خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این هم بگم که با رتبه‌ای که پرستاری روزانه تهران و اصفهان و شیراز میخواد، پزشکی و داروسازی مناطق محروم و تعهدی دانشگاه تیپ ۳ هم میشه قبول شد.
      از اونجایی که شما صفر و آکبند نیستی و مطالعه داشتی، احتمال قبولی مناسبی داری اگه این چند ماه رو خوب تلاش کنی.

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yellow heart نمایش پست ها
      با احترام من مخالف نظرتونم
      پزشکی اصفهان رتبه 3 رقمی میخواد.. اونم 3 رقمی خوب.. یعنی زیر 500
      هرکسی تلاش کنه میتونه به این رتبه برسه ولی نبایدم خیلی رویایی به این قضیه نگاه کرد
      تو این مدت زمان و این پایه ، اصلا اصلا اصلا کار راحتی نیست..
      فقط اراده و تلاش کافی نیست.. زمان و پایه درسی و.... رو هم باید در نظر گرفت
      اگر برنامه تون برای سال آینده ست بله کاملا دست یافتنیه
      ولی استارتر عزیز، بهتره اهدافتونو متناسب با شرایطتون در نظر بگیرید که وسط راه دچار تردید و ناامیدی نشین
      هرچند انتخاب رشته از الان و تعیین رشته و شهر ، کار اشتباهیه .. خودتم میدونی وقت انتخاب رشته الان نیست
      بهتره زمانت رو خرج کارایی بکنی که از دستت بر میان.. مثل برنامه ریزی معقول و قابل اجرا
      که توی این مدت باقی مونده بتونی بخشی از کار رو پیش ببری و به لطف خدا همین امسال کار رو تموم کنی عزیزم
      نظرت محترمه همین.

3. Top | #18
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      سلام. امیدوارم از حرفهایی که میزنم ناراحت نشید.

به نظرم بهتره همین اول، یک نگاه به کارهایی که الان میکنید، بندازید و کارهای غلطش رو سریعا حذف کنید. وقت زیادی تا کنکور تیر و ترمیم خرداد نمونده. تا کنکور اردیبهشت که اصلا چیزی نمونده(۲.۵ ماه). اگه واقعا دنبال قبولی هستید دیگه نباید وقت تلف کنید. با چند بار تاپیک زدن، مشکلی حل نمیشه. باید قوی شروع کنید و درس بخونید و تست بزنید.
      مشاور:
      اگه میتونید برای خودتون برنامه بریزید و با مشاور مشکل دارید، کنسلش کنید. اگر نه، مشاورتون رو عوض کنید. چیزی که زیاده، مشاور کنکور تجربی! متاسفانه به علت وقت کم باقیمونده، نمیشه خیلی آزمون و خطا کرد یا وقت تلف کرد. یه مشاور که برنامه مناسبی بهتون بده، شاید بهتر باشه. علتی که مشاورتون به برنامه قلمچی چسبیده، یا سواد و عرضه نداره یا به خاطر اهمیت درسهای ترم دو هست. ساده تر و مهمتر از ترم یک هستن. سعی کنید از فروم یا کانالهای تلگرامی زرد که معلوم چه کسی داره چی میگه، دوری کنید. طرف خودش ۶ ساله پشت کنکوره یا تازه دهمی شده ولی داره برای بقیه برنامه‌ریزی برای تک‌رقمی شدن میکنه.
      ساعت مطالعه:
      من پارسال به غیر از دی که برای جمعبندی کنکور و خرداد برای نهایی و ایجاد نمره که ساعت مطالعه ام رو زیاد کردم، در طول سال، میانگین ۹ ساعت خوندم و حدود ۱۰۰-۱۲۰ تست، رتبه‌م هم زیر ۱۰۰۰ شد. به نظر من اگه همون ۱۰ ساعت در روز خودتون رو پیوسته بخونید، اوکی باشه ولی با تبصره.
      تبصره: قلمچی حدود ۲ درس زیست در ۲ هفته پیشروی میکنه (۱.۳۳ درس پایه و ۰.۶۶ درس دوازدهم)یعنی ۴ درس در ماه. شما ظاهراً به همین هم نمیرسید. یعنی تا کنکور اردیبهشت حداکثر ۱۰ درس و تا تیر حداکثر ۱۸ درس زیست میتونید کامل بخونید، تازه اگر جمعبندی کنکور و امتحانات نهایی رو حساب نکنیم. خیلی کند درس میخونید و با این سرعت به مطالعه و مرور ۲۴ فصل زیست نمی‌رسید. اگه مشکل از ساعت مطالعه است، باید زیادش کنید. اگه مشکل از وقت تلف کردنه، اصلاح کنید. اگه وسواس مطالعاتی دارید، کلاس نکته و تست ثبت نام کنید یا به جای کتاب تک پایه و قطور، کتاب جمع‌بندی بگیرید.
      کلاس و ویدئو:
      به نظر من کلاس و فیلم، جزء ساعت مطالعه نیست. نمیگم نبینید. اول مثلا ۷-۸ ساعت مطالعه و تست داشته باشید، بعد کلاس ببینید.
      اگه کلاس حضوری یا آنلاین میرید، باید براساس برنامه همون پیش برید و تکالیف و انجام بدید و عقب‌ماندگی های قبلی رو فعلا کاریش نمیشه کرد. ولی اگه قبلی ها رو میخونید و کلاسهاتون آفلاین شده و تکلیف انجام نمیدید، دیگه کلاس جامع سالیانه رفتن معنی نداره، باید ول کنید. فقط وقتتون تلف میشه.
      پرستاری اصفهان:
      این هدفتونه و حدود درصدهای لازم و حدود حجمی که باید بخونید و حذف کنید رو مشخص میکنه. برای روزانه حدوداً رتبه ۱۵۰۰۰ کشوری لازمه براساس سالهای قبل کانون. این هم حدود درصدهاش در کنکور ۴۰۲و۴۰۱ در زیست،فیزیک، شیمی،ریاضی، زمین از کارنامه‌های سایت گزینه دو:
      ۱۴۰۲: ز ۳۲، ف ۱۳، ش ۳۰، ر ۳۷، زم ۳۱
      ۱۴۰۲: ز ۴۸، ف ۴۵، ش ۴۲، ر ۲، زم ۲ ( اگه بعضی درسها رو خیلی کم بزنید، باید بقیه رو زیاد بزنید. متعادل زدن درصد خیلی کمک میکنه)( تراز سوابق هم حدود ۹۰۰۰ یعنی معدل ۱۸.۵-۱۹ لازمه، کارنامه بالایی سوابقش بیشتر از ۹۰۰۰ بوده)
      ۱۴۰۱: ز ۳۵، ف ۴۰، ش ۳۵، ر ۴۰، زم ۱۰
      نتیجه: امسال حدودا این درصدها لازمن: ز ۴۵، ف ۴۰، ش ۴۰، ر ۳۰، زمین ۳۵-۴۰
      برای اینکه این درصدها رو بزنید باید حدود ۲۰ درصد حجم بیشتری از کتاب درسی رو خونده باشید، یعنی مثلا ۶۵ درصد حجم زیست رو بخونید که بتونید ۴۵ درصد بزنید.

برنامه درس به درس:
      زیست: سعی کنید همه انسانی و جانوری و دوازدهم رو کامل بخونید و تستهای کنکور اخیر رو حتما بزنید. تست کتاب تست رو ضریبدار بزنید. اگه وقت شد، گیاهی رو بعدا بخونید. اگه سرعت مطالعه‌تون پایینه، به جای درسنامه یا ویدیوی سالیانه موقاری، کلاس نکته و تست ثبت نام کنید. مثلا عمارلو یا حنیف عظیمی. هر هفته ۳-۴ فصل رو درس میدن و از وسواس مطالعاتی شما جلوگیری میکنن. جزوه اونها رو بخونید، فقط هم تستهای کنکور و کلاسشون رو بزنید و به تستهای چرند کتابها و آزمونها توجه نکنید.
      شیمی: نیمسال دوم دوازدهم، کل یازدهم و ۱و۲ دهم کافی هست. فوقش یک مرور سریع روی ۱و۲ دوازدهم داشته باشید. بجز سوالات ساده استوکیومتری، بقیه مسایل رو حذف کنید. کنکور تجربی ۶۵ درصد مفاهیم و ۳۵ درصد مسایل هست که اتفاقا خیلی هم وقتگیرن. بچسبید به مفاهیم و مثلا فصول یازدهم یا اسیدباز، از مسائلش عبور کنید. اگه تدریس لازمید، نکته و تست پارسال مرادی رو دانلود کنید. مبتکران خیلی خیلی طولانیه و نمی‌رسید. جمعبندی مهروماه یا درسنامه‌های موج آزمون رو بخونید وتستهای همونا رو بزنید.
      فیزیک: مطالعه کل دهم و نیمسال دوم دوازدهم کفایت میکنه( حدود ۵۰ درصد سوالات). بعدش ۱و۲ دوازدهم رو مرور و تکمیل کنید. خط ویژه یا جمعبندی مهروماه کتابهای با کیفیت و حجم مناسبن. میتونید نکته و تست پارسال دانلود کنید که معمولا دهم در ۲ جلسه و دوازدهم در ۴-۵ جلسه تدریس میشه و تا عید میتونید جمع کنید. حتما تستهای کنکورهای اخیر رو بزنید. بعدش از عید به بعد فقط مرور کنید. یازدهم رو میشه کامل حذف کرد.
      زمین: فصول ۱و۳و۵ مهمترن ولی سخت تر هم هستن. کتاب جمعبندی مهروماه به شدت عالیه و توی ۱ ماه میتونید کل فصول رو با همون بخونید.
      ریاضی: با کلاستون ادامه بدید. فصل های خونده شده‌تون رو با تست مرور کنید.
      عمومی: آرایه و دستور و واژگان ادبیات، لغات عربی و زبان، ۴ درس آخر دینی رو فعلا تا عید بخونید. بقیه رو بعد از کنکور اردیبهشت که قرار نیست پایه بخونید، اون موقع تموم میکنید.

برنامه روزانه (واحد مطالعاتی ۱:۳۰ساعته):
      زیست ۲ واحد، شیمی و فیزیک و ریاضی ۱ واحد (۷:۳۰ ساعت در روز) ، عمومی ۱ واحد، ۲-۳ واحد زمین در هفته( کلا میشه روزی ۹ ساعت الی ۱۰:۳۰ ساعت توی روزهایی که زمین و عمومی هر ۲ تا رو بخونید. بین هر تایم ۳۰ دقیقه استراحت و ۲ ساعت مجموع شام ونهار و... میشه مجموعا روزی ۱۵:۳۰ ساعت بیداری و ۸:۳۰ ساعت خواب)
      اگه کلاس و ویدیو از یک درس میخواهید ببینید، بعد از ۹ ساعت ببینید یا واحد مطالعه اون درس رو بذارید تایم آخر روز و کلاس رو اونجا ببینید چون کلاسها بیشتر از ۱:۳۰ ساعت هستن.
      با بخش زیادی از حرفاتون مخالفم. مخصوصن اونجایی ک میگی یکی شیش ساله پشت کنکوره بعد میاد واسه بقیه نسخته میپیچه و .. . من خودم 4 ساله پشت کنکورم. دلیل اینکه هرسال هم موندم پشت کنکور این بوده ک تواناییش رو در خودم دیدم ک یک سال دیگه بخونم. و قطعن هرسال انقد تجربه کسب کردم ک میتونم با قطعیت بگم تجربه من تو این زمینه از کسی ک همون سال اول قبول شده رفته بیشتره. پس میتونم بقیه رو راهنمایی کنم.
      واینکه نکات ضدونقیضی دیده میشه در کلامتون. یکی این ک میگی ب مطالب فروم و نسخه پیچی های بقیه توجه نکن . اما در اخر خودتون نسخه پیچی کردین!
      و نکته اخر. ب نظرم تایم کلاس های انلاین میتونه جزو ساعت مطالعه حساب بشه. چون مثلن ی جلسه کلاسه ریاضی رو درنظر بگیریم. تو این کلاس بخشی از کتاب تدریس میشه و دانش اموز همزمان داره نکته برداری میکنه . معمولن تعدادی تست حل میشه و دانش اموز میتونه با حل کردن تستا خودش رو بسنجه ببینه چقد از تدریس رو متوجه شده. حتی بعد از کلاس هم دیگه لازم نیس مطالب رو از اول خوند چون تدریس استاد انقد کافی هست ک میشه با تکیه بر همون تدریس ،مسستقیمن تست زد. پس ب نظر من ساعت کلاس هم جزو تایم مطالعه اس
      ..God, I’m so blue

4. Top | #19
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlekaa نمایش پست ها
      من واسه هر درس سه چهارتا منبع دارم یعنی هرچی شما بگیو دارم
      ولی با این منبع اوکی ترم به نظرت خوبن زیست پینوکیو ، شیمی مبتکران ، ریاضی خیلی سبز ، فیزیک میکرو ( فیزیک میکرو خیلی اسونه کلا فیزیک سراسری کار میکنم بیشتر ) یه چیز دیگه هم من خیلی میترسم همه میگن زیست آی کیو رو باید چند بار بزنی و از طرفیم به نظرت vit های مبتکرانو بزنم کافیه؟ من کتابای موج ازمون شیمی هم خریدم به نظرت میرسم بعدا بزنمشون یا اگه فرصت کردم برگردم سوالای دسای مبتکرانو بزنم ، از طرفی شیمی مسائل خیلی سبز هم خریدم اینم باید در کنار مبتکران بزنم؟ ببخشید واقعا حس میکنم خیلی دارم سوال میپرسم.
      زیست پینوکیو و آی کیو در یک سطحن. میتونی یکیشو الان مضرب سه بزنی. یکیشو بزاری برا کنکور تیر . شیمی ب نظرم اگ میخای درسنامه یه بخش هایی هم بخونی برو سراغ خیلی سبز جامع. هم درسنامه اش و هم تعداد تستاش از مبتکران کمتره . سطح تستاش هم خوبه برا تثبیت آموزش راضی کننده اس و تو این بازه زمانی اگ مضربی هم بزنی میتونی برسی بهش. مبتکران تعداد تستاش بالاس و این ی مزیته خودش ک میتونی این منبع رو بزاری برا کنکور تیر. البته درسنامه اش خیلی زیاده و خوندن درسنامه اش رو توصیه نمیکنم. فیزیک هم اگ میکرو زدی برو نردبام بزن که سطح تستاش هم بالاتره. ریاضی هم اگ با خیلی سبز اوکی ای ک همونو بزن. اگ سطح بالاتر میخای آی کیو جامع بهت پیشنهاد میکنم. موج ازمون شیمی هم خوبه ولی فک نمیکنم برا کنکور اردیبهشت بهش برسی عزیزم. اگ خوب پیش بری همین منبع اول ها رو اونم مضربی میتونی بزنی و بعد هم بری سراغ ازمون جامع. ولی اگ خودت دیدی هنوز فرصت داری براش میتونی موج ازمون هم بزنی
      درمورد زیست ای کیو و پینوکیو هم کلن تستاش همش نکته دارن میتونی وقتی داری تستا رو تحلیل میکنی نکات جدید رو تو کتاب درسیت یا ی جایی بنویس ک بعدن بتونی سریع مرورشون کنی و نخای دوباره تستا رو از اول حل کنی. اما خب تستای غلط یا نزده ات رو اگ وقت کنی ی بار دیگه حل کنی بهتره
      ..God, I’m so blue

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط queen of konkur نمایش پست ها
      با بخش زیادی از حرفاتون مخالفم. مخصوصن اونجایی ک میگی یکی شیش ساله پشت کنکوره بعد میاد واسه بقیه نسخته میپیچه و .. . من خودم 4 ساله پشت کنکورم. دلیل اینکه هرسال هم موندم پشت کنکور این بوده ک تواناییش رو در خودم دیدم ک یک سال دیگه بخونم. و قطعن هرسال انقد تجربه کسب کردم ک میتونم با قطعیت بگم تجربه من تو این زمینه از کسی ک همون سال اول قبول شده رفته بیشتره. پس میتونم بقیه رو راهنمایی کنم.
      واینکه نکات ضدونقیضی دیده میشه در کلامتون. یکی این ک میگی ب مطالب فروم و نسخه پیچی های بقیه توجه نکن . اما در اخر خودتون نسخه پیچی کردین!
      و نکته اخر. ب نظرم تایم کلاس های انلاین میتونه جزو ساعت مطالعه حساب بشه. چون مثلن ی جلسه کلاسه ریاضی رو درنظر بگیریم. تو این کلاس بخشی از کتاب تدریس میشه و دانش اموز همزمان داره نکته برداری میکنه . معمولن تعدادی تست حل میشه و دانش اموز میتونه با حل کردن تستا خودش رو بسنجه ببینه چقد از تدریس رو متوجه شده. حتی بعد از کلاس هم دیگه لازم نیس مطالب رو از اول خوند چون تدریس استاد انقد کافی هست ک میشه با تکیه بر همون تدریس ،مسستقیمن تست زد. پس ب نظر من ساعت کلاس هم جزو تایم مطالعه اس
      منظور من اصلا شما نبودید ولی بیشتر کسانیکه خیلی پشت کنکور بودن، با بیشتر اشتباهات مسیر آشنا هستن و میتونن راهنمایی کنن ولی هنوز لزوما راه‌درست رو پیدا نکردن. پشت کنکوریها معمولا برنامه‌های رویایی میریزن و خیلی آرمانی و کمال‌گرا هستن. راه‌های بهینه‌تری برای قبولی هست.
      هنوز معتقدم به مطالب کانالها و اینستا و فرومها و.. توجه نکنید! یک نفر رو به عنوان مشاور پیدا کنید و فقط به همون توجه کنید. حتی به حرف و نسخه من هم توجه نکنید. اینکه به حرف چند نفر گوش بدید، دچار سردرگمی میشید. همین صفحه قبل، چندین نظر متضاد هست. بهتره فقط به یک نفر معتمد گوش کنید ( اصلا منظورم خودم نیست).
      من برنامه پیشنهادی دادم و توضیح هم دادم چرا نظرم اینه. از اونجایی که شخصا ایشون رو نمیشناسم، احتمالش خیلی زیاده که به درد ایشون نخوره. من براساس درصدها و زمان و تعداد تست کتابها و... برنامه‌ریزی معقول گفتم. احتمالا خیلی‌ها برنامه‌ بهتری بگن. اینکه در هر واحد چند تا تست میزنن و درسنامه خوندن چقدر وقتشون رو میگیره، مشخص میکنه کجاها رو چقدر و از چه منبعی بخونن. مشاور که از طرف خودش نمی‌تونه زمان تولید کنه.
      برنامه فضایی دادن که کاری نداره. همین الان، اینستاکنکوری داره برنامه ۵ ماهه میفروشه که با روزی ۶ ساعت مطالعه، همه دروس رو ۲ بار و دوازدهم رو ۳ بار تموم کنید و نهایی ۲۰ بگیرید. اگه شدنی بود، الان که تقریبا ۵ ماه از مهر گذشته، با ۳ ساعت مطالعه روزانه، بچه‌ها باید یا همه دروس رو یکبار تموم کرده بودن یا نصف دروس رو ۲ بار تموم کرده بودن. برنامه الکی و رویایی که کاری نداره، هر کسی بلده بچینه. من هم میتونم بگم برو تلاش کن و منبع اول بزن، بعد منبع دوم بزن، بعد سوالات آزمونها رو بزن. ولی در واقعیت، وقت نیست. کسی که اینقدر آرمانگرائه، باید از تابستون شروع کنه.
      اگه کلاس آنلاین رو با آمادگی و توجه شرکت کنید و یادداشت برداری نکات کنید و تست‌ها رو سر خود کلاس حل کنید و معلمش وقت تلف نکنه ( کلاس رو متوقف کنه و واسه اینستا فیلم بگیره، داستان و خاطره تعریف کنه، حرف بی ربط و مزخرف و حلقه حیدریون و گودرت و... کنه و انواع کارهای بی‌ربط به تدریس)، در اینصورت تقریبا نصف زمان کلاس، معادل واحد مطالعاتی درسنامه خواندن حساب میشه. اگر فقط تماشای فیلم باشه و بعد از کلاس، تازه بخوای جزوه پر کنی و سوالات حل شده کلاس رو حل کنی، جزء ساعت مطالعه نیست.
      ویرایش توسط Mazaheri : 13 بهمن 1402 در ساعت 23:18

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      این هم بگم که با رتبه‌ای که پرستاری روزانه تهران و اصفهان و شیراز میخواد، پزشکی و داروسازی مناطق محروم و تعهدی دانشگاه تیپ ۳ هم میشه قبول شد.
      از اونجایی که شما صفر و آکبند نیستی و مطالعه داشتی، احتمال قبولی مناسبی داری اگه این چند ماه رو خوب تلاش کنی.
      ببخشید دیر جواب دادم من اصلا حواسم نبود یه چیزی به اسم صفحه ی دوم هم وجود داره که بقیه کامنتا میرن اونجا ، واسه همین الان دیدم..
      راستش من چون علاقه شدیدی به اصفهان دارم اگه رتبم یه طوری بشه که بخوام بین پزشکی یه دانشگاه تیپ 3 و پرستاری اصفهان یکیو انتخاب کنم قطعا میرم پرستاری اصفهان

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      زیست پینوکیو و آی کیو در یک سطحن. میتونی یکیشو الان مضرب سه بزنی. یکیشو بزاری برا کنکور تیر . شیمی ب نظرم اگ میخای درسنامه یه بخش هایی هم بخونی برو سراغ خیلی سبز جامع. هم درسنامه اش و هم تعداد تستاش از مبتکران کمتره . سطح تستاش هم خوبه برا تثبیت آموزش راضی کننده اس و تو این بازه زمانی اگ مضربی هم بزنی میتونی برسی بهش. مبتکران تعداد تستاش بالاس و این ی مزیته خودش ک میتونی این منبع رو بزاری برا کنکور تیر. البته درسنامه اش خیلی زیاده و خوندن درسنامه اش رو توصیه نمیکنم. فیزیک هم اگ میکرو زدی برو نردبام بزن که سطح تستاش هم بالاتره. ریاضی هم اگ با خیلی سبز اوکی ای ک همونو بزن. اگ سطح بالاتر میخای آی کیو جامع بهت پیشنهاد میکنم. موج ازمون شیمی هم خوبه ولی فک نمیکنم برا کنکور اردیبهشت بهش برسی عزیزم. اگ خوب پیش بری همین منبع اول ها رو اونم مضربی میتونی بزنی و بعد هم بری سراغ ازمون جامع. ولی اگ خودت دیدی هنوز فرصت داری براش میتونی موج ازمون هم بزنی
      درمورد زیست ای کیو و پینوکیو هم کلن تستاش همش نکته دارن میتونی وقتی داری تستا رو تحلیل میکنی نکات جدید رو تو کتاب درسیت یا ی جایی بنویس ک بعدن بتونی سریع مرورشون کنی و نخای دوباره تستا رو از اول حل کنی. اما خب تستای غلط یا نزده ات رو اگ وقت کنی ی بار دیگه حل کنی بهتره
      فک کنم کامنتم ارسال نشد
      مورد اول اینکه معذرت مبخوام بابت اینکه دیر جواب دادم چون الان دیدم حقیقتا..
      و یه مورد دیگه اینکه من میتونم بدون دیدن هیچ گونه کلاس انلاینی یا هرانچه مرتبط با مجازیه نتیجه مطلوبی بگیرم؟ راستش مجازی اعصابمو خورد میکنه کلاس انلاین هم همین طور

8. Top | #23
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlekaa نمایش پست ها
      فک کنم کامنتم ارسال نشد
      مورد اول اینکه معذرت مبخوام بابت اینکه دیر جواب دادم چون الان دیدم حقیقتا..
      و یه مورد دیگه اینکه من میتونم بدون دیدن هیچ گونه کلاس انلاینی یا هرانچه مرتبط با مجازیه نتیجه مطلوبی بگیرم؟ راستش مجازی اعصابمو خورد میکنه کلاس انلاین هم همین طور
      اگ ی مباحث کلی رو اشکل داری خب فیلم ببینی راحتتر یادمیگیری قطعن (البته من اینجوریم. شاید تو خودت بخونی راحتتر یادمیگیری. نمیدونم).
      بستگی ب خودت داره. هرجا نیاز دیدی میتونی ب جای مطالعه درسنامه و اینا بری فیلم تدریس اساتید رو ببینی. بعضیا هم اصن با فیلم دیدن حال نمیکنن ترجیح میدن خودشون بخونن تا یادبگیرن.
      این ی چیزی شخصیه و بستگی ب خودت داره
      هرطور ک میدونی برات بازدهی بیشتری داره عمل کن و فقط بخاطر اینکه چندنفر رو میشناسی ک فلان کلاس انلاین رو میرن و میگن خوبه، مجبور نیسی بشینی پای کلاسا. هرطور ک خودت صلاح میدونی برو جلو
      همه رتبه های خوب هم لزومن کلاس انلاین نداشتن. بعضیا با خودخوانی رتبه خوبی هم کسب کردن
      ..God, I’m so blue

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگ ی مباحث کلی رو اشکل داری خب فیلم ببینی راحتتر یادمیگیری قطعن (البته من اینجوریم. شاید تو خودت بخونی راحتتر یادمیگیری. نمیدونم).
      بستگی ب خودت داره. هرجا نیاز دیدی میتونی ب جای مطالعه درسنامه و اینا بری فیلم تدریس اساتید رو ببینی. بعضیا هم اصن با فیلم دیدن حال نمیکنن ترجیح میدن خودشون بخونن تا یادبگیرن.
      این ی چیزی شخصیه و بستگی ب خودت داره
      هرطور ک میدونی برات بازدهی بیشتری داره عمل کن و فقط بخاطر اینکه چندنفر رو میشناسی ک فلان کلاس انلاین رو میرن و میگن خوبه، مجبور نیسی بشینی پای کلاسا. هرطور ک خودت صلاح میدونی برو جلو
      همه رتبه های خوب هم لزومن کلاس انلاین نداشتن. بعضیا با خودخوانی رتبه خوبی هم کسب کردن
      اهان ، درسته مچکرمم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن