خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: 3 اسفند

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

3 اسفند

سلام
      راستش همش دودل بودم بزارم از این مدل تاپیک ها یا نه ، چون خودم واسم جذابه انگار یه جوریه که حرفی که داری میزنیو بقیه میبینن و بعدا پاسخگو نبودن خیلی مسخره میشه یه حالتی انگار یه حرفیو زدیو و رفتی تازه شرایط هم محیا کردی واسه تمسخر....( زیاد از این تاپیک ها دیدم )
      من کلا دوتا تاپیک تا الان گذاشتم که محتواشون هم یکیه فقط چون فک کردم تاپیک اولم اوکی نشده دومی رو گذاشتم ، و بعدش دیگه تایپک نزاشتم ( اینو گفتم واسه اکثریت که میگن شما به جا هر روز تاپیک زدن پاشو درستو بخون، من دومین تاپیکمه در اصل و اخریش...)
      بعد از اون تاپیک اولم شروع کردم دوباره ولی نه اون مدلی مستمر و منظم ولی خب در کل شروع کردم دست و پا شکسته ... هرازگاهی هم انجمنو چک میکردم چنتا تاپیک میخوندم ( از طرفی عامل اصلی چک کردنم بابت ثبت نام ترمیم معدل و یه سری مسائل این مدلی بود )
      این تاپیک قراره از این تاپیک ها باشه که میگن من از امروز طوفانی و فلان شروع میکنم و بعد که مثلا قبول شدم میام دوباره تاپیک میزنم و میگم تونستمو و شد و اینا...
      فقط با این تفاوت که من نمیتونم طوفانی یدفعه ای شروع کنم ولی از صبح که داشتم میخوندم یکم بیشتر حواسم به تایمم و استراحت هام و همه چی بود
      ولی خب نمیدونم چرا ولی دوس دارم مثل بقیه تاپیک ها بگم منم از امروز یکم سعی میکنم به خودم بیام و اوکی کنم شرایطو ( صفر نیستم من) استرس و فشار آنچنانی روم نیست خانوادم میگن پیراپزشکی ازاد هم بیاری و بری عالیه ( یعنی یه رتبه زیر ۳۰ هزار)
      با توجه به رتبه ۹۰ هزار سال اولم و ۷۰ هزار سال دوم ، امسال هدف پیراپزشکی باشه معقول تره تازه اصفهانم باشه که عالیه ( هرچند بیشترامون ته دلمون معلومه که پزشکیو دوس داریم ) نتایج که اومد بعدا میام میگم چطوری شد تو مدت زمان نسبتا کم جم و جور کردم اوضاع رو ، هرچند از نظر خیلی ها فقط دوستانی که پزشکی قبول شدن حق اظهار نظر دارن و بقیه کشک...
      اها تا یادم نرفته اینم بگم قرار نیست بگم از الان اف میشم میرم و فلان و اینا نه من بعضی مواقع چک میکنم
      خب امروز 3 اسفنده ( اینو میگم که بعدا خواستین چیزی بپرسیدن اون شروع اصلیه که سعی میکنی ورژن اصلیتو بزاری از این تاریخ بوده )

شماهم اگه دوست داشتین میتونید یه همچین حرفیو داخل همین تاپیک بزنید ولی لطفا فقط اگه مطمئنی( نسبی نه مطلق) بگو نه اینکه مثل هزارتا از دوستانی که میخواستن دو رقمی بشن ولی هیچ وقت خبری ازشون نشد )
      ایدیم فیکه ، نمیدونم چرا یه مدت از اسم ملکا خوشم میومد ، گذاشتم ایدیم ، یعنی اون زمان خیلی برام مهم نبود هرچند الانم نیست ولی بعدا درستش میکنم ( اینو همین طوری گفتم)
      فعلا...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موفق باشین به امید خبر قبلیتون در رشته ی دلخواه
      اگر پند خردمندان به شیرینی نیاموزی
      فلک آن پند را روزی به تلخی ات بیاموزد
      پایان فعالیت در ۱۴۰۳/۲/۳

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مچکرم همچنین

4. Top | #4
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشید
      امیدوارم نتیجه بهتر از چیزی باشه که انتظار میره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم... در کل ممنونم..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن