خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

با pdf درس خواندن

با سلام
      دوستان ما مستاجر هستیم و واقعا توانایی خرید کتاب کنکور و نهایی ندارم لطفا کسانی که تجربه دارن فقط بگن با pdf میشه درس خوند چه چیزایی رو باید رعایت کنم
      و اینکه برای بهتر جواب دادنش چه کارایی کنم؟
      لطفا کسانی که تجربه دارن بگن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام. یکی از دوستان درسخون تو این تاپیک روش pdf خوندن توضیح داده پست شماره 6 بخونید کامل گفته چکار کنید چشماتون آسیب نبینه.
      http://forum.konkur.in/thread46960-842.html
      !life moves pretty fast, you don't stop and look around once in a while, you could miss it

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین امیریی نمایش پست ها
      با سلام
      دوستان ما مستاجر هستیم و واقعا توانایی خرید کتاب کنکور و نهایی ندارم لطفا کسانی که تجربه دارن فقط بگن با pdf میشه درس خوند چه چیزایی رو باید رعایت کنم
      سلام نه تنها میشه درس خوند بلکه بهتر هم میشه درس خوند من یک مصاحبه رتبه یک ای رو میدیدم که میگفت حتی کتابای درسی عادیش هم پی دی اف بوده پس شدنیه ولی چندتا پیشنهاد
      ۱‌.نوتیف هاتو همرو ببند گوشیتو روی پرواز بذار موقع خوندن برنامه هاتو قفل کن اگه میتونی چونکه وقتی با گوشی درس میخونی بساط پهنه دقیقا دم دستته همه برنامه های باحال(یوتیوب بازی هات تلگرام و هزار تا پیام رسان دیگ) و قطعا حتی وقت گذروندن توی گالری ببشتر حال میده تا درس خوندن پس مغز هی سوق پیدا میکنه به اون سمت و گول میزنه و میخاره که بری پای برنامه های دیگه ات پس حتما برنامه بریز و نشه حالا که پای گوشیته کتابات به بهانه درس پای برنامه های دیگه پیدات شه چون این باعث میشه مثلا ۵ ساعت پای گوشیت باشی و پنج ساعت گزارشکار بزنی ولی در واقع ۲ ساعت درس خونده باشی پس حتما مفید باشه و تایم پی دی اف خوندنت رو از تایم برنامه های دیگه ات جدا کن
      ۲.قطره چشم بگیر چون چشمات کلی اذیت میشه اگه لپتاپ داری با لپتاپ بخون خیلی راحت تر از گوشیه
      ۳.استراحتاتو بشکن و تعداد بالا ولی تایم کوتاه کن
      مثلا درحالت عادی معدود افرادی هستن که بعد از هر نیم ساعت درس خوندن استراحت کنن ولی وقتی با پی دی اف میخونی و میدونی که میخوای کل روز هم اینطوری بخونی باید استراحتات منطقی باشه نه به اون شکل که بلند شی بری بیرون به عنوان استراحتت نه مثلا به جای هر یک ساعت و نیم یک ربع استراحت به جاش بیا هر نیم ساعت پنج دقیقه استراحت کن و توی تایم استراحتت عینکتو در بیار چندبار چشماتو باز و بسته کن کش و قوس بده به بدنت بلند شو یکم راه برو و بعد تموم
      ۴.تایم درس خوندن با پی دی اف انرژی زیادی از چشما و گردن و ... ات میگیره پس نشینی باز تایم استراحتت هم یک کار انرژی بر انجام بدی مثلا تلگرام چک کنی یا اهنگ گوش بدی و ... اصلاااا باید تایم استراحتات گوشیو بذاری کنار حتی شده دراز بکش بیکار دیوارو نگاه کن مفید تره تا باز گوشی برداری
      ۵.استند مناسب و صندلی اوکی با زاویه درست اوکی کن مثلا اگه تصویب شد که با گوشی درس بخونی استند بخر یا حتی درست کن موقعیتای مختلفو امتحان کن ببین توی چه زاویه ای گردنت راحت تره کمتر اذیت میشی و ..
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      بچه‌ها اپ خوبی برای خاموش نشدن صفحه میشناسید؟ چندتا نصب کردم ولی خوب نبودن.
      فقط لطفاً اگه اطلاعی دارین بی‌تفاوت رد نشین چون خیلی اذیتم میکنه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _BLUE_ نمایش پست ها
      سلام
      بچه‌ها اپ خوبی برای خاموش نشدن صفحه میشناسید؟ چندتا نصب کردم ولی خوب نبودن.
      فقط لطفاً اگه اطلاعی دارین بی‌تفاوت رد نشین چون خیلی اذیتم میکنه.
      سلام ، اپ نیاز نیست ، توی تنظیمات گوشی دنبال sleep بگرد و بذارش روی never
      مدل گوشی رو اگه بگی بهتر میشه راهنمایی کرد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezagh10 نمایش پست ها
      سلام ، اپ نیاز نیست ، توی تنظیمات گوشی دنبال sleep بگرد و بذارش روی never
      مدل گوشی رو اگه بگی بهتر میشه راهنمایی کرد
      خیلیییی ممنونم... حل شد؛ مال من never نداشت ولی ۳۰ دقیقه بود که همونم کافیه.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرحسین امیریی نمایش پست ها
      با سلام
      من با اینکه اکثر کتاب تست هارو دارم ولی تا جایی که بتونم با پی دی اف میخونم چون خیلی سرعتم میره بالا مخصوصا تو تست زنی.
      با کتاب هی میخواستم برم پاسخنامه چک کنم و بگردم سر هر تست با این سرعت لاک پشتی من خیلی طول میکشید

از برنامه xodo استفاده کن.
      امکانات خیلی خوبی داره. همزمان میتونی چندتا پی دی اف باز کنی و سریع بری جلد تست و یا پاسخنامه و هایلایت کنی و چیزی اگه خواستی تو پی دی اف بنویسی و خیلی چیزای دیگه.
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن