خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      طبق گفته یه مشاور توی سال قبل اگر کسی مثلا امتحان نهایی زیستش رو 20 میاورد یه ترازی حدود 10000 تا 120000 از نمره کتبیش میاورد ... حالا امسال سقف ترازی که نمره کتبی نهایی یه درس میتونه بیاره چنده ؟
      من از متنی که اصلان نوشته برداشت کردم که این سقف امسال 3750 شده ... درسته؟
      Genius has side effects
      ویرایش توسط House M.D : 25 آذر 1392 در ساعت 13:32

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_s9412 نمایش پست ها
      این اولین ساله که سوابق تحصیلی تاثیر قطعی و مستقیم میذاره و ما نیمدونیم این تاثیرش چقدر میتونه رتبه ها رو جابجا کنه
      مثالایی که شما میزنی همه مال سالهای قبله که تاثیر مثبت بوده اصلا با نحوه پذیرش امسال از زمین تا زیرزمین فرق داره
      تاثیر قطعی سوابق به طور حتم طبق گفته رئیس سازمان سنجش میتونه تاثیر منفی داشته باشه و 100% در رتبه بندی ها دخالت کنه.یکیو بکشه بالا یکیو هم بکشه پایین
      من نیمدونستم اون موقع مستقیم بوده ولی خب اونجا 15 درصد بوده اونم فقط معدل کتبی بوده نه درس به درس
      هنوز 85 درصد ، کنکور تاثیر داشته
      بازم شرایطش با امسال خیلی فرق داره

آقا مخلص کلام ، در امسال این یه واقعیته محضه که تاثیر سوابق به طور قطعی میتونه تاثیر منفی بدی بزاره برا اونایی که نهایی پایین دارن و دارن برای رشته های تاپ تلاش میکنن چون همونطوری که گفتم همین نیم نمره هم قدرت اینو داره که رتبه ها رو جابجا کنه و کلا اون رشته دلخواهو داوطلب نیاره ، این یه واقعیته جو منفی من نمیدم به خاطر همینه که میگم دست از اعتراض و شکایت نکشیم و در کنارش سفت به درس بچسبیم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا اعتراض کردن چیزیرو تغییر میده اخه تو این مملکت هرکی هر کاری دوست داره میکنه

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      مطمئن هستین که این توضیحاتتون درسته؟ سازمان سنجش تمام نحوه ی تاثیر معدل رو تو آخرین پیک سنجش اعلام کرده و کاملا با اینی که شما داری میگی متفاوته دوست عزیز هرچند تو بد بودن هر دو تفاوتی وجود نداره..هر دو به ضرر داوطلب هستش
      از اینجا دانلود کنین و صفحه 4 رو بخونین
      http://forum.konkur.in/thread13304-12.html#post209100
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا
      ویرایش توسط Alfredo : 28 تیر 1393 در ساعت 02:46

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      آقا خبر های رسیده حاکی از اینه که بنده تاریخ نظر ها رو ندیدم و نظر ها مال یک سال قبلا..شرمنده..عذرخواهی میکنم d:
      یه اتاق تاریک...یه سیگار و یه سردرد قد تموم دردهای دنیا

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سال 86 و 87 15 درصد تاثیر مثبت بود نه تاثیر مستقیم خود سنجش هم اعلام کرد امسال اولین سال تاثیر مستقیم هست
      تو این که معدل نمیتونه جلو قبول شدن رشته خوب را بگیره حرفی نیست اما شما اونم ببین که مثلا رتبش 2000 شده و میتونه دارو و پزشکی قبول بشه به خاطر معدل رتبش میشه 2500 و رشته های خوب را از دست میده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن