانونشون ندارم ولی خب از طرفی هم احتیاط شرط عقله
      میدونم سوالا بیشتر ازینکه علمی باشن سلیقه این ولی خب دوست دارم نظرتونو بدونم هرچی که به ذهنتون میاد با هر منطقی اصن دریغ نکنید
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      این درسارو‌همین شما کنکوریا بزرگ کردید
      همفکری برای چارتا درس موضخرف؟
      شل کن
      کمربند کنکورتو سفت تر کن
      هیعع

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال دیگه بزارن ترمیم کنی یا نزارن چه فرقی داره واست؟ چرا به پشت کنکور موندن فکر میکنی واقعا
      اگه میتونی همشو بکن اگه نمیتونی اونایی که ضریبشون بیشتره مسلما

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ifZy نمایش پست ها
      این درسارو‌همین شما کنکوریا بزرگ کردید
      همفکری برای چارتا درس موضخرف؟
      شل کن
      کمربند کنکورتو سفت تر کن
      هیعع
      نسبت کنکور و نهایی پنجاه به پنجاهه جفتشون خیلی مهمن..
      درسایی که برای کنکور خونده میشن که نهاییشون مشکلی نیست مسئله عمومیا و اون دوتای دیگست..
      و اینکه این یه مشورت سادست، درسته زیاد توضیح دادم چون خواستم شرایطم بهتر درک بشه ولی خب این به معنی بزرگ کردنشون نیست
      The frog at the bottom of a well doesn't know the vastness of the sea but it does know the blueness of the sky

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط e1nuz نمایش پست ها
      سال دیگه بزارن ترمیم کنی یا نزارن چه فرقی داره واست؟ چرا به پشت کنکور موندن فکر میکنی واقعا
      اگه میتونی همشو بکن اگه نمیتونی اونایی که ضریبشون بیشتره مسلما
      به پشت کنکور موندن فکر نمیکنم فقط دارم به بدترین شرایطم رو در نظر میگیرم که دچار مثبت بینی منفی نشم که خیلی از کنکوریا دچارشن و خود پارسالمم دچارش بود بقول معروف اولش به اخرش فکر کنی بهتره تا اخرش به اولش فکر کنی...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nico نمایش پست ها
      نسبت کنکور و نهایی پنجاه به پنجاهه جفتشون خیلی مهمن..
      درسایی که برای کنکور خونده میشن که نهاییشون مشکلی نیست مسئله عمومیا و اون دوتای دیگست..
      و اینکه این یه مشورت سادست، درسته زیاد توضیح دادم چون خواستم شرایطم بهتر درک بشه ولی خب این به معنی بزرگ کردنشون نیست
      تو ک ازین فازا نداشتی !
      دوستات میرن همش هالیوود !
      ولی تو میخوای سوار هر چالشی شی!
      غر نزن بسه گلم
      بخون هرچی دم دستته
      ینی دلو بسپوری به هر خط و‌متن و تست زرماری ..

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      هر چقدر که تونستی کوله سوابقت رو پربار کن که امسال این کوله ناجیت خواهد بود.
      به قول یه بزرگواری که میگفت امسال هیشکی نمیدونه داره چیکار میکنه. حتی مشاورا.
      فقط چیزی که میدونم و بهتون میگم اینه که سوابق رو جدییییییییی بگیریددددد. خیلییی جدی. (حالا کِی میخونی، چی رو میخونی، اون به شرایطتت بستگی داره. ولی فقط یه کاری کن تراز سوابقت کم نباشه) همین.
      خسته نباشی دلاور
      THE MAN WHO DIED STANDING

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام نیکو جان. این نظر یکی از مشاوراست در مورد اینکه چه درس هایی رو ترمیم کنیم؟ بچه هایی که توی عمومی نمره ی زیر 19 داشتن باتوجه به اهمیت عمومی ها حتما توصیه می کنم که عمومی ها رو برای نمره ی زیر 19 ترمیم کنن. ولی برای درس های تخصصی معمولا انتظار میره که بالخره وقتی برای کنکور میخونن نمره خوبی بگیرن اما اونم بالخره نمره زیر 18 رو حتما توصیه می کنم ترمیم کنن البته خوب خب میگم چون برای کنکور دارین مطالعه می کنین و بچه هایی که فارغ التحصیل هستن قطعا میتونن نمرات اختصاصی بهتری کسب کنن اما یه نکته مهمتر برای بچه هایی که فارغ التحصیل غیر از 402 هستن 401,400 حتی نظام قدیم اونا حتی اگر 20 هم گرفته باشن با توجه به اینکه فاصله فارغ التحصیلشون تا کنکور 403 زیاده توصیه می کنم ترمیم کنن. ولی مثلا یه دانش آموزی هست میگه مثلا آقا من که بیشترین نمره زندگیمو تو اون امتحان نهایی کسب کردم بیشتر از این نمیتونم بگیرم حالا خصوصا دروس عمومی میتونی ترمیم نکنی .
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it
      ویرایش توسط PUZZLE : 08 اسفند 1402 در ساعت 08:57

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن