خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تروخدا بیاین نظرتونو بگید

خب سلام دوستان اینجانب مشاورم که اینقدر تکیه گاهم بود یکهو پاشد مهاجرت کرد!!!
      و من موندم و حوضم
      از استرس و اینا بگذره واقعا حال روحیم خوب نیست
      بعد خلاصه از سمت خود موسسه ای که ازشون مشاوره گرفتم بهم دوتا مشاور معرفی کردن با جفتشون صحبت کردم و به شدت موندم لطفا کمکم کنین
      اولیش یک شخصی بود به شدت گویا مشغول اصلا یادش نیومد من کی ام زنگ زد گفت خب تو تازه میخوای مشاوره بگیری‌؟ گفتم نه من دانش اموز فلانی بودم کلی صحبت کردم..۶ دقیقه هم دیرتر زنگ زد فقط هم گفت قبلی تماسش طول کشید
      بعدشم که بهم برنامه از قبل اماده شده داد!!!! بهم گفت ببین برنامه عمومیای ما اینا با بچهای من پیش برو!!
      قبولیاشو چک کردم بیشتر از رشته ریاضی قبولی داده بود ولی قبولیای خوبی بودن مثلا هوا فصا اینا ولی خب میگم که همش از رشته ریاضی بود بعد کلا مشخص بود از ایناییه که من یواشکی گزارشکار نفرستم هم متوجه نمیشه..
      دیگه گفتم اینو نمیخوام زنگ زدم برعکس منشی گفت این خیلی مشاور خوبیه خیلی دودلم کرد گفت حالا یک نفر دیگه هم هست برات تایم میذارم
      این مشاوره جدیده چک کردم دانش اموز خود همین موسسه بوده سال ۹۹ رتبه ۱۱۵ شده تازه مشاور شده هیچی قبولی نداشته
      خیلی وقت میذاشت خیلی مثلا نیم ساعت تایم عادیه ۴۰ دقیقه اینا داشت تایم میذاشت کلی زحمت کشید ولی یک مشکل که خیلی رو اعصابم رفته و الان دارم دیوونه میشم اینه که
      من خب عقب ترم و کمکاری کردم ولی این نفهمید! این فقط توی فاز تعریف بود
      مثلا تا به بقیه میگم مباحث درسی که خوندم اینجاست میگن عقبیم باید سخت تر بخونی ولی این مشاوره انگار هیچ پیش زمینه ای هیچ فکری نداشته باشه که کی باید تموم کنم و کی نکنم گفت خیلی ام عالی!
      مشاورا کلا یک دید کلی باید داشته باشن دیگه مثلا اینکه دانش اموز تا قبل عید تموم کنه فلان مباحثو خونده باشه خوبه فلانو نخونده باشه بده و این حرفا ولی این انگار هیچییی اصلا توی باغ نبود اصلا خودش داخل ذهنش هیچی نداشت مثلا برگشت گفت خب زیست دوازدهم فلان مبحثو بخونیم؟ گفتم فکر کنم یازدهم بخونیم بهتر باشه یهو گفت راست میگی آره یازدهم بخونیم!!
      میترسم انگار این شخصی نیست که بشه بهش تکیه کرد و باعث دل آرومی بشه
      حالا نمیدونم من خیلی بدبین و نکته سنج شدم یا واقعا اینکه مشاور تجربه اش کم باشه خیلی ریسکه...
      نمیدونم چیکار کنم از سمتی مشاور اولیه خب اصلا انگار بین هزار تا دانش اموزاش گیر کرده باشه این مشاور دومیه هم اینطوریه دیگه هم نمیتونم مشاوری عوض کنم کل موسسه پر شده
      شما بودید چیکار میکردید؟
      از ۹ اسفند و تا همیشه نیستم
      دیگه انجمن نمیام
      اگه هرکدومتون رو ناراحت کردم عمیقا معذرت میخوام و امیدوارم حلالم کنید
      متشکرم از همگی خیلی ها وقتی اوج تنهایی بودم کمکم کردید همیشه لطف داشتید براتون کلی انرژی مثبت میفرستم ان شا الله اینقدر رتبه هاتون خوب شه و بترکونید که اسمتون رو داخل اخبار روی سایت ها و ... بشنوم و خوشحال شم
      همگی موفق باشید و لطفا ادامه بدید: )
      خدانگهدار
      ویرایش توسط Iamthatmanyou : 08 بهمن 1402 در ساعت 16:42

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موسسه عوض کن خب دادا

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا.ح نمایش پست ها
      موسسه عوض کن خب دادا
      خب میدونی خیلی درگیر میشم چون نصف پول سالیانه اشو دادیم بعد اینام که ولکن نیستن میکشنت ولی پول نمیدن باید خیلی پیگیر باشم تا شاید بتونم بعد کلی تایم گذاشتن یک پولمو بگیرم
      بعد اینارم عوض کنم موسسه دیگه ای داخل شهرمون واقعا خوب نیست این هم داخل مرکز استان که نزدیک به شهرستان مایه هست خلاصه که اینطور
      از ۹ اسفند و تا همیشه نیستم
      دیگه انجمن نمیام
      اگه هرکدومتون رو ناراحت کردم عمیقا معذرت میخوام و امیدوارم حلالم کنید
      متشکرم از همگی خیلی ها وقتی اوج تنهایی بودم کمکم کردید همیشه لطف داشتید براتون کلی انرژی مثبت میفرستم ان شا الله اینقدر رتبه هاتون خوب شه و بترکونید که اسمتون رو داخل اخبار روی سایت ها و ... بشنوم و خوشحال شم
      همگی موفق باشید و لطفا ادامه بدید: )
      خدانگهدار

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iamthatmanyou نمایش پست ها
      خب میدونی خیلی درگیر میشم چون نصف پول سالیانه اشو دادیم بعد اینام که ولکن نیستن میکشنت ولی پول نمیدن باید خیلی پیگیر باشم تا شاید بتونم بعد کلی تایم گذاشتن یک پولمو بگیرم
      بعد اینارم عوض کنم موسسه دیگه ای داخل شهرمون واقعا خوب نیست این هم داخل مرکز استان که نزدیک به شهرستان مایه هست خلاصه که اینطور
      هعی خدا منطقیه پس
      بین این دو تا اولیه بهتره چون حداقل کمه کمش تجربه داره بنظرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن