خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face مسافر راه جدیدم (:🌱 میشه بیای دوست جانم؟

سلام دوستان خوبیننن؟
      منو نبینین الان پره انرژیم تاهمین پریروز استرس شدید و وسواس فکری و شب و روز گریه داشتم و الان سرشار از حال خوبم
      مسلئه ای که خواستم راجبش تاپیک بزنم این هستش که
      من سال اول پشت کنکور موندم
      فکر میکردم امسال قراره اوضاع تغییر کنه و از یک تیر با ساعت مطالعه ۹ استارت زدم و تا اوایل ابان به ۱۲ رسوندم
      اما خب اوضاع طبق مراد همیشه پیش نمیره (:
      ورق زندگی منم از ابان به بعد از این رو به اون رو شد
      و من موندم و افسردگیو استرس و غصه زیاد و اعتیاد شبانه روز به فضای مجازی مدام از این سایت به اون سایت که از اذر میشه دندون اورد ؟ اذر میشه ؟ .....از دی کسی دندون اورده ؟
      بهمن چییی
      خیلی مسخرست نه؟ چرخه بیهوده ای که یه دور کنکوریا توش گیر میکنن منم گرفتارش شدم
      نتونستم خودمو جمع و جور کنم
      اما امروز بالاخره دست و پاشکسته تونستم بخونم و یه حس شادی از اعماق وجودم دارم
      و اینکه کنکور امسالو بیخیال شدم . خودمو میشناسم بشدت کمال گرایی منفی دارم و هرکاری میشد امسال نمیتونستم خودمو بکشونم و دندون عزیزمو بیارم
      از همین تریبون اعلام میکنم از امروز استارت زدم
      واسه کنکور ۴۰۴ که دندون شهید بهشتی یا دندون مشهد بیارم . (گفتم دندون دانشگاه تاپ میاری وگرنه کشتمت.از الان تا اون موقع تایم هم که کافیه نسبتا)
      عزیزای دل تروخودا نزنین دلمو بشکونین من روحیم حساسه
      ولی خب چه سخنی حرفی واسه من دارین که قراره یکسااال دیگه رو تحمل کنم ؟
      راستیی یادم رفت
      راست و حسینی ۲۰ سالگی وارد دانشگاه شدن یه جوری نیست؟ میترسم پیر باشم بین همکلاسیام و همسن خودم نباشن
      فعلا درحال حاضر این سنه دلیل حال بدی کوچیکی واسم شده
      واینکه تصمیم گرفتم این یه سال اجباری طاقت فرسا رو واقعا زندگی کنم . اعتماد به نفسمو اولا ببرم بالا چون خیلی بابتش ضربه خوردم
      برم باشگاهی چیزی ثبت نام کنم اخر هفته ها بعد از تموم کردن برنام ام اونجا هم برم . خلاصه میخوام واقعا زندگی کنم . نه مثل امسال و پارسال که نه درس خوندم و نه زندگی کردم . فقط جهنم کرده بودم اطرافو واسه خودم
      همین دیگ
      ایشالا موفقق باشین همگی
      دعا کنین منم بتونم یه روز افتخار خانوادم باشم :y (389)
      ویرایش توسط Delvina : 21 بهمن 1402 در ساعت 19:39

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      موفق باشی
      فقط یچی تو بخون به بقیه اش فکر نکن که آیا ۲۰ سالگی برم دانشگاه فلان میشه ، از بهمن بخونم فلان میشه از دی بخونم فلان میشه:/ سعی کن حواشی رو دور کنی ایشالا که قبول میشی
      شاید این یسال واست سخت بگذره اما خب همین یسال سرنوشتت رو میسازه...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قربونت بشم خببب؟
      همچنین توهم بهترینا برسی زیبا
      چشم .سعی میکنم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منطقی بهش نگاه کن
      از الان تصمیم پشت موندن نگیر
      از تیر تا ابان، (کلن 4 ماه ) رو خوندی کم اوردی و ضربه روحی خوردی.
      بعد به نظرت تا یک سال و نیم دیگه(18 ماه) که کنکور 404 بدی ، دیگه قرار نیس جا بزنی؟؟؟ همیشه اوضاع گل و بلبله؟ حال روحیت دیگه بهم نمیریزه؟ دیگه افسرده نمیشی؟ نمیگی چرا همون چند ماه مونده رو تلاش نکردم ؟ نمیگی کاش تا تیر 403 کار رو تموم کرده بودم؟ پشیمون نمیشی چرا این چند ماه مونده سخت تر تلاش نکردی که مجبور نباشی یک سال و نیم دیگه بازهم این شرایط رو تحمل کنی؟ مطمئنی از تصمیمت؟ خودتو گول نمیزنی بگی میندازم 404 ک وقت بیشتر داشته باشم؟
      نمیخام بزنم تو ذوقت. ولی بحث آیندس. هرچه زودتر کار رو تموم کنی بهتره اینو مطمئن باش
      من خودم همه این روزا رو گذروندم با چهارسال پشت کنکور موندن. و تا برم وارد دانشگاه شم دیگه رفتم تو 22 سال.
      گاهی وقتا میاد تو ذهنم تا من درسمو تموم کنم و وارد بازار کار بشم سنم خیلی رفته بالاتر. 4 سال آینده خودمو از خیلی دوستام عقب انداختم فقط بخاطر همین کمالگرایی که میگی.
      هرسال به اسفند ک میرسیدم میگفتم دیگه میخونم برا سال بعد ، امسال نمیشه.. اما امسال دارم میفهمم چقدر الکی الکی عقب افتادم از زندگیم.
      دوستام سال دیگه لیسانس میگیرن و من هنوز پشت کنکورم.
      فقط چون نمیخام آیندم رو بیش از این به تعویق بندازم دیگه امسال کمالگرایی رو گذاشتم کنار . ولی دیر فهمیدم ک نباید خودمو گول میزدم و هی میگفتم سال بعد وقت بیشتر دارم
      هرسال بدتر از سال قبل افسرده میشدم . از فکر اینکه میتونستم بیشتر تلاش کنم و الان دانشگاه باشم بیشتر عذاب وجدان میگرفتم که چرا انقد کمالگرا بودم و فک میکردم بالاخره اون شنبه طلایی میرسه و با لبخند کتاب رو باز میکنم و هرفصل رو یک ساعته میبندم..
      فقط خودمو داشتم گول میزدم و واقعن دیر اینو فهمیدم
      بنظرم بشین منطقی روش فکر کن و خودتو گول نزن بخاطر اینکه یک سال بیشتر وقت داری بشینی پشت. اگ این کار جواب میداد همه بچه ها هرسال مینشستن پشت کنکور چون تا سال بعد زمانشون بیشتر میشد و احتمال قبولیشون میرفت بالا. اما اینطوری نیس.
      صرفن یک سال بیشتر وقت داشتن نمیتونه عامل موفقیتت باشه. تو همین امسال هم وقت لازم رو داشتی ولی ی بخشیش رو هدر دادی از کجا معلوم سال بعد اوضاع خوب پیش بره؟ همین فردا هم ک از خواب پامیشی معلوم نیس حالت چجوری باشه . شایدم بیدار میشی میگی من ک یکسال و نیم دیگه وقت دارم. هنوز وقت زیاده پس امروز هم بر غرق شم تو مجازی، برم فلان فیلم رو ببینم.. وهمین طور بازهم خودتو گول بزنی. چجوری داری برا یک سال دیگه تصمیم گیری میکنی از الان؟ خیلیا ازالان وارد رقابت میشن و حسابی هم تلاش میکنن تا تیر هم پیوسته میخونن و درنهایت نتیجه خوبی هم میگیرن. چرا تو نتونی؟
      از من میشنوی الان بشین بخون و هدفت رو بزار رو تیر. اگ تیر چیزی ک میخاستی نشد بعد برا پشت کنکور موندن تصمیم بگیر
      ..God, I’m so blue

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا مرسی قربونت بشم بابت تایمی که گذاشتی و حرفایی که زدی
      امیدوارم بهترینا واست رقم بخوره
      قبول دارم خیلیا راجب این موضوع گارد میگیرن و جبهه میگیرن اما من که نیومدن بگم کلا بیخیال امسال از سال دیگه شروع میکنم
      من گفتم اوک میدونم صفر مطلق نیستی یه چهار ماهی خوندی سال پیشم که نهاییا رو خوب دادی . از الانم که داری شروع میکنی . من که قرار نیست کلا بیخیال بشم و دست رو دست بزارم تا سال دیگه
      نه بخدا اصلا اینطور نیست .من خودمو میشناسم از هر نظر . اونقدرم امسال از نظر روحی یه سری چیزا دستم اومد و یه جاهایی سرم به سنگ خورد که فکر میکنم دوباره تو اینجور موقعیتا بتونم خودمو جمع و جور کنم
      خودمو میشناسم نه کسیم که با دوسه کلیپ انگیزشی که ادم اشرف مخلوقاته و فلانه و بهمانه و تو ۴ ماه کوهم میتونه جابه جا کنه دندون اوردن که چیزی نیست کسی نیستم که با اینا جوگیر بشم واز ۲۴ ساعت ،۲۰ ساعتشو درس بخونم که اره من تو چهارماه دندون میارم من همه نیستم و این مضخرفا
      و نه کسیم که خوشی زندگی زده ور دلش و بیکار وعلافه که بگه بابا کو تا سال دیگه وقت دارم . دندون پزشکی رو شاخمه تا سال دیگ
      امروز تونستم بالاخره بعد مدت هاا ۵ ساعت بخونم
      درسته کمال گرام و اعصابم خورده ولی دارم سعیم میکنم که همین ۵ ساعت یه دنیا واسم ارزش داشته باشه
      فکر میکنی نخواستم این چند ماه درس بخونم؟ بخدا که میخواستم صبحا با تپش قلب از خواب بیدار میشدم . تیک عصبی گرفتم
      معده درد و اسید معده ام که داغونم کرد . سیکل قاعدگیم بهم خورده کلا . اینارو نمیگم که سرپوش بزارم . اتفاقا بیجا کردم بقیه رو علاف خودم کردم امسال ‌. ادمی که انقدر ترسو باشه که سر باد و بیدی بلرزه و خودشو گم کنه مستحقه اینه که دنده اش نرم یکسال دیگه پشت بمونه تا خریت هایی که کرده جلو چشش بیاد . بفهمه دیگه دوران بچه بودنه گذشت و باید بچه بازیو بزاره کنار
      انقدری که این چندوقت معلق بودم بین زمین و اسمون اصلا نمیفهمیدم دارم چه غلطی با زندگی خودم میکنم . قراره یه بار دیگه تیر ماه برق امید چشمای بابامو به ناامیدی بکشونم . خیلی اذیتشون کردم خیلی . اصلا هم دسگه مهم نیست بقیه راجبم چی قراره فکر کنن بعد نتایج . واسمم فقط مامانو بابام مهمن که قول شرف دادم به خودم که اره زدی بعد کنکور امسال غصه های عالمو گذاشتی تو دلشون ولی سال بعدش نه تنها قراره با نتیجه قبولی خوشحالشون کنی همچنین با دانشگاه تیپ یک سربلندشون کنی ..(:
      بایت حرفاتم یه دنیا ممنونم
      وقتی که گذاشتی واسم فوق العاده ارزشمند بود
      قربونتتت بشممم ♡

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      فقط در جواب اون قسمت که ۲۰سالگی دیر نیست ؟
      بگم برات که
      یکی از رفقای من دارو قبول شد امسال
      دو تا مورد برام گفت
      یکی آقایی که بعد گرفتن کارشناسی اتاق عمل و توی ۳۰ سالگی حدودا دارو قبول شده با وجود زن و بچه

دومی پسری که ریاضی بوده می‌ره سربازی میاد و درگیر کار میشه ، توی جریان کار با دختری آشنا میشه خلاصه دختره پیشنهاد میده بشینن درس بخونن
      پسره ۲۶ ۲۷ باید باشه ایشون دارو قبول میشه و دختره تغذیه تهران
      خود پسره میگه زمانی که روی ماشین کار میکردم ی روزی فکرش رو هم نمی‌کردم این اتفاقات بیوفته برام
      دلم میخواست روز بود ، همه چی دروغ بود
      ویرایش توسط Alix_Sb : 21 بهمن 1402 در ساعت 22:06

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . خیلی خیلی ممنونم بابت نظرت

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین اگه میخوای ۰۴ کنکور بدی باید برنامه غیردرسی ثابت برای خودت درست کنی. هرچی دوست داری. ورزش مورد علاقه، نقاشی، زبان، موسیقی... بخوای بشینی فقط درس بخونی افسردگی میگیری.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Delvina نمایش پست ها
      سلام دوستان خوبیننن؟
      منو نبینین الان پره انرژیم تاهمین پریروز استرس شدید و وسواس فکری و شب و روز گریه داشتم و الان سرشار از حال خوبم
      مسلئه ای که خواستم راجبش تاپیک بزنم این هستش که
      من سال اول پشت کنکور موندم
      فکر میکردم امسال قراره اوضاع تغییر کنه و از یک تیر با ساعت مطالعه ۹ استارت زدم و تا اوایل ابان به ۱۲ رسوندم
      اما خب اوضاع طبق مراد همیشه پیش نمیره (:
      ورق زندگی منم از ابان به بعد از این رو به اون رو شد
      و من موندم و افسردگیو استرس و غصه زیاد و اعتیاد شبانه روز به فضای مجازی مدام از این سایت به اون سایت که از اذر میشه دندون اورد ؟ اذر میشه ؟ .....از دی کسی دندون اورده ؟
      بهمن چییی
      خیلی مسخرست نه؟ چرخه بیهوده ای که یه دور کنکوریا توش گیر میکنن منم گرفتارش شدم
      نتونستم خودمو جمع و جور کنم
      اما امروز بالاخره دست و پاشکسته تونستم بخونم و یه حس شادی از اعماق وجودم دارم
      و اینکه کنکور امسالو بیخیال شدم . خودمو میشناسم بشدت کمال گرایی منفی دارم و هرکاری میشد امسال نمیتونستم خودمو بکشونم و دندون عزیزمو بیارم
      از همین تریبون اعلام میکنم از امروز استارت زدم
      واسه کنکور ۴۰۴ که دندون شهید بهشتی یا دندون مشهد بیارم . (گفتم دندون دانشگاه تاپ میاری وگرنه کشتمت.از الان تا اون موقع تایم هم که کافیه نسبتا)
      عزیزای دل تروخودا نزنین دلمو بشکونین من روحیم حساسه
      ولی خب چه سخنی حرفی واسه من دارین که قراره یکسااال دیگه رو تحمل کنم ؟
      راستیی یادم رفت
      راست و حسینی ۲۰ سالگی وارد دانشگاه شدن یه جوری نیست؟ میترسم پیر باشم بین همکلاسیام و همسن خودم نباشن
      فعلا درحال حاضر این سنه دلیل حال بدی کوچیکی واسم شده
      واینکه تصمیم گرفتم این یه سال اجباری طاقت فرسا رو واقعا زندگی کنم . اعتماد به نفسمو اولا ببرم بالا چون خیلی بابتش ضربه خوردم
      برم باشگاهی چیزی ثبت نام کنم اخر هفته ها بعد از تموم کردن برنام ام اونجا هم برم . خلاصه میخوام واقعا زندگی کنم . نه مثل امسال و پارسال که نه درس خوندم و نه زندگی کردم . فقط جهنم کرده بودم اطرافو واسه خودم
      همین دیگ
      ایشالا موفقق باشین همگی
      دعا کنین منم بتونم یه روز افتخار خانوادم باشم :y (389)
      واقعا سن مهم نیست و البته تو یکی از جوون ترین ها داخل کلاستون خواهی بود
      گروه اول. زیر ۱۰ درصد افراد کلاستون همون سال اول قبول شدن(دوستم میگفت فقط دو نفر!)
      گروه دوم. یک عده نصف حدودا افراد پرشور و با انگیزه ای که پای هدفشون موندن حالا سه سال چهار سال بعضا حتی بیشتر
      گروه سوم.یک عده نه چندان کم دیگه که سرد و گرم چشیدن و بعد این راه رو انتخاب کردند(انصراف از دانشگاه خودشون دادن_کلا در سنین بالا به فکر افتادن_یک مدرک دیگه ای دارن یا...)
      پس فکر نکن سنت یک مشکل ایجاد میکنه که اگر ام ایجاد کنه اگه سنت خیلی بالاتر باشه اینو یادت باشه ادم با بچه ها میگرده بچه میشه
      تو خودت اگه بدونی مثلا کسی دوسال ازت بزرگتره دیگه باهاش دوست نمیشی؟ خنده داره اصلا افراد بر اساس سن انتخاب نمیکنن دوستیاشونو اون ذاتت قلبت مسائل مهمتری هستن تا سن چه بسا با خیلی از رفیق های سن بالاترم اونقدر باهاشون خوش میگذره که با هم سنو سالام نمیگذره...
      این از این قضیه ات دومین قضیه من روحیه ام ضعیفه چیه؟
      تلاش مداوم اینکه با گریه بلند شی باز ادامه بدی اینکه واقعا کسی درکت نکنه و مغزت داد بزنه نمیشه و باز ادامه بدی موفقیت اینو میخواد و روحیه ضعیف از پس این کار برنمیاد
      روحیه ات رو قوی کن سال اسونی در پیش نخواهی داشت و اینو متوجه باش اگه الان قبولش کنی فردا که عمه ات بهت تیکه میندازه دیگه سه روز درگیر نمیشی و بعد تر که دختر عموی دایی مامانتو دیدی که فلان دانشگاه درس میخونه تا دو ماه حالت خراب نیست!
      خیلی سال سختیه با این دید واردش شو نه با این دید که لطفا حرف بد بهم نزنید.!
      همرو ساکت کنی باز هم یک نفر با یه ابرو بالا انداختن میتونه جوری رو اعصابت بره که واقعا دلت بشکنه پس امادگیشو داشته باش اگرم نداری بساز توی این سال امادگیشو بساز واسه خودت واقع بین باش الان بپذیری این موضوعو فردا و فرداهات بهتر میشه تا اینکه بعد از کلی اذیت شدن یک هفته مونده به کنکور با خودت کلنجار بری و تازه بخوای ققول کنی اوکی شاید باید روحیه امو قوی میکردم!
      از ۹ اسفند و تا همیشه نیستم
      دیگه انجمن نمیام
      اگه هرکدومتون رو ناراحت کردم عمیقا معذرت میخوام و امیدوارم حلالم کنید
      متشکرم از همگی خیلی ها وقتی اوج تنهایی بودم کمکم کردید همیشه لطف داشتید براتون کلی انرژی مثبت میفرستم ان شا الله اینقدر رتبه هاتون خوب شه و بترکونید که اسمتون رو داخل اخبار روی سایت ها و ... بشنوم و خوشحال شم
      همگی موفق باشید و لطفا ادامه بدید: )
      خدانگهدار
      ویرایش توسط Iamthatmanyou : 22 بهمن 1402 در ساعت 02:20

10. Top | #10
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من اگر رو نهایی ها هم سرمایه گذاری کنی و خوب بخونی می تونی همین امسال هم قبول بشی
      لطفا راحت از امسال نگذر
      خودت رو برسون سعی کن خوب بخونی به هیچ چیزی جز کنکور فکر نکن برای پشت موندن بعد نتایج تصمیم میگیری
      من حس میکنم بخوای میتونی
      وقتی به خودت بگی میمونم پس حتما می مونی
      مثل من که پارسال این موقع ها گفتم می مونم
      اما بعدا فهمیدم میتونستم قبول بشم و ایکاش اینطوری فکر نمیکردم
      چون فکر تو روی نتیجه خیلی اثر گذاره

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین که اسم ۱۴۰۴ اومد معلومه مثل من علافی،برو دنبال زندگیت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن