خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اگه گوشی تو زندگی انسانها وجود نداشت ...

سلام
      تاپیک رو ادامه بدید خودتون
      اگه گوشی تو زندگی ادما وجود نداشت چی میشد ؟کیفیت زندگی افزایش پیدا میکرد؟
      ........

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.در اینصورت بیشتر ارتباط کلامی با هم برقرار می کردیم یا بیشتر کتاب میخوندیم که باعث تقویت هوش میشه و ما رو برای رسیدن به اهدافمون کمک میکنه.
      این جمله قشنگ انیشتین امروز خوندم.[ معیار هوش, توانایی برای تغییر است.] گرچه زندگی با چیزهای آشنا و همیشگی مانند دریای اطمینان بخش و راحت است, اما به چالش کشیدن توانایی ها و محک زدن خود, جنبه ای اساسی در زندگی محسوب می شود.
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

3. Top | #3
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درسته که گوشی خیلی اوقات باعث شده موقعیت های خوب رو از دست بدم و پیشرفت نکنم
      اما بدون اون حتما خیلی تنها تر بودم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه جنبه انسان در استفاده از هرچیزی بالا بره و برای خودشون حد و مرز تعیین کنن کیفیت زندگی افزایش پیدا می کنه بی شک

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
      سلام
      ........
      Motivation alone is not enough. If you have an idiot and you motivate him, now you have a motivated idiot.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora نمایش پست ها
      سلام
      ........
      اگه گوشی وجود نداشت چنین آگاهی در سرتاسر جهان گسترش پیدا نمی‌کرد ،مهم ترین ابزار تبادل اطلاعات ..و انتقال تجربه همین گوشی و نته، کاری نمیشه کرد جز استفاده درست
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بیشترین معضلش فضای مجازیه به نظرم
      درباره فضای مجازی یه جمله معروف هست
      اگر برای یک محصولی پولی پرداخت نمیکنید خودتان محصول هستید
      چند وقت پیش تیک تاک رو متهم کردن که حتی حالتای چهره ادما رو موقع استفاده از اپلیکیشن شناسایی میکنه این یعنی همه چیز ما رو میدونن
      میبینن از چی خوشت میاد همونو بهت نشون بدن تا بیشتر و بیشتر توش غرق بشی
      کلا خیلی رو شخصیتا تاثیر گذاشته حتی ایلان ماسک گفته یه مدت اینستا نصب کردم به خودم اومدم دیدم دارم برا رضایت بقیه سلفی میگیرم!برام مهمه که چطور خودمو نشون میدم خیلی جالبه که چطور ادما تو فضای مجازی منعطف ترن
      درباره نبودش نظری ندارم چون فعلا هست هممون هم استفاده میکنیم
      ولی فک کنم کلا شخصیتا و طرز فکرا خیلی متفاوت میشد الان هر جا میشینی بحث کنی از تکراری بودن نظرات حوصلت سر میره اکثرا یه خط فکری دارن.
      شکرت خدای من (: که زیباترینی بی انتهایی بخشنده ای

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی فیلم دیدم که مربوط به قرن ۲۰ ام اون زمانی که گوشی وجود نداشته ولی الان قرن ۲۰ ام نیست و خیلی از تکنولوژی ها پیشرفت کردن پس کلا نمیشه با اون موقع مقایسه کرد در واقع نمیتونم نظر قطعی بدم
      ولی...
      از یه چیز مطمینم اونم اینه که گوشی سرنوشت منو عوض کرد اگه نبود احتمالا الان ادم دیگه ای بودم کلا مسیر زندگیمو ارزو هامو اهدافمو خیلی چیزا رو تغییر داد که از این بابت ناراحتم کاش هیچوقت کرونا نمی اومد که من تو ۱۲ سالگی گوشی دستم بگیرم.
      جالب اینه که الان گوشی ندارم
      ...All is well

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زمان نوجوانی من که گوشی نبود ما هیچ احساس کمبودی نداشتیم که هیچ وقت آزاد بیشتری هم برای تجربه واقعی و ملموس زندگی و اطلاعات و آگاهی های زود گذری که امروز به عنوان استوری و پست تو شبکه های اجتماعی میبینیم و فقط دیده میشن و بلافاصله از یاد هم میرن داشتیم ما به جای دیدن یک جمله از یک کتاب تو اینستاگرام یه کتاب 200 صفحه ای میخوندیم ما به جای شیرین کاری سگ و گربه ها خودمون باهاشون بازی میکردیم و بهشون غذا میدادیم و لمسشون میکردیم ما به جای دیدن کلیپ های عشق و عاشقی و محبت به همنوعان خودمون عاشقی میکردیم و در نهایت باید بگم این وابستگی شدیدی که به تکنولوژی در انسان ایجاد شده فقط حاصل تبلیغات نظام های سرمایه داری برای سوق دادن آدمها به مصرف بیشتر و سود آوری و پر کردن جیب امثال بیل گیتس ها و استیو جابز ها و ... هست و امروز به جای اینکه تکنولوژی در خدمت آسایش انسانها باشه این انسان ها هستن که برده و وابسته تکنولوژی شدن و آسایش و آرامش ازشون گرفته شده

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اضافه کنم کیفیت زندگی انسان به گوشی ربطی نداره
      بلکه به پایدار کردن بوم سازگان ها بطوری که میزان تولید کنندگی ان حتی با تغیر شرایط اقلیمی تفاوت چندانی نکند موجب ارتقای کیفیت زندگی میشود .
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن