خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

با هم درس خوندن برای کنکور ۱۴۰۴

سلام وقتتون بخیر من میخوام ۱۴۰۴ کنکور بدم و فارغ التحصیل ۱۴۰۰ هستم لطفا اگه کسی میخواد که ۱۴۰۴ کنکور بده و دوست داره که با یک نفر دردرس خوندن همراه بشه و با هم درس بخونن و به هم گزارش کار بدن که باعث بشه از درس خوندن فرار نکنیم و پایبند باشیم بیاد با هم درس بخونیم ممنون من خودم یک ماهه که میخوام شروع کنم اما پایبند نیستم متاسفانه و همش اهمال کاری میکنم .

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تجربه نشون داده کسی که درسخون باشه بهترین حالت موجود خودش و کتاباشه چون از گروهی درس خوندن کانال تلگرام و دوست بازی و خاله زنک بازی در میاد اما قبولی کنکور خیر موفق باشید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      منم هدفم کنکور 1404 هست. خرداد 1403 دوازدهمتون رو ترمیم می کنید یا میذارید برا سال بعد؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخوام که سال بعد هر دوتاشو با هم امتحان بدم برای یازدهم ایجاد سابقه بکنم و دوازدهمم ترمیم انجام بدم بیست تا امتحان میشه فکر کنم یه روز در میاندرود خرداد میشه امتحان داد ولی فعلا حرفی از اجازه ایجاد سابقه برای پشت کنکوری ها نزدن اما به احتمال زیاد سال بعد چون یازدهم تاثیر داره آموزش و پرورش اجازه بده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته اما هدف من اصلا بودن داخل کانال تلگرامی و دوست بازی نیست منظورم کسی که همراه باشه و در طول روز خودمون درس بخونیم و آخر شب یا هر وقت شد به هم درسایی که خوندیم و گزارش بدیم یا اگه جایی بلد نبودیم بهم توضیح بدیم و یا آزمونها با هم تحلیل کنیم نه اینکه بریم تو فاز دوستی و چیزای دیگ ولی خب در کل تصمیم گرفتم تنها درس بخونم چشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن