خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 166
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دیپلم قبل از ۸۴ و سرگردانی ایجاد سابقه

سلام دوستان
      متاسفانه از سازمان سنجش هرچه سوال میکنم ....
      آیا کسی اطلاع داره که دیپلمه های قبل از سال ۸۴ برای ایجاد سابقه باید چکار کنند؟هر سه سال رو بایدایجاد سابقه کنند یا فقط دوازدهم و اینکه باید به دبیرستان بزرگسال مراجعه کرد یا سایت آموزش پرورش؟ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی بفرمایید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. سابقه تحصیلی برای کنکور 1403 برای پایه دوازدهم صرفا سهم 50 درصد قرار میگرد و نمرات پایه دهم و یازدهم در سال 1404 و 1405 اعمال می شود. ثبت نام بصورت الکترونیکی در سایت آموزش و پرورش صورت می گیرد.
      هنوز ثبت نام آغاز نشده تو این تاپیک برید هر وقت شروع بشه بچه ها اعلام میکنن.
      http://forum.konkur.in/thread81885-4.html#post1909680
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it
      ویرایش توسط PUZZLE : 29 بهمن 1402 در ساعت 08:19

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PUZZLE نمایش پست ها
      سلام. سابقه تحصیلی برای کنکور 1403 برای پایه دوازدهم صرفا سهم 50 درصد قرار میگرد و نمرات پایه دهم و یازدهم در سال 1404 و 1405 اعمال می شود. ثبت نام بصورت الکترونیکی در سایت آموزش و پرورش صورت می گیرد.
      یعنی منی که میخوام ۱۴۰۴ سرکت کنم میتونم امسال سابقه یازدهم و سال بعد سابقه ۱۲ ام رو ایجاد کنم ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فعلا امتحان نهایی یازدهم، فقط برای خود یازدهمی‌هاست و بقیه نمی تونن شرکت کنن. مگر اینکه بعد از شروع ثبت‌نام ترمیم معدل، نظر مسوولین تغییر کنه. برای کنکور ۱۴۰۴، دوازدهم رو امسال پرقدرت ترمیم کنید و سال دیگه یازدهم رو شرکت کنید.

برای دیپلم قبل از ۸۴، اگر اشتباه نکنم، باید به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنید و با ارایه مدارک مورد نیاز ( هر شهری یک چیزهایی میخواد) از جمله مدارک دیپلم و اوراق هویتی، نمرات قدیمی شما «تطبیق» میخوره و شما معادل دانش آموز دوازدهمی حساب میشید و اسمتون وارد سیستم آموزش و پرورش میشه. حالا که اطلاعاتتون وارد سایت شده، میتونید با شروع ثبت‌نام ترمیم، اینترنتی برای ایجاد سوابق اقدام کنید.
      ایجاد سوابق، هیچ ربطی به سازمان سنجش نداره، باید حتما حضوری به اداره آموزش و پرورش ( نه مدارس بزرگسال!) مراجعه کنید و جزییات رو از اونجا بپرسید.
      ویرایش توسط Mazaheri : 29 بهمن 1402 در ساعت 11:58

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      فعلا امتحان نهایی یازدهم، فقط برای خود یازدهمی‌هاست و بقیه نمی تونن شرکت کنن. مگر اینکه بعد از شروع ثبت‌نام ترمیم معدل، نظر مسوولین تغییر کنه. برای کنکور ۱۴۰۴، دوازدهم رو امسال پرقدرت ترمیم کنید و سال دیگه یازدهم رو شرکت کنید.

برای دیپلم قبل از ۸۴، اگر اشتباه نکنم، باید به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنید و با ارایه مدارک مورد نیاز ( هر شهری یک چیزهایی میخواد) از جمله مدارک دیپلم و اوراق هویتی، نمرات قدیمی شما «تطبیق» میخوره و شما معادل دانش آموز دوازدهمی حساب میشید و اسمتون وارد سیستم آموزش و پرورش میشه. حالا که اطلاعاتتون وارد سایت شده، میتونید با شروع ثبت‌نام ترمیم، اینترنتی برای ایجاد سوابق اقدام کنید.
      ایجاد سوابق، هیچ ربطی به سازمان سنجش نداره، باید حتما حضوری به اداره آموزش و پرورش ( نه مدارس بزرگسال!) مراجعه کنید و جزییات رو از اونجا بپرسید.
      به نظرتون ممکنه سال بعد، ۶۰ درصد دیپلمه های ۴۰۳ و قبل اون از دوازدهم حساب بشه؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Dreamer_ نمایش پست ها
      به نظرتون ممکنه سال بعد، ۶۰ درصد دیپلمه های ۴۰۳ و قبل اون از دوازدهم حساب بشه؟
      هر چیزی ممکنه. به نظرم احتمالش هست که برای ۴۰۴ یا ۴۰۵‌ تاثیر قطعی رو بردارن. احتمالش هست همین قانون و طبق مصوبه ادامه پیدا کنه، یا فقط سوابق دوازدهم رو اثر بدن.
      از اونجایی که سوابق تحصیلی عملا برای رتبه‌های برتر، تاثیر منفی دارن، اونهایی که سوابق یازدهم رو دارن، اعتراض میکنن که چرا برای بقیه یازدهم بی‌تاثیر باشه. دقیقا به همین دلیل ، امسال و پارسال دارن همه رو مجبور به ایجاد سوابق دوازدهم میکنن.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PUZZLE نمایش پست ها
      ممنونم از لطف تون ،یعنی برای کنکور۱۴۰۳فقط نهایی دوازدهم باید ایجاد سابقه بشه؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سپاسگزارم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parande نمایش پست ها
      ممنونم از لطف تون ،یعنی برای کنکور۱۴۰۳فقط نهایی دوازدهم باید ایجاد سابقه بشه؟
      بله. فقط دوازدهم.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      هر چیزی ممکنه. به نظرم احتمالش هست که برای ۴۰۴ یا ۴۰۵‌ تاثیر قطعی رو بردارن. احتمالش هست همین قانون و طبق مصوبه ادامه پیدا کنه، یا فقط سوابق دوازدهم رو اثر بدن.
      از اونجایی که سوابق تحصیلی عملا برای رتبه‌های برتر، تاثیر منفی دارن، اونهایی که سوابق یازدهم رو دارن، اعتراض میکنن که چرا برای بقیه یازدهم بی‌تاثیر باشه. دقیقا به همین دلیل ، امسال و پارسال دارن همه رو مجبور به ایجاد سوابق دوازدهم میکنن.
      بله درسته.
      ولی حس می‌کنم قراره خیلی هرج و مرج بشه، چون علاوه بر فارغ‌التحصیل‌ ها، دوازدهمی های امسالم، سابقه ندارن و خب مسلما یه تعداد پشت میمونن و اینطوری باید تو یه ماه ۲۱ تا امتحان بدن + یازدهمیام اگه یازدهم رو خراب کنن، اصلا چی میشه

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Dreamer_ نمایش پست ها
      بله درسته.
      ولی حس می‌کنم قراره خیلی هرج و مرج بشه، چون علاوه بر فارغ‌التحصیل‌ ها، دوازدهمی های امسالم، سابقه ندارن و خب مسلما یه تعداد پشت میمونن و اینطوری باید تو یه ماه ۲۱ تا امتحان بدن + یازدهمیام اگه یازدهم رو خراب کنن، اصلا چی میشه
      اصلا کارهاشون فکرشده نیست. مثلا اگه حداقل بذارن توی دی ماه ترمیم نجام بشه، ۱۰-۱۲ تا درسهای مثل عمومی رو اونجا ترمیم میکنی، اختصاصی ها هم توی خرداد. یک مقدار بار امتحان و فشار و استرس خرداد کم میشه.
      فوقش بذارن دوازدهمی ها هم چند تا از امتحانات نهایی رو به جای خرداد، توی دی بدن.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      یعنی منی که میخوام ۱۴۰۴ سرکت کنم میتونم امسال سابقه یازدهم و سال بعد سابقه ۱۲ ام رو ایجاد کنم ؟
      جوابتون تو پست بالا دادن دستشون درد نکنه.
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من پس چه کنم امسال دوازدهم سابقه ایجاد کنم سال دیگه یازدهم؟چرا نمیذارن امسال یازدهم سابقه درست کنیم سال بعد دوازدهم،چقدر قانونشون باگ داره،اگر فرضا من بخوام سال دیگه سابقه ایجاد کنم یعنی سال بعد هم دوازدهم و هم یازدهمو باید سابقه بزنم؟اگر فرضا امسال دوازدهمو بزنم سال بعد یازدهمو باید سابقه کنم و دوازدهو ترمیم؟چه شیرتوشیریه

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرتون چه راهی دارم؟امسال دوازدهم سابقه ایجاد کنم سال بعد یادهم ؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      به نظرتون چه راهی دارم؟امسال دوازدهم سابقه ایجاد کنم سال بعد یادهم ؟
      خب شما چرا امسال دوازدهم رو ترمیم نمی‌کنید سال بعدم یازدهم؟
      منم میخوام همین کار رو کنم.

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن