خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

افشین مقتدا تکرار خواهد شد؟

بچه ها چند روز پیش یه تاپیک در نا امید ترین حالت ممکنم زدم با مضمون آیا از الان میشه پرستاری شهید بهشتی قبول شد یانه

اما الان این تاپیک رو زدم که بگم بهتون مهم نیست که چقدر زمان از دست رفته یا چقدر زمان مونده من هدف مشخص میکنم(پرستاری بهشتی) و حتما بهش میرسم اما میخوام یه چیز دیگه هم ثابت کنم اونم اینه که میخوام رتبه زیر ۱۰۰۰ بیارم نمیدونم اون رتبه چنده شاید ۱۰۰ باشه شاید ۹۹۹ باشه من فقط میخوام زیر ۱۰۰۰ باشه و اینکارم میکنم بچه ها من باید ترمیم معدل هم باید انجام بدم معدلم رو هم ۲۰ میکنم قسم میخورم کارنامه هر دو تا کنکور و کارنامه ترمیم معدلم رو براتون میزارم بیشتر میخوام به خودم و به بچه های کنکوری ثابت کنم خواستن توانستن است و اینکه بعد ها برای کسایی که توی زمان کم نا امیدند منو مثال بزنن و بگن فلانی تونست تو چرا نتونی بچه هایی که نا امید هستید شروع کنین تو رو خدا شروع کنید میشه فقط باید از ته ته دلت بخوای و استارت بزنی من پر از امیدم انرژیم خیلی بالاس از صب زود شروع کردم ولی هنوز خسته نشدم مطمنم که این کارو میکنم این چند ماه رو میترکونم و پرونده کنکور رو برای همیشه میبندم
      یه چیز دیگه هم بگم من هدفم پرستاری بهشتی هست لطفا نیاید بگید پرستاری که چیزی نیست من عاشق این رشتم ولی گفتم بهتون میخوام رتبه زیر هزار بیارم تا ثابت کنم که پزشکی هم میشه
      فعلا

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اونی که میگه پرستاری چیزی نیست خیلی ... میخوره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونماما بخدا من خیلی شنیدم که میگن بابا پرستاری به چه دردی میخوره اخه پرستاریم شد شغل و از این حرفا
      اما من دیوانه وار عاشقش پرستاریم دست خودم نیست البته پرستاری بهشتی
      وبه همین خاطرم میخوام ثابت کنم که هنوزم میشه به خواسته هامون برسیم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه شغلی بهتر از این..
      خیر دنیا و آخرت رو داره
      اگرم علاقه مند باشی که عالیه
      دعا میکنم امسال به هدف قشنگت برسی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم از شما مهربون ترین بخداوندی خدا کارنامه هام رو میزارم که ثابت کنم هنوزم زمان هست و شدنیه
      من عاشقانه عاشق پرستاریم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      good luck

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن