خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 82
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آیا ثبت نام ترمیم معدل آغاز شده ؟

سلام ، گفته بودند از ۱۵ بهمن ولی برای من قسمت پیش ثبت نام در مای مدیو فعال نشده...
      ایا جای دیگری ثبت نام انجام میشه؟
      " دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد
      سعادت آن کسی بیند که از تن ها بپرهیزد "
      ویرایش توسط Malakitii : 15 بهمن 1402 در ساعت 14:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از کدوم قسمت مدیو باید ثبت نام سوابق کرد ؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همون مای مدیوعه
      برا منم چیزی نیست

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط رامون کاخال نمایش پست ها
      از کدوم قسمت مدیو باید ثبت نام سوابق کرد ؟
      نمیدونم والا برای من یه پیش ثبت نام اومده ولی میزنم روش میگه به زودی فعال خواهد شد

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HUNDRED نمایش پست ها
      همون مای مدیوعه
      برا منم چیزی نیست

بقیه قسمت هات فعاله؟ مال من اون بخش سراسری و اینا رو هم نمیاره دیگه دو روز هست اینطوری شده

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      بقیه قسمت هات فعاله؟ مال من اون بخش سراسری و اینا رو هم نمیاره دیگه دو روز هست اینطوری شده
      سراسری برام ارور میداد
      بقیه رو هم امتحان نکردم
      عادیه کلا
      از این بیشتر نمیشه انتظار داشت

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Malakitii نمایش پست ها
      نمیدونم والا برای من یه پیش ثبت نام اومده ولی میزنم روش میگه به زودی فعال خواهد شد
      کلا به زمانبندی هایی که میگن دل نبند. خیلی وقتا سر موقع شروع نمیکنن.
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چی شد پسسسسسسسسسسسسسس ؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بازه زمانی ثبت نام از 15 بهمن ما تا کیه ؟چند روز وقت دادن براش ؟

واینکه من بار اولمه میخوام ترمیم کنم ثبت نام فقط به صورت غیر حضوریه ؟یعنی دیگه امسال نیاز نیس به مدارس بزرگسالان مراجعه کنیم ؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم به سوالم جواب بده

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      معلوم نیست شروع شده یانه ولی عددی که تو کانالا میگن خیلی غیرعادیه!هردرس ۲۵ تومن بعیده این درست باشه...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hira نمایش پست ها
      سلام بازه زمانی ثبت نام از 15 بهمن ما تا کیه ؟چند روز وقت دادن براش ؟

واینکه من بار اولمه میخوام ترمیم کنم ثبت نام فقط به صورت غیر حضوریه ؟یعنی دیگه امسال نیاز نیس به مدارس بزرگسالان مراجعه کنیم ؟اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم به سوالم جواب بده
      بیشعور ها هنوز میخوان کنکور رو الکترونیکی کنند ... یه سایت نوشته بود در آخر برگه رو چاپ میکنید و میدید مدرسه بزرگسالان و یه کانال گفته بود هیچ مراجعه ای به بزرگسالان لازم نیست!

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اطلاعیه ترمیم نمره خرداد ۱۴۰۳
      قابل توجه دانش آموزان و متقاضیان ترمیم نمره خرداد ۱۴۰۳
      اطلاعیه ای در فضای مجازی مبنی بر ثبت نام ترمیم نمره در سامانه my.medu.ir در بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ بهمن درحال انتشار است.
      به اطلاع می رساند هیچگونه بخشنامه‌ی رسمی از سوی مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در خصوص شرایط و نحوه ی ثبت نام ترمیم نمره برای خرداد ۱۴۰۳ ابلاغ نشده است.

هنوز آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی نتونستن طرح ترمیم معدل رو بررسی و ابلاغ کنن. اطلاعیه تاریخ ثبت نام ترمیم معدل باطل و تاریخ جدید بزودی اعلام میشه، نه تکلیف ترمیم معدل رو معلوم کردن نه سن فرهنگیان نه مصاحبه فرهنگیان نه انتخاب رشته فرهنگیان
      یه مشت گاو و گوسفند نشستن پشت میزای این دو نهاد که دارن با هم همش دعوا و شاخ به شاخ میکنن اون میگه این کارو بکنیم و این میگه اون کارو بکنیم. کلا آینده بچه ها رو سیاه می کنن من نمی دونم کی به اینا مدرک داده بیان این نهاد کار کنن. اینا مشکلات خودشون رو نمی تونن حل کنن چجوری مشکلات همه دانش آموزا رو قراره حل بکنن.
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      ������ اطلاعیه ترمیم نمره خرداد ۱۴۰۳
      ������قابل توجه دانش آموزان و متقاضیان ترمیم نمره خرداد ۱۴۰۳
      ������اطلاعیه ای در فضای مجازی مبنی بر ثبت نام ترمیم نمره در سامانه my.medu.ir در بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ بهمن درحال انتشار است.
      ������به اطلاع می رساند هیچگونه بخشنامه‌ی رسمی از سوی مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در خصوص شرایط و نحوه ی ثبت نام ترمیم نمره برای خرداد ۱۴۰۳ ابلاغ نشده است.
      ������
      هنوز آموزش و پرورش و شورای عالی انقلاب فرهنگی نتونستن طرح ترمیم معدل رو بررسی و ابلاغ کنن. اطلاعیه تاریخ ثبت نام ترمیم معدل باطل و تاریخ جدید بزودی اعلام میشه، نه تکلیف ترمیم معدل رو معلوم کردن نه سن فرهنگیان نه مصاحبه فرهنگیان نه انتخاب رشته فرهنگیان
      یه مشت گاو و گوسفند نشستن پشت میزای این دو نهاد که دارن با هم همش دعوا و شاخ به شاخ میکنن اون میگه این کارو بکنیم و این میگه اون کارو بکنیم. کلا آینده بچه ها رو سیاه می کنن من نمی دونم کی به اینا مدرک داده بیان این نهاد کار کنن. اینا مشکلات خودشون رو نمی تونن حل کنن چجوری مشکلات همه دانش آموزا رو قراره حل بکنن.
      واقعنننننن؟؟؟ ینی همش الکی بود اینهمه گفتن ثبت نام شروع شده؟؟؟ ای خدا چرا این کارو میکنن با ماااا خودمون هزار تا بدبختی داریم این وسط دیگه سرکارمون هم میزارنننن :///////
      منو باش ک دوساعت وقتمو هدر دادم ک بتونم وارد این سایت درب و داغونشون بشم چقدم حرص خوردم که هی ارور میده باز نمیشه خدا لعنتشون کنه اه
      ..God, I’m so blue

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SINA_1384 نمایش پست ها
      ������ اطلاعیه ترمیم نمره خرداد ۱۴۰۳
      ������قابل توجه دانش آموزان و متقاضیان ترمیم نمره خرداد ۱۴۰۳
      ������اطلاعیه ای در فضای مجازی مبنی بر ثبت نام ترمیم نمره در سامانه my.medu.ir در بازه زمانی ۱۵ تا ۳۰ بهمن درحال انتشار است.
      ������به اطلاع می رساند هیچگونه بخشنامه‌ی رسمی از سوی مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در خصوص شرایط و نحوه ی ثبت نام ترمیم نمره برای خرداد ۱۴۰۳ ابلاغ نشده است.
      ������
      لعنت الله جمیعا!
      مشکل من یه سری کانال ها هستند که خودشون رو پاره کردند که ثبت نام آغاز شده و من استرس گرفته بودم که چرا تو مای مدیو من چیزی نیست ... امروز هم کلا بالا نمیاد ، یه سایت درست و درمون هم ندارند آخه

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قسمت آزمون سراسری که تراز معدل هست هم کلا کار نمیکنه چی تو سرتونه شورای انقلاب؟
      شایدم دارن بر اساس ضرایب دروس ۱۴۰۳، برای کسایی که خرداد ۱۴۰۲ نهایی دادن تراز جدید محاسبه میکنن. شایدم همین باشه دلیلش. احتمالا دارن تراز جدید بر اساس ضرایب دروس ۱۴۰۳ به کسایی که پارسال آزمون دادن میدن تا داوطلب بعد دیدن تراز تصمیم بگیره که می خواد ثبت نام کنه واسه ترمیم معدل یا نه
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 23 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن