خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات

ابن چرت و پرتا چیه

بچه ها کی این تاپیکای چرت و پرت با زبون روسی و انگلیسی میزنه
      هی میام انجمن مطالبو ببینم هی اینا میان جلو چشم
      تتازه پاکشون کردن ولی مث اینکه باز شروع داره میشه
      اههههههه

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آرمیتام. 19 نمایش پست ها
      بچه ها کی این تاپیکای چرت و پرت با زبون روسی و انگلیسی میزنه
      هی میام انجمن مطالبو ببینم هی اینا میان جلو چشم
      تتازه پاکشون کردن ولی مث اینکه باز شروع داره میشه
      اههههههه
      من دیقا میدونم قضیه اش چیه یعنی کاملا میتونم حدس بزنم
      همه اش از وقتی شروع شد که یه نفر یه تاپیک زد و از بچها کمک خواست یا درست یادم نمیاد راجب یه چیزی سوال کرد فکر کنم...از اوناهم بود که خیلی عجله داره مثلا یادمه نوشته بود تروووخدااا کمک یا مثلا لطفااا یکی بگه و اینا اینطوری بود...
      ولی چون تازه ساخته بود اکانتشو همون لحظه تاپیکش نیومد(نمیدونم چند نفر یادشونه ولی وقتی واسه اولین بار میخوای تاپیک بزنی باید اول ادمین قبول کنه بعد دیگه تاپیک زدنات ازاد میشه)
      ایشونم که گویا اینو نمیدونست هی تاپیک زد بچها چرا نمیتونم چیزی بنویسم
      اقا یکی کمک
      چرا اینطوری میشه؟
      اقا یکی کمک کنه
      و چون به جای چند ساعت صبر هی تاپیک زد
      دیگه دید اون تاپیکای فارسیش هم قبول نمیشه فکر کرد باز مشکل از زبانه حرفای مختلف عبارات با معنیای مختلف به زبانای مختلف و هر شکلی گذاشت
      قطعا ادمینا اسپم دونستنش و قبول کردنش هی عقب افتاد_ چون وقتی صبر کنی زودتر تاپیکت قبول میشه تا اینکه هی تاپیک بزنی و باز بری اخر صف.
      خلاصه هیچ راه ارتباطی یا ایدی ای چیزی ازش نبود یکی بهش بگه دادا صبر کن به جاش فقط مجبور شدیم نگاه کنیم...
      این بنده خدام فقط نمیدونه باید واسته و هی با تاپیک زدن مجدد خودش رو خراب تر میکنه و فکر میکنه اکانتش مشکلی چیزی داره که نمیتونه تاپیک بزنه در حالی که کل کلید فقط صبره!
      ویرایش توسط Iamthatmanyou : 28 بهمن 1402 در ساعت 14:40

3. Top | #3
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فک میکنم رباته
      ..God, I’m so blue

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iamthatmanyou نمایش پست ها
      همه اش از وقتی شروع شد که یه نفر یه تاپیک زد و از بچها کمک خواست یا درست یادم نمیاد راجب یه چیزی سوال کرد فکر کنم...از اوناهم بود که خیلی عجله داره مثلا یادمه نوشته بود تروووخدااا کمک یا مثلا لطفااا یکی بگه و اینا اینطوری بود...
      ولی چون تازه ساخته بود اکانتشو همون لحظه تاپیکش نیومد(نمیدونم چند نفر یادشونه ولی وقتی واسه اولین بار میخوای تاپیک بزنی باید اول ادمین قبول کنه بعد دیگه تاپیک زدنات ازاد میشه)
      اقا یکی کمک
      چرا اینطوری میشه؟
      اقا یکی کمک کنه
      دیگه دید اون تاپیکای فارسیش هم قبول نمیشه فکر کرد باز مشکل از زبانه حرفای مختلف عبارات با معنیای مختلف به زبانای مختلف و هر شکلی گذاشت
      قطعا ادمینا اسپم دونستنش و قبول کردنش هی عقب افتاد_ چون وقتی صبر کنی زودتر تاپیکت قبول میشه تا اینکه هی تاپیک بزنی و باز بری اخر صف.
      خلاصه هیچ راه ارتباطی یا ایدی ای چیزی ازش نبود یکی بهش بگه دادا صبر کن به جاش فقط مجبور شدیم نگاه کنیم...
      این بنده خدام فقط نمیدونه باید واسته و هی با تاپیک زدن مجدد خودش رو خراب تر میکنه و فکر میکنه اکانتش مشکلی چیزی داره که نمیتونه تاپیک بزنه در حالی که کل کلید فقط صبره!
      فک نکنم کار اون باشه
      همین عنوان تاپیکشو معنی کنین نصفش درمورد روابط عاطفی بین دوفرده . چندتاش درمورد رمز ارزبود. واقعن بی ربط ب موضوع انجمنه و فک کنم ی رباته
      ..God, I’m so blue

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iamthatmanyou نمایش پست ها
      اقا یکی کمک
      چرا اینطوری میشه؟
      اقا یکی کمک کنه

در کل رید تو اعصابم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن