خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

وقتشه که تسلیم شم ؟؟

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه.
      امروز عکس کسایی رو که بالای ۱۹ گرفته بودنو به دیوار مدرسه زدن و تنها کسی که از بین ۱۵ نفر کلاسمون عکسش نبود من بودم فکر نمیکردم معدلم به این بدی شده باشه.
      نمراتم اینجوری بود که :
      ریاضی :۲۰
      شیمی :۱۴٫۵
      فیزیک:۱۳
      زیست :۱۶
      زبان ۱۸٫۲۵
      دینی ۱۸
      عربی ۱۷
      ادبیات ۱۷
      هویت ۱۹
      سلامت ۱۹
      من از سال دهم برای کنکور شروع کردم و روزی ۸ ساعت میخوندم عید سال دهم هم روزی ۱۳ ساعت مطالعه داشتم
      ولی سال یازدهم دچار افسردگی شدم و هیچی نخوندم (کتابای سال یازدهو سفید سفیدن )با این همه معدلم ۱۹،۶۰ شد.
      امسال هم کل تابستونم صرف این شد که از افسردگی نجات پیدا کنم.
      تا چشم باز کردم مهر شد ، شروع خوبی داشتم و تا اواخر آذر خوب خوندم دی که شروع شد و امتحانات نوبت اول مشاورم گفت باید پایه رو جمع کنیم و منم کلا دوازدهمو کنار گذاشتم همین باعث شد هیچی نخونم و نمراتم افتضاح شن
      وقتی این نمرات رو میبینم و از همه مهم تر از کلاس ۱۵ نفره ی ما ۱۴ نفر نمرات بالای ۱۹،۱۰ داشتن و من ...
      حس میکنم باید تسلیم شم دیگه به آخر مسیر رسیدم بازم افسردگیم برگشته و اینجوریه که به خودم میام میبینم ۸ ساعت کامل فقط به دیوار زل زدم بدون اینکه بفهمم یا استرس باعث شده ۲۰ ساعت بخوابم و دست خودم نیست نمیدونم چی کار کنم همه چی یادم رفته از دهم و یازدهم دوازدهمم که درست نخوندم مشاورمم نمیتونه کمکم کنه فقط تهدیدم میکنه. میگه بخون و منی که نمیتونم حتی نزدیک کتابام شم نمیتونم خودمو مجبور کنم بخونم.
      یعنی تا حالا کسی هم مثل من بوده ؟ اصلا مگه میشه که آدم نتونه بخونه حتی یه کلمه هم نتونه بخونه اصلا تمرکز ندارم و نمیتونم شروع کنم ...
      اگه کسی راهی بلده یا تجربه اینو داره بهم کمک کنه.
      ...All is well

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonship نمایش پست ها
      امروز عکس کسایی رو که بالای ۱۹ گرفته بودنو به دیوار مدرسه زدن و تنها کسی که از بین ۱۵ نفر کلاسمون عکسش نبود من بودم فکر نمیکردم معدلم به این بدی شده باشه.
      نمراتم اینجوری بود که :
      زبان ۱۸٫۲۵
      دینی ۱۸
      عربی ۱۷
      ادبیات ۱۷
      هویت ۱۹
      سلامت ۱۹
      من از سال دهم برای کنکور شروع کردم و روزی ۸ ساعت میخوندم عید سال دهم هم روزی ۱۳ ساعت مطالعه داشتم
      ولی سال یازدهم دچار افسردگی شدم و هیچی نخوندم (کتابای سال یازدهو سفید سفیدن )با این همه معدلم ۱۹،۶۰ شد.
      تا چشم باز کردم مهر شد ، شروع خوبی داشتم و تا اواخر آذر خوب خوندم دی که شروع شد و امتحانات نوبت اول مشاورم گفت باید پایه رو جمع کنیم و منم کلا دوازدهمو کنار گذاشتم همین باعث شد هیچی نخونم و نمراتم افتضاح شن
      وقتی این نمرات رو میبینم و از همه مهم تر از کلاس ۱۵ نفره ی ما ۱۴ نفر نمرات بالای ۱۹،۱۰ داشتن و من ...
      حس میکنم باید تسلیم شم دیگه به آخر مسیر رسیدم بازم افسردگیم برگشته و اینجوریه که به خودم میام میبینم ۸ ساعت کامل فقط به دیوار زل زدم بدون اینکه بفهمم یا استرس باعث شده ۲۰ ساعت بخوابم و دست خودم نیست نمیدونم چی کار کنم همه چی یادم رفته از دهم و یازدهم دوازدهمم که درست نخوندم مشاورمم نمیتونه کمکم کنه فقط تهدیدم میکنه. میگه بخون و منی که نمیتونم حتی نزدیک کتابام شم نمیتونم خودمو مجبور کنم بخونم.
      یعنی تا حالا کسی هم مثل من بوده ؟ اصلا مگه میشه که آدم نتونه بخونه حتی یه کلمه هم نتونه بخونه اصلا تمرکز ندارم و نمیتونم شروع کنم ...
      امتحانات آسون تر شده یا بچه ها درس خون تر شدن که کسی معدلش زیر ۱۹ نیست؟ من با زمان خودم‌مقایسه می کنم که معدل ها پایین تر بود‌. شاید هم شما تیزهوشان درس می خونید و همه به شدت درس می خونند. شما خودتون میگید دوازدهم رو نخوندید پس طبیعیه که عقب باشید‌. اگر از مشاور راضی نیستید دیگه باهاش کار نکنید چون اعتماد به نفس شما پایین اومده. به نظرم از مباحث آسون شروع کنید. مباحثی که دوست دارید و بلدید و آروم آروم برگردید به روال درس خوندن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی سالی که میگن ۷۰ درصد ورودی دانشگاه از دوازدهمه، مشاورتون گفته پایه رو جمع کنید؟!! مشاورتون رو حتما عوض کنید.
      اصلا دیر نیست و نا‌امید نشید. تمرکزتون رو بذارید رو دوازدهم. الان با برنامه تدریس مدرسه بقیه دوازدهم رو پیشروی کنید و در کنارش عقب‌موندگی دوازدهم رو جبران کنید.
      پیشنهاد پست بالا هم خیلی خوبه. از مباحثی که مسلط‌تر هستید، شروع به جبران کنید.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      اععععع
      حالا اینا چه تاثیری داره تو کنکور و ایندت
      راهتو ادامه بده
      بیخیال پسر

5. Top | #5
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moonship نمایش پست ها
      نمراتم اینجوری بود که :
      زبان ۱۸٫۲۵
      دینی ۱۸
      عربی ۱۷
      ادبیات ۱۷
      هویت ۱۹
      سلامت ۱۹
      یه کاربر بود(اسمشو یادم نیس) میگفت بچه ها رتبه 1 هم هنوز خودش نمیدونه قراره رتبه 1 شه.امید داشته باشین و تا لحظه اخر توی دور رقابت باشین. یه لحظه هم که بکشی کنار ، خیلیا جات رو پر میکنن. نباید از رقابت خارج شی
      حالا خودت فکر کن منطقی ببین الان وقتشه که تسلیم شی؟
      اصن معدل نیمسال اول ملاکه؟ که بخای بخاطرش خودتو ببازی؟دیونه شدی پسر؟ میخای بکشی کنار که همون همکلاسیات بازم جای تو رو توی کنکور بگیرن و تو نتونی به خواسته ات برسی؟؟؟؟ الان تازه وقت جنگه ، باید یکاری کنی توی کنکور تو از همشون برتر باشی.
      چهارتا امتحان تشریحی دی که پشیزی هم ارزش نداره که خودتو درگیرش کردی. میگن جوجه رو اخر پاییز میشمرن، تا کنکور تلاشت رو بکن بعد بشمار ببین جوجه های کی بیشتره..
      برو با یه برنامه دقیق برو جلو که دهن همشونو آسفالت کنی
      با مشاورت هم صحبت کن بگو توی دروس دوازدهم ضعف داری که بیشتر برنامه ات رو روی دوازدهم تنظیم کنه
      ..God, I’m so blue

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بله خب بچه های تیزهوشان خیلی اهمیت میدن حتی ۳ نمره ۲۰ هم داریم
      نه خب مشاورم خیلی میدونه درست برنامه میده و به نظرم تو دی ماه جمع بندی پایه کار خوبی بود الان نتیجشو تو قلم چی میبینم
      ممنون بخاطر راهنماییتون امروز با ۶ ساعت شروع کردم انشالله بهتر هم میشه
      ...All is well

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      توی سالی که میگن ۷۰ درصد ورودی دانشگاه از دوازدهمه، مشاورتون گفته پایه رو جمع کنید؟!! مشاورتون رو حتما عوض کنید.
      اصلا دیر نیست و نا‌امید نشید. تمرکزتون رو بذارید رو دوازدهم. الان با برنامه تدریس مدرسه بقیه دوازدهم رو پیشروی کنید و در کنارش عقب‌موندگی دوازدهم رو جبران کنید.
      پیشنهاد پست بالا هم خیلی خوبه. از مباحثی که مسلط‌تر هستید، شروع به جبران کنید.
      تو کامنت پایین هم گفتم مشاورم واقعا خوبه این من بودم که با دیدن نمرات بچه ها عکسشون اینجوری ناراحت شدم و به نظرم کار اشتباهی بود
      ممنون بابت راهنماییتون حتما انجامش میدم و دیگه ناراحت نیستم تازه قرار هم نیست از اول شروع کنم تا الان خوندم و به اندازه کافی تست زدم فقط باید برای نهایی شروع کنم که نه تنها دیر نیست بلکه بهترین زمانه
      ...All is well

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط queen of konkur نمایش پست ها
      یه کاربر بود(اسمشو یادم نیس) میگفت بچه ها رتبه 1 هم هنوز خودش نمیدونه قراره رتبه 1 شه.امید داشته باشین و تا لحظه اخر توی دور رقابت باشین. یه لحظه هم که بکشی کنار ، خیلیا جات رو پر میکنن. نباید از رقابت خارج شی
      حالا خودت فکر کن منطقی ببین الان وقتشه که تسلیم شی؟
      اصن معدل نیمسال اول ملاکه؟ که بخای بخاطرش خودتو ببازی؟دیونه شدی پسر؟ میخای بکشی کنار که همون همکلاسیات بازم جای تو رو توی کنکور بگیرن و تو نتونی به خواسته ات برسی؟؟؟؟ الان تازه وقت جنگه ، باید یکاری کنی توی کنکور تو از همشون برتر باشی.
      چهارتا امتحان تشریحی دی که پشیزی هم ارزش نداره که خودتو درگیرش کردی. میگن جوجه رو اخر پاییز میشمرن، تا کنکور تلاشت رو بکن بعد بشمار ببین جوجه های کی بیشتره..
      برو با یه برنامه دقیق برو جلو که دهن همشونو آسفالت کنی
      با مشاورت هم صحبت کن بگو توی دروس دوازدهم ضعف داری که بیشتر برنامه ات رو روی دوازدهم تنظیم کنه
      ممنون از شما مثل مشاورا حرف میزنید و میشه ازتون کلی انگیزه گرفت
      با مشاورم کلی حرف زدیم و من بخاطر هیچ اینهمه زحمتی که کشیدمو داشتم نادیده میگرفتم
      به نظرم به اندازه تلاش هام قراره نتیجه بگیرم و این کم چیزی نیست یعنی کم تلاش نکردم که به کم قانع شم
      بازم ممنون بخاطر کمکتون امیدوارم همیشه همینقد امیدوار باشید و به بقیه انرژی بدید
      به قول کیدراما فایتیگگگگ
      ...All is well

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تسلیم نشو !
      به هیچ وجه .
      اگه تسلیم نشی شانسی خواهی داشت برای موفقیت و احتمالش هست که برنده بشی ، اما اگه تسلیم بشی بی بروبردگرد باختی .
      تو جنگ جهانی دوم ارتش افسانه ای هیتلر تا پشت دروازه های مسکو اومده بود ، اما آخرش تو تاریخ نوشتن که این سربازان ارتش سرخ بودن که برلین رو فتح کردن. اونا مزد تسلیم نشدنشون رو گرفتن .
      البته به نظرم تسلیم نشدن به این معنا نیست که بگی حب حالا ما می‌خونیم مثل دفعه قبل با همون کیفیت و کمیت، بلکه تسلیم نشدن یعنی باز بجنگی حتی بهتر و با انگیزه تر از قبل .
      مطمئن باش که میتونی .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)