خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 166
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Dreamer_ نمایش پست ها
      خب شما چرا امسال دوازدهم رو ترمیم نمی‌کنید سال بعدم یازدهم؟
      منم میخوام همین کار رو کنم.
      مشکل همینه،ایا سال دیگه اجازه یازدهمو میدن؟دوم اینکه هرسال تراز فرق میکنه ،امسال دوازدهمو ترمیم کنیم سال دیگه ممکنه باز نیاز شه

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      مشکل همینه،ایا سال دیگه اجازه یازدهمو میدن؟دوم اینکه هرسال تراز فرق میکنه ،امسال دوازدهمو ترمیم کنیم سال دیگه ممکنه باز نیاز شه
      درسته تراز فرق میکنه ولی اختلاف تراز امسال با سال بعد مگه قراره چقدر باشه که آدم ریسک کنه ۲۱ تا امتحان رو با هم بده.
      منم این مورد رو بهش فکر کردم و دیدم واقعا ارزش نداره و اینکه قبلا سطح امتحان نهایی پایین بود و تراز پایینی میدادن ولی به نظرم سطح امتحان نهایی امسال با سال بعد زیاد فرقی نخواهد کرد تا کجا میخواد بره بالا مگه؟ قراره دیپلمم بدن.
      در مورد یازدهمم معلومه که میدن، اصلا ندن خلاف قانونه عملا اینطوری دارن حق تحصیل رو می‌گیرن... البته زیادم قانونی نیستن ولی خب این بعیده که ندن همونطور که گذاشتن فارغ‌التحصیل های سال های دور برای دوازدهم ایجاد سابقه کنن، اینم یه کاری میکنن حتماً نهایت فقط بتونن فرصت رو یکبار کنن همین.
      ویرایش توسط _Dreamer_ : 29 بهمن 1402 در ساعت 20:03

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      یه کاری هم میتونید انجام بدین؛ ببینید نمیدونم تاپیکم رو دیدین یا نه ولی در کل من وضعیت تحصیلیم جوریه که نمیتونم اختصاصیا رو تو سه ماه برسونم برا ترمیم، میخوام فقط عمومی + سلامت و هویت رو ترمیم کنم ‌و اختصاصیا رو بذارم برا سال بعد چون عمومی وقت گیره ولی دیگه اختصاصی رو برای کنکورم میخونیم و فقط براش قراره سوال تشریحی حل کنیم.

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Dreamer_ نمایش پست ها
      یه کاری هم میتونید انجام بدین؛ ببینید نمیدونم تاپیکم رو دیدین یا نه ولی در کل من وضعیت تحصیلیم جوریه که نمیتونم اختصاصیا رو تو سه ماه برسونم برا ترمیم، میخوام فقط عمومی + سلامت و هویت رو ترمیم کنم ‌و اختصاصیا رو بذارم برا سال بعد چون عمومی وقت گیره ولی دیگه اختصاصی رو برای کنکورم میخونیم و فقط براش قراره سوال تشریحی حل کنیم.
      اره این راه خوبیه،
      یعنی شما میگید امسال سال دوازدهمو سابقه درست کنم سال دیگه یازدهمو؟به نظرت سال بعد میذارن یازدهم سابقه درست کنم یا مثل الان که نمیذارن یازدهم شرکت کنم نمیذارن؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امتحانات نهایی خرداد در ۴ هفته برگزار میشه که ۴ تا جمعه و ۱۴و۱۵ خرداد تعطیله، یعنی توی ۲۲ روز باید ۲۱ امتحان بدی. قطعا از یک جایی به بعد، در اثر خستگی یا استرس یا یک مسئله غیرمترقبه، به چند تا امتحان گند خواهد خورد.
      تا جاییکه ممکنه، همین امسال ترتیب دوازدهم رو بدید، حداقل عمومیا. اگر سال دیگه تاثیر قطعی سوابق رو بردارن یا یازدهم رو نخوان، امسال رو الکی برای یازدهم میسوزونی.
      البته اصلا نگران سالهای بعد و اینکه چکار میکنن، نباشید. با قانون فعلی کار کنید، تا بعدا که خدا بزرگه.
      با توجه به میانگین معدل رشته انسانی که ۸.۷۵ بوده، بعیده امتحانات نهایی رو خیلی سخت‌تر کنن. حتی اگر کمی سخت بشه، اینکه امسال توی ۱۰ تا درس ۱۹ بگیری و سال بعد توی ۱۱ تا درس ۱۹ بگیری، خیلی تراز بهتری میده نسبت به اینکه سال بعد توی ۲۱ امتحان فشرده ۱۷ بگیری. همین امسال هم، تراز معدل ۱۹ در سال ۱۴۰۱ از نمره ۱۷ در سال ۱۴۰۲ بهتر شده.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      بله. فقط دوازدهم.
      عذر می‌خوام که مجدد سوال میکنم آیا شما اطلاعی دارید برای امثال بنده که سابقه ای نداریم و قصد شرکت در کنکور ۱۴۰۳رو داریم فقط نهایی دوازدهم رو شرکت کنیم کفایت می‌کنه یا هر سه سال رو چون سابقه ای نداریم باید شرکت کنیم در این صورت که نمی‌دونم آیا سال یازدهم و دهم هم نهایی برای امثال ما برگزار میکنند؟

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parande نمایش پست ها
      عذر می‌خوام که مجدد سوال میکنم آیا شما اطلاعی دارید برای امثال بنده که سابقه ای نداریم و قصد شرکت در کنکور ۱۴۰۳رو داریم فقط نهایی دوازدهم رو شرکت کنیم کفایت می‌کنه یا هر سه سال رو چون سابقه ای نداریم باید شرکت کنیم در این صورت که نمی‌دونم آیا سال یازدهم و دهم هم نهایی برای امثال ما برگزار میکنند؟
      برای ۱۴۰۳ ، فقط دوازدهم کفایت میکنه. بقیه شرکت‌کنندگان هم سوابق نهایی برای دهم و یازدهم ندارند.فقط نمرات داخلی مدارس بوده.
      مدرک دیپلم قبل از سال ۸۴ رو ببرید، نمرات معادل برای دهم و یازدهم رو «تطبیق» میزنند.
      اطلاعات من از قوانین داخلی آموزش و پرورش، تا تیر امساله. باز هم میگم که اگر شک دارید و محض اطمینان خاطر اگر قانون از پارسال عوض شده باشه، خودتون حضوری به اداره آموزش و پرورش (بخش آزمونها) مراجعه کنید. هر سوالی که داشته باشید رو جواب میدن. مدارک مورد نیاز رو هم بهتون میگن. معمولا از پشت تلفن، درست جواب نمیدن.
      ویرایش توسط Mazaheri : 29 بهمن 1402 در ساعت 21:30

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امتحانات نهایی خرداد در ۴ هفته برگزار میشه که ۴ تا جمعه و ۱۴و۱۵ خرداد تعطیله، یعنی توی ۲۲ روز باید ۲۱ امتحان بدی. قطعا از یک جایی به بعد، در اثر خستگی یا استرس یا یک مسئله غیرمترقبه، به چند تا امتحان گند خواهد خورد.
      تا جاییکه ممکنه، همین امسال ترتیب دوازدهم رو بدید، حداقل عمومیا. اگر سال دیگه تاثیر قطعی سوابق رو بردارن یا یازدهم رو نخوان، امسال رو الکی برای یازدهم میسوزونی.
      البته اصلا نگران سالهای بعد و اینکه چکار میکنن، نباشید. با قانون فعلی کار کنید، تا بعدا که خدا بزرگه.
      با توجه به میانگین معدل رشته انسانی که ۸.۷۵ بوده، بعیده امتحانات نهایی رو خیلی سخت‌تر کنن. حتی اگر کمی سخت بشه، اینکه امسال توی ۱۰ تا درس ۱۹ بگیری و سال بعد توی ۱۱ تا درس ۱۹ بگیری، خیلی تراز بهتری میده نسبت به اینکه سال بعد توی ۲۱ امتحان فشرده ۱۷ بگیری. همین امسال هم، تراز معدل ۱۹ در سال ۱۴۰۱ از نمره ۱۷ در سال ۱۴۰۲ بهتر شده.
      سلام.اینکه امسال اونایی که درسی رو افتادن و دیپلم ناقص محسوب میشن هم میتونن درخواست ترمیم بقیه درسای پاس شده رو بکنن ، درسته؟
      مسیری که رویاها را به موفقیت پیوند می‌زند قطعا وجود دارد. باشد که بصیرت یافتن آن، شهامت قدم گذاشتن در آن و عزم دنبال کردن آن را داشته باشیم.
      _کالپانا چاولا_

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      سلام.اینکه امسال اونایی که درسی رو افتادن و دیپلم ناقص محسوب میشن هم میتونن درخواست ترمیم بقیه درسای پاس شده رو بکنن ، درسته؟
      اعلام شده که این امکان، وجود خواهد داشت.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بی نهایت سپاسگزارم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای ۱۴۰۳ ، فقط دوازدهم کفایت میکنه. بقیه شرکت‌کنندگان هم سوابق نهایی برای دهم و یازدهم ندارند.فقط نمرات داخلی مدارس بوده.
      مدرک دیپلم قبل از سال ۸۴ رو ببرید، نمرات معادل برای دهم و یازدهم رو «تطبیق» میزنند.
      اطلاعات من از قوانین داخلی آموزش و پرورش، تا تیر امساله. باز هم میگم که اگر شک دارید و محض اطمینان خاطر اگر قانون از پارسال عوض شده باشه، خودتون حضوری به اداره آموزش و پرورش (بخش آزمونها) مراجعه کنید. هر سوالی که داشته باشید رو جواب میدن. مدارک مورد نیاز رو هم بهتون میگن. معمولا از پشت تلفن، درست جواب نمیدن.
      سلام دوست عزیز اون نکته ای که درباره فارغ التحصیلای قبل از 84 گفتی که برن آموزش و پرورش درسارو تطبیق بزنن ؟ مگه اینا نگفتن امسال همه چی اینترنتیه و باید بریم مای مدیو ثبت نام کنیم ؟ هیچ صحبتی از آموزش و پرورش رفتن نکردن ؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رامون کاخال نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز اون نکته ای که درباره فارغ التحصیلای قبل از 84 گفتی که برن آموزش و پرورش درسارو تطبیق بزنن ؟ مگه اینا نگفتن امسال همه چی اینترنتیه و باید بریم مای مدیو ثبت نام کنیم ؟ هیچ صحبتی از آموزش و پرورش رفتن نکردن ؟
      پارسال هم تطبیق با آموزش و پرورش بود و ثبت‌نام ترمیم با مدارس بزرگسال بود. امسال ثبت‌نام رو اینترنتی کردن.
      وقتی اطلاعات من و شما که نظام قدیم هستیم، توی سایت مای‌مدیو نباشه، چجوری میشه ثبت‌نام کرد؟ باید آموزش و پرورش وارد کنه.
      شاید هم من اشتباه کنم ولی من فقط گفتم شما اگه خیلی اصرار داری، برو آموزش و پرورش و سوال کن. اگه نمیخوای، صبر کن تا پنجره ثبت‌نام باز بشه و ببین اون موقع چی میگن.
      متاسفانه پروسه‌ی تطبیق نسبتا زمان‌بر هست (اول باید درخواست تاییدیه تحصیلی بدید و منتظر بشید، بعد باید تاییدیه رو همراه بقیه مدارک تحویل بدید و منتظر تطبیق بشید که هر کدوم حدود حداقل ۴-۵ روز یا بیشتر وقت میبره) و باعث شد من تا روز آخر مهلت ثبت‌نام معطلش باشم.
      ویرایش توسط Mazaheri : 30 بهمن 1402 در ساعت 16:30

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال هم تطبیق با آموزش و پرورش بود و ثبت‌نام ترمیم با مدارس بزرگسال بود. امسال ثبت‌نام رو اینترنتی کردن.
      وقتی اطلاعات من و شما که نظام قدیم هستیم، توی سایت مای‌مدیو نباشه، چجوری میشه ثبت‌نام کرد؟ باید آموزش و پرورش وارد کنه.
      شاید هم من اشتباه کنم ولی من فقط گفتم شما اگه خیلی اصرار داری، برو آموزش و پرورش و سوال کن. اگه نمیخوای، صبر کن تا پنجره ثبت‌نام باز بشه و ببین اون موقع چی میگن.
      متاسفانه پروسه‌ی تطبیق نسبتا زمان‌بر هست (اول باید درخواست تاییدیه تحصیلی بدید و منتظر بشید، بعد باید تاییدیه رو همراه بقیه مدارک تحویل بدید و منتظر تطبیق بشید که هر کدوم حدود حداقل ۴-۵ روز یا بیشتر وقت میبره) و باعث شد من تا روز آخر مهلت ثبت‌نام معطلش باشم.
      ممنون از راهنماییت کدوم آموزش و پرورش باید برم ؟ منطقه ای که پیش دانشگاهی بودم ؟ راستی امسالم میشه چند تا درس یک پایه رو ایجاد سابقه کرد و چند تا درس دیگه رو گذاشت برای سال بعد مثلا اختصاصی های دوازدهم رو امسال و عمومی هاش سال آینده؟
      ویرایش توسط رامون کاخال : 30 بهمن 1402 در ساعت 18:39

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رامون کاخال نمایش پست ها
      ممنون از راهنماییت کدوم آموزش و پرورش باید برم ؟ منطقه ای که پیش دانشگاهی بودم ؟ راستی امسالم میشه چند تا درس یک پایه رو ایجاد سابقه کرد و چند تا درس دیگه رو گذاشت برای سال بعد مثلا اختصاصی های دوازدهم رو امسال و عمومی هاش سال آینده؟
      آموزش و پرورش محل فارغ‌التحصیلی.
      فکر میکنم که بشه جداجدا ایجاد سابقه کرد.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آموزش و پرورش محل فارغ‌التحصیلی.
      فکر میکنم که بشه جداجدا ایجاد سابقه کرد.
      مشکل میدونی کجاست؟من اگر امسال یازدهم نهایی ندم سال دیگه و ۱۴۰۴ نهایی یازدهمو بدم تراز سال بعد با امسال فرق داره و کنکور ۱۴۰۴ ترازه یازدهمی که ۱۴۰۳ امتحان دادن ملاک قرار میده ،درسته؟

صفحه 2 از 12 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن