خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال در مورد آزمون جامع

سلام وقتتون بخیر
      من دو تا سوال داشتم.یکی اینکه به نظر شما سطح آزمون های جامع نسبت به آزمون مبحثی پایین تر و استانداردتر نیست؟
      و سوال دوم اینکه من تا حالا آزمون ندادم ولی عوضش تا آخر این ماه تمام درسا رو کامل و با کیفیت قابل قبول تموم میکنم،میخواستم بدون ۶۰ آزمون جامع و کتابای موج آزمون و کلاسای نکته تست برا این دو ماه و خورده ای باقی مونده کافیه یا نه؟
      اینم بگم که دروس تشریحی رو هم تا پایان فروردین تموم میکنم.
      اگه خواستین نظرتونو راجب وضعیت فعلیم بیان کنین.
      ممنون از همه❤️

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر سنگین میاد
      برام جالبه بدونم بااین برنامه ریزی میتونی تمومش کنی یا نه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      من همین الان ۸۵ درصد درسا رو خوندم.
      در مورد ۶۰ روز باقی مانده هم یک روز دو تا آزمون جامع کار میکنم و یک روز هم ویدیو های جمع بندی و سایر موارد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راجب سوال اولت به نظرم آزمون جامعی که تو اکثر موسسات(قلمچی وماز و سنجش و گزینه دو)برگزار میشه استاندارد تر از سوالات طول سالشون هستش اما اینطور هم نیست بگیم آسونه به نظرم کلمه استاندارد درست تر هستش،راجب سوال دومت هم بگم واقعا جدی جدی فکر میکنی این برنامه ای که داری سبکه و کمه یا مارو اوسکول گیر آوردی؟!
      نه تنها برنامه ات سبک و کم نیست بلکه عجیب سنگین و غیر قابل اجراست با این برنامه مثل سال قبل من میشی که خوب خونده بودم اما تو دوران جمع بندی و 2 3 ماه آخر همه چیو خراب کردم،اول این که اگه سطحت خوبه و مشکلی تو آموزش نداری نکته و تست رو کلا بیخیال چون چیزی جز اتلاف وقت نمیشه برات اما اگه خیلی اصرار داری یک یا فوق فوقش دو درس رو ببین نه همه رو که البته اکثر دبیر ها بعد چند هفته که کلاس هاشون شروع شد انقدر کلاس جبرانی و آفلاین میذارن آدم تو یدونه اش هم میمونه چه برسه چند تا باشه،کتاب موج آزمون هم به نظرم خواستی فقط واسه زیست بگیر واسه بقیه انواع آزمون های طول سال رو پرینت بگیر به صورت مبحثی و زمان دار بزن،البته ئاسه زیست اگه طول سال ماز و قلمچی و آرمان و زیستاز رو نزدی حتما حتما بزن،زدن اینا از موج آزمون واجب تره،و اما عجیب ترین حرفت زدن 60 آزمون جامع واسه کنکور اردیبهشت هسنش،حالا اگه واسه تیر میگفتی قابل بائر تر بود!
      ببین رفیق آزمون جامع این نیست که یه آزمونی رو تو چند ساعت بزنی بندازی کنار و فرداش یه آزمون دیگه بزنی،وقتی آزمون میزنی فارغ از هر نتیجه ای باید درسنامه و نکات تک تک سوالات رو بخونی و کامل یادبگیری و از این مهم تر تحلیل خود آزمون هستش تا ببینی کجاها ضعف وقوت داری و همه اینا به مرور زمان به دست میاد،درسته هرچقدر آزمون جامع بیشتر بزنی بهتره اما همه چی اصول و قاعده ای داره و باید تمرکز اصلیت رو کیفیت و تقویت آزمون زنیت باشه نه تعداد آزمون ها،به نظرم اگه از اول اسفند میخوای آزمون جامع زدن رو شروع کنی تا 20 25 اسفند آزمون هاروبه صورت سه روز یک بار بزن مثلا شنبه صبح که آزمون میزنی ظهر شنبه رو واسه تحلیل کامل سوالات و آزمون اختصاص بده یکشنه و دوشنبه رو هم واسه رفع نقطه ضعف هایی که تو دروس داری اختصاص بده و تست آموزشی و زمان دارواسشون بزن،بعد 20 25 اسفند که رو روال کار افتادی آزمون هارو تا 15 20 فروردین 2 روز یک بار بزن بعد 15 20 ام که هم تسلطت به اوجش رسید تا 3 4 روز مونده به کنکور هر روز یه آزمون بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن