خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: رضاامیر

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رضاامیر

سلام دوستان کسی با رضاامیر و تدریس هاش تو سایت منیاز اشنایی داره؟
      البته چیزی که خیلی برام اهمیت داره نظرتون راجب طرز تفکرشه درمورد تست های کتاب تست و ازمون ها

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.h.f نمایش پست ها
      البته چیزی که خیلی برام اهمیت داره نظرتون راجب طرز تفکرشه درمورد تست های کتاب تست و ازمون ها
      سلام. من آشنایی ندارم باهاش. فقط برام سوال شد که تفکرش چیه؟
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      سلام. من آشنایی ندارم باهاش. فقط برام سوال شد که تفکرش چیه؟
      الان میگم درجا یکسری ادم که میرزن بی احترامی میکنن رضاامیر میگه کتاب های تست و ازمون ها تو درس زیست دید کاملا متفاوتی با کنکور دارن
      و زدشون باعث شک بیشتر بین گزینه ها میشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رضا امیر چند سال پیش میدونم اینجوری بود که کلا با کتاب کمک اموزشی مخالفه فقط سوالات کنکور نحوه تدریس شم دانش اموز مثل طراح از متن کتاب بتونه سوال طرح کنه استنباط کنه روش های طرح سوال میگه اگر اشتباه نکنم 10 تا بود
      حالا تغییر رویکرد داده یا همونه نمیدونم برای زیست فیلم دیدن کار بیهوده ای وقت گیریه ولی رضا امیر سوالاتی که حل میکنه دید خوبی میده
      جبر یا اختیار

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رضا امیر
      مرد سیبیلو کچل دوست داشتنی با سواد . در کل مرد حسابی هستش . حرف چرت نمیگه این رو مطمئن باش
      اما درباره زیست : یه زمانی دیدگاهش این بود که اصلا تست نزنید و تست طرح کنید و من باهاش مخالف ام برای زیست تا میتونی تست بزن . منتها جنبه ش رو هم داشته باش و کتاب درسی رو مبنا قرار بده .

ولی یه نمه با حرفهاش موافقم چرا که این ازمونا و گاهی از کتابا دیگه شورش رو دراوردن انصافا و میان یه چیزایی میارن تو تست که منطقی نیست . چارتا دانشجو نشستن دارن هر چرت و پرتی رو میدن تو تستها با هر ادبیاتی .
      ولی بازم تست بزنید . زیست بدون تست چندان درصد زیادی نمیتونه به ارمغان بیاره
      ز هوشیاران عالم هر که را دیدم غمی دارد
      دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من به درست و غلط بودن حرفش کاری ندارم اما الان خیلی از دبیرای زیست هم توانایی طراحی تست ندارن پس اگر یه دانش آموز که فقط یک سال فرصت داره بخواد طراح بشه خیلی دور از انتظار و غیر منطقیه در ضمن شما ۱۰۰۰ دور کتاب زیست بخون اما وقتی ۱۰ تا تست از اون مبحث میبینی انگار یه دنیای جدید برات باز میشه و تازه میفهمی خیلی چیزایی که فکر میکردی مهم نیستن اتفاقا چقدر مهم و خیلی چیزا که یه نظر مهم بودن چقدر پیش پا افتاده و کم اهمیتن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رامون کاخال نمایش پست ها
      من به درست و غلط بودن حرفش کاری ندارم اما الان خیلی از دبیرای زیست هم توانایی طراحی تست ندارن پس اگر یه دانش آموز که فقط یک سال فرصت داره بخواد طراح بشه خیلی دور از انتظار و غیر منطقیه در ضمن شما ۱۰۰۰ دور کتاب زیست بخون اما وقتی ۱۰ تا تست از اون مبحث میبینی انگار یه دنیای جدید برات باز میشه و تازه میفهمی خیلی چیزایی که فکر میکردی مهم نیستن اتفاقا چقدر مهم و خیلی چیزا که یه نظر مهم بودن چقدر پیش پا افتاده و کم اهمیتن
      اخه حرف رضاامیر اینه که محصول نهایی ( یعنی تستی که دانش اموز طرح میکنه ) اصلا قرار نیست مورد استفاده قرار بگیره و مهم باشه
      اون فرایندی که تو مغز رخ میده تا یه جمله درست یا نادرست طرح شه باعث درگیری بیشتر ذهن با مطالب کتاب میشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گر خواهی نشو رسوا،همرنگ جماعت شو..
      بوی آریان حیدری میده حرفاش
      من روی خاکت زندم...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا کلا شما میخواین درباره رضا امیر آمار بگیرین یا میخواین بقیه رو قانع کنید رضا امیر از بقیه دبیرا بهتره اگر بهش اعتقاد دارین باهاش کار کنین و بهنظرات بقیه هم گوش نکنید اگر هم به روشش شک دارید بهتره روشی که اکثریت کار میکنن رو انجام بدید

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به عنوان کسی که از ۹۴ کانال رضا امیر رو دنبال کردم و وویس های خط به خط و نکته روزهاش رو شنیدم، باید بگم کلیت حرف استاد امیر مبنی بر تکیه بر متن کتاب درسی کاملا درسته ولی اینکه شما مطلقا از کتاب کمک آموزشی و تست های تالیفی استفاده نکنی خیر! طراح کنکور یا آزمون مدادچی چرا میتونه تستی طرح کنه که شما نتونی جواب بدی و یه جورایی برات خارج کتاب به نظر بیاد؟ چون اون آدم اطلاعات فراتر از کتاب درسی که در دانشگاه خونده کمکش میکنه با دیدگاه وسیع تر و کلی نگرانه تری به کتاب درسی نگاه کنه، حتی بیاد ریزترین نکات شکل های کتاب رو به مطالب رفرنس ربط بده! خیلی از اوقات اینکار رو کرده با اینکه اون مطلب ممکنه صریحا در متن کتاب نیومده باشه ولی از شکل کتاب قابل برداشت هست! پس شما چاره ای جز تست زدن اونم زیاد نداری، این رویه که گفتم داره حتی در خود کنکور هم به دفعات تکرار میشه که مطالب فراتر از کتاب رو با استفاده از شکل های کتاب قابل برداشت بدونن، پس شما باید بتونی تست های تالیفی مختلف رو بزنی تا با برداشت های مختلف آشنا بشی، تنها راه همینه! (البته اینم بگم بعضی ها از حرف من رفرنس خوانی رو برداشت نکنن، اصلا منظورم این نبود)

اینکه شما فقط و فقط تست کنکور بزنی قطعا شما رو در سرجلسه کنکور غافلگیر خواهد کرد، چون سرجلسه دقیقا با نکاتی مواجه میشی که در کنکور های سالهای گذشته مطرح نشدن! درحالی که تست تالیفی هرچقدر هم چرت باشه باز هم به تو دید و زاویه نگاه جدیدی میده تا سرجلسه غافلگیر نشی و ممکنه اون استنباطی که تو از مثلا شکل چرخه کربس تا الان داشتی رو طراح مدادچی با زاویه نگاه متفاوتی که دقیقا از همون منابع رفرنس بدست آورده تست طرح کنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن