خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نمرات نوبت اولم افتضاح 😖😖

بچها نمرات نوبت اولم خیلی بد شده پایه ۱۲ تجربی هستم سه تا درس افتادم جواب خانواده رو چی بدم ؟؟؟😭😭😭😭
      تازه موقع گرفتن کارنامه هم باید یک و پانصد شهریه بدم تا کارنامه درخشانم رو بهم تحویل بدن
      روم نمیشه به بابام بگم شهریه بده با این وضعیت گندم
      چیکار کنم خدا 😓😓😓

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Manaa نمایش پست ها
      بچها نمرات نوبت اولم خیلی بد شده پایه ۱۲ تجربی هستم سه تا درس افتادم جواب خانواده رو چی بدم ؟؟؟
      تازه موقع گرفتن کارنامه هم باید یک و پانصد شهریه بدم تا کارنامه درخشانم رو بهم تحویل بدن
      روم نمیشه به بابام بگم شهریه بده با این وضعیت گندم
      چیکار کنم خدا
      مردم اغلب درگیر نیمه پر یا خالی لیوانن غافل از اینکه میشه دوباره لیوان رو پر کرد
      دو راه داری
      راه اول: تا صدو اه روز براش شرمنده باش ناراحت باش افسردگی بگیر اضطراب بگیر حرفای بقیه رو برای خودت هزار برابر کن کلی عذاب وجدان بگیر به خاطر حس بدت نمیتونی درس هم بخونی کنکور که یوخ امتحان نهاییام یوخ و تمام!
      راه دوم خودت رو ببخشی هرچه زودتر به خودت مسلط شی که بتونه روحیه اش رو قوی کنه گذشته رو یادش بره همچنین با تلاش مضاعف به دیگران هم ثابت کنه که تغییر کرده ترم دوم که مهمتره رو شاهکار کنه توی کنکورش جبران کنه معلم هاش که ببینن چقدر تلاشش عالی بوده قطعا نمرات کلاسیش رو بدون توجه به ترم اولش میذارن نذاشتن هم با ترم دوم خودش جایگزینشون میکنه ..
      هر دو راه هم شدنی و ممکنه حالا انتخاب کن
      ببین درکت میکنم واقعا سخته و حس بدی داره تمام عمرمون بهمون گفتن گدشته برنمیگرده بیا یکبار واقعا روش فکر کن و واقعا عمیقا قبول کن که برنمیگرده قبول کن که ترم دوم مهمتره اونه که توی کنکور تاثیر گذاره اصلا مهم نیست معلماتون چقدر الکی مبالغه میکنن تا به زور وانمود کنن ترم اولم مهمه وای اونطور نیست باور کن مهم نیست چقدر اشتباه رفتی همیشه میتونی دور بزنی و راه درستو پیش ببری هرچقدر که برای گذشته ناراحت باشی باور کن هیچ فرقی نداره دیگه برای گذشته ات نمیتونی هیچ کاری کنی ولی برای آینده ات دقیقا میتونی شاهکار کنی البته نه از اون جوگیر بازیا که فردا بگی از ۵ صبح شروع میکنم و باز بعد یک هفته بیای تاپیک بزنی بچها خسته ام میخوام دیگه نخونم و اینا نه... اصولی و عمیق بهبود ببخش اوضاعتو کم کم خودت رو بیار بالا یاد بگیر که با خستگیت باز هم ادامه بدی یاد بگیر جبران کم کاریاتو راهتو جدا از از عادات و دوست ها و افرادی یا ویژگیایی که باعث این شکست و حال بد این لحظه ات شدن از این اتفاق مثل یک سکو برای موفقیت و عاملی برای موفقیتت استفاده کن دقیقا یک نفر رو میشناسم که همین امتحانات تلنگرش بود و باعث شکوفا شدنش شد و هزار نفرم میشناسم که همین امتحانا باعث بیخیال همه چیز شدنشون شد...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      وای ببین امتحان نوبت اولت هیچ جای زندگیت تاثیر نداره
      به جاش ازش تجربه بگیر بشین قوی نهایی رو بخون
      You have to die to get what you want..!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن